Aktuální stránka:22 z 30
Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-04-27, 20:04
My zatím nehruškovatíme. Vypadávají ji chlupy na hnízdo a má je takové drsné. Jako rejžák.Kuli?ky jako hrášky nebo uzlinky jsem nahmatala po 14 dnech po nakrytí. Další den už jsem kuli?ek nahmatala víc a t?etí den už jsem si byla 100% jistá. Je to stejné jako v lo?ském roce. Pak se za?nou rychle zv?tšovat do takových dlouhých bouli?ek ( ruli?ek). Cítím je tam vždy. Te? 14 dní p?ed porodem už se ji v b?íšku spojila a už mi tak nahmatat nejdou. Já se taky už moc nesnažím....Jinak žere a spí...po?ád n?kde leží. Ty chlupy mám všude. Já myslím, že naše je, ale v lo?ském roce jsem nahmatala uzlinek o pár víc, tak si myslím, že nebude mít osm jako v lo?ském roce, ale asi mí?. Jsem sama zv?davá. A jestli neporodí, tak tedy klobouk p?ed ní dol?. Here?ka jak hrom.

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-04, 20:36
Tak Babul nám dneska vylínala....







více fotek tady:
[bennyna.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-04, 21:03
no jako nase Nelinka, od halvy az po ocas bez chlupu :-) mooooc hezka :-)

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-05-04, 21:38
Teda Pe?ko, tys ju oškubala jak slepicu celou! :-D já jsem loni gii nechala alespo? noži?ky a hlavinku :D :D

ale je to lepší, chlupy nejsou všude, nemusíš se bát, že jich tolik spolkne atd :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-05-05, 16:07
J?, nové plemeno fretka-nahá? :oD
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-05, 16:09
No to je síla, to i ?ekn?te jak je možný že kluci vyškubat nejdou??? V?era jsem to zkoušela a oni jim ty chlupy držej....Ale odchlupovala jsem pelechy..vzala jsem si gumový rukavice. kýbl s vodou a vždycky jsem si namo?ila tu ruku v tý gumový rukavici ve vod? a šmrdlala to dol?, docela to šlo.. i když tedy ne úpln?...
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-05, 16:18
Tak p?esn? takhle vypadala minulej rok (a celkem i tenhle :)) Meggie...

[www.websnadno.cz]


Letos jsem ješt? na takovou úrove? oškubala Tobiáše, ale Rockyho jsem neoškubala ani loni, ani letos... prost? nejde :(



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Rynn dne 05.05. v 16:20.
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-05, 17:08
Jo je to p?knej nahá? :o)))

Jako majdi - já kluky taky neškubu. Pí?ovi to sice jde, ale kde mu to vyškubnu, tam má holou k?ži a Oghí už dávno p?elínal sám bez pomoci. Ani loni jsem Pí?u neškubala a Babul jo.

Nevím ?ím to, ale aspo? máme o starost mén?, jak ?íká amonnka ;o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-05-05, 17:27
No je fakt, že když jsem loni škubala giu, tak vypadala jako lví?ek v negližé. Letos jsem škubala znova, chlup? plno, ale už nebyla tak holá..

no jo, když furt slyšíš, jak n?kdo má alergii :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-05-21, 07:21
Ahoj Petruš, tak jak to u vás vypadá, ješt? nemáte pískací pelíšek? Myslíme na vás.....

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-28, 10:05
Tak mimínko se nám narodilo v ned?li 18.5. v 7 hodin ráno :) Je to tmavý kluk a zamluveného ho má myshca :) Pracovní jméno má zatím po pani?ce Míša, ale jinak se z?ejm? bude jmenovat Caramel, ale po?ád ješt? p?emýšlíme :)
Avatar

Přílohy: 1den (2) nf.jpg (44kB)   2den (4) nf.jpg (81kB)   9den (8) nf.jpg (52kB)  
Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-28, 10:14
Jejda Pe?o, vy máte jediná?ka?
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-28, 10:34
Jojo, máme jediná?ka :) taky je p?kn? vypapanej :o))
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-05-28, 10:47
Tak gratuluju k mimískovi :o)) A jak je na tom Zdeniny Míma? ?etla jsem, že m?la n?jaké problémy....

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-28, 10:50
Tak taky gratuluju k miminku :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-28, 11:16
jedno miminko? ty brdo, to jsem jeste nevidela... je krasnej, Karamel :-)

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-28, 11:22
jé, Petro, fret?í jediná?ek! To je mezi fre?ulema unikátní unikát ;o) a bude to, prorokuju, nejvymazlen?jší :o)) a nejrozmazlen?jší :-D fre?átko sezóny.
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-05-28, 11:22
Ježíš, jediná?ek - ten bude ur?it? báje?n? rozmazlenej :o) Velká gratulace všem, mamin? nejvíc.
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-28, 12:18
Taky gratuluju k jediná?kovi. Ten bude táák vypapanej, že se zachvilku nepohne :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-05-28, 12:39
To je rozkosny...:))...jak vsechny ty fretule maji briska obsypany tema ruzovejma hadatkama...tak tohle je krasny...jak je tam samotny...no to bude mazanek...jak on maminky fretulky...tak od maminky majitelky:)))
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-07-01, 14:28
Dlouho jsem sem již nenapsala a tak by bylo asi dobré informovat ve?ejnost, jak se na tom máme :)

Fotky mr?ouska jsou tady: [myshca.rajce.idnes.cz]
Jsou to fotky od jeho majitelky, protože malý Coffee?ek s maminou Babulkou žijí te? u Myshcy, která si bude malého nechávat. Ty svoje fotky, jak malý otvíral o?í?ka a pomalu rostl dodám ?asem, ale bude to trvat asi dlouho :( Bohužel te? nemám moc p?ístup na net :(
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-07-01, 15:04
Jeeje...takovej velikej uz je...:)...je krasnej:)...
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-07-02, 10:33
to je zlatí?ko ...... :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-08-11, 12:20
Tak Pinina poprosila a tak píšu sem :)

Nový p?ír?stek se jmenuje Gapa Funky ferret, mám jí od Zdeniny a je to Pí?ovo vnu?ka :) Babul jí p?ijmula "celkem" dob?e. Vlastn? jsou skoro stejný a tak až Gap?a vyroste, v?bec nevím, jak je budu rozeznávat :o)
Gapík je vlastn? takovej muj kapesní?ek, rozešli jsme se s p?ítelem a tak jsem si po?ídila náplast.. Te? prvního se st?hujeme s novým p?ítelem do podnájmu a Gapi?ka je takový naše spole?ný št?stí?ko, cht?l jí vlastn? on, já utírala slzy do svejch kožíšk?.. Ale jsem ráda, že jí mám..

Jinak naše mimko Coffee alias Kokinek je veeelkej obr, nádhern? se zbarvil a je prost? sladkej.. S Gap?ou si rozumí až moc dob?e a pani?ku má opravdu nejlepší :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-08-11, 12:24
J?? Pé?o gratuluju k p?írustku.
My už taky nejsme jeden ale t?i :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-08-11, 12:27
Tak gratulujeme k p?ír?stku :o) Písnu ti SZ...

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-08-11, 12:27
Dádi - v?era jsem mluvila s Danielou, co byli na Se?i se Samíkem (už je dva m?síce vážn? nemocen a bojuje s Chyldou o život :o( zatím ale vyhrává) a ?íkala jsem jí, že je jediná, kdo si b?hem letoška nepo?ídil druhou fretku :) Ale myslela jsem, že máte všichni dv? :o)) Tak gratuluju k p?ír?stk?m a a? ti d?lají stejunou radost, jako ti moji m? :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-08-11, 12:32
Ježkovi o?i a co Samíkovi je? Snad to nemá po tom Canvacu? Ach jo, prdelka malá, snad se z toho dostane...

D?kuji za gratulaci, ten t?etí nebyl plánovaný, ale p?ítel se rozhodl, že si taky po?ídí fretku :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-08-11, 12:39
No, Samík za?al být špatný n?kdy za?átkem ?ervna a vet na Kladn? ho lé?il celkem nesmysln? a tak jsem Danielu poslala za Chyldou. Ta m?la podez?ení na cizí t?leso, ale nemohli jsme s Dan?ou p?ijít na to, kde by co sežral, napadl nás jen odpadkový koš, pro n?j ale celkem nedostupný (už jsem Danielu navštívila a tak vím, jak to u nich vypadá a vím, že byt má výborn? zajišt?ný). D?lali mu r?zná vyšet?ení, nechávali projít sádru trávicím traktem a podobn?, nakonec operace, te? má už dlouho dietu a stejn? dost ?asto zvrací a pr?jmuje... Dan?a už je z toho dost špatná..

Tak to máš jako já s Gap?ou, taky si jí po?ídil "nový p?ítel".. Cht?l mít zví?átko od mali?ka a protože pes ani ko?ka nep?ipadali v úvahu, a tak skon?il výb?r op?t na fretce :o)))
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2008-08-11, 15:00
já chci taky další frete?ku :-( domluvte Lukášovi prosííím. On je zabej?ený a nem?žu sním v?bec hnout.
Samo sebou gratuluji k novému p?ír?stku... já to nechci na dalším setkání vid?t... to bude masakr...
Avatar

Aktuální stránka:22 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist