Aktuální stránka:14 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-16, 15:03
Huš baby, na krafání máte jiný vlákno ;-)

Yasmin - díky za podporu, on je takovej "normální", k?že mu po?ád ješt? visí, hlavn? na krku, takže by možná moh ješt? n?co málo p?ibrat, ale m? se líbí takhle...

Bóža - Pí?an se zastavil n?kdy v p?lce prázdnin na 1600g a koncem zá?í za?al zase nabírat na 1900g a te? už se fakt pár tejdn? drží na téhle váze.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-16, 15:04
Prave takhle je to akorat - spravne mackaci a plysak - pevnej nacpanej = tlustej :o)

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-16, 15:09
Tak to jsem ráda, protože fakt nechci mít tlustý zví?e!!! I svojí psici držim zkrátka, aby nebyla tlustá, tak tuty dva smra?ošky taky... :-))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-11-17, 14:27
Petra p.: Babu je super.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-17, 21:48
A pí?an tlus?oušek :-DDDDD

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-20, 14:41
Hele Paw, nech si toho, jo? Co ud?lat n?jakou procházku, já vezmu i malou.. Ale te? budu od st?edy do soboty v ?oudu, tak n?kdy spíš o víkendu.. To jenom jako abyses p?esv?d?ila, že Pí?an je velkej, ale ne tlustej! :-)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-20, 19:58
Tak dnešní vážení:

Pí?an - 1910g
Babulí - 800g
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-20, 20:09
No jo Pé?o, máš mazlíka macíka:-)) Pan Te?ka má 1750g a Karamelka 550g.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-11-20, 20:21
D?v?ata,tak jsem taky dnes vážila p?ír?stky:-)))

Škvor 2030g (8,5 m?síce)
Kryšpínka 1050g (5 m?síc?)

Už m?síc stojíme na váze,asi už víc nabrat nepot?ebují:-)))





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Heretika dne 20.11. v 20:22.

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-20, 21:35
Heretiko, Pí?an už se taky n?jakou dobu drží na téhle váze, malá po?ád nabírá, vždy? je jí zatim 13 týdn?, tak ješt? chvilku má... Ty máš taky p?kný macíky :-)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-20, 22:21
Petro, napíšu ti svoje ICQ a kdyžtak se domluvíme p?es n?j, jo?N?jak se tu te? míjíme. Kdyžtak bych vy?íhala aspo? chvilku kdy pojedeš zase k vašim a p?edala bych aspo? tu pastu.
Hele, baští pí?a a babu gimpety? Filda je miluje, tak jsem je koupila pln?ný maltkou, jakože by e na ní nau?il, ale ignorace nejv?tší...Tak bych ti je dala pro žrouty:-))

Jo, to icq je 233-771-809

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-20, 22:37
Ahojky, už jsem si t? autorizovala :-))

Ono to asi bude lepší, jo a máš super nick :-DDD
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-20, 23:04
Holky, já ty svoje scho?e tááák miluju!! Te? jsem je pozorovala, ušila jsem jim totiž dneska v?tší hamaku a oni spinkají spolu, malá Pí?anovi tak strašn? moc pe?liv? vylizovala ouško, až usnula se zabo?eným ?eníškem v jeho uchu :-) Tak jsem jí jemn? odstr?ila a Pí?ula m?l to ouško hrozn? oslintaný, doslova mokrý!!! Oni jsou táák rozkošný, strašn? ráda je pozoruju...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-21, 10:59
jé, ?u?u?u...

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-11-21, 16:30
Petra p.: To musí bejt rozkošnýýý.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-11-21, 19:01
Pe?ulo,Pí?ánek je taky p?kný chlapec a Babulka jako by z oka vypadla naší Kryšpínce.Je vid?t,že jsou oba spokojení:-)))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-21, 21:07
Tak jsem dneska cht?la ud?lat radost tcho??m, protože jsem dostala výplatu, tak jsem nakoupila hrozn? mlsek a masí?ko na vece?i, aby se meli dob?e. Tak jim va?im rýži, že jim jí ud?lam se zeleninou a masem, pustim si s k tomu v kuchyni cd a když jsem to všechno splácala do jedný misky, tak to jdu jim dát do klece a v obýváku KATASTROFA!!! Shozena palma (normáln? p?ede mnou si jí ani nevšimnou..), rozházený prádlo, co bylo vyžehlený na gau?i, shozenej v?ci z parapetu a podobn?. No Babul pracovala poctiv?... A ješt? ke všemu ten muj výtvor necht?la jíst! Vybrala jenom papriku, zatim co Pí?an se naprásk, že nemoh vyšplhat nahoru do hamaky a spí na dn? klece... Sem si myslela, že práv? Babulí to ocení a Pin?our se mi na to vybodne, minule mu to taky nejelo a ono to je naopak :-)))

Heretiko - musíme se n?kdy z?uchnout, sem moc zv?davá na tvoje tch??átka...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-21, 22:42
Pí?an se napráskl až z toho padl - viz foto :-)))

Tak ty jimk takhle vyva?uješ, jo? To už m? prešlo, d?lala jsem pár zaru?ených recept? (vzpomínám, že n?co bylo jakože vlo?ky s ?esnekem???), že se Filís pom?je a bude m? milovat...no a d?lal otrávený ksichty a koukal na m?, že jsem padlá na hlavu, že TOHLE teda žrát nebude...

ale jak jsem psala, tak si tuhle vzal kousek syrovýho masa, to jsem koukala...jinak u nás vít?zí zeleninový salát - paprika s okurkou nebo ovocný - banány, hrozno, mandarinky....nebo kus bramboru, když nic jinýho:-)) tcho? vegetarián no...

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-25, 12:16
Paw - nene, nevyva?uju, to jenom že jsem d?lala k ve?e?i rýži s masem, tak jsem jim ud?lala taky. To víš, že jsem to jednou ud?lala Pí?ovi, když jsme ješt? nem?li malou, a on na m? koukal jako "tak tohle že mám sníst??" A te? p?ed malou hltal, až se zakuckával... Ale od tý doby jsou zase na granulích :-)
Jinak ta naše malá potv?rka ?ertice mi d?lá trošku starosti. Ne, že by jí n?co bylo, ale po?ád se m? bojí :-( I když jí hodn? mazlim, tak p?ede mnou vždycky ute?e, když jdu kolem. Zatímco Pin?our se mi vždycky chytí a jde za mnou, jako jestli mu t?eba nedam n?co dobrýho, tak to malá ne. No snad se to spraví...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-25, 20:21
Hihi, dneska se ale fretkounk?m povedl super kousek. Jsem koukala, že jsou celý od hovínek, tak jsem je šla vykoupat. Pí?an už to bere docela v pohod?, stál ve van? strnule s ocáskem nahoru, jak je jeho dobrým zvykem... Malá byla dneska koupaná poprvý, ?vala jako tur a byla pak na m? hrozn? naštvaná :-) Ale to hlavní!! To hovínko bylo na p?ítelovo botách!!! :o)))) A p?kn? rozpatlaný, jak si v n?m hráli!
:-)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-26, 14:52
Chichi, to jsou milá?kové.
Filda te? d?sn? líná, plnej byt chlup?. Ale zárove? chlupatí. Dneska jsme st?íhali drápky a ve?er bude koupá?o, to bude rád:-))

Filda taky n?kdy zdrhá, zrovna když si ho chci vzít, ?ím víc za ním b?žím, tak zdrhá...pak se oto?ím a jdu pomalu sm?r lednice a to ke m? peláší jak zb?silej:-))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-26, 15:02
Paw - jsou to úžasní milá?kové. Strašn? ráda je pozoruju, když spolu spinkají nebo když si hrajou. Jsou prost? úžasní..
Pin?ourovi taky budu dneska st?íhat drápky, malá by taky pot?ebovala, ale na ní si fakt netroufnu...
Jo a je super, že Filda zar?stá, alespo? budem moct ven, já mu p?j?ím na hraní malou :-)
Na lednici reaguje jenom Pí?an, Babulka ne. Tomu sta?í, aby slyšel, jak se otvírají dví?ka od lednice a už je u m?... :o))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-26, 16:44
tak jsi, petro, doufám, p?ítelovi po?ádn? vynadala, že ti dom? na botách dones odn?kud ho*no a ty chudinky se v n?m vyválely!!
;o)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2006-11-27, 12:10
Petra p. - To náš Bobeš zase reaguje na zacinkání lži?ky o misti?ku na maso. To ho mám hned u nohou a když je v kleci, tak za?ne pobíhat jak post?elenej a kousat dráty. To pak musím p?ichvátnout, aby se nezjan?il. :o)) PS: ten tv?j novej avatvar je úžasnej
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-27, 20:19
Marti - to víš, že dostal vynadáno!! :o)))

pinina - Pí?an taky reaguje na kde co, ale malá toho má na zkoumání daleko víc, než se zaobírat n??ím, jako je lednice, nebo poslouchat na cinkání... Jo a jinak tu fotku, co mam na avataru, Paw nazvala tu??ák :o)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-27, 21:59
Já ne, manžel!!

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-28, 00:30
Ale tys to sem napsala, tak jsi za to odpov?dná ty! :o))) Náhodou je to super pojmenování fotky.. Já to nazvala "Pí?an lžící spící"..

Jo a už mám nový fotky ve fo?áku, ale nap?ed jebudu muset stáhnout...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-28, 10:01
Tak dob?e, hlásím se k tu??ákovi!
M? to fakt pobavilo a hlavn? jsem nikdy nevid?la fretku takhle spát...
P?ipomn?lo mi to ten ten kreslenej vtip, jak visí všichni netopý?i hlavou dol? a jeden opa?n? (jakoby stojí). A ten vedle n?j ?íká - no co, normáln? omdlel :-)))

Tak m? p?ijde, že je to pí?a omdlévající:-))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-28, 10:08
jasn?, že pí?a normáln? omdlívá... z nedostatku p?ísunu vzduchu jsme zjistili v rokycanech...
:o))))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-28, 11:50
Hele, Martino, nech si toho, jo?! Pí?an neni tlustej!!!

A pro Paw ješt? jednu z minulýho tejdne, jak se p?kn? naprásk rýži?kou...
Avatar

Přílohy: Pí?an spící2-v.JPG (57kB)  
Aktuální stránka:14 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist