Aktuální stránka:63 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-03-01, 12:03
no, jestli bude tak hnusn? jako dneska...navíc ve?er ?ekáme návšt?vu, ješt? nám ne?ekli p?esný ?as :-(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-01, 14:18
Mno taky si zrovna ?íkám, že to asi odložíme o pár týdn? dýl :(

Myshca - ti p?j?ím jednoho svýho, já jich mám dost :))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 01.03. v 15:52.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2008-03-01, 17:00
OK Pe?o, tak když bude zítra p?kn? tak mi pisni na ajsko. Už se t?ším a doufám, že bude zítra líp než ta dnešní vich?ice. Pa.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-03-01, 19:17
nechci vás d?sit, ale v pátek hlásili cosi ve smyslu, že v ned?li ve?er se to vrátí a i se ochladí...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2008-03-01, 21:57
Mno co se dá d?lat.. uvidíme jak bude zítra..

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-03-02, 00:14
holky, neznáte n?jakou p?knou ?ernošku nebo mulatku, t?eba ze školy nebo tak? pot?ebovala bych na focení, bo s tím ješt? nemám žádnou zkušenost :-(

mimochodem, moda se m?ní, te? se cht?jí všechny modelky fotit s albínkem :-)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2008-03-02, 01:05
Ahoj!

cht?la jsem se zeptat, jestli byste n?kdo nem?l zájem o p?enosku-plastovou??
Za j?akou symbolickou cenu, ptám se tady než to dám na bazar...

A kdybyste n?kdo cht?l, tak ješt? nabízím kukanu po Fildovi - je používaná, ale v dobrým stavu, vypraná, žádný vady...dávám fotky...

Tak kdyžtak dejte v?d?t, ur?it? bychom se domluvili...chceme se toho co nejd?ív zbavit. Klec už jsme prodali...




Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-03-02, 10:13
kdybyste n?kdo plakal po rádiu Karolina, tak tady je jeho nová alternativa:

Zdravím všechny
tak už nám kone?n? fungují krom? vysílání na níže uvedených adresách
iveškerá spojení. Posílám kompletní soupis kontakt? ši?te, ši?te :-)

www.radiosamson.cz
www.play.cz/radio-samson

Petr Hubacz
Rádio SAMSON spol. s r.o.
Smetanovy sady 340/10, Plze? 3
301 00 Plze?
Tel: +420 378 609 932
Skype: Rádio Samson
ICQ: 470280962

mail na mne je hubacz@radiosamson.cz
mail na p?ání prani@radiosamson.cz
mail na avíza akcí apod. info@radiosamson.cz
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-03-27, 21:30
no to je v háji, Jolly se nau?il šplhat po štaflích :-))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-27, 21:34
Hehe, dneska mají kluci druhý narozeniny a Oghí práv? dostal jako dárek nev?stu :) Ale je to zajímavý, mít doma nadrženýho kastráta :D
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-04-11, 09:22
V Olympii se prý v?era našla fretka, zkusím zjistit víc...

Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-04-11, 12:53
tak frete?ka prý je šedá a pravd?podobn? t?hu....a protože nev?d?li, co s ní, tak si jí údajn? vzal k sob? n?kdo z Hypernovy, že snad má doma "n?jakou" klec..

tak jen doufám, že to není klec na mor?e a nebude do ní futrovat psí žrádlo

pokud byste v?d?l, komu se ztratila, tak a? hledají v Hypernov?, resp. zeptají se místní ochranky, která prý jí našla a "n?komu" z Hypernovy p?edala
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-04-11, 12:57
a ješt? jsem narazila na tohle, ale asi je to už hodn? staré, nenašla jsem datum: [plzensky.denik.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 11.04. v 15:33.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-04-11, 20:15
fakt žádnému plze?ákovi nechybí t?hulka???
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-11, 20:21
Ty jo to je fakt divny, ze alespon nekdo nevyvesil letaky 8o-

Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-11, 20:29
Ir?o - tu fre?uli z plze?skýho deníku tenkrát vyzvedla Zdenda, nepobyl tam ten chlape?ek ani týden a hned po dvou dnech putoval k njaké hol?in? do Teplic. M?l zlomený ocásek, evidentn? p?iražený do dve?í. Jinak o t?huli nic nevím a to si myslím, že mám na plze?sku celkem p?ehled. Zkusím ješt? obepsat lidi...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-04-11, 22:32
no, taky kdoví jestli fakt byla t?hu....prý jí nesli do ZV?rokruhu v Olympii a tam je vyhodili, že jí nem?žou držet v karantén? a že je t?hulka....zatím nemám žádné další zprávy, tak snad se má dob?e
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-11, 22:34
Vzala bych si jí ch??u k sob?, ale mám nakrytou Babulu a fakt se bojím viróz :o( Pokud jí má n?kdo, kdo se o ní stará dob?e, nerada bych si jí brala, ale v krajním p?ípad?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: LucikSimik (IP)
Datum: 2008-04-20, 21:24
P?eji krásný den. Cht?la jsem se zeptat jestli nevíte o n?jakém schopném veteriná?i v okolí Plzn?. Pot?ebovala bych vykastrovat fret?í sami?ku, tak hledám veta, který s tím má zkušenosti a je úsp?šný. Náš veteriná? v Klatovech nám ?ekl, že ji nevykastruje, protože je to moc velké riziko a doporu?il nám Prahu nebo Brno.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: LucikSimik (IP)
Datum: 2008-04-20, 21:25
P?eji krásný den. Cht?la jsem se zeptat jestli nevíte o n?jakém schopném veteriná?i v okolí Plzn?. Pot?ebovala bych vykastrovat fret?í sami?ku, tak hledám veta, který s tím má zkušenosti a je úsp?šný. Náš veteriná? v Klatovech nám ?ekl, že ji nevykastruje, protože je to moc velké riziko a doporu?il nám Prahu nebo Brno.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-04-20, 23:56
LucikSimik
v Klatovech v Koldinov? to již ned?lají, protože jim pár fretek zem?elo. Mezi nimi byla i naše p?ed dv?ma lety. Neprobudila se z narkózy po kastraci. Mluvila jsem doktorem i pak s paní doktorkou a byli z toho sami moc špatní. Po roce jim tam zase zem?el fre?á?ek ( vždy se jim neprobudí z narkózy) a již fre?ulky ned?lají. Byli z toho moc smutní. My naší novou malou tam necháváme jen nao?kovat a pokud n?co pot?ebujeme nap?.sono....a místo kastrace ?ešíme ?íji mlá?aty. Bojím se ji dát kastrovat. ?ekli Ti to dob?e, že Praha nebo Brno a je dob?e, že Ti to ?ekli, protože jsem s nimi o tom mluvila. Jinak v Plzni je prý výborný na fretky Mudr.Protiva. D?lá i t?žké zákroky a operace frete?ek. Zdena D?v?ata z Plzn? by ale mohla napsat víc......ony sem mrknou....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2008-04-21, 09:58
My chodíme k MVDr. Protivovi a s jeho lé?bou jsme spokojeni.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-04-21, 11:06
My taky chodíme k MVDr. Protivovi [www.rpvet.cz], kastroval nám vloni Bobíška. Petra p. u n?j taky nechávala nedávno kastrovat Pí?u, ale ta se ur?it? ozve, až p?ijde na fórum.


[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: marie (IP)
Datum: 2008-04-21, 14:13
LucikSimik,
nevím, jak daleko to máš do Klatovy, ale já jsem nechávala kastrovat moje fretulky v Sušici u manžel? Švejdových. Jsou to velmi milí a šikovní zv?roléka?i, kdykoli pot?ebuji n?co s fretulkami, tak poradí, obzvláš? paní, ta se spíš specializuje na malá zví?átka. Já jsem s nimi spokojená.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-04-21, 20:20
nám p. Protiva kastroval Jollí?ka a protože nem?l sestouplé varle, tak mu vlastn? ?ezal b?íško...a super, v?etn? p?ístupu, kontroly po šití zadarmo apod.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-21, 20:29
Já nechávala u MVDr. Protivy kastrovat Pí?u a vyšel mi ve všech podmínkách vst?íc - kastrace objednává na ve?er a já cht?la ráno a ješt? jsem ho cht?la dostat probuzenýho a opravdu to pro m? ud?lal. On je fakt machr. Nicmén? na kastraci s hol?i?kou nevím, ale asi jí vezmu do Prahy k Chylíkový, zatím jsem neslyšela, že by kastroval n?jakou fretí sle?nu, ale ur?it? se mýlim. A vlastn? na to mam ?asu dost pop?emýšlet...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: LucikSimik (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:32
D?kuji za odpov??. Práv? do Koldinovy ulice v Klatovech s naší fretkou chodíme. Byla jsem tam i na praxi a tohle všechno už jsem s tamními léka?i probrala, jen mi nedokázali poradit konkrétníhi doktora. Naše fretka m?la nejd?ív p?etrvávající ?íji, tak jsme to ?ešili hormonáln? injekcemi, protože jsme nemohli sehnat samce. Letos jsme ji p?ipustili a ona m?la falešnou b?ezost a te? hrozn? kouše. Taky jsem dostala vynadáno, že v roce a p?l je na mlá?ata pozd?. Tak jsme se rozhodli, že p?jde asi p?íští rok nebo ješt? letos na kastraci.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:10
LucikSimik - já m?la loni na krytí same?ka, ale letos už je vykastrovaný, takže bohužel. ALe jsou po n?m na krytí dva synové.. Jinak v roce a p?l rozhodn? není pozd? na první mlá?ata, mojí sami?ce je taky rok a p?l a p?ipoušt?la jsem jí letos porpvý. A p?íští rok bych to cht?la zkusit ješt? jednou...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-04-23, 14:37
Tak to já taky nevím pro? by m?lo být pozd? na mlá?ata......p?i první ?íji byla mla?ounká a te? pro? ne.....Tady jde o to, jestli nemá problémy s ?íjemi. To by kastrace byla na míst?.
Jinak co doktor, tak jiný názor. Mn? ten mladý doktor ?ekl v Koldince, že mlá?ata se o?kují pozd?ji než na 6.týdnech, protože mají ješt? ochranu od matky z mléka. Prý do nich zbyte?n? pícháme 3x, když sta?í 2x. Jeho kolegyn? mi ji p?ed tím podruhé poctiv? napíchala....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-23, 14:53
Zdeni, já o tom také p?emýšlela, že je to zbyte?né do nich píchat t?ikrát. Pí?u jsem také nedostala o?kovaného a m?l jenom dv? psuinky, když byl malinkej a sta?ilo to. Jenže já jako chovatel bohužel musím nao?kovat, nebo bych pak dávala mlá?ata v desátém týdnu, což už se mi zase zdá celkem dlouho :( Já se rozhodla, že nechám nao?kovat v sedmém týdnu a od nás p?jdou v osmém.
To s t?mi ?íjemi je pravda - pokud sami?ka ?íjila poprvé dosti mladá, bylo lepší ?íji hormonáln? ukon?it než-li krýt. Pokud již m?la ?íjí více, asi opravdu bude lepší ta kastrace. Moje sami?ka ?íjila poprvé v roce v?ku, ale necht?la jsem jí krýt, protože jsem nem?la podmínky, ?as a finance se o miminka dob?e postarat. Navíc by byli mim?a na odb?r na Vánoce. Nyní má v roce a p?l druhou ?íji a kryli jsme, naprosto bez problém?.
Avatar

Aktuální stránka:63 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist