Aktuální stránka:28 z 30
Re:
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-12-27, 18:54
Pe?o, jak vidím, tak vyh?ezlá plotýnka za?íná být u fretek docela ?astá, m?l jí náš Kryštof, mám dojem že i Žofiro se s tím potýká a te? Babul...sakra, tohle bývá b?žné u jezev?ík?, ale pro? fretky???
A když jsem ?etla o Pí?ánkovi (to mi na foru n?jak uniklo) tak se mi ud?lalo mdlo....drž se a držím palce do Nového roku, a? je po všech stránkách lepší...
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-12-27, 22:03
Pe?ulko drž se, myslíme na tebe.. Jsi silná a state?ná holka, i když je to hrozná rána:(
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-28, 01:40
je mi to moc líto, je to hrozn? nespravedlivý, p?ijít o dv? mladý fretky a ješt? ke všemu takhle t?sn? po sob? :o(

co se tý?e plotýnek a problém? s ch?zí, tak to u nás bylo taky, ted už je to snad vy?ešený, alespon na n?jaký ?as, už se dokonce za?al i p?i paná?kování stav?t na zadní nohy normáln?, což nezvládal nikdy ani s oporou a bez opory nebyl schopnej se postavit skoro v?bec.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-12-28, 02:51
Pe?ul to m? strašn? mrzí... myslim, že to byl zrovna Pí?a, kterej m? loni na výstav? tak okouzlil :,-(
Za oba Tvý rarášky zapálim sví?ky a za duhový most jim p?eju hodn? št?stí a Tob? spoustu sil!!!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-12-28, 04:01
pe?o,
bylo by to hrozný, i kdyby jim bylo víc, ale tak mladý fretky, s tím fakt ?lov?k n?jak nepo?ítá... :o((
je mi to moc líto, drž se.

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-12-28, 16:20
Peto drz se! :( Je to strasna ztrata :ó(

Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-12-28, 16:20
Holky díky moc všem, byla to fakt rána.. Babulka um?ela v noci v kleci sama, to m? moc mrzí.. vstávali jsme brzy ráno, že p?jdeme na kontrolu a bohužel nedožila rána..
Pí?á?ek mi zem?el v náru?í, bylo to strašn? rychlý, volali jsme v noci na pohotovost, že chceme uspáva?ku, protože nemohl po?ádn? dýchat a kroutil se (celý den byl ale normální a tenhle stav m?l tak p?l hodiny), na tu jsme nedojeli. Zem?el doma u m? v klín? a sme?ka se s ním rozlou?ila taky náležit?.
M?li oba všechno od za?átku až do konce, hezký život (snad), tak vlastn? mohu být spokojená.. snad se mají dob?e a ?ádí tam se svými p?íbuznými, potomky a kamarády...

Co se týká té Babulky vyhozené plotýnky - podez?ívala bych lidi z bytu, kte?í tam za nima chodili je ven?it, pokud jsem já nemohla (náš kolektiv v byt? je opravdu báje?ný). Jenže jsem si jistá, že když jsem jí poušt?la z klece ven na gau? (vždy je dávám na gau?, ne na zem), b?žela ješt? normáln?. Pak p?i kydání klece jsem si všimla, že táhne nožky za sebou. Veteriná?i jsem ukazovala fotky klece a bytu a dosp?li jsme k záv?ru, že pravd?podobn? spala v hamace a sko?ila jí na zádí?ka jiná fretka. Pak tím, že jsem jí pustila na gau? a ona sko?ila z gau?e dol?, tak si jí pravd?podobn? vyhodila úpln?. Te? už jí nic nepom?že a už m?žu jen spekulovat...

D?kuju holky všem..
Pro p?íští rok máme vybráno nakrýt Trisku s Lukym, do toho jsem se zamilovala hned, když byl malinký a je Pí?ovi moc podobný, vzhledov? a docela i povahov?, tak si od nich necháme miminko... Pokud se povede samoz?ejm?..
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-12-28, 17:41
Pe?ul, to co tu te? ?tu, je strašná rána.... Bulím jako želva a vzpomínám, jak jsi u nás byla s Pí?ánkem a Babulkou ješt? když byli malí a stali se Bobánkovými prvními kamarády... Tak se Pe?ulko moc a moc drž, ostatní kožíšci ti to pom?žou p?ekonat...

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-04, 10:21
Tak se musíme pochlubit! Beatris nám porodila dneska v noci mezi desátou a jednou hodinou 11 miminek a to nám na sonu ?íkali 4-6 :) Ze za?átku se o n? necht?la starat, ale asi to bylo únavou. Zd?ímla si, tak jsem je o?istila, spo?ítala a dala k ní, aby byli v teple a te? už se stará výborn?. Všechny sajou a je?í, je to paráda :) Všichni jsou tmavý a vypadá to na 7 kluk? a 4 hol?i?ky. Ur?it? jeden kluk a jedna hol?i?ka z?stanou doma.
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-04, 11:46
gratuluju šikovné mamince i š?astné majitelce a d?razn? žádám - FOTO !!! :o)

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-04, 12:09
Hned jak budu moct, tak je blejsknu. Te? jí nechci moc rušit, jsem ráda, že se stará.. no?ní vyjíž?ka na veterinu mi dala zabrat..
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-04, 12:45
na veterin?? n?jakej problém nebo jen prevence?

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-04-04, 15:15
Blahop?ejeme k mimísk?m. At se jim a mamince da?í. prosíme foto...

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-04, 16:31
Jen prevence, muj veteriná? o porodu v?d?l a dostala oxytocin na pro?išt?ní a laktaci. Sám vet z toho byl nadšenej, že takhle mali?ký fre?ule vidí poprvý a ješt? v tak hojném po?tu :) Našt?stí máme 10 cecík?, tak snad se n?jak prost?ídají..

Lída - moc d?kujeme, da?í se jim perfektn? a maminka je vzorná :)
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-04-04, 16:59
Peto veeelka gratulace!!! Uz se tesim, az vnoucatka uvidim :) Tak hodne zdravi mamince a prckum ;)

Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-04, 17:45
Yasmin, kdybys m?la cestu do Plzn?, tak se tu stav, rádi t? uvidíme :) a na kontrolu samo po?ítám s tebou! :)
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-05, 20:28
Tak a je to tady :o)







zbytek tady [bennyna.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-05, 20:32
Krásná úroda :-) Gratulujeme!
A? se jim a mamince da?í!
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-04-06, 00:06
z takovedlech blech nem?žou snad ani vyr?st fretky :-)))
Moc gratulujeme a p?ejeme hodn? zdraví?ka celé rodince a Tob? Pe?ul, pevný nervy :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-04-06, 08:43
Tohle je to nejkrásn?jší jaro
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2010-04-06, 13:19
Gratuluju k mimísk?m a p?eju jim i mamin? hodn? zdraví?ka a pohodi?ky. A pani??ce samoz?ejm? taky ;o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-06, 14:31
D?kuji za gratulace!
Po prvotním Trisinky roz?arování a necht?ní miminek je te? vzorná maminka. Mlí?ka má dost a ?istí a masíruje je taky úžasn?. Strašn? moc jí to mate?ství sluší :o)

Pinina - o?ekávám tvou návšt?vu, kdykoliv budeš chtít ;o)
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-04-06, 17:30
Pe?ko, super, gratulujeme :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-04-06, 17:38
Taky se p?ipojuji ke všem t?m gratulacím, hodn? st?stí a zdraví mamince i mimink?m :-D

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-04-06, 17:50
D?kuji za foto...to je to, co jsem dnes pot?eboval. Podívat se na krásnou drobotinu..hned mám lepší náladu. P?ejeme jim jen to nejlepší a mamince hodn? mlí?ka. Pani?ce za chvíli za?ne p?kná "šichta", pomoct nakrmit-p?ikrmit takovou drobotinu dá p?kn? zabrat...

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-09, 22:42
D?kuji moc všem za gratulace a p?ání?ka.. Jeden chlape?ek zaostává a neroste, vet ?íkal, dát mu týden, ale pe?liv? vstáváme v noci a p?ikládáme ho k cecík?m. Jak je slabou?ký, tak ho všichni odstrkují i když si ten cecík sám najde.
Za?íná mi ta nejv?tší hr?za - vybírání zájemc?. Ve st?edu jsem rozházela inzeráty a to, co mi píše mejly, to bych jim snad dala radši plyšáka. Já si je snad všechny nechám. Mim?a se nám za?ínají zbarvovat, jen ?ty?i z nich tmavnou, tak jsem zv?davá, co ti ostatní, jestli to budou šampani nebo dew. Tatínek má otce dew, tak mají celkem i p?edpoklady. Dve?e se u nás netrhnou a neustále chodí n?jaké návšt?vy, což je super, alespo? se to rozk?ikne a snad n?jací zájemci p?ibudou..
?vou den ode dne víc a tím spíš je slyším, že je mám ve stejném pokoji.Jsou zlatí a maminka Tris je taky úžasná. Na šichtu s dokrmováním se t?ším :) a co teprve až otev?ou o?ka a za?nou se prát o masí?ko, to bude bájo.. škoda jen, že to všechno ute?e tak rychle :( Loni jsem se ani nenadála a miminka byla z domu pry?.. :ó( Zase je obre?ím..


Tak a te? z trošku jiného soudku. U Dan?i jsem objevila n?jakou bouli na krku, mam z toho trošku hr?zu, ale k vetovi jsme nešli. ?íkala jsem mu to a on mi ?ekl, že jestli je to jen polyp, tak jí to zmizí samo ?asem a jestli je to rakovina, tak do toho nemam nechat nikoho š?ourat. Tím bych jí jen pomohla do hrobu. Takže nezkoumám a neš?ourám. I ostatní vlkodavá?i mi ?ekli, že mam d?lat, jako když to nevidím. Má v?k, bude jí za m?síc dev?t let, je to moje úžasná psí babi?ka... Psice Britany nám vyrostla v úžasnou tmavou a vznešenou sle?nu, takže za?ínáme jezdit na výstavy.. Taky pot?ebovala n?co na hraní a tak jsme jí po?ídili malého psího králí?ka, jsou úžasná dvojka a skv?le si spolu hrají, akorát malej nemá n?jak cit na malý psy a všechny strašn? rve. Když ona si Brit od n?j taky nechá líbit všechno..
P?ihazuju pár fotek, jen tak..

Dan?a trošku od bahna, byla se chladit v potoce


Jak vyrostla Britany


A jak spolu dokážou ti dva ?ádit






Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-04-10, 00:19
Peti, ta poslední fotka je jak z hororu :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-04-10, 08:55
T?šíš se na krmení masí?kem??? Chachá ... a co ty konce? Já jsem je podezírala a podezírám po?ád, že víc vyse .. než sežerou

A starý pes? Moje sedmnáctiletá jezev?ice stoupne ke zdi a ?eká, až jí tu ze? otev?u. Venku jsem u ní na p?t krok? - dál nevidí. Neslyší. Na vodítku chodit nechce. Ale žrát jí chutná, tak snad netrpí.Jen nevím p?i její zmatenosti, jak to ud?láme až p?estane rozlišovat trávník od koberce.
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-04-10, 10:21
jak ten malej furt všude vystrkuje zuby :-DDD

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-10, 10:26
Ten "malý psí králí?ek" je taky vlkouš?
Avatar

Aktuální stránka:28 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist