Aktuální stránka:24 z 30
Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-11-07, 13:57
To jsou ale úžasný tlamuchy, t?m bych tu ze? odpustila :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-11-07, 14:07
No Pí?an je jedinej 100%n? ?istotnej :o))))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-12-11, 12:17
V?era jsme m?li na návšt?v? kamaráda Bobíška. Kluci ho sice rvali, ale s hol?i?kama si rozum?l na výbornou :)

Mám od Bobeška p?knej kousanec na noze, když si m? spetl s Oghím a to jsem se ho snažila zachránit! :o)) Tak jsem ho za trest polochtala a zase jsem pro n?j byla zlá teta, kterou nemá rád :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-12-11, 12:35
Petruš - p?kná fotka ;-))))))

a na zlobivé tety jedin? s kousancem! :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-12-11, 12:51
Jj, Bobo když je ve rvacím rauši, tak kousá do všeho, co se kolem n?j mihne :o) A "teta" ho ztrestala po?ádn? - škoda, že mi nejdou fo?ákem nahrávat videa se zvukem, protože Bobánek ?val, jak kdyby mu trhala noži?ky :o)))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-12-11, 12:53
pinino - ur?it? trhala, jen to nechce Petra p?iznat :-))))))))

M?žeme být rádi, že necht?la tcho?e naložit na lopatu a upéct ho :-)))))

hehe a te? upe?e m?, jak m? uvidí :-)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-12-11, 12:58
Amonn - to si piš, že t? upe?u, jakmile t? uvidim :o) a už se to blíží, už "jen" t?i m?síce :o))

Vám ten kousanec vyfotim, až se mi nabije baterka :) to on se snažil m? ukousnout nohu, já ho jen lochtala na žebírkách :o)) a Bobešek si za?al!! :o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-12-11, 13:04
uááááá, už sina m? chystá lopatu :-)

to jsou mi teda kšefty :-)

hehe .... a já nic, já muzikant.. :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-11, 15:43
hele, on tam visí kožich :-)))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-01, 21:18
Takže hlásíme, že budeme mít za necelé dva m?síce nový p?ír?stek :) V pond?lí jsme se se Zdeninou na miminko byli podívat...

Tak se seznamte - naše mim?o je fene?ka vlkouše jménem BRITANY Maxmar, narodila se 16.11.08, te? jí je p?t týdn?, váží 6 kilo a je to nejv?tší mazlí?ek a milá?ek chovatelky Marušky :)

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-02, 10:08
Ježiš, ta je úchvatná!!! :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-01-03, 14:32
Já bych taky cht?la vlkodava.
Jenže oni se dožívají n?jakého kratšího v?ku, ne??? Já mám velkýho japonskýho psa,jmenuje se Goro.
Už je mu 12 let a p?ijde mi, že je s námi hrozn? krátce,a p?esto už je to d?da. Furt ho na n?co lé?íme, kožní problémy, hypofunkce štítné žlázy, operace se zuby a operace analních žláz, strašn? se o n?j staráme a nechceme o n?j p?ijít...
Nejhorší na t?ch zví?atech je, že žijí tak "krátce" :-(. Já si asi k t?m šesti fretkám, šesti ko?kám,psovi a potkanovi po?ídím snad radši i želvu nebo papouška. Ty snad žijí déle :-).

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-03, 19:42
wow no pani! velka gratulace :o)

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-03, 21:36
Pavla Z - nebo zkus sklípkana ;-)
Ten m?j má už 5,5roku a m?la by se dožít až 25 ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:24
Jééééé holkýý, d?kujíííííííí :o)))
No já sama jsem z ní hrozn? nadšená, m?la jsem zamluvený št?n? až na jaro, ale ta kamarádka bude mít jen bílý št?nda, tak m? navrhla tuhle krásku. Hned v pond?lí jsem se na ní jela podíavt a byla to láska na první pohled prost? :) Takovej mazlí?ek sladkej...



Musim prost? všechno opusinkovat a pak nemam mít tu hubu olezlou :o))

PavlaZ - je to sice škoda, ale vlkodav je tak božskej pes, že už si nedovedu p?edstavit být bez n?j. I za tu "chvilku" s ním to prost? stojí..
Jinak naše Dan?a si vybrala všechny nemoci b?hem prvních dvou let, ale vesm?s to bylo všechno mojí vinou - zlomená packa, natažený t?íska, náb?h na zápal plic... Až te? v lét? m?la zán?t dásní a ud?lal se jí nádor na mlé?ný žláze, operace byla v pohod?, ustála to na jedni?ku. Ale op?t je to moje chyba, že jsem jí nedala na kastraci. Také jsem chovatelku malé Brit obeznámila, že až vyroste, p?jde na kastraci... Chovat nechci, na to nemám ?as, prostor a hlavn? finance..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:28
Petro, ani sem snad další fotky toho úžasnýho št??oka nedávej :-))) nebo za?nu bre?et, že ho nemúžu mít! :-)))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:30
Johanko - má oranžovou stužku :o))

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:33
Nejuzasnejsi na tom stvoreni je, ze to vypada jako "cistokrevnej mestskej" a pritom je to tak krasny pes :o)
No ale je fakt sladka, taky bych pusinkovala o 106

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:34
Ježiš ten je boží! A jak hrd? kouká! :-) Kdybych si ho mohla aspo? pomuchlat.....béééééé :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:43
No já jsem hlavn? zv?davá, jak jí vezme Dan?a... Ale uvidíme, oni se holky sžijou.. Nic jinýho jim nezbývá, nebo si vezmu Brit k sob?, dokud nep?ejdou mrazy..
Johanko - na slovensku je taky hafo vlkouš? :o)
Yasmin, no já dneska pusinkovala Dan?u, ale Brí voní p?kn? št??átkovsky a mlí?kem ješt?, tak je to trošku v?tší pot?šení :o)
Už se t?ším, až budu mít ob? holky, fakt...

Tady jako t?ítýdenní miminko :)

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:44
ježiš pe?o ta je nádhernááááá:) tiše (no, nahlas) závidím, jsou to fakt krásní pejsci a ta tvoje sle?na je nejhez?í:)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-03, 23:57
Jojo, vždycky pro pání?ka je to jeho zví?átko to nejkrásn?jší :) Holkýý, já už se tak t?ším, na odb?r je po 16.1., ale chovatelka mi jí podrží o necelý m?síc dýl, protože jedu na hory.. Ani se mi tam nechce, jen abych jí už m?la doma...
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-04, 00:11
Petro já vím že tu sou vlkouši, i ti rusouni co mi taky kdysi u?arovali.....jen když já nemúžu mít vlastního....bééééé :-) Muchlat se s nima múžu, ale žádnej neni múúúúúj!

Ta tvoje malá je úžasná! :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-04, 00:20
Johan, já jsem si zase ?íkala, že je blbý takhle ke psu dojížd?t p?es celou Plze?, že až Dan?a nebude, tak už žádnýho psa nechci. Leda až se t?eba n?kdy v budoucnu p?est?huju do bará?ku se zahrádkou... Ale stejn? jsem to nevydržela... Musím jí mít a vždycky vlkouše mít chci.. Je to prost? "dokonalý" (svým zp?sobem a hlavn? pro m?..) stvo?ení a ?lov?k, co ho zná, je ten nejbohatší na sv?t?..

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-04, 00:27
Panebože, to je neskute?nej št??ok :-)
Já sem už žel stará a nemám už podmínky, abych si ten svúj sen uskute?nila, už bych tomu psíkovi nezvládala dát to, co on pot?ebuje....tak aspo? slintám nad tvýma fotkama :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-04, 00:31
To jo, a Dan?a má jako náprsenku srdí?ko a Brí jen obrys srdí?ka :o)
Johanko - chrta unavíš, když mu dvakrát hodíš klacek... to víš, ale vnucovat ti ho nem?žu...
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-04, 00:43
...žel u nás na sídlišti bych nemnéla kde mu ten klacek hodit ani jednou :-(
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-04, 00:52
Vždycky je n?jaký ?ešení, ale leckdy je lepší nelámat v?ci p?es koleno a chtít všechno za každou cenu ;o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-01-04, 00:52
Teda je nádherná ta Tvá sle?na. Ani se Ti nedivím, že se Ti nikam nechce jet, když ?ekáš na takovou princeznu. Snad se mi jednou pošt?stí a taky si takovou krásku po?ídim. Jsou to nádherní Páni psi.

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-01-04, 01:05
Peti já bych to na tvém míst? asi nevydržela, ješt? n?kam jet než bude moje:) Jojo taky do budoucna plánuju pejska, ale bojím se, že snad nebude vhodná p?íležitost, s tou mojí pracovní dobou, "tolerantním" p?ítelem, financema a podnájmem to je o ni?em, kdyby to byla jedna p?ekážka tak to n?jak vy?eším, ale ono to jde ruku v ruce:( Ale neházím flintu do žita, m?že se plno v?cí zm?nit a pejska si snad taky jednou po?ídím:)
Avatar

Aktuální stránka:24 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist