Aktuální stránka:15 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 11:53
ale jasn?, že není... ;oP
když ona mi patty tak krásn? nahrála! :o)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-28, 11:53
Jejda ten je nádhernej a rostomilou?kej.Krásná fotka!
Nám takhle omdlévá Adolfek,akorát jak je bílej,tak to vypadá jak odhozená beranice :o)))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-28, 12:02
No on má úžasný polohy hlavn? v hamace :-)

A takhle to u nás vypadá práv? te?...
Avatar

Přílohy: V kleci-v.JPG (74kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-11-29, 21:56
Peto: Gratuluji.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-29, 22:06
No jo, tlouš? no...
Kolik váží?
Filda má cca 1,15 kg! A to te? p?ibral n?jakejch možná deset deka!

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-11-30, 10:22
Petra p.: Ti jsou krásní.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-12-28, 11:11
P?ejeme všem do nového roku jen ty nejhez?í okamžiky s vašimi milá?ky!

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-23, 15:02
Takže nové info o našich dvouch nezbednících :-)

Pí?an smrdí ?im dál víc, za?íná mít p?kn? uch*aný b?íško a chodí brousit rouru od koberce na chodbu pod k?eslo. Díky n?mu jsme vym?nili oby?ejnej plastovej odpa?ák v kuchyni za p?knej t?žkej. Pro?? Protože sta?ilo, abych si došla na záchod a už b?žel k odpa?áku, rychle ho porazil a snažil se co nejvíc odpadk? nasyslit pod sk?í?ku na chodb?. Po páte?ní návšt?v? u Irenky mi za?al nechutn? drápat koberec na chodb? a dneska vlezl dokonce ješt? pod lino, co je pod tim kobercem. Hrozn? ho zajímá my?ka, hlavn? když jí mam otev?enou a uklízim to teplý nádobí do sk?ín?k.. Má n?co málo p?es 2 kila :-)

Babulka je trochu anorektická, což m? docela mrzí. Váží jenom 860g, má mali?kou hlavi?ku, což jí ješt? opticky zmenšuje, ale je to p?kná pekelnice ?erná! Je hrozná raubí?ka a rvá?ka. I p?es to, jaká je mr?ka, tak se Pí?anovi dokáže ubránit! Jak je malá, tak je mrštná. Všude vleze, všude se dostane, všechno ukradne a nejlépe ješt? zni?í a roztrhá. A je to pušna upušená! Ale je úžasná a s Pí?anem jsou perfekní dvojka!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-19, 12:59
Tak n?jaký novinky?

Pí?an už je velkej chlap, ale to všichni, co byli na Se?i, už ví. Bohužel co tam chytil tu virózku, hodn? pohubl a ne a ne to nabrat zp?t. Alespo? už mi nem?žou jistý obludy nadávat, že je tlustej :-)) Jinak na zimu trošku zesv?tlal, jestli zase ztmavne, to uvidíme...

Babul je taky už velká holka. Teda m? se zdá malá, ale je z ní p?kná puber?a?ka :-)) Taky se mi zdá, že jí sv?tlá hlavi?ka, ale možná je to jenom m?j dojem...

Váhy - Pí?an 1780g
Babul 820g


Ha?ul, tak tady ta fotka:



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 19.02. v 13:08.
Avatar

Přílohy: Babul zívá.JPG (60kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-19, 13:24
Ježiš, ta je kráááásná:-) ?íkám zp?va?ka jedna radost:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-19, 13:26
No Babul je úžasná. Je hrozn? ksichtovní, daleko víc než Pí?an, ale vyfo? jí, když zrovna d?lá n?jakej ksichtík... V?bec vyfotit jí je složitý...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-19, 13:34
Dobrá je taky tahle fotka. To ležela na hamace a tahala za oranžový provázek, na kterém jim v kleci visí plyšovej slon :-)
Avatar

Přílohy: Babul s provázkem.JPG (48kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-19, 13:39
Krásný:-) Šikovná frete?ka:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-19, 13:40
Šikovné frete?ka? P?kná lumpice a zlobice puber?ácká to je...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-19, 14:05
Pár dalších dršti?ek:
Avatar

Přílohy: Nechci se fotit!.JPG (45kB)   Pí?an ?í?an.JPG (37kB)   Rychle z klece ven.JPG (41kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-19, 23:54
Hezký:-) Ta první fotka mi p?ijde jako: Nikoho se nebojím, no hele jak jsem dlouhá:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-02, 11:45
Tak dneska tcho?ouní spali celou noc až do p?l desátý spolu v kleci a v?bec se nervali! Hrozn? m? to pot?šilo, protože jsem se kone?n? jednou vyspala... :-)

Jinak prob?hlo vážení
Pí?a - 1620g
Babul - 710g

No po t?ch ?ervíkách ješt? trošku zhubli, ale zdá se mi, že už za?ínají nabírat...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-03-02, 14:08
Jejda Peti, to jsi mi ud?lala radost...já trnula v hr?ze, že jsem se v Se?i vyjád?ila tak, že Dutch je tak velký jako jeho 2 zú?astn?ní potomci...pak jsem p?ijela dom?...zhodnotila, p?evážila a od té doby nespím, že se budete chechtat, co to mám za žížalu. Ale po tvém p?evážení Pí?ánka jsem malinko v klidu a nepolezu kanálama. Dutch má 1,5 kg

307-515-842
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-02, 14:11
Dodi, ale v Se?i m?l Pí?an 2 kila, když jsi ho vid?la :o))) Jinak už se na d?dulku hrozn? moc t?šíme!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-03-02, 19:22
hele pe?ko, jestli chceš pot?šit - v poradn? se chlubí paní/sle?na, že same?ek má 4 kila a že po?ád papá a papá .. =) to je cvaloušek,ale mít to doma, tak se bojím, že opravdu je p?ežranej ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-02, 19:37
No to jsem taky ?etla.. Jenom jestli to nebude kuna :-) Ty jsou peci v?tší...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-03-02, 19:44
kdo ví... ježkovy vo?i.. m? e to tu zasejc pere.. chjoooo...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-02, 20:10
A m? ješt? neee :-))) Asi je budu budit, nebo možná v?d?j, že je budu te? koupat,tak asi proto d?laj mrvolky :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-03-02, 21:03
no, u nás je to tak, že v 6 je vypustím, za p?l hodkyleží paige, gia lítá a po hodince leží i ona.. pak se zasejc jde prob?hnout, pak se pust do paige a je to v pytli %((

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-12, 21:57
Ahoj, tady Pí?a ;o)
Dneska m? vytáhla maminka na první jarní procházku, bylo to moooc fajn! Svítilo krásn? sluní?ko a bylo teplo, tak jsme se s maminkou sebrali oba dva a jeli pro Danušku a šli jsme k potoku, kde se Danuška koupala, ale na m? byla voda dost studená a tak jsem se ješt? nekoupal. Alespo? jsem se napil :-) Taky jsem musel ozna?kovat každej drn trávy a kámen, takže jsem m?l po??raný a stehýnka, nejenom b?íško.. Když jsme se vraceli zpátky, potkali jsme hovínko od kon?, tak jsem se v n?m nepozorovan? vyválel a maminka pak hrozn? nadávala, aspo? mi nedala na zadek - necht?la se ušpinit :o) Když jsme pak p?išli dom?, tak m? vykoupala v kýbli s vlažnou vodou, vyfénovala m? a já se pak slunil a vyh?ejval se. To bylo moooc p?íjemný ;-)
Tak zatím ahoj
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-12, 22:00
jéé taky jsem byla s klukama u vody a Ronek plaval!a dobrovoln? :o)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-12, 22:14
Tak to Pí?a dobrovoln? neplaval, nechává si to až na léto... Vždy? je ješt? zima a voda p?kn? studená.. To psice má srst takovou, že se jí to na k?ži ani nedostane..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-12, 22:17
já ho nechala at si jde,když chce :o) stejn? rychle uschnul a zachvíli zas fun?l jak blázen...Filip byl opatrný a jen se napil,vodu moc nemusí...

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-12, 22:24
Tak to Pí?a se n?kdy koupe a n?kdy d?lá, že ta voda je otrávená :o) Stejn? jako moje psice - taky vleze do vody jenom n?kdy... Ale naštval m?, že se vyválel v tom hovn?!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-12, 22:26
:o) to v??ím,Ronek si potom co vylez z vody dal bahení koupel :o)

Aktuální stránka:15 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist