Aktuální stránka:64 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-04-23, 20:27
Petro, já vím.....já to sleduju všechno. Nemám ale ?asu moc psát...lítám jak vrtule. Já v lo?ském roce p?e?etla co se dalo a s novými majiteli jsem se dohodla na tom, kdo je chce nao?kovat a kdo ne. Nikdo necht?l a dostali kalendá? ohledn? o?kování na dva zp?soby 3x i 2x. Já byla moc ráda, že jsem to po operaci zvládla a v?bec, že jsem je dokázala v té bolesti vypiplat a dob?e se o n? postarat. Nyní po tom všem co vím, tak se s každým novým majitelem dohodnu zvláš? a vše dostanou vysv?tleno ješt? p?ed odb?rem. Kdo bude chtít o?kovat 3x a i platit 3x o?kování, atk dám nao?kovat p?ed odchodem. Ten, kdo bude chtít sám, tak vysv?tlím a tak stejn? i druhé schéma 1+1, jak mi to vysv?tloval doktor. Jinak jdou od?ervená, zapsaná v PK, balí?kem, rodokmenem vypracovaným a napsanými pokyny ohledn? pé?e a o?kování... Mn? se zdá moc dlouho, aby mlá?ata odcházela na osmi týdnech....je to fakt frmol a celodenní koloto?. Já tomu ?íkala jesle. Já dávám mladé od šesti týdn? postupn? zase kv?li mléku, aby neodešla mlá?ata úderem 6. týdn? všechna. V lo?ském roce odešlo první myslím na 6+3, ale to byli kluci a m?li váhu jak hrom. Silní, velcí, um?li na záchod a napáje?ku....lítali po byt?. Hol?i?ku jsem dávala mezi posledními...., ale pokud by se mi zdála nmlá?ata slabá nebo ješt? nemotorná, tak tady jsou dýl ....Kluci m?li skoro 40 dkg.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-04-24, 12:09
Dneska ve 2.30 hod. se mi narodil první vnou?ek Pe?ulka.........spala jsem dv? hodiny...za chvíli jedu na Lochotín.......fote?ky pak zašlu na email. Nestíhám....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-24, 12:48
Zdeni!! Oooooooooooobrovská gratulacééééééééééé!!!!!!! Fotky dej i sem, ur?it? je budeme chtít vid?t všichni!!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-24, 14:58
Gratuluji a p?eji hodn? zdraví?ka a hodn? radosti z vnou?ka :-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Duchá?ek (IP)
Datum: 2008-05-06, 14:45
Nemáte prosím n?kdo kontakt na chovatele z plze?ska? Chci si po?ídit fretku a tak dávám dohromady pot?ebné info. Moc díky.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-06, 19:07
Duchá?ku - co já vím, tak ?ekáme miminka my (ale už máme celkem dost zájemc?), Zdena (první p?ísp?vek na této stránce) a taky Zdenina, ale u té její sami?ky jsme nicmoc necítili...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-06, 19:44
My ?ekáme ke konce týdne....zájemce mám, ale nevím kolik se narodí sami?ek a same?k? a jestli n?kdo t?eba neod?ekne. Ke konci týdne budu chyt?ejší. Jsme od Domažlic.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-06, 22:55
My máme termín p?íští sobotu, vzhledem k tomu, že jsem cítila 4 kuli?ky a zájemc? mám p?t, tak asi všem nevyhovím. Zvláš? t?m, kte?í mají zamluvenou ur?itou barvu a ur?ité pohlaví. Takže uvidím? po porodu, jak se "prot?ídí"..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-07, 00:00
Já p?ed rokem nahmatala asi 5 kuli?ek a sono ukázalo taky 5, ale dál jsme s paní doktorkou nehledaly a necht?ly jsme Mišpul trápit. Záv?r byl 5+ víc.Bylo jich 8. Letos myslím i podle b?íška tak o dv? mí?. Jsem zv?davá............Myslím, že ty pr?avý kuli?ky nem?žeš nahmatat všechny...
Dneska jsem naši taky ve van? orvala. Už to šlo p?kn?. Ješt? znova nehty a jsme p?ipravený......
Pohlaví frete?ek mám taky zamluvené, ale barvy moc ne. Necht?jí bílé.....a hlavn? cht?jí, aby byla mlá?ata jako Mišpul. V lo?ském roce to asi vyšlo, ale letos se nechám ráda p?ekvapit.Dneska táhla Honzíka do klece za palec u nohy.....málem by kluka šoupla i do dome?ku, kdyby se tam vešel. V?era ji manžel koupil jahody a dnes jsem koupila melouna, aby si dala, ale te? už ví co chce, ale p?ed 14 dny nev?d?la co do huby d?ív......

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-09, 10:34
Tak se nám opravdu vlní b?íško. Jsou vid?t, jak tam ?ádí......Celou noc jsem nespala. V jednu jsem dala kafe a myslela jsem si, že je to tady. Masírovala jsem záda. Po?ád p?enáší plyšáky a d?lá hnízdo. Ona ani nespí.....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-10, 15:09
Zatím máme šest same?k? a dv? sami?ky. Klasika....my prost? rodíme kluky. Máme volné same?ky....k zamluvení.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ješt? to pohlaví rad?ji prohlédnu. Rodíme od sedmi hodin. Zdá se mi, že tam ješt? n?jaké má. Snad jedno hmatám. Nemá už sílu, tak p?est?íhávám š??ry já. Dávám ji pastu a pije...te? spí. Jsem utahaná taky. Masíruju od rána. Zatím jsou všichni v po?ádku....dv? se rodila noži?kama. Blánu jsem uvol?ovala. Rodíme prost? spolu....albínci tam nejsou..o?ka tmavá.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-10, 15:33
Zdeni, gratuluju k mimísk?m :o))
State?né mamince m?žeš dát pro dodání energie ješt? tvaroh s medem - d?lá zázraky ;o) Nebo vodu s Glukopurem, pokud ho máte.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-10, 16:22
glukopur s vodou nechce to jsem zkoušela 2x, ale oby? vodu si vzala. Tvaroh s medem jsem nedávala, protože ho necht?la ani v lo?ském roce...klasika jen ty pasty a ?erstvou vodu.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-10, 17:18
tak jo, bylo tam jedno a zase same?ek. Tak možná kone?ný po?et 9. Trochu tam n?co ješt? hmatám možná toho desátého ud?lá.....nejsme žádný bé?ka...zatím všichni v po?ádku a já si jdu ud?lat pátý kafe. Tohle nám ale dalo zabrat...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-10, 20:16
Kone?ný po?et 10. Kluk? 7 a holek 3. Trvalo to asi 10 hodin. Zatím všichni v po?ádku.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-05-10, 20:20
Gratulujeme...at se jim dari...deset to je teda cislo:)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-10, 21:30
zkusím pár fotek..p?ed m?sícem a v?era s b?íškem

Přílohy: Snímek 1570.jpg (50kB)   Snímek 2193.jpg (49kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-10, 21:31
dnes rodíme.....

Přílohy: Snímek 2211.jpg (43kB)   Snímek 2246.jpg (30kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-10, 21:33
a výsledek.....

Přílohy: Snímek 2248.jpg (32kB)   Snímek 2302.jpg (39kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-11, 09:45
no tak to je parada! miminkum i statecne mamince hodne zdravicka

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-11, 11:16
No to je super! A Mišpulka m?la p?kn? veliké b?íško, takový Babul nemá... Gratulujeme a a? jsou všichni zdraví a v po?ádku! A mamince p?ejeme hodn? síly na tolik d?ti?ek :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: LucikSimik (IP)
Datum: 2008-05-11, 11:53
Nenabízí n?kdo fret?ího kluka ke krytí? Naše sami?ka je v ?íji ale p?ed m?sícem jí za?ala falešná b?ezost. Je vhodné ji p?ipoušt?t?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-11, 12:03
Zdenina má nekastrovanýho samce tcho?áka a pak vím ješt? o albínkovi, jeho bráškovi. Zkus jí napsat sz.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: LucikSimik (IP)
Datum: 2008-05-11, 12:10
A n?jaký kontakt na ní?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-11, 12:14
Máš sz ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-11, 14:58
Tak holky....už jsem je zapila. Dnes jsme, zvít?zili ve fotbale v Domažlicích. ?vala jsem jak blázen a mám v sob? asi 20 fr?an?, aby byla fre?ata zdravá. Za chvíli máme zase spicha. v kelly baru. No to je síla. Zdena

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-11, 14:59
svátek mátek je jen jednou za rok....no já to beru, ale manžel je ze m? n?jaký na nic....mám dost.....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-05-11, 15:09
Zdeni ty si dáváš :D ale svátek matek je až v úterý, ne??
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-11, 17:51
petra.p Den matek nebo také Svátek matek slavíme druhou kv?tnovou ned?li. Jedná se o svátek mezinárodní s dlouholetou tradicí. Letos p?ipadá na ned?li 11.kv?tna 2008. Tot hlasa chytry internet :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 11.05. v 17:51.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: LucikSimik (IP)
Datum: 2008-05-11, 18:43
Co je to sz?

Aktuální stránka:64 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist