Aktuální stránka:21 z 30
Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-10-19, 21:22
Tak prob?hlo vážení kluk?, po?ád jsem nev?d?la, který z nich je v?tší...

Pí?a - bez mála 1700g
Oghí - kolem 1350g
Babu - 800g
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-05, 23:39
Tak poslední vážení m?l Pí?a 1800g a Oghí 1440g

Ale pro? píšu.... Práv? nás navštívili ti lidé, co si brali klou?ka po Pí?ovi a Funky. Je naprosto úžasnej, oooobrovskej macek, hodnej, povídali, že i naprosto ?istotnej. Koupal se v Itálii, ve Špan?lsku, byl i na Sicílii a jinde... Má tak úžasn? špi?atou hlavi?ku, po Funky, v?bec jí nemá tak kulatou jako Pí?a. Je prost? sladkej, snad budu mít co nejd?íve n?jaký fotky...
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-08, 21:21
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-20, 21:15
Nový fotky:
[bennyna.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-11-20, 22:31
Petruš moooc p?kný fote?ky! Pí?a je úpln? jinej, než bejval. Moc se mi líbí ta fotka Babulíny (777), kuku? úpln? jako to moje zlobidlo :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-11-21, 09:56
nene, bezkonkuren?n? nejlepší je 739 :-D taková ouchylná :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-12-08, 18:12
Tak dneska jsme tcho??m op?t prov?traly se Zdeninou kožichy a vyrazily jsme na prochajdu :-)

[bennyna.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-22, 12:37
Hlásíme nové fotky zde:

bennyna.rajce.net

A zárove? ohlašujeme všem, že ve ?tvrtek jdu Pí?u objednat na kastraci :-(
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-01-22, 12:54
Ahoj Petruš. Co to, že jde Pí?a pod n?ž?

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-22, 13:20
No nikdo si ho letos nezamluvil, miminek má z lo?ska dost, my si ulevíme od smrádku a zna?ek a hlavn? chci, aby se mi kluci p?estali prát... Je mi ho sice moc líto, ale asi to tak bude lepší...
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-01-22, 13:31
Tak a? vám to hlavn? dob?e dopadne. Ke kterýmu vetovi jdete? Jo a fote?ky jsou p?kný, Pí?a už je zase p?knej štramák. a pak bude i vo?avej :o))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-25, 00:48
Takže v úterý nám držte pale?ky a paci?ky, na devátou Pí?u nesu na kastraci :ó(

Pinina - jdeme k Protivovi ;-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-01-25, 07:37
Petruš budeme s Bobíškem držet tlapi?ky!! Hlavn? a? se po narkóze dob?e probere a je všechno o.k.

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-25, 13:56
Pini - ukecávali m? ve st?edu na šestou ve?er, ale já je nakonec p?esv?d?ila na to úterý ráno, takže si pro n?j p?ijdu až odpoledne, až bude probranej. Tak snad bude všechno v pohod?...
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-01-29, 09:54
Petruš jak se má Pí?ánek? Všechno v pohod?? Myslíme na vás....

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-29, 10:52
Te? jsme p?ijeli z veteriny, usínal mi v náru?í, byla jsem s ním do poslední chvilky. V 11 si pro n?j mam zase p?iject. Tak hned jak dorazíme, tak napíšu ;-)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-01-29, 10:55
Já byla s Bobánkem taky než usnul. Pak m? Protiva vypoklonkoval z ordinace :o) Tak držíme tlapi?ky!

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-01-29, 11:19
No tfuj! To jsem se zase lekla!
Otev?u toto vlákno a první pohled mi padne na slova:...Te? jsme p?ijeli z veteriny, usínal mi v náru?í, byla jsem s ním do poslední chvilky...
Teprve po chvíli mi došlo, že jde "jen" o kastraci. Holky, ned?ste m? takhle! Ale p?i tom, co se poslední dobou d?je, ?lov?k hned myslí na nejhorší.

Každopádn? p?ejeme Pí?ulkovi rychlé uzdravení! :o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-29, 13:30
Mirim, tak to mi nenapadlo, že to bude znít tak blb?.. Tak to se omlouvám, že jsem t? takhle vyd?sila..

No Pí?u už mam hodinku doma. Zeza?átku byl blbou?kej a motal se po chodb?. Dostal troši?ku kapsi?ky, aby m?l n?co v žaludku, na záchodku se vykakal, ale musela jsem ho tam dát. Te? je v p?epravce vedle m? a snaží se dostat ven, p?itom se tu potácel p?l hodiny. Má roupy a je v pohod?, tak snad to bude všechno dobrý...
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-01-29, 13:35
Tak to jsme rádi, že je Pí?ánkovi dob?e. Když už takhle pochoduje a papká, tak to bude všechno v pohod?. N?kdy se zase musíme vid?t ;-)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-01-29, 13:45
Petro p. - to je ok. O pár p?ísp?vk? výše píšeš, že jdete na kastraci, takže zasv?cení v?d?li, o ?em je ?e?. :o) To jenom mn? blikla do o?í práv? ta jediná v?ta a vyd?silo m? to.
State?nému Pí?ovi posíláme pusu na ouško! :o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-26, 15:17
Takže hlásíme, že Pí?a kastraci úsp?šn? p?ekonal a už týden chodí ven :)

Jo a taky hlásíme nové stránky :)

[stastny-tchorik.wbs.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-16, 20:56
Takže hlásíme úsp?chy a pokroky!!!
Pí?an je jako vym?n?nej, už v?era mi usnuli oba dva kluci v náru?í odpoledne na procházce, tak jsem se jako divila, co se d?je a ve?er jsem si zase vzala oba dva do náru?e a byli v pohod?, tak jsem je dala do jedný klece a normáln? usnuli, jenom jsem m?la strach je tak nechat, tak jsem je pak zase dala každýho do svý a dneska jsem byla odpo u Irenky, b?hali tam spolu a nic na sebe ned?lali, pak jsem je šoupla do jedný p?epravky, pí?an za?al bejt po chvíli naštvanej, tak dostal jednu výchovnou a preventivní a normáln? p?ežili cestu dom? v jedný p?epravce naprosto v pohod? a te? jsou spolu v kleci a spí na sob?. No d?lají mi tcho?íci ohromnou radost! Kéž už by to bylo tak se všim. Jen jsem te? na vážkách, jestli je tak mam nechat i p?es noc a navíc jedu do Prahy zítra pracovn? a vrátím se tak kolem páté, tak nevím no :-/ Bojím se je nechat doma samotný zav?ený v kleci...
Nicmén? mam ohromnou radost z toho, že je to na dobré cest?!
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-16, 23:28
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-17, 11:56
Petul, gratuluji k uzasnemu uspechu, to je super...konecne :o)
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-25, 21:37
Takže nakonec má Oghís zpátky svou klec a je chudák op?t na samotce :( Przní mi Babuli a p?ed chvilkou jsem ho nachytala, jak se nad Babul hrbí, tak mám strach, aby mi jí nepropích a neukon?il jí ?íji :( Nicmén? bych ho mohla poskytnout na ukon?ení ?íje u sami?ek p?írodní cestou, když mu to tak p?kn? jde...
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-04-11, 18:27
Ahoj Pé?o! ?etla jsem tv?j vzkaz u Bobíška, no ur?it? musíme n?jakou prochajdu spáchat. A te? ?tu vedle ve vlákn?, že už máš sestavenou klec. Tak nezapome? pak hodit n?jakou fote?ku toho novýho bejváku :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-26, 01:20
KYNEME!!!! Bu? je opravdu b?ezí, nebo je výborná here?ka :o)) Dnes p?esn? t?i týdny po krytí....

Avatar

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-04-26, 15:59
Pé?o, zkus ji prohmatat b?íško. Já mezi 2-3 týdnem ucítila mali?ké kuli?ky jako hrášky.....Pak už rostou hodn? rychle!!!! My jsme po?ítám na 100%. Jen se cpe a leží. Po?ád je n?kde natažená. Dokonce se stalo, že vylezla v kuchyni na st?l, kde mám mísu s ovocem a usnula natažená na ubrusu. Nikdy p?ed tím to neud?lala!!!! Po?ád nám líže uši a za?íná poušt?t chlupy.

Re: Pí?a, Babu a Oghí
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-26, 20:57
Zdeni, o?ekávám pak fotky mr?ousk?! ;-)

Jinak já jí prohmatávám po?ád a n?kdy tam n?co cítím a n?kdy nic. Je to zvláštní, jinak za?íná te? kynout víc a víc, tak uvidíme :)
Avatar

Aktuální stránka:21 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist