Aktuální stránka:8 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-18, 01:55
Peto: pozor ale az povyroste, strci tam hlavu a nedostane se ven :o( Ale je to fakt sranda, jejich zvidavost..
Ta spolecna fotka je hodne dobra :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 12:54
Aponko! To víš, že je Pí?an o?kovanej!!! A malá už mu to pomalu ukazuje, dneska ráno jsem jí nemusela v?bec zachra?ovat. Když jí za?al moc trápit, tak se mu vysmekla a utekla dírkou, kterou se Pí?an neprotáhne...

Yasmin - m? je to jasný, proto tady máme jenom papírový ruli?ky, který se dají v p?ípad? nouze rozt?ihnout. David m?l takový nutkání nechávat i plastový, už nevím, od ?eho byli, ale u nich jsem se bála práv? toho, že by se tam zasekla a už se nedostala ven...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-18, 14:33
Pí?an se n?jak olizuje na tý fotce...nechce Bambuli sežrat?
V tý roli?ce je skv?lá, to je mrn?. No i když p?ibírá, jak vidím, 560 g. A Pí?a skoro dv? kila, to je Filípek je polovi?ní.

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-18, 15:19
Paw - Pí?an se olizuje na všech fotkách, viz t?eba ta poslední s psicí :o) Taky jí tam cht?l sežrat... Jo a macek už je to p?knej, podle všech p?íznak? a Bóži už je v ?íji :-o :-) No a uvidíme se v Rokycanech p?íští týden, ne? Malou tam ale ješt? brát nebudu, ta jde zítra na druhou psinku...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-19, 17:03
Petra p.: Ta fotka je kouzelná.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 17:07
Jirko díky!

Tak práv? jsme byli s Babulí na o?kování. Nap?ed byla vyplesklá z autobusu, protože sm?rem tam jsme jeli šílen? starou rachotinou, která strašn? ?vala a hrozn? pískali brzdy. Pak setkání se psem, ta injekce a nakonec panu doktorovi vypadlo koleno, praštil tam sebou a upustil ?te?ku ?ip?, která ud?lala hroznou ránu. No mr?ousek se klepala, že už jsme se po cest? nestihly ani zastavit pro granulky a upalovaly jsme rychle dom?, aby byla v klidu... Dostala okurku a už si hraje se sysalovejma balonkama, ze kterých v noci stáhla ten sysal :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2006-10-20, 02:12
Babulka je šikovná holka,jsem ráda,že je v klidu po takovém dni.Chudák doktor,má d?ev?nou noži?ku ?i co?:)Holky jste šikovný,ob?:)už se na vás t?ším v pond?lí:)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-20, 08:44
Checheche!!! Petro dobrý, to je teda zážitek u doktora:-)))) Kam chodíte?
Chudák Bambule, ale aspo? se trochu otrkala:-)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-20, 16:56
Paw - byl to MVDr. Herynk na Nám?stí, prej mu ob?as vypadne koleno. Ješt? se m? ptal, když jsem odcházela, jestli m? prej moc nevyd?sil :-D

Apon - neboj, zvládáme, vždy? si sama vid?la a v pond?lí se na tebe moc t?šíme!

Takže dneska mi odjel p?ítel na celý víkend pry?, tak si budeme se scho?ema p?kn? užívat! Jsem tak p?emýšlela, že by vlastn? mohl Pí?an spát se mnou v posteli, ale když jsem koukala na jeho pelíšek, kterej dostal v?era ?istej, tak asi se mnou v posteli spát nebude... Má tam p?kný žlutý skvrnky a na za?átku krásnou žlutou ?árou...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-22, 11:54
Petra p.: Tak tenhle zážitek nemá chybu.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-22, 13:02
Takže dneska jsem zjistila jednu nemilou v?c. V?era si Pí?an na procházce rozštíp drápek. Vypadá to, jako by mu z toho prstíku rostli dva drápky nad sebou. Volala jsem kamarádce vetce, ta ?íkala, že jestli mu z toho nete?e krev (což nete?e), tak mám p?ijít až zítra za ní do ordinace a kdyby n?co, mam upalovat za ní dom? - ješt? že bydlí ob panelák nade mnou... Ale stejn? pro jistotu uhánim do lékárny pro traumacel..

Taky se mi povedlo v?era ve?er kone?n? utahat malou až usnula s Pí?anem pod gau?em. Vždycky ?ádila n?kolik hodin s Pí?ou a pak ješt? ráno i ve?er ?ádila sama, když Pí?a odpad a usnula až když jsem jí dala do klece.

Taky bych pot?ebovala poradit. Babu mi kouše klec, když chce pustit. Mam strach, že si vylomí špi?áky. Je moje obava oprávn?ná?
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2006-10-22, 13:23
Pé?o jo m?že si orvat špi?ky zoubk?:/ale hádám že to p?estane brzy d?lat,zkus jí ob?as vynadat že ne.Rozštíplý drápek není taková tragédie,doroste a bude to v po?ádku neboj:)stalo se mi to,horší bylo,když si snížek roz?ízl tlapku o sklo.
Každopádn? gratujluji k utahání prcoura
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-22, 13:29
Taky gratuluji k utahání prcka.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-22, 13:42
No já se snažim jí co nejd?ív pustit, samoz?ejm? když to za?ne d?lat zrovna když se koupu, tak má sm?lu... Koukala jsem jí na ty zoubky a nemá na nich ani barvu z drát?, takže snad v poho a modlim se, aby s tim brzy p?estala. Když ona je n?kdy až hysterická :-)

Jo a p?ed chvílí jsem dala Pí?ana do klece, ten usnul v hamace a když už malá byla unavená a jen tak se lem?ila po byt?, tak jsem jí šupla k n?mu do klece a ona chvíli skákala po n?m a kousala ho do uší. Pak se snažila n?jak usnout, jenže Pí?an zabere celou hamaku, když se roztáhne, tak šla Babulí spát dol? do ru?níku na dno. Takže z toho vyplývá, že budu muset ušít v?tší hamaku :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-23, 12:07
Ahojky Pé?o! Tak jak se máte? Už n?jak dlouho jsem nebyla na fóru, tak jsem se te? za?etla... :o) Ty fotky jsou supeer:o))) Bambulka je moc p?kná! Hele, taky ti všude šplhá? Ta moje opice neustále, všude, kam to jde. Navíc po?ád místo normálního b?hání, poskakuje jako by m?la pružiny. Je hyperaktivní!!!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-24, 16:25
Takže v?era jsme s tim drápe?kem byli na veterin?, spodní p?lku nám vetka uštípla a dala zinkový tablety. Teda to je horor, do n?j nacpat kousek tý tabletky... Asi budu muset n?kde ve fóru vyšašit, jak dostat do fretky tabletku :-D

Malá je den ode dne drzejší a drzejší. Za?íná šplhat a taky ská?e jak opi?ka na gumi?ce. Až se sch??ata vzbudí, tak nastane povinný vážení :-) A taky už se chvílema mazlí, je sla?ou?ká... ostatn? jako každej malej scho?í?ek...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-25, 15:25
Amonnko, já nevim, že se tam najednou David rozhod jim zp?ístupnit kuchy?. Já si tam pochrupkávala na gau?i u filmu a najednou jsem slyšela Davida, jak po?ád n?co kutí v kuchyni, tak jsem se tam šla podívat a on zacpával ty díry kartonem a oblepoval to izolepou. Asi už byl línej zvedat nohy... No popravd? m? to taky vyhovuje víc takhle...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-25, 15:26
muhehe, já jsem první ?etla, že n?co kuchtí =)

tak ti nevím, =) podruhé mi to došlo =)

ale je to lepší - mají více prostoru a nikdo je neomezuje - však víš, že Paige to velice rychle zdolala a nic jí nezastavilo =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-25, 15:31
David umí kuchtit jenom rohlíky se sýrem v mikrovlnce :-D Tak tos m? teda rozesmála!!!

No malá by na to asi ješt? nep?išla, že se to dá p?esko?it a Pin?oura to snad nikdy nenapadlo.. Ten se vždycky jenom postavil na zadní a ?u?el do kuchyn?, moula.. Toho ješt? nenapadlo tolik v?cí.. Zato malá m? v?era hrozn? p?ekvapila. Vysko?ila pod televizi na to video do tý uzou?ký škvírky! To se povedlo jenom jednou Paige, Gia se tam nikdy netrefila a Paige fakt jenom jednou... Zato malá od tý doby, co se jí to povedlo, tak tam po?ád ská?e, když jí pustím z klece, jde skontrolovat Pí?anovo klec, jestli je ješt? doma, nebo už si b?há a pak si to jde zkontrolovat k videu :-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-25, 15:44
Paige je n?kdy, mi p?íjde, že je jak posedlá a musí se dostat všude. Vysko?í na st?l, chytnu ju, dám na zem. Za chvíli se to opakuje znovu. Nemáme místo, kam by prost? nevlezla a nez?stala tam =(
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-25, 15:51
No to je náhodou dobrá vlastnost, aspo? u lidí... Jo a dneska jsem ty trdýlka vážila, takže

Pí?a 1920g
Babu 650g


Z Babulky za chvíli bude stejnej macek jako je Gienka...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-25, 15:55
myslíš? ale asi jo =) ale špeká?ek ?íkáme Gience - ju, mám dobrou zprávu, už se mazlí více a více =)

v?era mi dokonce dala (více spala než byla vzh?ru) pusinku a Paige p?ibrala =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-25, 16:06
Tak takový zprávi?ky se poslouchají moooc dob?e! Malá už mi taky umí dávat pusinky jako Pí?an a ješt? m? ani jednou nekousla do krve... Ona v?bec moc nekouše, jenom okusuje a to je moc dob?e... hodn? se sní "snažim" mazlit...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-25, 16:10
taky ráda slyším dobré zprávi?ky =)

babu bude vymazlená =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-25, 16:26
Jako Pin?ourek :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-25, 22:27
Pé?o, s podáváním léku tcho?ovi mám te? bohaté zkušenosti. Filda dostává už asi dva m?síce každý den...Každý den je to boj, my dva na tcho?e a nikdy není jasný vít?z:-)) Každý den p?ítel ?íká, že vet ?íkal, že kdyby se to n?kdy nepovedlo, tak nevadí...to "n?kdy" je pro n?j furt.

U nás je t?eba vzít tcho?e, položit ho na sebe, hlavu, t?lo vzh?ru, v jedný rovin?, otev?ít tlami?ku, držet (tcho? se snaží kousat, p?ítel ?ve, protože ho kouše do jizvy na prstu), já se snažím vystihnout ten pravý moment (tcho? se cuká a kouše, p?ítel ?ve o to víc), vhazuju prášek do krku, bohužel ve chvíli ve tam tcho? mazan? str?í jazyk...tcho? se dusí, já nadávám, p?ítel honí po svým triku, p?ípadn? po k?eslu, pod stolem, na koberci...vyplivnutý prášek a za?íná to znova....

Teda ob?as se to povede na první pokus - prášek vhozen do krku, tcho? o tom ani neví a kouká, kde je okurka - tu dostává vždycky po zbašt?ní prášku jakože na usmí?enou.

ale ob?as se to povede až na popátý a ješt? jenom p?lka....
Ale Filís je ob?as jakovej vztekloun, to Pí?ánek je hod?oušek a ur?it? pochopí, že má sám a s chutí zbaštit:-)))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:58
Paw - asi tak n?jak to v pond?lí prob?hlo u nás. Ty tablety jsou velký jak paralen a mam mu dávat ?tvrtku denn?, což neni zas tak velkej kus, ale dát mu je, je stejn? horor...
V pond?lí jsem se snažila mu dát tu ?tvrtku zabalenou v ku?ecím mase. Nic, tak v kap?íkovi. Taky nic, tak jsem jí víc rozdrolila a dala mu jí v past?. To spapal, tak jsem se radovala.
V úterý jsem se op?t snažila dát mu to v past?, bohužel už m? prokouk a všechny ty kousí?ky prášku p?kn? vylízal ven a oblepil jimi hrdlo tuby. Tak jsem zkusila dát do kapsi?ky a zalila jsem to kot?cím mlékem, aby se mu tam ty chut? trošku t?ískali a on nepoznal, že tam ten prášek je... Úsp?ch, prášel spapán!
Ve st?edu (v?era) jsem to ud?lala stejn?, bohužel už m? prokoukl, t?ch pár masí?ek z kapsi?ky spapal, ale ten prášek m?l tak dokonale vypreparovaný a nalepený na horním rtíku, jak se po?ád olizoval, až jsem se musela smát... Tak jsem to z n?j smázla a zamíchala do kot?cího mlíka a vlo?ek. Op?t prášek spapán.
Dneska už jsem nem?la na to, vymýšlet po?ád nový v?ci, kam mu ho dát, tak jsem mu celou tu ?tvrtku hodila do krku a ihned dala k pusince maltku, chvíli prskal, ale pak už to bylo dobrý...
Zítra a všechny další dny to budu d?lat stejn? jako dneska...

Jinak na Pin?ourka jdou n?jaký touhy! Po?ád vytahuje pin?ourka a tahá malou, kde s ní válí sudy, což se jí nelíbí a jenom plá?e a já jí po?ád zachra?uju. V?era se snažil ud?lat to samý i se mno! Chytil m? za palec a cht?l si m? odtáhnout pod gau?, když mu to nešlo, tak se snažil s mým palcem v tlam? válet sudy... A je taky takovej hrav?jší. Líp ho vyprovokuju ke h?e a on pak ská?e jak pominutej a funí a chce m? honit, nebo se nechává honit...

V?era jsme šli s kamarádkou na procházku a po cest? dom? jsme se stav?li v hospod?. Pí?ana jsem nechala lozit po stole, když jsem šla koupit pití a když jsem se vrátila, tak byl st?l ozna?kován. Vypadalo to, jako by tam lezl slimák :-) Ale kulky se mi zdá, že má trošku menší než t?eba p?ed dv?ma týdny...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-27, 22:06
Tak tedy na to, jak šel v?era podat prášek Pí?ovi snadno, tak dneska to byl horor. Házela jsem mu ho do krku n?kolikrát a pokaždý ho vyplivl nebo rozkousal...

Jinak malá se m? po?ád bojí, ono to bude asi ješt? chvilku trvat.. Když chci t?eba projít okolo ní, tak všeho nechá a b?ží se schovat. Ale jeden úsp?ch máme! Na jméno zatím neslyší, ale na POCEM už docela jo. Spíš se to nau?ila od Pin?oura. Ten na to slyší skoro vždycky. Když je pušt?ná jenom ona a volám na ní, tak n?kdy jí to dojde hned a b?ží ke m? a n?kdy jí to šrotuje v tý hlavince dýl. Ale ona ví, že bude okurka, pasta nebo jiná dobrota, když p?ijde, takže na zavolání celkem chodí (pokud nemá opravdu n?co zajímavýho na práci...).
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-27, 22:47
Jo a taky jsem zapom?la dodat, že Pí?an te? poslední dobou chodí na každodenní procházky s naší ?ubinou, takže má nááádhernej kožíšek! Je spokojenej a ve?er už pak malou moc netrápí, protože je unavenej...

P?ikládam fotku našeho novýho kamaráda Bobíška :-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-27, 22:53
Krááááásný:-)
Avatar

Aktuální stránka:8 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist