Aktuální stránka:2 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 15:16
Tak jsme byli na té fret?í procházce, malá si mezitím spinkala sama v kleci. Pí?ánek byl po p?íchodu vykoupán a sv?te div se! Necht?l se s malou d?lit o svoje granule! Nap?ed zkoušel z klece vytáhnout tu hlin?nou misku, když zjistil, že jí neunese, tak si vždycky nacpal do papuly co nejvíc granulek a pelášil s nima pod gau? a zpátky pro další! Až když tam nanosil celou misku, spokojen? to spapkal pod gau?em. Taky jí bere všechny hra?ky, co jí dám, a nosí si je pod gau?. Ráno m?l takový tendence, že si tam syslil i malou :o) Te? spí oba v kleci, Pí?an v hamace a malá zase v ru?níku na dn? klece. Jsou sladcí...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-30, 16:18
Petra p.: Nechci nic ?íkat, ale nemá Pí?ánek n?co spole?ného se syslem?
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-09-30, 16:30
Petra p: To je krááásnýýý :o))) P?ejeme Babu i Pí?ovi hodn? spole?ných roš?árni?ek ;o) Zatím jsou to ze strany Pídi spíš trucovité naschvály, ale d?ležité je, že Pí?a Babu nebije! Vypadá to, že se Vám doma rodí móóóc hezké fret?í p?átelství!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 17:12
Jirka: já už jsem si to ?íkala d?ív, jestli nemá se syslem n?co spole?ného. Ty slune?ní brejle jsem po?ád ješt? nenašla (ztratili se n?kdy v ?ervnu) a už za?ínám mít pocit, že jsem je spíš n?kde ztratila já. Vždycky všechno, co zasyslí, se ob?as n?kde objeví, ale brejle nikde...

Vendulka: Já Pí?ánka o to víc mudlam, aby se necítil odstr?enej a hodn? ho uplácim pastou. Spíš ho štve, že jsem mu jí nakvartýrovala do klece a ona za ním leze do pelíšk? a hledá mu cecíky na b?íšku. Samoz?ejm? on to nechápe. Ale nenapadá jí, ani jí nekouše tak, že by vyložen? bre?ela. Jsou v pohod? a když se mu n?co nelíbí, rezignuje a odejde. Pí?a je zlatej, ur?it? se t?ší, až Babulka povyroste a p?estane kníkat. Si pak spolu budou hrát jinak...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-30, 18:00
Pí?a a Babulka jsou báááááje?ní.
A? se vám všem po?ád tak da?í.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 18:09
Tak práv? jsme Babulku vyfotili:
Avatar

Přílohy: Babu na fórum.JPG (54kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-30, 18:12
Ta je milou?ká !
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-30, 19:15
milou?ká bestiášnice = )
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:28
Mam ?erstvé zprávy! Tcho?i byli vypušt?ni, Pí?ánek se o malou zajímal a po?ád si jí nosil za k?ži na krku od syslírny k syslírn? a malá p?i tom furt kvokala. Pak dostali masí?ko do talí?ku na chodb? a oba papali z jednoho talí?ku! ?ekala jsem, jestli po Babulce Pin?ourek nevyjede a nebude si papání bránit, ale našt?stí se tak nestalo. Pak Pí?a zalezl pod gau?, kde usnul, tak byl pomuchlován s pastou a dán do klece a dala jsem mu do hamaky malou. Chvíli si jí tam upravoval, ale te? tam spí oba na sob?!!! Vypadají tak úúúúžasn?...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:32
Tak je vyfooooo? :) je roztomilá :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:34
Já nevim, jestli to p?jde, on ten fo?ák nezaost?í moc zblízka...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:43
Tak jsem se snažila, docela to vyšlo! Jsou sla?ouncí, bonbonkové moji...
Avatar

Přílohy: DSCF0210F.JPG (58kB)   DSCF0212F.JPG (53kB)   DSCF0214F.JPG (50kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:48
Nojo,ty jsou nádherní,hodn? radosti a štestí p?eju :o)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:55
Jééé, d?kuju, já se na n? po?ád chodím koukat a nem?žu se vynadívat... :o))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-30, 23:42
Tak ješt? vás zabombarduju jednou t?ma mazlinkama...
Avatar

Přílohy: DSCF0215F.JPG (46kB)   DSCF0216F.JPG (52kB)   DSCF0217F.JPG (47kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-10-01, 11:20
Pe?o,jsou nádherný!Babu vypadá úpln? stejn? jako naše Kryšpínka,je stejn? tmavá:-)))Hodn? radosti s drobkama:-)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-01, 11:26
Tak to gratuluju! Jsou sladoucci :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 11:34
Holky, d?kuju!

Tak ráno Pí?ánek po?ád nosil malou za krk po byt? a pak si jí odnes pod gau? a tam jí za?al mordovat. No mordovat, on si s ní hrál, ale ona jak je malinká, tak asi plakala. Vždycky, když za?ala plakat, vzala jsem si jednoho do náru?e. Když jsem m?la malou, spokojen? mi okusovala prsty a Pí?ula b?hal po byt? a hledal jí; když jsem m?la jeho, po?ád jí sledoval a když n?kam zalezla, tak mi cht?l z náru?í vysko?it. Pak dostali trošku tvarohu, Pin?ourek ho nikdy nejedl, ale když vid?l, jak ho Babulka hltala, tak si taky dal :o) Myslim, že jí bere jako par?a?ku, ale ona je na n?j ješt? malinká. Každopádn? je jejich kamarádství na dobré cest?!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-10-01, 13:44
Tak to gratuluji :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-01, 14:34
Pe?o, jsou krásný.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2006-10-01, 18:03
Pé?o n?kde píšeš,že te? Pí?u mudlíš víc,aby si chudák nemyslel,že je zanedbávaný.Mno,to mám pocit,že ho už v?bec nepustíš z náru?i,protože víc než jsi ho mazlila p?ed p?íchodem Babulky to už snad ani nejde :o).
Já mám te? Pí?áska plnou hlavu.Vždy? on byl/je tak sladce mazlivou?kej.Strašn? mi p?ipomínal našeho Fredíka,když byl ješt? jediná?kem.Jsem zv?davá,jestli mu to mudlání vydrží i když má doma Babulku.U Fredíka to po p?íchodu Lízinky p?ešlo.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 19:08
Pé?o, zatim je po?ád tak krásn? mazlivou?kej. Dneska mi spinkal zase na b?iše, když dávali n?jakej film a malá spala v kleci. Pak p?išla návšt?va a Babulka se vzbudila, tak si návšt?va mudlila Babuli a Pí?an jen tak pokukoval po malej, jestli jí asi n?kdo netrápí a po?ád se mudlil. Vždycky spinkal u m?, když jsem ležela na gau?i, tak te? ho o to p?eci nebudu ochuzovat...

Jinak jsem ráda, že jsi s Pí?ánkem spokojená ;o) A taky se mnou :o)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-01, 20:59
Tak to je prima, te? jsem do?etla seznamovací po?átky Pin?oura a Babu, super:-) Babu je krasavice, ur?it? sem ho? ješt? n?jaký fotky. A posíláme pusu Pí?ovi :-)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:36
=))) n?jaké nové zprávi?ky? =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:48
Jojo, b?hali, malá už zašla sama až na chodbu a taky p?išla na to, že se Pí?ovi m?že schovat pod sk?ín?. Tam on se nevejde... Te? už zase spinkají, bohužel každý zvláš?, ale to chce ?as..

Jinak posílám slíbený fotky Pin?ourka s naší psicí :o)))
Avatar

Přílohy: Dan?a a Pí?a1.JPG (73kB)   Dan?a a Pí?a2.JPG (83kB)   Dan?a a Pí?a3.JPG (72kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:49
A ješt? dv? :o)
Avatar

Přílohy: Dan?a a Pí?a4.JPG (70kB)   Dan?a a Pí?a5.JPG (68kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:50
ta poslední je úžasná - jako by ?íkal: TÁÁÁK A TE?KA T? SEŽERUUUUU =)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:54
Ahojky!!! Koukám, že malá je fakt p?k?ou?ka (ale na tu moji nikdo nemá - jako si to myslí každý:o))) Asi dám naši Rory k Rendýmu do kleci, když tu píšeš, jak se Pí?a s Babu k sob? hezky tulí...hmm... Dneska, co ti dva vyvád?li, když byli spolu, to se m?lo nato?it... Ale to ur?it? znáš:o)
Tak si malou užívej a p?ij?te ur?it? n?kdy na návšt?vu, aby se mr?ousky poznali:o)))

A jsem ráda, že jsem kon??n? poznala tebe a Pí?ana!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:56
No to bych se divila, kdyby jí sežral, ale nedivila bych se v?bec, kdyby sežrala ona jeho :o)

Tuhle jsme byli na louce a Pí?an hrabal mraveništ? a hrozn? u toho kvokal, tak Danuška p?ib?hla a cht?la si na n?j položit packu, že ho jako vyzve ke h?e. Ale ouha, spíš ho zašlápla, tak jí Pí?an do tý nohy kousl a od tý doby už si s nim hrát nechce...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:57
chudák majinká, kousnout jí do nožky, to je ale gentleman =)
Avatar

Aktuální stránka:2 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist