Aktuální stránka:6 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 17:22
Jo nep?eješ! Tak to ti teda v?bec nev??im!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-04, 17:29
Ale vopravdu vopravdicky nep?ejúúúú;o)
M? sta?ilo, že sem v?era nemohla ani boh najít Pana T. tak sem vyndavala i v?ci z pra?ky, která práv? prala, mno byla potopa a "Noe" si spinkal mezi batohama v zav?ený krabici v zav?ený sk?íni..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:41
Ivka - tak já ti teda v??im, že nep?eješ, ale fakt si myslim, že p?eješ :-)

Babulka m? dneska okusovala nohy! Už je docela otrkaná. Pí?a jí po?ád nahání a když jí mam u sebe, tak jí hledá. Už aby trošku povyrostla a dokázala se mu bránit, protože te? na n?j jenom dokáže otev?ít tlami?ku a ani ho nekousne. Nechávam je u sebe, ale když za?ne moc plakat a sy?et, tak si jednoho z nich vezmu. Jinak je nechávam spolu. V noci jsem na n? vyzrála, když si s ní zase za?al hrát o p?lnoci, tak jsem Pí?u šupla do p?ipravený p?epravky, aby mohla malá zase spinkat v klidu. Hrozn? se jí líbí Pí?anovo hamaka a mikina v pat?e. U tý si vždycky zaleze do rukávu a skutálí se p?es okraj, takže v tom rukávu visí dol?. Zkoušela jsem jí tam dát ješt? jednu hamaku, ale ta se jí moc nelíbí... Budou ur?it? bezvadný kámoši, protože odpoledne, když se malá vzbudila, pustila jsem jí z klece a ona šla rovnou k Pí?ovi pod gau? a za?ala ho okusovat a budit! No ten byl úpln? u vytržení, za?al jí hned tahat a mudlat...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:06
Petro, to musí bejt podívaná!
úpln? si to p?edstavuju, jak to popisuješ a rozplývám se u toho:-)) Mr?ousek Babuška a t?eštidlo Pin?our:-))) Škoda, že Babu ješt? nevezmeš do Rokycan, myslím že jsi psala, že nebude mít o?kování? Takovej malej capart, ty jsou nejvíc k sežrání.

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:08
petko, aspon je u vás veselo =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:28
No to bude mít jenom dv? psinky, takže asi nevezmu. Možná jenom do bat?žku, ale to budu hooodn? rozmejšlet...

Práv? mi leží na klín?, okusuje palec a usíná u toho. Je úúúžasn? vlá?ná a taková zpomalená :o) Jo a už jí rostou i špi?áky naho?e.. No jo, je to malej upírek...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:29
já jsem zjistila, že pokud je gia rozespalá, tak se i dá muchlovat..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:34
Pí?an, když usne tvrd?, tak se s nim dá d?lat cokoliv. Vždy? to víš... Jo a dneska jsem jí str?ila nos do tlami?ky a ?ekala, jestli m? kousne a ona m? jemn? okusovala jako Pí?an a pak mi ho za?la olizovat. Je to taková n?žná princezna... A má tak úžasn? kulatou držti?ku, já bych jí sežralaaaaaaa...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:39
jen to ne, prosím ?a!

jo, to u paige m?žu taky ud?lat - u gii si nejsem jistá ani na 20 % jestli kousne, ?i ne. ale p?emýšlím, že si zase propíchnu nos =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:47
To víš, že bych jí nesežrala! To se tak ?íká, víš? :o) ona je prost? sladká!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:49
jasn?, ješt? zA?ni o rakvi?ce se šleha?kou a já padnu =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:51
Jako že bych si tu rakvi?ku vycpala Babulí? No ona je tam taková p?kná velká díra, ale to bych jí NEMOHLA UD?LAT!!! K ?emu by mi to bylo, když jsem si jí po?ídila jako spole?nici pro Pí?u, aby si nehrál po?ád sám... Zase by byl jediná?ek...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 23:02
kanibalismus! sice v jiném prost?edí a s n??ím jiným, ale proti gustu žádný dišputát =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 23:07
Tak už jsem dala Babulí do klícky, napapala se a už tam leží v Pí?anovo hamace. Pí?a spí v mojí posteli...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-05, 07:45
rozd?lené spaní? =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-05, 12:34
Jo, protože jí vždycky v noci za?ne strašn? masit za záchodkem a ona u toho hrozn? bre?í. A to se t?ikrát za noc fakt nedá poslouchat...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-05, 13:38
mi povídej - ad rámus s napáje?kou =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-05, 14:16
To mi d?laj taky.... nejd?ív za?nou v noci kvokat, což jinak už moc ned?laj, pak jí za?ne okusovat a ona nadšen? v?eští... pak se jí to p?estane líbit, tak na n?j za?ne sy?et, což jeho ješt? víc rozdovádí... takže jeden z nich putuje do druhý klece... dneska pro zm?nu oba dva v 7 ráno lomcovali m?ížema, každej v jiný kleci... vydrželo jim to asi p?l hodiny, já už na pokraji hysterie jsem se snažila p?edstírat, že spim... pak je to p?estalo bavit, našt?stí... A Meggie ud?lala v obýváku bobe?ek do WC!! A v?era taky, dokonce i Rocky a v?era ANI JEDNOU neud?lali pot?ebu mimo WC!!! To je výkon... :))
Petra: Já jim str?it nos do tlami?ek, tak už ho nemám :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-05, 14:47
Tak u nás prob?hla noc klidn?. Pí?an spal u m? v posteli, dokud nep?išel p?ítel z hospody, pak putoval do p?epravky, chudák. Te? jsme si užili polední dovád?ní. Pí?an zase rasil malou tak, že už si na n?j pustila i pušíka, ale p?itom jsem zjistila, že ho taky provokuje! Když jí okusoval, tak jsem mu zvedla hlavi?ku a ona ho za?ala kousat do nohy, pak skákala kolem n?j, kvokala a zakusovala se mu do t?lí?ka kam se jí to zrovna hodilo!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-05, 21:13
peti, aspo? máte doma veselo =) a navíc, jak jen povyroste, tak se s ním bude kmášat jak gia =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-06, 17:42
Ivka - ty mi p?eješ to nejhorší!!! Po?ád mi p?eješ n?co ošklivýho :o(

Tch??ata si odbyla svoje odpolední b?hání. Malá už se Pí?ovi za?íná bránit líp, asi proto, že jí dost povyrostli ty druhý zoubky. Už tolika nejan?í, když jí Pí?an morduje, jenom když jí zatáhne do n?jakýho rohu, odkud nem?že utéct. Jo, už mu dokáže utéct, je to potv?rka rychlá. V?era m? p?kn? kousla do nohy, jinak jenom tak ohlodává jemn?, nekouše silou. Teda ob?as si kousne, ale to nic neni... Ve?er až se vzbudí, bude zase následovat vážení, kolik asi p?ibrala. Taky ?ekam, až mi kamarádka pošle fotky, pak je sem dám.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-06, 18:04
Dej dej :)) jak ?asto vážíš??? Já tak jednou za tejden až 14 dní... Rocky už nenabírá :(((
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-06, 19:31
Ivka: No, hlavn?, žes ho na?la.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-07, 14:47
Takže - dnešní ranní vážení

Pí?ánek - 1855g
Babulí - 469g


Malej už rostou ty druhý zoubky, už jsou docela cítit, když kousne, ale nebolí to. Taky p?išla na to, že už m?že vlést do jednoho kv?tiná?e a z?ejm? by byla obrooovská sranda ho vyhrabat. Když si s ní hraju, tak ská?e jak hopík a ví, kam se mi schovat, už má byt docela p?e?tený. Pí?ánek nic neztratil na svý mazlivosti, po?ád je takovej maminky mazánek...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-07, 14:49
Jo a Rynn - vážim tak jednou za týden. Rocky už nenabírá proto, že prý rostou jenom do 16tého týdne v?ku. Asi na tom n?co bude, protože Pí?an se v tom období taky tak n?jak zastavil na kile a p?l a nabírá zase až te? na zimu...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-07, 15:23
Babulka je ale šikulka.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-07, 19:41
Petra: Jojo, ale je to škoda.... doufám, že kilo dvacet nebude jeho kone?ná váha, to mi p?ijde docela málo... je dvakrát tak velkej jako Meggie, a p?itom má jenom o asi 250 gram? víc, je to divný :)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-07, 21:11
On se obalí na zimu, neboj. Pí?an se taky za?al obalovat te? minulý týden. Nebo že by mu p?idávali na váze vystupující kuli?ky??? :oD
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-08, 10:32
aby se mu ješt? na hlav? neobjevovaly r?žky =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-08, 13:19
Že by z n?ho byl ?ert?
Avatar

Aktuální stránka:6 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist