Aktuální stránka:13 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 20:50
No to já doufam, že neee!!! P?kn? bude b?hat p?ede mnou jako Pin?ourek!! :o)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-15, 20:52
Rocky taky b?á p?kn?, v?tšinou i po betonu... s Meggie jsme byli venku... cca 10x a je to furt stejný :)) hihihi.... snad nebudu sama, hehe :))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 20:57
To teda budeš, protože jinak si jí p?ivážu ke kotníku a budu se radovat, jak ješt? ke všemu chodí krásn? "u nohy" :-)))
Pí?an chodí všude sám, kdy by se s nim tahal? Umí i nastupovat do busu po svejch a podobn?.. Jenom teda do schod? moc neumí a ze schod? dol? v?bec ne..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-15, 20:58
Tak to Rocky do schod? v baráku umí krásn?, ty 4 patra vyb?hne rychlejc než já :))) no, taky za sebou n?kdy Meggie taháme, takže má hezky obroušený drápky :))) ale do busu ani do tramvaje jsem je nenau?ila nastupovat, uznávám, tam je tahám v ba??žku... :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 21:00
Tak to Pí?an je zvyklej jezdit jen tak, bez ni?eho. Na malou si beru malou p?epravku.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-15, 21:03
Já je p?edtim vlá?ela na klín?, v ruce... takže stát v tramvaji, držet se a ješt? držet dva tcho?e a rovnováhu? To nešlo... v ba??žku jsou v pohod?, p?epravka by se mi na procházky tahat necht?la... krom toho, i tak se bojim revizor?... pokutu bych za to dávat necht?la :(
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 21:52
Práv? že Pí?an se taky stulí na klín? a usne, takže v?tšinou si ho ty lidi ani nevšimnou. Na malu už taky budu nosit bat?žek, to se neboj :-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:02
Tak to nás si vždycky všimne každej, jsou jak z divokejch vajec... :-/
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:13
Tak to já mam Pí?ana vychovanýho, on se stulí a usne :-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:16
Jo ja taky nemam problem s fretkama v metru - taky vetsinou jsou zvedave, ale pak usnou, nebo se proste jen koukaji :o) Posledni dobou na to zvykam mladata - Yume, Skodicka, Kroupeci..
Jakmile naockuju kousavky, pak budou su budou i ony zvykat :o)

Peto, kolik vazi Pidan?

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:21
Pí?an má po?ád 1920 gram?, což mi p?ijde tak akorát. Víc už by byl fakt tlustej...

Malá taky bude jezdit, ale asi jí nejspíš naložim do velký p?epravky i s Pí?anem a až za ?as bude jezdit sama.. Pí?an vyr?stal jako jediná?ek, takže si na všechno zvykal sám, ale malá má u sebe Pí?u a je na n?m dosela závislá...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:23
petro,
promi?....
a neber to osobn? ani proti pí?anovi...
ale to prost? musím, když seš tak vtipná!

:o))))))))))) HA HA HA HA HA HA HA :o))))))))))))
(schváln? jestli poznáš, co m? tak rozesmálo! ;o)))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:26
Martino!!! To víš, že to vim!!! Ale on fakt neni tlustej! Je dob?e živenej a hezky stav?nej!!
:o)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:27
jasn?!!!
dyk já vim,ne? ;o)))
jen ho neši?, šak jsme si to už ujasnily s tím hladomorem, ne? :o))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:29
jasn?!!!
dyk já vim,ne? ;o)))
jen ho neši?, šak jsme si to už ujasnily s tím hladomorem, ne? :o))

petro, kolik v?bec vážil v rokycanech? pamatuješ si to?
ba?a má po?ád cca stejn? jako tehdy - kolem 1700. jestli se nepletu, pí?an nem?l o moc víc tenkrát nebo jo?

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:33
Už tak m?síc váží stejn?, plus mínus n?jakej ten gram, ona ta váha taky trošku kolísá. Ale t?ch 1900g tam m?l.

A já ho nešidim, já mu dop?ávam! To se neboj, nebo o tom pochybuješ?? :o)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:53
No nevim me prijde 1900g na fretaka normalni vaha..
Moji kluci maji 1900g Silver i Flavio a tlusti nejsou ani omylem, meli to i loni. Mladata vetsinou byvaji vic "nakynuti", ale to pristi rok nebudou mit - male dite je taky vetsinou jak pneumatika ;o) Neo a Matis maji 2kg. Navic Pidan by byl tlustej, kdyby nemel volnou kuzi - ale ocividne ji jeste dost ma.. Navic kdyz koukam na tlapy Nea a Matise - tak si nedokazu predstavit ze by k tomu meli mit treba 1600g..

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-15, 22:56
Petro nám "kulminovala" :o))) váha u kluk? vloni až v lednu,a oba m?li p?es dv? kila,takže si myslím že Pí?a ješt? není na svém maximu.Ruda už ted má zas dv? kila rovný a zdá se že ješt? nabírá.

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-15, 23:31
Jak to d?láte, že máte všichni takový macky??? Mn? p?ijde Rocky se svejma 1400 gramama strašn? hubenej... ale on i hubenej je... obvod pasu má asi 25cm... :,( ?im je dokrmujete??? P?iznejte to, já chci taky tlus?ocha!!!!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 00:30
Rynn zacni na kvalitnim chovu.. ;o)

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-16, 09:06
Rynn,spíš ho zm??,kolik m??í na dýlku,podle toho se dá jaksi trochu odhadnout,jestli váží málo nebo moc.Ruda sice váží p?es dv? kila,ale taky má 76cm! na dýlku i s ocáskem.
Kdežto t?eba Pí?asek je prcek kra?ou?kej,a váží 1.20kg,a p?itom je taky macatej ted.

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-16, 09:16
Tak Pitrísek po v?erejším vážení 2,10 kg. A je docela legra?ní, když se snaží se n?jak rozpohybovat, jakou mu to dá práci. Ke m? na postel už mu tu prdelku musím vysazovat :-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:07
bóža: Má n?co kolem 60 cm na dýlku, ale omyl, v?era jsem ho vážila znova (na kuchy?ksý váze v míse, nebyl schopnej vydržet) a zjistila jsem, že když je v klidu, tak má p?esn? 1500 gram?... Problém je, že mi fakt p?ipadá hubenej :( a to neni jenom proto, že všem závidim tlus?ochy, ale prost? proto, že t?eba Meggie má stejn? obvod pasu, je o m10 cm kratší, váží kilo... chjo :,(( a p?itom žere dost :(
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:08
jaký granule?t?eba by pomohle zm?na

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:09
Vitakrft granule, sem tam Vitakraft pašti?ky, ko?i?í kapsi?ky Rafiné, taky sem tam, sem tam va?ený ku?ecí nebo syrový hov?zí, zase sem tam n?jaký ovoce, trošku tvarohu...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:12
Vitakraft je mín tu?ný.On je mladý,mohl by víc tuku. Ale nemíchat,jen jednu zna?ku krmit.

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:13
A jakou? Sluis??? ANF? Já nic jinýho nezkoušela, Royal Canin pro ko?ata moc nežral... nebo tu Purinu Pro Plan? A granule má k dispozici furt...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:14
Nejvic nadupaný jsou ty Pro plan pro kotata

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-16, 10:17
OK, dík, asi to teda zkusim a k Vitakraftu se vrátim ?asem... chudá?ek muj neduživej...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 14:28
Ale pokud muzes fretci, tak je to lepsi nez pro kocky. Takze treba Merlin, First Mate a Totally Ferret (dokonce Baby muzes)

Avatar

Aktuální stránka:13 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist