Aktuální stránka:62 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2008-01-08, 22:28
Ahoj, d?kujeme.
O dalším zatím neuvažujeme.
Jednak bychom je po?ád srovnávali a to nechceme a navíc máme ro?ní batole a nem?li bychom tolik ?asu na výchovu fretky.
Takže te? chceme n?jak zlikvidovat Filípkovo pokojík a v?ci, aby nám to po?ád nep?ipomínalo...

Po?ád ho n?kde vidím, slyším, ze sva?iny mu dávám kus papriky na stranu, apod.
Dneska jsme ho zakopali u táty na zahrad?, pod smr?ek i s jeho milovaným plyšovým hrochem.

Malej ho dneska hledal p?i snídani, Filda vždycky šmejdil pod židlí, co spadne a malej si mohl vykroutit hlavu, jak na n?j cht?l vid?t.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-01-08, 23:20
Moc m? to mrzí Paw...
Hodn? sil..
Ale možná že nový kožíšek by to spravil a nemusí to být ani miminko, t?eba n?jaké odrostlátko opušt?né:-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-01-09, 09:48
:´( Paw - hodn? sil a t?eba jednou zase n?jaký kožíšek se u vás naskytne ...



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2008-01-09, 11:28
Paw - je mi Filípka moc líto, bylo to takové mazlivé zlatí?ko. Nedávej pry? to vybavení. Schovejte to n?kam do sklepa, ur?it? p?ijde doba, kdy si po?ídíte za Filípka náhradu.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2008-01-09, 14:24
Holky, já bych ho jela koupit klidn? hned.
Ale manžel nechce, hrozn? Filípka obre?el. Chápu to.
Tak ne?íkám, že nikdy, ale v nejbližší dob? prost? ne.

Petruš, nebudeš mít cestu k vašim?Mohly bychom se sejít, dala bych ti pro tcho?e gimpety-bombony a mám ješt? n?jaký frontline a ortosan...pokud bys to využivala na vaší hav??:-)) ráda ti to dám.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-10, 00:50
Paw - tak se domluvíme na ajsku, já mam te? hektický období, práce a zkouškový ve škole... Takže na doubravku jedu když se zrovna rozhodnu..
A vezmu sebou Pí?uchu, a? si pomudláš kožíšek, jo?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2008-01-12, 11:35
Petruš, napiš, klidn? na mobil, jsme v?tšinou doma, takže je celkem jedno kdy.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-01-18, 11:28
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-18, 13:47
Ireno, tenhle odkaz bych možná dala i do jinýho vlákna, kam chodí víc lidí...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-01-23, 21:28
já moc nechodím sem, tak netuším, kde chodí víc lidí a aby to tam nikomu nevadilo
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: ITcat (IP)
Datum: 2008-01-25, 16:43
Jeden Plze?ák zdraví všechny ostatní ;)

[saproks.pilsfree.cz]
Plze?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-02-03, 00:13
no to je krásnej šmudlí?ek..a vypadá to, že je stejnej šplhavec, pr?zkumník a bordelá? jako náš Ferda :-))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-02-03, 00:36
Nejsem sice plzenak, ale prcek je opravdu peknej :o)

Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: ITcat (IP)
Datum: 2008-02-03, 09:52
Šmudla se mi tu ?ervená :) a moc d?kuje. ?ertík to je :) sice je vzh?ru jen 4 hodiny, ale to si ho užijeme dosytosti.

[saproks.pilsfree.cz]
Plze?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-04, 13:48
ITCat - napiš odkud jsi, my s kamarádkou Zdeninou bydlíme na Lochotín? u Družby a chodíme ?asto na procházky. Te? jsme sice moc nechodily, ale chodíme vždycky, když je hezky, tak se k nám t?eba m?žeš n?kdy p?idat ;-) Fotky z pár procházek najdeš u m? v galerii - bennyna.rajce.idnes.cz
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-04, 15:17
Icat-Mas opravdu krasneho fretacka,a ten toaletni papir ten dopadl dost zle,a taky je to velky splhoun jak jsem si vsimla.
A jak uz rekla petra.p chodime vencit na lochotine kdyz je hezky takze jestli chces muzes se pridat:)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-02-04, 22:27
holky a to chodíte i te? v té zim??
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-05, 01:23
T?eba já byla dneska s Babul a Oghím venku od desíti do jedenásti ve?er :-) Samoz?ejm? že když fouká vítr nebo je jinak hnusn?, ta nikam nejdem, ale když je jenom zima, tak to nás nezastaví :-D
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: ITcat (IP)
Datum: 2008-02-05, 10:51
My bydlíme na lochotín? nad hypernovou u Plze?ky. Ven chodíme, když je n?jak rozumn? :) takže se velmi rádi p?idáme. V?tšinou chodíme na procházku pro pání?ka k severce a zp?t :) Cesta tam je boj, ale zp?t nám to jde móóóc dob?e :-D

[saproks.pilsfree.cz]
Plze?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-05, 11:46
Tak byste se prošli o n?co dál, k bazénu t?eba ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2008-02-05, 12:08
Jééé, k bazénu!
Chodíme tam s malým plavat, tak možná n?kdy potkáme n?jakou fretku...Tak když se budu hlásit k n?jaký fretce, tak m? nem?jte za vlezlou jo:-))

Petruš, co ta Doubravka?

A jinak náš nový ?len - medv?d lední:-)))

[rodina.cz][img][/img]

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-05, 12:25
Paw - my chodíme spíš na palou?ek v Aleji Svobody.. Kdy máte s malým plavání? T?eba se tam ukážem ;-)

Jinak ten lední medvídek je úpln? stejnej jako muj lední mé?a, co mam na spaní v posteli :-D A co to, že jste se rozhodli pro pejska?

Jinak doubravka nevím, no :-( vždycky se rozhodnu a jedu, nemam nic naplánovanýho dop?edu :-(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: ITcat (IP)
Datum: 2008-02-05, 12:32
:-D ješt?, že mám batoh, že ho tam donesu :-D

[saproks.pilsfree.cz]
Plze?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2008-02-05, 20:37
Plavání máme vest?edu od p?l druhý a odcházíme tak p?ed ?tvrtou...
Tak i když to nebude plánováný a pojedeš, tak mi dej v?d?t, býváme v?tšinou doma.
Nebo bych ti to klidn? mohla odnést k vašim, jestli jsou n?jak doma a nechat to tam...Stejn? chodíme ven.

No a pejsek - dávná touha:-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-02-07, 17:51
my bydlíme pod Severkou.....a je kastrovanej?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-19, 15:07
Mám možnost si u Žeryka objednat 20kg pytel Acany pro ko?ata za 1500,- což vychází na 75,-/kg Problém je ten, že na m? je to celkem velký množství a hodilo by se mi aspo? 5 kg rozst?ílet. M?l byste n?kdo zájem?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-02-23, 19:21
tak jsme se dnes stavili v Kauflandském Zverimexu, na pult? zav?ené akvárko (i víko sklen?né!), v n?m dva unavení potkánci...slušne upozor?ujeme prodava?ku, že nemají vodu. Odpov?? zhruba:

To mají za trest, protože nám tady sežrali granule a my je te? musíme platit ze svého, šest a p?l tisíce! Tak dostanou vodu ráno a když si jí vypijou, mají sm?lu...a stejn? jdou za týden hadovi...to maj za trest!

Tak jsme chvíli n?co n?v??ícn? mru?eli...cestou ven jsme se už skoro odhodlali, že je odkoupíme (ale ke t?em fretkám..), nicmén? jsme došli p?ed Kaufland, usoudili, že sle?na mluvila kravina, takže tam Ríša dob?hnul, postrašil jí veterinární správou a najednou bylo všechno jinak - že prý se jich bojí protože ten jeden kouše. Takže ve výsledku t?m hodným potkánk?m dal Ríša napáje?ku s vodou (ale stejn? je skoro p?inesl).

Nicméne, jestli byste je n?kdo mohl vysvobodit nebo ješt? aspo? jít zkontrolovat, jestli je zas netrápí, bylo by to fajn :-(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-02-25, 12:20
vypadá to, že pro jednoho pišišvora už bude nový majitel, snad najdeme i pro druhého
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-25, 12:36
Irenko - je mi líto, ale o nikom nevím :-/

Holky, co n?jaká prochajda, t?eba v ned?li, když bude hezky?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2008-02-28, 23:45
Ahoj Pe?ul, mno když bude hezky, já bych šla.:-) Ale zatim jen sama, na fre?ulku si musim ješt? po?kat, ale ráda zase uvidím ty tvoje chlupá?e. Pujdou všichni, nebo Oghi ješt? marodí?
Stejn? nemám co d?lat. A sama doma p?ece sed?t nebudu. Dej pak v?d?t. Pa.

Aktuální stránka:62 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist