Aktuální stránka:3 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:59
Jul?o - já jsem taky ráda, že jsme se kone?n? poznali. To je jasný, že je Rory nejkrásn?jší, já si to o Babuli myslim taky :o)) U nás to prob?hlo v pohod?. Malá s Pí?ou ani v hamace nijak spát nechce, spí spíš v pat?e na mikin? a nebo na zemi klece v ru?níku a no?ní košili (bejvalý..), takže si myslim, že to m?žeš vyzkoušet.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:01
Gentleman negentleman, p?ece se nenechá zašlápnout!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:02
takovým drobe?kem a zašlápnout? =))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:04
Doufam, že tim drobe?kem myslíš Pin?oura... I když je pravda, že psice je na výstavách vždycky mezi nejmenšíma :oD
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:05
nene, Danušku =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:13
Já vim, m? to došlo :o) Ale vždy? ?ikam, že je vždycky jedna z nejmenších, tak on to je takovej náš drobe?ek :-D
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:14
ale stejn? .. nezapomenu - ve?er, pokládám pen?ženku a utíkám - noženky, nezklamejte m? =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:15
A te? si ješt? p?edstav, že se za ní na tebe ?ítí dva tcho?i!!! :-D Hele, to je bezva p?edstava!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:35
tak to bych tím tuplem bych b?žela sv?j nejlepší výkon na n?kolik metr?, než bych padla vy?erpáním a pak už by mi bylo jedno, co se mnou danuška, nebo tcho?i provád?jí ú=)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:39
Ale oni jsou milou?ký, všichni t?i ;-P
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:43
jen aby =) btw už používám venku s Paige v?tu - Paige bu? hodná, nem?žeš trhat =) a jak se nám všeci obloukem vyhýbají =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:48
No my když jsme šli v?era na procházku, tak jsme potkali takovýho malinkýho pejska a on si cht?l hrát s Pí?ou. Jenže ho n?jak chytl, že se Pí?an lekl a pušnul si. Sem si pak ?íkala, že jestli to p?istálo na tom psovi, tak se pani?ka asi hooodn? divila, pro? jí ten pes tak nezvykle smrdí...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 07:44
=) jsem posledn? sed?la a furt ?uchám kolem sebe a plno smradu.. v?trám, sedím u okna... a nejhorší bylo zjišt?ní, že to "smrdím" JÁ! prost? Gia, nevím kdy, na m? pustila pušíka! na zabití =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-02, 09:40
Petra p. a Hone-y: taky jsme vás rádi poznali a t?šíme se do Rokycan...
Pí?a bude ur?it? veliký ochránce Babu uvidíš:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 11:21
Ježiš, ochránce! Už te? se pere!

Jinak jsem si poslední dobou všimla, že má Pí?an kolem pin?ourka po?ád mokrý chloupky, tak jsem si ho za?ala všímat víc když b?há a on se fakt otírá! On už zna?kuje. Jo a taky jak jsem ho v sobotu vykoupala, tak zase zm?nil barvu. Na hlavi?ce a na t?lí?ku je takovej šedej, podsadu má jenom bílou a z toho mu ?u?í sem tam n?jaký ?erný chlupy. Nevim, jak to mam popsat, asi mam st?íbrnýho harlekýna nebo bujnou fantazii :o)) Ale moc mu to sluší!

Mimochodem dneska v 6 ráno nás vzbudil strašnej ?ev. To Pí?a se vzbudil a cht?l si hrát s malou. Tak jsem mu to zkoušela n?jak vysv?tlit, jako že te? neni ?as na hraní. Jenže on si to vysv?tlit nedal, tak nakonec putoval do p?epravky. Vstávali jsme v osm, a do te?ka b?hali. Dostali žervé a oba se po n?m mohli utlouct! Malou jsem dala do klece d?ív, aby se v klidu napapala a p?ed chvílí jsem tam šla dát i Pí?u a Babulka spala v jeho hamace. No koukal na ní divn? a za trest jí sn?dl zbytek masí?ka a pak jí vytáh a k?ži a odnes do jejího ru?níku... Ona je to docela sranda, je pozorovat :o))

Malá už je zase v hamace a Pí?an už docela dlouho stojí v pat?e a kouká do hamaky a neví co. :o))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-02, 11:50
Petro p: Tedy ten fantastický chlpatý autobus pre fretky ti zo srdca závidím :-))))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-02, 17:34
Petra p.: Skv?lý
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-02, 20:20
Ivka, nápodobn?! Do Rokycan se taky t?šíme, pokud nám to výjde...
Mimochodem, kolikátého p?esn? je sraz v Rokycanech? Mám v tom n?jaký zmatek...

Petro, já už p?emýšlím, jak to u Rendýho v kleci p?ed?lat, aby se tam vešla i Rorynka... Ta potv?rka v?era necht?la usnout a p?irozen? i já jsem nemohla... Hráli si totiž t?sn? p?edtím s Rendým a on ji po?ád tahal a p?evaloval, byla ?ím dál víc naštvaná, tak jsem je dala do klecí, Rendy hned usnul, no a ona furt ?ádila...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 21:14
hone-y 28.10 - sobota =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:09
Tak dneska jsem byla nakoupit další hra?ky fretkounk?m :-) Koupila jsem takový sysalový venušiny kuli?ky - to byla sranda, když si každej hrál s jednou a Pí?an si pak vzpom?l, že by tu kuli?ku jako moh nasyslit pod gau?, tak jí vzal do ?uni a táhnul za sebou tu druhou kuli?ku, na který visela malá :o) Pak se Babulce hrozn? líbí takovej um?lohmotnej balonek s rolni?kou uvnit?, má takoej ocásek se št?ti?kou, tak s tim si taky po?ád hraje. No a dál jsem jim koupila p?nový balonky r?zných barev (to budeme mít barevnej záchodek...) Hrajou si spolu, jenom malá, když za?ne hodn? plakat, tak si vezmu jednoho z nich a necham je trošku uklidnit. Koukala jsem Babuli na krk a nikde žádnej kousanec nem?la, tak jí Pin?ourek asi zas až tak moc netrápí...

Jinak malá už se za?íná otrkávat, dneska jsme si hráli v p?epravce, když tam zalezla, tak jsem jí za?ala dráždit rukou a ona m? hrozn? kousala. Samoz?ejm? to nebolelo, ale p?ekvapilo m?, jako silou už dokáže zmá?knout ?elisti. Jo a v kleci už chodí na záchod 100%n?! Jenom venku to po?ád není ono, ale to vypilujeme :o)

A taky jsem dneska koukala, že už jí rostou druhý zoubky! Zatím jenom špi?áky dole :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:12
šikovná holka =) doufám, že se ti poda?í (nám se to poda?í tak na 70 %)

a mazli, mazli, mazli =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:18
No u nás se to tvejm holkám da?ilo tak na 20% i v kleci :-D

Jinak mazlim, mazlim, mazlim :o)

Jo a dneska ve?er jsem je vážila
Pí?ánek - 1786g
Babulka - 393g
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:45
to je zajímavý - asi byly nespokojený, prootže doma chodí do záchodku v kleci na 100 % - jen venku mají problémy =/
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-02, 23:23
Petra: Jééé, ta je mali?ká a on velikánskej :D ale je krásná a roztomilá :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-03, 00:17
No mali?ka je kras?oušká...
Petro, já taky furt Rorynce kontroluju krk a taky tam nic nemá... jenže, to jak n?kdy ?ve m? fakt znervoz?uje a musím je dát od sebe. Bojím se, že kdyby byli spolu v kleci a já bych doma nebyla, tak bych ji nemohla p?ípadn? zachránit:o(
Jinak máme to stejný... Rorášce (už má hodn? zp?sob? oslovení, nej?ast?jší je princezna,potv?rka,blbounek,a podobn?:o))) už taky rostou zoubky, má jich ?ím dál víc, ale granule ješt? nezvládá, chut? na n? ale má, p?ímo šílí, když je cítí, ale zatím jen ocucává...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 12:50
Jul?o - tak Rorynce ty granule p?elej p?eva?enou vodou a pak je rozma?kej. To jsem d?lala Pí?ovi a d?lam to i Bambulce. Ob?as jim do toho p?idam i kot?cí mlí?ko nebo vlo?ky od Gimpetu. A n?kdy jim do toho p?idam i konzervu, ale to už musí být...

Malou kontroluju, jestli není pokusaná pokaždý, když za?ne vím plakat. Nemá na sob? jedinej škrábanec, ale kdo má ten její plá? poslouchat... Dneska si za?ali hrát v jednu v noci, tak Pí?an putoval do p?epravky, ale pak se mi ho zželelo a šel ke m? do postele... :o) Jinak malá už je otrkaná, dneska ráno mi okusovala nohu, když jsem sed?la na gau?i, tak vykukovala z pod n?j a vždycky m? kousla :o) Taky ví, že když jí chci chytit, že se má schovat po dsk?í?, protože tam se nedostanu. A taky už si se mnou hraje víc, do te? cht?la jenom zkoumat byt a hrát si moc necht?la...

Amonnko - to by m? zajímalo, co se jim tu nelíbilo. Vždy? jsem jim ten záchodek vyklízela vždycky když se vzbudili, takže ho m?li po?ád ?istej! Ale vždy? to nebyla žádná práce, sehnout se a sebrat hovínko, i když v kleci... ;-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-10-03, 13:42
Petra p.: Máte doma opravdu veselo! Jen p?kn? piš další tcho?ecí p?íhody, vždycky se od srdce zasm?ju, když si Pí?u a Babu p?edstavuju. T?eba to, jak chudák Pin?ourek stojí u hamaky s Babu a dlóóúho ji hypnotizuje a p?emýšlí, jak má s danou situací naložit :o)))
Myslím si, že p?nové mí?ky nejsou moc dobrá volba. Jsou sice efektní, ale dost fre?ulí, když zjistí, že se dají rozkousat, vrhnou se s chutí do toho. Kraken z n?j m?l drobky do p?ti minut... Hrozí pak nebezpe?í, zejména u mlád?te, že kousky mí?ku zbaští a ucpe si jimi st?evo.
Pí?a možná za?al zna?kovat proto, že "malé vet?elkyni" chce napsat, kde všude je to Krakonošovo, tedy, Pí?ovo... ;o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 13:57
Vendulko - Pin?ourek moc dlouho u tý hamaky nikdy nestojí, bu? tam sko?í a za?ne jí masit, nebo jí chytne za krk a odnese do "jejího" pelíšku na dno klece. Ale máš pravdu, že tu máme veselo. A už se t?šim, až malá trošku povyroste a bude se mu moct bránit, protože te? jenom leží a plá?e.

Pí?an taky m?l p?novej mí?ek, takovej žlutozelenej. Okousal samoz?ejm? jenom žlutou p?lku a pak kakal žlutý hovínka. Zelená p?lka už ho pak moc nezajímala. Malá má žlutooranžovej a hrozn? se jí líbí. Myslím, že se jí nic nestane, když jí dám každý den trošku Maltky, jako Pí?ovi. Ale jestli si myslíte, že je to fakt blbej nápad, tak ho samoz?ejm? vyhodím!

Pí?an si ozna?koval i tý nový hra?ky, co jsem jim v?era koupila. Odpoledne jsem koukala na telku a z klece se ozýval plá? i p?es to, že tch??ata spali každej jinde. Tak jsem nab?hla, že jako malou uklidním a on to plakal Pí?ánek ze spaní! Tak jsem si ho vyndala a spinkal u m?, chudá?ek... Taky si m? víc všímá a nekouše do nohou. Víc si se mnou hraje a nechá se snáz ke h?e vyprovokovat. Nekouše ani když ho škádlím a lochtám na b?íšku, jindy fakt kousal v zápalu boje s mojí rukou. Jako by cht?l sekat latinu, a myslel si, že když bude hodnej, tak dám malou zase pry?. Škoda, že jim ?lov?k do tý hlavinky nevidí.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 14:03
Petro: Já osobn? bych ten mí?ek vyhodila. ne, že bych proti nim n?co m?la, ale protože jsme s Tadeášem m?li takovou príma p?íhodu. Sice nešlo o mí?ek, ale o p?nový špunt do uší, který ten oblu?ák n?jakým zp?sobem vydoloval z Kinder vají?ka. Podotýkám, že to Kinder vají?ko, které ukrývalo špunty pochopiteln? p?ed ním, nylo úpln? první Kinder vejce, které otev?el.
No, nicmén? d?ležité je to, že kus sežral, v noci vyzvracel, ráno se zdál být OK, jenže ejhle, následující den p?estal žrát a už jsme b?želi na veterinu. Ten zážitek, kdy se snažíš udržet tcho?e pod retgenem opravdu stojí za to.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-03, 14:32
My m?li pro Filípka takly p?novej mí?ek - velkej. On teda nebyl pro tcho?e, táto to p?ivezl odn?kud z výstavy, m?la jsem ho doma pro nete?e - dal se dát i do vody a nacucal se.
Jednou se ho ale tcho? n?jak zmocnil a schoval si ho. A jenom ho m?l schovanej jako poklad, kterej si hlídal.
Pak ho jednou rozcupal b?hem dne na milion malejch kousí?k?, nevíme co to do n?j vjelo. Chvilku kakal kousky co mu z?staly v tlami?ce a našt?stí z toho nic nebylo.
Tak t?žko ?íct, ale ur?it? je kontroluj, jestli chod?j na záchod a tak.
Filda sežral i vajgla a vykakal ho asi za dva dny.

Aktuální stránka:3 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist