Aktuální stránka:7 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-08, 16:42
Petra: My si na kuli?ky musíme ješt? po?kat, ale snad se obalovat za?ne, aby mi pak nenastyd :)) m?lo by to bejt jako u lidí, p?es Vánoce krásn? nabrat... :)) to mi p?ipomíná, že nevim, jak to ud?láme s Váno?ním strome?kem.... aby stromek p?ežil (i když máme um?lej) nájezd tcho??... :D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-08, 17:43
Filís te? taky za?íná "bu?tit". Kožíšek sice žádnej, ale obaluje se aspo? sádýlkem, tak mu snad v zim? zima nebude:-))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-08, 23:17
Paw - ty máš hrozn? zajímavý n?který výrazivo :o)) Bu?tit, d?lá mentála (vyplazuje jazyk ve spaní) a ur?it? by se našli další :-D

Rynn - Rockymu už taky táhne na p?lrok, ne? Tak to už za chvíli za?ne, neboj. Já to taky ne?ekala tak brzo. Všude se píše, že v pubert? jsou víc ak?ní, mí? zvladatelný, d?lají naschvály a podobný, ale nikde jsem se nedo?etla, že mu v UŽ v pubert? vylezou kulky a za?ne zna?kovat! A s tim váno?ním strome?kem jsi mi vrazila brouka do hlavy, protože m? to v?bec nenapadlo... Taky netušim, jak to provedeme :o)

Amonnka - r?žky mu nevyrostou, ty spíš ?ekej r?žky na svejch holkách, t?m kulky nehrozej :o)


Jinak už za?ínají bejt p?átelšt?jší, nebo spíš se malá za?íná líp bránit. Už jí zachra?uju mí? než d?ív, taky ví kam zalézt a schovat se p?ed tim vykrmenym bagrem (Pí?ou). Malá mi dneska kousla do nohy fakt p?kn?, že jsem i ?ekala, jestli mi bude téct krev nebo ne. Nau?ila se drápat koberec v rohu za televizí, protože ví, že tam se na ní špatn? dostávam. Nosí si hra?ky do Pí?ánkovo dome?ku (kam si nosí Pí?an jí a pak jí tam masí), prost? už se u?í kam co syslit, kde drápat koberec, kdy hrabat kytky a tak. Te? už ale spí spolu v kleci a p?ejí vám všem dobrou noc.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-09, 00:09
Ahoj, Pe?ulko. Tak dneska už jsem nast?hovala Rorynku k Rendýmu, chudák za chvíli škemral, a? tu bestii dám pry?:o))) Ona mu dává zabrat... Ale je to v pohod?, už spolu spali v jedné hamáce, bylo to sladký... Dala jsem pár fotek do našého vlákna
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-09, 00:26
Petra: Rockymu jsou 4 m?síce, ve ?tvrtek 12. :)) takže ješt? mla?och :) zatim jenom puber?a?í, dneska na n?j Meggie musela vypustit žlázky, asi jí moc trápil... i když mám dojem, že je vypustili oba dva, smrd?j p?kn?, budem koupat :)) Jinak strome?ek zatim ?ešíme tak, že p?jde asi na st?l... jinak fakt nevim, ješt? je to na chat?, kde nejsou zvyklý, Rocky tam byl jednou, Meggie ješt? v?bec... takže nevíme, jak tam budou spolu ?ádit a do kterejch místností to nebude bezpe?ný, minule teda Rocky lítal všude, ale Meggie je menší a huben?jší... takže uvidíme :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-09, 14:09
Jul?o - zato já od malý Pí?ana vyst?hovala, protože n?kolikrát za noc se ozýval její plá?. Vždycky, když se Pí?ánek vzbudil, tak za?al rasit malou a já nem?la nervy na to jí poslouchat 4x v noci jak plá?e... Ale až trošku povyroste a bude se mu líp bránit, tak je za?nu dávat zase k sob?... Jo a nic si z toho ned?lej, že Rendýs škemrá, Pí?an zeza?átku sed?l v pat?e a jak jsem otev?ela klec, doslova na m? vyplachtil!

Rynn - u Pídi byl ten skok do puberty prakticky ze dne na den. Jo a pušíky se u nás vypouští skoro po?ád, když b?hají spolu. Našt?stí to d?lá jenom malá, takže to moc cítit neni a jde to snadno vyv?trat :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-10, 21:06
Tak dneska pro malou ooobrovska zábava! Napustila jsem jim bazenek až po okraj a dala do toho spousty ví?ek. Pí?a to miluje, takže je hned za?al zachra?ovat, malá koukala a pak za?ala zachra?ovat taky! Hrozn? u toho kvokala a moc se jí to líbilo, potáp?la hlavi?ku až skoro po uši :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-10, 23:03
Petra: Jak to d?láte, že maj rádi vodu? Já když jim dám do vody ví?ka, tak si jich ani nevšimnou... a snažej se dostat ven... :(( já chci, aby se taky potáp?li :((
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-11, 07:30
Rynn: ale to oni se potáp?jí jenom v tom kastr?lku, co mají na chodb?. Jinak Pí?an nesnáší koupání, vždycky mi ud?lá do vany bobek, ale vodu v rybníce má rád! Sám a dobrovoln? plave! Malou jsem ješt? ve van? nekoupala a venku jsem s ní taky nebyla, takže ta se v rybníce bude koupat až p?íští léto, teda jestli bude chtít...


Jinak malá si našla super zábavu! DRÁPÁNÍ SEDA?KY ZESPODU!!!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-11, 09:20
Keia ta taky pokud mají napušt?nej lavórek s vodou, tak tam sama vpluje a potápí hlavu, jako by lovila rybi?ky. Ale z koupání a šamponování není odvázán ani jeden z mých tcho??. Z?ejm? to považují za porušování osobní svobody:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-11, 10:05
No, je fakt, že do kýblu s octovou vodou se hrnou nadšen?, ale nevim, jak by se tvá?ili, kdyby do toho spadli... jinak vždycky p?edvád?j, jak dob?e šplhaj, zvláš? po mé holé ruce :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-11, 13:37
Ty jo, jsem se zapom?la odhlásit...

Tak Babulí si našla další legraci - trhání tapet. Ješt? že za sk?í?kou televizí.. :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-12, 10:09
Škrábání seda?ky známe moc dob?e....Chudák filda ale te? nechápe, že tu starou tu m?že drápat, jak byl zvyklej, ale tu novou, že nesmí a že na n?j ?vu, když to d?lá...
Koupání taky nemiluje, pokud vytírám, tak se tam hrne, ale to spíš jenom líže tu p?nu:-)

Petro, ho? sem zase n?jaký fotky, a? vidíme, jak babule roste:-)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 10:26
Rynn: Jj, ty naše taky zajímá octová voda, když jim myju voliéru:-) To je v?tšinou musím umístit do vedlejší místnosti, jinak kýbl neubráním:-)

Jo a jinak u nás se taky vesele škrabe:-) Moji tcho?i rádi škrabou velkou reprobednu, která je potažená kobercem. Nedávno se ale stala podivná v?c... Slyším jakési divné škrábání, tak po?ád hledám, co to je.... a hele...zvuk vychází z reprobedny. On v ní totiž naho?e je takovej otvor a malá Keia tím otvorem vlezla dovnit?....:-) Jenže uvnit? už koberec nebyl, jen d?evo, takže se nemohla dostat ven.... A tak prob?hla záchraná akce, kdy jsem do díry v bedn? strkala kus koberce, jako záchrané lano:-) a Keia po n?m úsp?šn? vylezla nahoru:-) Potvory fretky:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-12, 13:41
Cheche, to je dobrý!

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-12, 21:13
Ha?ule: Jeeee :D to mohlo bejt zajímavý, m?las to nato?it jako "zábavné domácí video" :D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-12, 23:04
Tak jsem se sem kone?n? dostala...
Babule je den ode dne v?tší, už se líp brání Pí?uškovi. Dneska si hrála s listem od kytky a docela ho potrhala, ale byla sranda na ní koukat. Taky odpoledne tady byla návšt?va a tch??átka se vzbudili, tak Pí?an hned b?žel k botám, jak má ve zvyku, a malá za nim. Okamžit? se za?ali o boty tahat a pak p?išli na to, že týmová práce bude lepší, tak je za?li spole?n? tahat pod k?eslo na chodb? :o)


Jinak dneska jim byla sp?ístupn?ná tcho??m kuchyn?. Byli zacpaný všechny díry a uklizeno, co se kde válelo. Tc??ata m?li obrovskou radost, Pí?ánek b?žel hned do kuchyn? a hrozn? kvokal, po chvíli se za?al zajímat o ledni?ku a odpadkovej koš a Babulí po?ád chodila za nim. Taky si Pin?ourek ozna?koval nohy stolu :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 23:11
Rynn: Bohužel jsem to n?ják nestihla. Ale p?ipadala jsem si fakt drsn?. Jako hasi?, co zachra?uje dít? z ho?ícího domu - reprobedny:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-12, 23:13
No já si hlavn? nedokážu p?edstavit, ja bys dovnit? strkala i tu kameru :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 23:16
Ha....no, to je taky fakt. To m? nenapadlo:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-12, 23:16
pe?ko, tak ty r?žky si dovedu u holek p?edstavit - trápíme kytky ve velkým a navíc i ty, co byly na balkon? a jsou momentáln? tady =)

a co víc? kone?n? je vidím i p?i sv?tle =) a ne jen po sluchu =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 00:06
Ha?ula - p?ípadn? kdybys tam tu kameru str?ila, co by asi na ní bylo vid?t? Fretka?? Nebo spíš tma??? :-)

Amonnko - tvý holky r?žky mají, já jsem si furt ?íkala, co to asi mají na tý hlavi?ce tak tvrdýho, když jsem je mazlila! Oni ty r?žky jenom nejsou vid?t!!! Jinak p?ejeme hodn? úsp?ch? v trápení kytek na sv?tle :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2006-10-13, 02:11
To jsem ráda Pétí,že ti ten m?j malý smrádek tak prospívá,doufám,že jí vyroste po?ádný kus po tatínkovi
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-13, 07:47
Petra P: No, asi spíš to druhý...:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 13:29
Ka?enko, to si piš, že jí vyroste po?ádnej kus! Už má p?es p?l kila! A pohybu taky dost, tak to nebude jenom koule špí?k?, ale taky n?jakej svalík :o)

Ha?ulo - já si myslim, že bys toho moc nenafilmovala... :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 20:38
Tak jsem se naštvala a ud?lala jsem si stránky! P?ítel má sice n?jaký rozpracovaný, ale už na nich d?lá tak dlouho, že jsem si je prost? ud?lala sama, takže tady je odkaz:

www.nasimilackove.websnadno.cz

Je to jenom provizorní, možná ?asem dod?láme ten, co má p?ítel rozd?lanej...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-17, 13:52
Hlásíme naše váhy!

Pí?an 1826g
Babulí 560g

Rostou jako z vody. Pí?an už má p?kný kulky, o všechno se otírá a za?íná mít mokrý b?íško po?ád. Vystrkuje pin?oura a ob?as se zasekne za n?j, když leze do klece nebo z klece ven. Babulka taky roste, den ode dne se brání Pí?anovi líp, mí? plá?e a líp mu ute?e! Taky, když si jí Pí?an nevšímá, po n?m ská?e a provokuje ho. Jsou sladcí, když si hrajou...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-17, 23:52
Takže nový fotky. Nejv?tší Babulky zábava je lézt do roli?ek od toale?ák?:
Avatar

Přílohy: V roli?ce1.JPG (49kB)   V roli?ce2.JPG (37kB)   V roli?ce3.JPG (41kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 00:00
Pí?a a Babulí:
Avatar

Přílohy: Pí?a a Babu.JPG (55kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2006-10-18, 00:07
To je ale rozdíl,takový statný jinoch kulky už mu vyrážejí,jestlipak je o?kován:))))))šek ona Pí?u ta moje mr?ka p?kn? doroste a ukážemu za? je toho málá holka:)
Avatar

Aktuální stránka:7 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist