Aktuální stránka:10 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-02, 14:43
Petro, tu tvojí divošku musím poznat, to je ?abel:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-02, 14:47
PE?KO, u nás taky paige "št?ká" takovým divným zp?sobem, nahrbí se a pak ute?e =)

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-02, 16:34
Petra: Docela bych cht?la slyšet to št?kání... pušení zrovna ne, v?era mi na klín? zapušil Rocky, když jsem mu ?istila uši... ale št?kání m?že bejt zajímavý :))) zkus to nahrát :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-02, 16:44
rynn - nahrát to t?žko nahraješ, protože v?tšinou nevíš, jestli zrovna št?kne bo ne.. a než si nachystáš n?co na nahrávání, stejn? p?estane =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-02, 16:55
Tak kameru do všech kout? a natá?et celej den :))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 16:59
Nessie - No já už se taky t?šim, až tu malou uli?nici za?nu tahat všude sebou jako Pin?ourka. Ona je úžasná, ale fakt je to hroznej pošuk.

Amonnko - vaše Paige se u nás projevovala pouze kvokáním a ob?asným sy?ením, žádný št?kání jsem u ní nezaznamenala. U Pí?ana jsem to ob?as zaslechla, když jsem ho lochtala na žebírkách a jemu se to nelíbilo, ale tohle, co p?edvedla Babu byl ?ev, kterej musel bejt slyšet z našeho t?etího patra až do p?ízemí! Fakt jsem myslela, že m? praskli bubínky a že jsem jí snad p?erazila páte?, p?itom jsem jí jenom pleskla letákama...

Rynn - to nep?jde nahrát, protože to ud?lala poprvý a kdo ví, kdy to ud?lá p?íšt?... Kdybych mohla, tak to klidn? nahraju, ale fakt to asi nep?jde...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:01
pe?ko - todle št?kání jsem u paige zažívala hlavn?, když se bojí, nebo když jsme si po?ídili Giu. Prost? tak n?jak št?kla a pak dych?ila a zas št?kla..

te? se mi to stalo po dlouhé dob?, kdy jsem ji nahán?la ( v podstat? si hrajeme, jak ?íkám z pani?ky se stává pošuk, který nahání paige a ješt? na ní mlaská) a ona v koupeln? št?kla, pak zasy?ela a odb?hla pry?..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:04
No tak to jo, u nás se nem?la ?eho bát... Malá se asi jenom lekla, ješt? nikdy jsem jí nepleskla letákama ani novinama. Smrdí to tu dote? a to jsem v?trala dobrou hodinu! Je prost? pašanda...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:20
my jsme se potáp?ly! hééé?..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:27
Tak to, jak jsem ti ukazovala, že Pí?an potápí hlavu do kastr?lku, tak to nic není! Malá si do n?j stoupne p?edníma a potápí se celá. Pí?an si ouška nenamo?í, ale malá tam strká hlavu až po lopatky!!!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:30
nepovydej =)

já jsem v?bec zírala, že paige se potáp?la.. =) v?bec poprvé jsem ji vid?la.. no nic, padám dom - už m? to v práci nebaví =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:32
Jo, taky jsem byla p?ekvapená, protože když jí chci umejt zapušenou prdelku, tak to je boj... Už se o to v?tšinou ani nesnažim, ono to vy?ichne samo, ale dneska jsem fakt musela...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:34
Já je taky radši nechávám vy?ichnout, protože když je strkám do vany, tak to vypadá, že budou pušit o 106.... takže by to bylo spíš na nic... :))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:47
Ale to já taky, jenže te? to m?la malá omatlaný po zade?ku a smrd?la jak ?un?. Pí?an taky vždycky vy?ích, i po sobotních Rokycanech :-)) Po?ád to tu cítim a i ze sebe, i když jsem se vykoupala a vzala si na sebe ?istý v?ci..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:49
chudinko smradlavá :))) je fakt, že jsem Rockyho musela opláchnout jenom jednou, jinak to tak za pár hodin vyvanulo.... v?tšinou :)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:51
Když p?išel p?ítel, tak taky asi nic necítil, protože nic ne?ikal...Takže to za chvilku vy?íchne.. Áááá, už to slyšim, jak se ta zví?ena budí.. Musim jíííít..... :-)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-02, 17:51
:)) já je asi budu muset vzbudit násilím, jsou n?jak mrtví.... :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 19:45
Tak Pí?an dneska vid?l poprvý sníh!!! Nap?ed m?l naježenej ocas jak blázen a zvedlej nahoru a d?lal "tak do toho m? nedostaneš", ale pak do toho str?il nos a za?alo se mu to strašn? líbit! Lítal jak pominutej, válel sudy ze strán?, tahal se se mnou o vodítko, ryl v tom ?umá?kem. Takhle rozvášn?nýho jsem ho ješt? nevid?la!!! Byl pomalu jak sn?hová koule, celej obalenej sn?hem! Už se t?ším, až vezmu do sn?hu oba dva :-))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-02, 20:10
Béééé!!! Já chcíííí taaakýýýýý :-O to musí bejt super... :((
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-11-02, 20:53
Hehe, to si dokážu Pí?ana p?edstavit. Rendýs je taky blázen do sn?hu... Rory te? d?iv pozná sníh než sluni?koa teplo, no.. :o) A Bambulka vlastn? taky.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 22:43
Jo naše malá taky pozná nejd?ív sníh a potom sluní?ko... To bude mít trošku p?evrácený holka...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 17:48
Takže i p?es to, že u nás celej den chumelilo, tak než jsem sta?ila jít vyfotit Pí?ana za barák do sn?hu, sníh roztál. Takže sem vložím pár nových fotek alespo? z domova...
Avatar

Přílohy: Babu lovící ví?ka.JPG (31kB)   Babu lovící ví?ka2.JPG (32kB)   Babu visící spící.JPG (30kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 17:49
Další várka:
Avatar

Přílohy: Babu spící,Pí?an papající.JPG (36kB)   Oba spící.JPG (23kB)   Pí?an ?u?ící.JPG (42kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 17:51
A ješt? Pí?uškovo spaní...
Avatar

Přílohy: Pí?an ležící spící.JPG (23kB)   Pí?an v p?epravce.JPG (34kB)   Pí?an v p?epravce2.JPG (39kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 20:50
A tady je ochránkyn? našich tcho??!



Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 20:57
po?kej,to jako Píd´a usne takhle na dlaždi?kách?jsou to dlaždi?ky na tý první fotce v poslednim p?ísp?vku,ne?
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:01
Nene, to je lino... On v?bec poslední dobou p?ekvapuje.. Vždycky usínal pod gau?em v rohu a v?era ve?er usnul jen tak nap?l - tak jako vypí?en?, že jsem na n?j málem šlápla... On prost? padne a usne..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:09
fotky jsou moc hezký,ale ta na tom lin? m? fakt p?ekvapila :o) naše fretky bez hadru neusnou :o) hlavn? Žofka ne.když jsem v lét? prala pelíšek a nic jsem jim tam nedala,tak usínala na Filipovi,který byl z toho chudák neštastý :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:15
¨Tak to Pin?ourkovi je to úpln? jedno, kde usne. Hlavn? že je to pohodlný. On si tam hrál s Babu a najednou jsem si ?íkala, že je n?jakej klid, protože v kuchyni si v?tšinou hrajou v dome?ku pod odpadkovym košem a v tom je igelit, takže je v?tšinou slyšim, ale tentokrát bylo ticho. Tak jsem se šla podívat, malá si tam hrála s petkou a Pin?ourek spal...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:16
Ježiš, jak spí na t?ch zádech! No to mám dost! A jak kouká, je sladkej. A bambule taky.

Aktuální stránka:10 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist