Aktuální stránka:25 z 30
Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-04, 01:40
No já mam našt?stí tu výhodu, že naši maj zahrádku a já tam denn? jezdím.. Ale jinak tady u sebe na byt? jí taky ob?as mám, tak jsem zv?davá, jak to bude se dv?ma vlkoušema tady :o) no gau? je velkej dost, ale nevím jestli je i dost m?kkej :-D
Holky, jste ješt? mladý, tak nezoufejte.. Já Dan?u dostala jako necht?nej dárek k narozkám, ale te? bych jí nevym?nila a jsem d?sn? ráda, že jí mám...
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-01-05, 12:58
Pe?o, sle?na je teda nádherná, skoro škoda, že "to" vyroste v takovýho mamuta :)))
Hanulko, já si taky plánuju pejska, už i hledám chovatelský stanice (chci dobrmana :)) a p?itom vim, že to ješt? dlooouho nep?jde, minimáln? do doby, kdy budu mít velkou fret?í sme?ku, respektiv? dv? sme?ky. Práce se po?eší, pes vydrží dlouho doma sám, když se mu pak ?lov?k dostate?n? v?nuje... ale to budu moct mít k n?mu jenom jednu fretku, no... ne 4.... ale JEDNOU si ho prost? po?ídim, m?j d?tskej sen :))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-01-05, 13:12
Rynn, já taky cht?la dobrmana a jako necht?nej dárek k narozkám byla práv? Dan?a, ale už bych jí nevym?nila a propadla jsem jim nadobro... Máš alespo? výhodu, že si m?žeš sledovat rodokmeny, d?di?ný choroby, povahy a pak si vybereš pejska, kterej bude ok, já tohle št?stí s Dan?ou nem?la, máma jí um?ela v necelých 5ti letech na rakovinu, ale Danuš vypadá zdrav? a má se k sv?tu. Malá Brit má taky v rodokmenu pár nemocí, ale ?lov?k si prost? nevybere, m?že to pouze eliminovat. Jediný, co jsem fakt moc ráda, že nemá v p?edcích burzitidu a nemocný srdí?ko.. Fakt si to sleduj a budeš mít dobrej za?átek :)
Jinak v?era jsem dokopala rodi?e, abysme se na ní jeli podívat všichni a naši z ní byli úpln? unešený. Chovatelka Maruška nám jí vzala do baráku a taky jsem si ?íkala, že je škoda, že nem?že z?stat takhle malá a roztomilou?ká.. Jak tam poskakovala, vrt?la ocáskem, pletly se jí nožky, bylo to fakt úžasný.. A pak to vyroste b?hem chvíle a je z toho bagr :o)))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-02-10, 19:59
Tak hlásíme, že druhou polovinu ledna strávila Britanka u nás doma. Te? už spí s Danuškou v boud? a jsou celkem dobré kamarádky. Dan?a sice trucovala a první dv? noci nespala v boud?, nechala jí Brit, ale dneska už jí tam zima zahnala.. Na procházkách malá doráží a chytá Dan?u za vousy, ta na ní ani nevr?í.. P?ekvapiv?, ne?ekala jsem, že po sedmi letech samotá?ství svou kamarádku p?ijme takhle dob?e :o)
Pár fotek na [bennyna.rajce.idnes.cz]

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-02-10, 20:28
Petra p: úžasné fotky! Je neuv??itelné, jak z takového mrn?te dokáže vyrúst takový obrovský aristokrat....bo takto mi dycky vlkodav p?ipadal - jako anglický lord. :-))))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-02-10, 23:03
Petro, je nádherná :) a úžasnej je ten rozdíl ve velikosti Danušky a jí... :) kolik vlastn? t?eba Dan?a váží???
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-02-10, 23:37
JJ na gau?i vypadá jako obrovskej hafan a pak vedle Dan?i jako malé prdítko:o) Je nádherná!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-02-12, 00:37
Holky díky :o) jsem z ní naprosto unešená. Malá Britanka je úžasná jak svým vzhledem, tak svou povahou. Je to sice strašpytlík, ale obrovskej mazlík, svou neomaleností a hravostí m? dycky dokáže rozesmát a trávím s holkama hodiny a pozoruju je, jak se spolu ko?kujou. Je to fakt nádhera.. Ale nebojte, první pohlazení, pamlsek, papání a všechno ostatní vždycky má Dan?a.. Nesmí se cítit odstr?ená a uk?ivd?ná nebo nedejbože "dosluhující".. P?ecejen je to bába stará..

Johanko - máš pravdu, pro m? jako pro milovníka vlkodav?, není vlkodav pes, ale osobnost. Je to n?co, co se se psem nedá srovnávat. Je to prost? Pan Pes. Dokonalost a úžas.
(Tak jako pro každého majitele je ten jeho pejsek ten nejlepší... ;-))

Rynn - Dan?u jsem vždycky držela zkrátka, m?la do 50ti kilo, dávám jí tu?nou zát?žovku a te? poslední dobou za?la p?ibírat, takže jí ?eká asi n?co mén? tu?nýho. Naposledy m?la 54kg a Brit byla vážená p?ed dv?ma týdny na o?kování a to m?la 12kg, te? už bude mít zase o n?jaký to kilo víc :)

PxNxDx - však ty si ho jednou po?ídíš taky ;o) Úpln? vidím, jak jsi nad tím slintala :o))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-02-12, 02:04
Koukam ze uz ji stolek zacina byt pekne malej :oD je na nem bohovsky rozplacla :o)

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-04, 13:31
Takže nový fotky našich psic :o)

[bennyna.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-04, 13:36
Už jsem koukala :-) Hned jak se objevili fotky Se?e, tak jsem promrkla i Brit a Danuš :-) Krásný sle?ny to jsou! A Britany p?kn? roste... už vypadá jako po?ádnej kus, ale pak v porovnání s Danuškou je stejn? malej knoflík :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-04, 13:37
To jo, na n?kterých fotkách vypadá jak dosp?lej pes, už je v?tší než labrado?i v našem okolí, ale stejn? je to ješt? moje malinký miminko :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-04, 14:14
Nádherný psice!
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-04, 18:47
petro, ty jsou krááásnýýýý!!!!! nechceš je vzít na ?arodky? :-) já vím blbost, ale supr fret?í vlkobus. jsou vážn? nádherný.
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-05, 11:48
Holky díky :o) Já bych je klidn? vzala, ale nevím, jak by se to líbilo ostatním fretka??m.. Velká je v pohod? a malý by to neuškodilo.. Fretkouny stejn? neberu..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-05, 11:50
Tak fret?í "vlkobus" by mohla být bomba! :-)))
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-05, 12:50
Už jsem to napsala do ?arodejnic, tak uvidíme :)
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-02, 18:13
Fotky z dnešní vlkodaví prochajdy :o) Teda fotil p?ítulák spíš naší malou Brit a její dva sourozence Basca a Belisku
[bennyna.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-02, 18:29
roste jako z vody :-) moc p?kná holka!!!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-04, 23:03
Tak od pátku už m?žeme rodit, p?esný termín je v ned?li :o) Držte pale?ky :)

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-05, 09:36
Budeme mamince hrušti?ce držet palce, a? jde všechno jako po másle a narodí se sousta malých žížalek :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-05, 09:43
...jak chudá?ek visí :-)))) a jaká je dlouhá....to je asi úhlem fotky, ne?
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-05, 09:50
PxNxDx - žížalky má v b?íšku jenom ?ty?i, tak jsem moc ráda, protože mít jich t?eba deset, tak se asi zblázním :)
Johanka - nene, ona je úzká a dlouhá, není to fotkou. Tvá?í se tam teda hrozn?, protože musela viset dýl, poprvý uhnula s hlavou a rozmázla se..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-05, 10:29
Držíme tlapi?ky, a? je všechno OK a mam?a Gap?a všechno hrav? zvládne. Mimochodem super hladkosrstá frete?ka :o))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-05, 11:52
Tj, jak tak koukám všechny fre?ulky jsou krátkosrstými jezev?íky, jen Tonda si nechává zimní kožich, jelikož mu to asi víc sluší :-D

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-05-05, 13:33
Takhle z ni ta miminka vypadnou :o)))

Taky drzime vsechny tlapky co mame! :o)

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-05, 15:12
Yasmin - už aby vypadly.. Z toho porodu mam nejv?tší vítr..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-05-05, 17:00
Jeste ne! Jeste je cas :o))))

Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-05, 17:13
Já vím, že ješt? ne.. Nejradši bych šla spát a vzbudila se t?sn? p?ed porodem. To hlídání, jestli dlabe, pije, kaká, ??rá, spí, b?há... Každej její pohyb hlídam jak ost?íž a už m? to ubíjí.. Už aby bylo po porodu..
Avatar

Re: Pí?a, Babu, Oghí a Gapa
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-05-05, 18:11
Petra p. napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Já vím, že ješt? ne.. Nejradši bych šla spát a
> vzbudila se t?sn? p?ed porodem. To hlídání, jestli
> dlabe, pije, kaká, ??rá, spí, b?há... Každej její
> pohyb hlídam jak ost?íž a už m? to ubíjí.. Už aby
> bylo po porodu..

....a ty jsi hlidala jestli miminka dobre papaji, dychaji, jsou v teple, nejsou mimo pelech a jestli mamina se dobre stara, jestli pije a papa............. :o))))




Avatar

Aktuální stránka:25 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist