Aktuální stránka:26 z 30
Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-06, 00:48
Nestresuuuuj... To už bude ale všechno v pohod?, budu v?d?t, že jsou mimina už na sv?t? a Gap?e teoreticky nic moc už nehrozí.. Prost? mám vítr z toho porodu..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-06, 15:52
J?????, Pe?ko, ty máš ale p?knou hrušku doma :o)))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-06, 19:23
No jo, už se to blíží, b?íško jí padá dol?, tak p?jdem zítra zase na sono, a? mám klid..
P?ed chvílí jsem zapískala pískacím drá?kem a byla jak smysl? zbavená. Cht?la za mnou vysko?it na seda?ku, všude za mnou chodila.. Když jsem pískla v jiný místnosti, okamžit? byla u m?.. Když ho ch?apla, necht?la mi ho pak dát a byla úpln? hotová, že to takhle píská.. No tak jsem ho sbalila a uklidila..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-05-06, 19:30
Peto, byt tebou necham ji uz v klidu doma a nikam nechodim ;o) Zitra ma 39, tak aby ti neporodila cestou.. Proste pockej, kdyz se 43.den nic nebude dit, pak jdi na sono. Ted ji ale fakt uz nestresuj.

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-06, 19:32
Dob?e, dám na tebe.. já byla na tom sonu domluvená na sobotu, ale nikam teda chodit nebudu.. Díky Yasmin ;o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-06, 19:48
A už dneska nepískej :o))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-06, 19:51
No pískat už nebudu v?bec.. Drá?ek je sklizen a nebude poskytován tcho??m na hraní.. Te? do krve pokousala Davida do nohy :o)) Asi si ho spletla s miminem :o)
Jinak práv? si chystám do obýváku klec s Gap?ou, abych jí m?la víc na o?ích..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-06, 20:17
tak ve finále má pravdu, chlapi jsou takové mimina celý život.. :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-06, 20:47
amonn, tak tys to rozsekla :o)))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-06, 21:13
Ješt? ?ekni, že ne... :D :D (to je stejn? jejich životní úkol :D :D )

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-11, 09:25
Tak máme ?ty?i krásný miminka, zatím je nechávám v klidu a jdu se prospat, bd?la jsem te? n?kolik nocí.. Pak vy?istím klec, tak nafotím a dodám další info :o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-05-11, 09:30
no tak velke gratulace a hodne zdravicka!

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-11, 09:50
Gratulujeme k mimink?m a p?ejeme jim i mamin? hodn? zdraví?ka :o))) A na fote?ky už se mocinky t?šíme!

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-11, 10:57
Hodn? št?stí a zdraví mamince Gap? i všem ?ty?em jejím mimísk?m :-) A? se mají po?ádn? k sv?tu!!! ?ekáme na fote?ky ;-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-11, 14:19
Tak jste se do?kali, Pe?ulko moc a moc gratuluju a p?eju hodn? zdraví?ka a sil jak mimink?m, tak mamince a samoz?ejm? i Tob?:))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-11, 16:56
Pe?ule, gratuluju k mimísk?m :o)
Jsem zv?davá na fote?ky, jací mrnousové budou :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-11, 20:18
Holky, všem moc d?kujeme a posíláme první fote?ky :o)



Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-11, 20:21
To je tak škaredé, až je to p?kné :o)))
(teda nic ve zlym, ale takhle malé fret? je opravdu zvláštní :o)))))

Ale jak to povyroste :o) :o) :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-11, 20:28
No ony byly ješt? špinavý :) Když se narodili, tak jsem je nechala chvilku vydechnout, napít a prospat a když se pak vzbudily, tak jsem je p?esunula na chvíli do jiný klece a tuhle jsem musela umýt od krve, vy?istit a vym?nit pelíšek.. Tak jsem to sfoukla hned asi dv? hodiny po porodu :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-11, 20:39
Pe?ulko jsou nádherní!!! Tak a? krásn? rostou:)) A dávej sem co nej?ast?ji fote?ky! Jinak je super srovnání té fret?í hlavi?ky a lidského palce..:)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:04
Ha?ulko, díky moc :) Ty si to užívej s tím svým miminkem, naše míma mu posílají zatím ješt? mlaskací pusinky :o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:07
Pe?ulko, ono už to za chvíli nebude žádné miminko.. Roste mi doslova p?ed o?ima, tak užíváme té "d?tskosti" co nejvíc to jde, za ty necelé dva týdny se šílen? zm?nil. Vypadá to, že bude vedoucí sme?ky (Dora se jej sice snaží srovnat do lat?, ale už se jí to moc neda?í, prcek už má skoro srovnatelnou váhu i velikost a hlavn? je mrštný:)), je šílen? oprsklý a odvážný a ská?e snad p?l metru vysoko - to je jeho velká zábava, on nekouše do nohou ale ská?e kolem m?:)) Pozdrav od nás prcky:)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:08
Blahop?ejeme k mimísk?m . Mamince hodn? mlí?ka a pani?ce trp?livost a pevné nervy.

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:31
Však jsem si zrovna p?ed chvilkou st?žovala, jak rychle to zase ute?e.. :( V noci to bylo krušný a zajímavý, tak te? už nám snad za?ínají radostný chvíle. Lepší to bude ješt? tak za týden, až nebudou tak úpln? k?ehcí a úpln? zranitelní. Te? by se ?lov?k bál je vzít do ruky..
Sranda už nám za?íná, muchlat s Gap?ou se nem?žu, mám rozkouslej ret, jak ?istej ?ez nožem zvenku i zevnit?. A to jsem jí jen p?es klec cht?la dát pusinku, jenže jsem netušila, že moje zamlaskání jí vyto?í natolik, že prostr?í hlavu klecí a roztrhne mi ret. Te? agresivní není, je zlatí?ko a pe?liv? se stará. P?ed chvílí sko?ila do záchodku a dv? p?isátý mim?a odhodila za p?ivázanej záchodek a nemohla se na n? dostat. ?ev mimin, její zb?silý hrabání, no tragédie.. Užíváme si a užívat si ješt? budem :)

Ha?ul - tak to máš doma parádního darebáka :o) To si ješt? užijete, taky bych cht?la další mimi, ale tihle ?ty?i dosp?láci bohat? sta?í a mimi m?žu jen tiše závid?t :)

Lído - d?kujeme moc :) Trp?livost a pevné nervy máme už vycvi?ené z lo?ska :) ješt? že jsou holky ta dobré mámy :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-12, 00:23
mám rozkouslej ret.... zamlaskání jí vyto?í natolik, že prostr?í hlavu klecí a rozkousne mi ret ... ted agresivní není ...

po?ád je to ta samá fretka? :o)))))))

BTW zní to spíš jak z hororu :D :D (jo a v?bec, co jí tam jako strkáš ten sv?j ra?afák p?es m?íže? .o))))) )



A ješt? mlaskat! :D :D (to by se mi taky nelíbilo! :o)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 12.05. v 00:24.
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-12, 00:30
No odjížd?li jsme na ob?d a já se nahnula nad klec, ona na m? koukala a já mlaskla jako že jí dávám pusu a ?íkám jí "já se jedu jenom najíst, za chvíli jsem tu u tebe zase" a v tom vyrazila jako kobra a kousla m?.. To jsem si i myslela, že jsem v dostate?ný vzdálenosti od klece.. No nebyla jsem.. Pak jsem po porodu šla na ní jen v rukavici a s pastou, te? ve?er už jen s pastou, takže taky úsp?ch. M?la n?kolik šancí m? kousnout a ani jednou to neud?lala.. No uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-12, 01:10
Víš, co se ?íká? Nedráždi kobru bosou nohou :o)

Ale nééé, ono to bude dobrý, jen je to ted máma :o) a hlídá si své teritorium :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-12, 09:31
Jasn?, že je to dobrý, hodinku jsem byla v mdlobách, jak to bolelo, ale p?ežila jsem :oD Te? sice vypadam jak blbe?ek, ale hlavu si z toho ned?lám... :o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-12, 09:44
petro, to je jak z kovbojky:-) držíme tlapky, a? mimísci rostou jako z vody a a? jste všichni ok. A bacha na tu divou zv??;-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-12, 10:23
Pe?ko, stejn? ti to nedá a budeš ju zasejc otravovat :o))))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Aktuální stránka:26 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist