Aktuální stránka:4 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 14:36
Pe?ka.p – zjistila jsem, že jakmila v kleci mají záchodek v jiném rožku než v tom, co se jim zdá OK, tak chodí i mimo – pokud je záchodek v oblíbeném rožku – kad?j 100% do záchodku =)

Nessie – ten pocit znám, jen s tím rozdílem, že my nebyli na veterin?, ale sežraný kousek koberce nás taky „zbudil“ v 2:30 ráno… (našt?stí jsme se jen vyzvraceli =/)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:05
amonnia: jojo, já m?la budí?ek jen o p?l ho?ky d?ív:-) Ale on je zlatí?ko, protože se snažil dob?hnout na zách?dek, ale bohužel to nestihl, takže bo bylo všude možno a nejlépe na st?n?:-)
Te? m? napadlo, neexituje omyvatelná barva do interéru?
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:12
barva asi ne, ale... IGELIT!

btw to u nás našt?stí malá zvracela jen na podlahu u klece =/
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:16
No u nás jsem raedši nepátrala potom, co tam d?lal:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:28
Petra p.:Babulka musí být rozkošná, když je tak malinká.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:28
Petra p.:Babulka musí být rozkošná, když je tak malinká.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:43
Nessie: omyvatelná barva do nteriéru existuje:-))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:45
Ivka: a jméno náhodou by nebylo? Nebo sta?í p?ijít a ?íct: "Pot?ebuju nutn? omyvatelnou barvu pro tcho?e!"
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:54
Je od firmy MIPA - latexová= tu m?žeš umýt mokrým hadrem
- wandfarbe= tu m?žeš umýt pouze [b]vlhkým hadrem
Ale když ?ekneš, že pot?ebuješ omyv. barvu do pokoje tak, kdyby nem?li od firmy MIPA tak i ostatní ji mají a prodávající by ti m?l um?t poradit.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:56
Nessie napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Ivka: a jméno náhodou by nebylo? Nebo sta?í p?ijít
> a ?íct: "Pot?ebuju nutn? omyvatelnou barvu pro
> tcho?e!"


Teda jestli mají omyv. barvu p?ímo pro tcho?e to nevim:-) To jako kdyby pozvracel sám sebe, tak aby šel líp umejt jo??.....
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:58
hmmm, ale bacha pak ji nedostaneš dolu ani škrabkou... bydlíme ve starým dom? a dostat jí ze zdí byl d?s... drží se drží :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:59
No jo, jenže ob?as se ti prodava? snaží prodavat i to co nepot?ebuješ:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:10
Taky pravda..
No tak zpátky k Pí?ovi a Babu......
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 20:55
Tak už tch??átka zase spinkaj. Do te? si hráli. Malá je tááák sladká, když ská?e na mojí ruku a jemn? m? kouše. Má ješt? takový ty neohrabaný pohyby. A je daleko víc odvážn?jší, než byl v jejím v?ku Pí?an :o)

Jenom nevim, jestli mam Pin?ourka šoupnout do p?epravky spát rovnou, nebo až nás v noci zase vzbudí ?ev :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 21:00
Taky bych cht?la jemný okusování :)) za?ali puber?a?it, na m? celkem v pohod?, ale rodi?e rasej dost... já jsem š?astná za dv? klece, v noci se tam vždycky za?nou prát a kvokat, tak je rozd?luju, abych mohla spinkat dál :)) a zase vyfo? :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 21:03
No ona okusuje hrozn? jem?ounce, má moc malý zoubky, ale už jí rostou druhý :o)

Jinak Pí?an má kulky jak v?tší bor?vky! Tak to už tak v prosinci budem v ?íji, co?
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 21:06
Juuuu, Rocky našt?stí ješt? žádný nemá, ale.... už za?íná znásil?ovat plyšáky, Meggie, ruku... ale jenom tak lehce, jako by se trénoval... chudák, ješt? neví, že si ani neužije... teda doufám :) nerada bych pak zjistila, že jsou prcci na cest?...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 21:08
Ale to je škoda, ne? Já jsem si Pí?ánka kupovala s tim, že chci, aby m?l potomky. Teda ne u m?, já na to nemam ?as ani peníze. Ale už mi psalo pár lidí. Takže jednu nev?stu už má slíbenou na 100%, dv? tak na 50% a jestli se ozvou ješt? další, to ví b?h...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 21:10
No, já se práv? bojim toho, aby je nem?li spolu... Meggie nechci kastrovat dokud to nebude n?jak akutn?jší, prost? uvidim po první ?íji, jestli to bude v pohod?... a hlavn?... chci, aby z?stal v byt? v pohod? s rodi?ema, už se vztekaj, že se*e na koberce... on to v tý kleci drží tak dlouho, aby si mo dojít v obejváku na koberec pod sk?í?...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 21:16
Tak to jo, kv?li rodi??m kastraci chápu. Já s nima nebydlim, takže to záleží na p?ítelovi, jestli mu bude hooodn? smrd?t nebo ne, ale po?izovali jsme si ho s tim, že budeme chtít po n?m miminka a necháme mu tak dva roky kulky, pak až p?jde na kastraci... Proto jsem ráda, že už te? za?íná zna?kovat, protože p?ítelovo nosánek si na to aspo? zvykne postupn? :oD
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 21:19
Jasn?, já s nim bydlet sama nebo tak, tak ho taky nechám... :-/ máš aspo? dobrýho p?ítele :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:20
Petro, mno..nase princezna totiž rozmo?ené granule nechce... ale když jsou suché, tak je ožužlává a krade je Rendýskovi... Dneska jsem jim dala papání do jedné velké misky, a Rendy to dlouho nevydržel, malá sn?dla asi p?lku všeho. Je už fakt o dost v?tší! A taky bre?í... Rendýs ji furt tahá, vždycky ji zatáhne do boudi?ky a z ní se pak ozívá ?ím dál siln?jší plá?. Koukala jsem, že se Rory snaží utéct, ale moc se jí to neda?í:o( Ale už se za?íná bránit, odstrkuje ho, "úto?í", apod. A jinak se navzájem honí, dokud ji Rendik nechyti...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:29
Jul?o, tak jí zkus koupit Royal Canin, já ho koupila te? Babuli taky, protože je malinkatej. Pak malej je taky Nutram Kitten Chaton, ale ten asi neni nejlepší pro mlá?ata.
Taky jsem koukala, když si jí Pí?an zatáhne pod gau? nebo do boudi?ky, že plá?e ?im dál víc. Ale p?itom krk nemá ani oslintanej, žádný škrábnutí, nic. Tak jí asi zas tak nemasí, jenom bude Babulí trošku hysterka...
Jo a psala jsem dneska hol?in?, co má 10ti týdenní freti?ku, tak by taky šla na tu "procházku mlá?at", ale musíme se ješt? domluvit u koho a kdy. Pak se mi zni?ehonic ozvali n?jací lidé z Vinic, že mají 10ti týdenního fre?á?ka, ale byli takový nemastný neslaný...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:36
Meggie n?kdy taky v?eští, když jí Rocky tahá za krk... tak ho sundám a co ona ud?lá??? Sko?í mu na záda a úto?í na n?j tak dlouho, dokud se nerozhebe a neza?ne jí honit po pokoji...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:39
Tak u nás malá o Pí?ana zatim nejeví zájem, ale Pin?ourek o Babulí jo. Nap?ed jí chvíli nosí od syslírny k syslírn? a pak jí za?ne n?kde masit a malá pak v?íská...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:39
jéé, ten sraz mr?ousk? (nebo spíš procházka po byt?) by byl super! mn? by se to hodilo t?eba te? o víkendu:o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:41
Rory zase o Rendýho zájem jeví dost, furt za ním leze, jenže ona si spíš chce hrát a jen tak poskakovat, a on jí po?ád mu?í za posteli nebo v boudi?ce... To jsou chlapi, no........
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:41
No tak te? o víkendu nevim, protože možná pojedu s psinou na závody. Podle toho, jaký bude po?así, protože závody se konaj venku a já bych nerada nastydla - to bych pak nemohla k malej... Tak my se m?žeme domluvit po sms na kdykoliv..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:42
Tak to Rocky je n?kdy unavenej a chce jít chrápat, ale ona ho nenechá, naopak na n?j doráží, dokud se bu? neprobudí, anebo nezaleze n?kam, kde neni tolik prostoru pro skákání... :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:42
Jul?o - m?la si ješt? dodat, že jsou to chlapi s kuli?kama...
Avatar

Aktuální stránka:4 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist