Aktuální stránka:5 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:46
Rynn - Pí?a nikdy neni unavenej. Je zvyklej chodit se mnou a psicí na hodinový až dvouhodinový procházky, takže fyzi?ku má. Dokonce vydržel jednou ?apkat 5 hodin na houbách, ale pak pad do kómatu a spal až do ve?era... U nás se prost? d?ív unaví malá. Navíc si s nim nechce hrát proto, že ješt? nemá po?ádn? prozkoumanej byt a po?ád chce zkoumat...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:48
Tak to u nás Rocky... chodí se mnou tak na 3 hodinový procházky, z toho tak p?l ho?ku spí u m? na klín?... ale když se má porovnat s Meggie, tak odpadne jako první...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:54
Tak to Pí?an ne, já nechávam malou prob?hnout t?ikrát denn?. Ráno a ve?er, když b?há i Pin?ourek, tak malej vždycky p?ipravím papání a dám jí do klece. Ona se nadlabe a jde se zvrtat do n?jakýho pelíšku a usne. Pak když má i Pí?an sklon usínat pod gau?em nebo n?kde, tak ho tam šoupnu taky
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:56
pe?ko - tak m? napadá, že je možná dob?e, žes s našima holkama nechodila ven - by ses divila, jak je Paige po p?l hodin? unavená a chce se nosit =) ale jak se rozb?hne, tahá Giu za sebou...

ju a stím v?ešt?ním - když n?co provede Paige, chytnem ji za krk, zak?i?íme na ni fuj, ona zívne a vpohod?. provede-li n?co Gia - stejný postup, ale ten ?ev =/ tak si ?íkám, že je p?kná hére?ka...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:59
Amonnko, já si o malý taky ?íkam, že je p?kná hére?ka, protože když za?ne v?ešt?t hodn?, tak jí vždyky skontroluju kr?ek a nemá ho od Pídi ani oslintaný!

Jinak já jsem na to zv?davá, až budeme chodit na procházky, jak to bude probíhat... Každopádn? jsem dneska malej zkusila nasadit kšírky, jen tak na dv? minutky a ta tak krásn? tancovala... Jak kdyby jí n?kdo st?ílel pod nohy :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:05
Petra: Já jsem taky nandavala cvi?n? kšírky Rockymu doma... bránil se, šílel... pak jsem mu nandala a šli jsme rovnou ven... chvilku se plazil, pak na to zapomn?l, jak m?l starosti s ?ucháním a te? se sice ješt? trochu p?i nandavání brání, ale spíš jen tak aby se ne?eklo... takže s Meggie to asi ud?lám taky tak :))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:07
a nebo zkuste pastu - zapomenou na všechno kolem =) a nandají se super - ale to nevím, nezkoušela jsem =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:07
My jsme si na n? doma zvykali formou hry. Myslela jsem, že s malou to vypraktikuju taky tak, ale bohužel... M?la zájem jen a pouze o kšírky, na mou ruku ani na balonky nereagovala, tak jsem jí je zase hned sundala. Asi to taky ud?lám "šokem"...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:08
Malá pastu moc nemusí :-( Vždycky si lízne a jde pry?...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:09
Jojo, šok je nejlepší... Rocky si to nechal nandat jenom s pastou v tlami?ce, odendala jsem pastu a kšírky byly b?hem 5 vte?in dole... to byly ty nylonový, co jsem m?la jenom pro nácvik... pak šup koženej, šup ven a kšírky ho absolutn? nebraly :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:09
btw víš, co jsem ti ?íkala, když jsem k tob? dávala holky - paige nemusí pusinky a gia pastu a jak to dopadlo =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:10
A pastu Meggie taky necht?la, parkrát k ní ?uchla a znechucen? odešla... pak asi zjistila, že když to Rockymu tak chutná, tak to nebude až tak špatný a te? jí papá s nadšením... zatim jenom Gimpetku, ale aspo? n?co :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:15
No já k t?m nylonovejm nemam moc d?v?ru... P?vodn? jsem si je cht?la koupit, protože si na n? nikdo nest?žovat, z mýho okolí, ale když jsem byla párkrát na procházce s n?jakejma fretkama a ty je m?li, tak se jim ta spojka posouvala i mezi p?ední nohy na prsí?ka. Na ty kožený si nem?žu st?žovat...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:17
Já bych je ven s nylonovejma nevzala!!! Na to j mám moc ráda... i když mám chu? je n?kdy p?etrhnout... Rocky je m?l utažený na maximum, ale b?hem 5 vte?in se z nich dostal... bez problému... nebo se mu ?ást dostala do tlami?ky, m?l to jak uzdu a nemohl se toho zbavit... chudášek...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:17
Amonnko - vím naprosto p?esn?. Dopadlo to úpln? naopak! Gia by se po past? utloukla a od tuby odhán?la Paige a pusinky si brala hlavn? Paige...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:19
Rynn - No já už bych si ty nylonový taky nekoupila... Sem p?emejšlela, že bych je koupila Pí?ovi na plavání, aby si zbyte?n? neni?il ty kožený, ale pak mi n?kde uplave a já si budu drbat hlavu...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:24
No, musela bys bejt rychlejší :D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:26
Tak kdybych v tej vod? byla s nim, ale vlést do vody m? vždycky trvá hoooooodn? dlouho...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:30
Víš, jak rychle by ses osm?lila, kdyby ti Pí?an plaval až za obzor??? :D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:35
Jo to máš pravdu.. Asi bych tam hupla tak rychle, že by mi ta voda ani nep?ipadala mokrá :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:44
Akorát by to bylo blbý v zim?, když by voda m?la tak 2 stupn?... :D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:46
No tak to se mi stalo kolikrát u psice. První zimu mi vb?hla do hasi?ský nádrže, kde bylo tak 10 cm vody a navrchu tenkej led a ona tam b?hala jako blbka a m?la radost, jak jí to k?upe pod nohama a podruhý loni v zim?, kdy se cht?la napít v ?ece a žuchla tam jak pytel brambor. Ale ona nesnáší vodu... Když se má zchladit v lét?, tak jako p?ikrá?í, lehne si s zase odkrá?í, ale plavat, to nee. Pí?an zas takovou lásku k vod? nemá, aby se musel koupat za každou cenu :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:51
No, Meggie i Rocky vodu up?ímn? nenávid?j... snesou jí akorát v misce.... a koupání??? To jsme potom vy?erpaný všichni- oni z toho, jak se snažej dostat ven a já z toho, jak je tam musim násilím držet... :))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-04, 13:42
Jojo, známe, koupání je za trest...to si vždycky p?ijdem jak nejhorší fret?í rodi?e na sv?t? a moc se fildovi omlouváme:-)) On pak jezdí po koberci a a vytírá se a pak nám zaleze do deky, kam ho obvykle ani nenapadne, že by mohl jít....

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 15:42
Pí?an se taky vytírá o koberec, lítá jak splašenej a o všechno se t?e.

Jinak práv? jsem p?ijela ze školy, byla jsem si tam ješt? n?co ob?hnout a vzala jsem Pin?ourka sebou. Od kone?ný tramvaje ke škole si to štrádoval po svých (pro neznalce je to tak p?l kiláku, možná trošku víc) a on z každý louže, kterou jsme potkali, zachra?oval lupena a vajgly. Vždycky tam vlezl a zalovil ?umá?kem až na dno a vytáh co tam bylo a dal to na b?eh. Taky m?l hlavinku p?kn? od bahna...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-04, 16:26
Cove?e Petro, ty máš doma záchraná?e:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 17:01
No já nevim, co ho to napadlo...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-04, 17:10
Asi je to aktivista od green peace a stará se o životní prost?edí:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 17:12
Hehe, no tak to pot?š pán b?h! Už vidim, jak mi aktivisticky tahá odpodky z koše a t?í je . plasty pod gau?, papír pod sk?í?ku s telefonem a podobn? a my pak budem mít zahnojenej byt... :o))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-04, 17:21
Je, to by se mu ur?o moc líbylo. Skus mu p?ipravit bedýnky, aby to do nich t?ídil. Pak se v nich m?že válet a pak ti m?že sko?it do ?erstv? postlaný postele jáchachá...
Samoz?ejm?, že ti to nep?eju....:-)
Avatar

Aktuální stránka:5 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist