Aktuální stránka:27 z 30
Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-12, 10:26
To si piš, už jsem jí zasejc otravovala :oD
V noci ?vali jak utržený ze ?et?zu, p?itom se nic ned?lo. ani vyspat jsme se nemohli :o) a te? ráno už jsem jí hladila, dávala jí líznout pasty a šeptala jsem jí do ouška, jaká je úžasná maminka a jaký má krásný hol?i?ky :o))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-12, 10:27
vy máte peti samý holky? tak to bude silnej ro?ník:-D
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-12, 10:34
No jo, máme samý hol?i?ky :) Zamluvenýho jsem m?la jednoho same?ka, ale našt?stí na tom zájemkyn? netrvá a vezme si hol?i?ku :)
Holky, já už se tak t?ím, až jim budou ty dva týdny a budou to naducaný bu?tí?ci, to bude bájo :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-12, 12:00
jsem si to mohla myslet, že to nevydržíš ... ale ruku na srdce, jsem stejná :D :D :D

taky jak vidím ty naše potvory spat, tak je musím ?uch?at a ?uch?at :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-15, 11:44
Pe?ul, jak se má Gap?a a hol?i?ky? Už se mamin? srovnaly hormony a p?estala t? zdobit kousancema? :o) T?ším se na další nové fote?ky...

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-15, 11:54
Ahojky, no mr?ata se mají skv?le, jejich nejv?tší zálibou je nad ránem po?ádn? ?vát a vzbudit nás. To by m? vždycky opláchli.. P?ed chvílí Gap?a b?hala a jen jsem na ní vid?la, že lítá po byt? jao splašená jen kv?li tomu, aby si našla místo, kam mr?ata zasyslit. To jí ale nebylo dovoleno, tak nap?ed tahala granule ven z klece a dlabala je pod gau?em, pak si je za?ala syslit do k?esla a te? už spokojen? chrní i miminek.
Takhle venku když b?há, tak jí normáln? už chytím do ruky bez pasty, ale do klece jí bez pasty nevlezu, to mám respekt.
Jinak Babuce, co zjistila, že Gap?e píská pelíšek, tak se asi zbláznili hormony. Už si za mímo adoptovala i m? a když b?hají, tak si m? po?ád n?kam tahá a brání p?ed klukama. V kleci si kluk? moc nevšímá, ale venku je dokáže se?ezat, když jsem n?kde na blízku..
No máme veselo a užíváme si na plné ?á?e...
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-15, 12:46
No to jo, to máte po?ádn? veselo :o) Dv? "poblázn?ný" sami?ky najednou, to musí být po?ádnej záhul. Ješt?že jsou kluci kastrovaní :o) A jak ti to všechno snášej?

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-15, 16:39
No V?ruško, jen ne?íkej. Oghí tady blázní taky. Je to sice kastrát, ale Babuli p?eci ukon?il v b?eznu ?íji a pak si cht?l užívat i na Gap?e. No a když dostali kluci Min?u na ukon?ení ?íje, tak si na ní užili oba dva :o) P?ed porodem se Oghí tahal s Babulí o Gap?u a nemohli se shodnout, jestli jí Oghí oprzní, nebo jí Babul vysv?tlí, že je její miminko.. No prost? si užíváme a nenudíme se..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-16, 17:00
No vidíš, na to jsem zapomn?la... Tak to máte doma fakt po?ádn? veselo :o)))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-16, 20:13
Tak pár fotek našich miminek:

ze st?edy (3. den):




ze dneška (6. den):






A ješt? se musíme pochlubit jedním dnešním úsp?chem! Dneska jsme absolvovali Krajskou výstavu ps?, Britanka se zú?astnila svojí první výstavy a byla naprosto úžasná!



Britany - vít?z t?ídy št??at, nejkrásn?jší št?n? výstavy 2. místo
Danuška - vít?z t?ídy veterán?, nejkrásn?jší veterán výstavy 1. místo
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-16, 20:16
Petro miminka sou rtozkošná :-)

No a psice...p?ímo nádherné. Gratuluju k umístn?ní na výstav?! :-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-16, 22:12
Pe?ulko, krásné fote?ky!! Miminka rostou jako z vody co:) Britance gratuluju k prvnímu krásnému (a ur?it? ne poslednímu:)) úsp?chu:)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-19, 12:19
Šmarja Pe?ul,te? jsem ?etla o Pí?ovi :o( Budeme držet s Bobánkem tlapi?ky, a? mu dokto?i pom?žou...

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-19, 12:46
No, taky bych ne?ekala, že n?co takovýho p?ijde tak brzy :( Ale te? sbírám mo?, tak uvidíme..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-19, 12:48
Taktéž gratuluju. K tomu, jak mim?ata rostou do krásy a sle?nám k tomu krásnému umíst?ní. A? jsou po?ád tak okouzlující a vysoko cen?né psice:-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-05-19, 13:15
Petro, gratulujem ke krásnejm výsledk?m z výstavy, Britany je kráska...
A tch??ata taky úžasný :)

Co je Pí?ovi? N?jak nem?žu najít nic krom? jedný zmínky :(
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-19, 13:35
Psala jsem to do vlákna Vl?ák (nepochopiteln?, ale vyhledávání mi hodilo tohle vlákno jako "cysty"). V?era jsme šli na veterinu, n?jak se mi nezdálo, že nehubne a sono ukázalo, že má v b?íšku n?co, co by tam mít nem?l. Dneska jim musím odnést mo? a p?íští pond?lí uvidíme, co bude dál...
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-19, 13:43
peti, ?etla jsem a s napjetím sleduji. ale pí?oun je pašák, neboj:-) držíme všechno všeci?ko a myslíme na vás!!
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-20, 13:23
Holky, díky všem.. zatím se nezdá, že by ho n?co trápilo, asi jsme to našli "náhodou" a snad v?as..

A pro pot?šení posíláme práv? vyfocené naše malé sle?ny :o)



Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-20, 13:30
Nádherný hol?i?ky!!! Už jsou to krásný žížalky :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-20, 17:57
Huž vypadají jako malé klobáse?ky :o)

:o)
BTW Peti, co Pí?a? už víš, co to je?

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2009-05-21, 00:35
Jezisku, ty už jsou velké a klááásné.. Musím je zase co nejd?ív p?ijít zkontrolovat :-). A jak pí?ánek? A co Babuka a medvídek Oghísek? Jsou už hodní?
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-21, 10:55
peti, ty jsou! fakt ?u?ánkovatý:-D
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-21, 11:13
Pe?o jsou úžasný......
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-21, 18:35
Holky díky moc za pochvaly, jsou opravdu úžasné a táááák strááášn? ?vou! Kolikrát musím po chvíli i odejít, protože ?vou opravdu d?siv?. Gap?a je skv?lá mamina, stará se d?sn? vzorn? a už m?žu i bez pasty, ale to jen manipuluju s vybavením klece. Na mimina bych jí asi bez pasty nesáhla, ale když jí držím tak, aby na n? vid?la, tak není tak hrozn? nervní. No ale když jí pustím, tak p?ed ní musím utíkat. V?era mi kousla do kotníku, myshcu taky kousla do nohy. Jde po nohou jak divá..

Ukazovala jsem miminka Pí?ovi a ten se úpln? lekl a bral do zaje?ích s výrazem "co to jééé???" P?itom p?ed dv?ma lety o svoje miminka tak krásn? pe?oval, masíroval jim b?íška a d?sn? se k nim m?l...

Jinak amonn - všechno o Pí?ovi je napsané ve vlákn? Vl?ák. Jsou tam výsledky mo?i a komentá? Pavli Z. Za 14 dní máme p?ijít na další sono a rozbor mo?i..
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-12-27, 12:15
Jak už název vlákna napovídá, událo se v naší sme?ce mnoho zm?n...
A tak tedy popo?ad?..
V lét? nám do sme?ky p?ibyla kone?n? vytoužená šampa?ská sle?na. Jmenuje se Beatris, domácím jménem Trisí. Je to úžasnej smíšek a raubí?, sluní?ko všedních dn?. Je to panda s ponožkama, flekatým b?íškem a pruhovaným ocáskem. Líbila se mi od za?átku a tak když jí majitel, který jí m?l zamluvenou, od?ekl, hned jsem po ní sáhla a vzala si jí já. Nelituju toho,i když jsem pátou fretku necht?la. Zlom p?išel o pár týdn? déle, kdy jsem se rozešla s p?ítelem (op?t, tentokráte definitivn?), nast?hovala k našim a fretkouny musela dát k lidem na hlídání. Dva m?síce jsem je vídala sporadicky, než jsem našla podnájem, ale od zá?í jsou zase u m?..
P?ed m?sícem mi ochrnula Babulka, mysleli jsme, že to zvládneme, koberce tu v byt? nemáme, tak by si prdelku nem?la o co od?íd. Podle veta vyh?ezlá plotýnka, která nebolí a dá se s tím žít. Píchali jsme Prednison a B-neuron. Bohužel den p?ed poslední kontrolou a ukon?ením lé?by sv?j boj vzdala a na kontrolu už jsme nedošli :( Bylo to v sobotu p?ed Vánoci 19.12. Vzpome?te si na ní, kdo jste jí znali, prosím.. V srpnu jí byly 3 roky, byla to úžasná máma a cht?la jsem od ní te? ješt? miminka, to už se mi bohužel nesplní. O Pí?ovo nemoci jsem tu již psala. B?íško m?l již nafouklý, prorostlý, šlo to dost rychle. M?l ur?it? i cysty na plicích, sýpal a h??e se mu dýchalo. Jeho odchod byl rychlý, nesta?ili jsme ani dojet na veterinu. Poslední dobou sice více spal, ale po?ád papal a m?l o všechno zájem. V?era ve?er se zhoršil a tiše mi usnul mi v náru?í. Po smrti Babulky už to nebyl on a cht?l za ní...
Zbývá mi tu Pí?ovo bráška Oghí a vnu?ka Gap?a. A sluní?ko Tris.. Alespo? malá út?cha na bolavé srdí?ko..
Zapalte mi za moje dva nejúžasn?jší mazlíky sví?ku prosím....
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-12-27, 12:55
Ty jo...Peti...tak to nestacim lapat po dechu:(...drz se a ono bude zase lip! Svicky za obe dve prdolky zapalime...
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-27, 14:30
Petra.p: je mi moc líto, žes mn?la tak smutné vánoce. Sví?ky ho?í....
Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-12-27, 15:08
Pe?ko :( bre?ím tady jako želva :(
Onehdá jsem si poušt?la to spole?né video, jak jste nám hlídali holky :( :(
Zapálím sví?ku t?m dv?ma raubí??m, a? se tam naho?e maj dob?e a na nás at vzpomínaj.. :´(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Oghí, Gapa a Beatris (ve vzpomínkách Babulka a Pí?a)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-12-27, 18:43
Peti, to je tedy najednou hr?za, je to nespravedlivé, ale asi to tak osud cht?l.
Je mi to líto a myslím na tebe, za oba zapaluji sví?ku...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Aktuální stránka:27 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist