Aktuální stránka:66 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-01, 00:43
Asi na t?ch tcho?í?kách n?co bude....každý, kdo si zamlouval fretku, tak cht?l pouze tcho?íka. Pak se narodila mlá?ata a jsou tcho?í?ci, tak jsou lidi spokojení. A co jsem se docela divila, tak letos zájemci n?jak víc cht?li same?ky, než v lo?ském roce.

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-02, 23:49
Zdeni, to je nádhera..normáln? tu jak blázni šišláme na monitor, jak jsou šmudlíci krás?ou?cí :-)))

myslím, že kluci jsou "snadn?jší"...ale máme t?i, tak pokud neadoptujeme ?asem n?jakého nalezene?ka, asi taky po?ídíme aspo? jednu hol?i?ku.

Co se hlídání tý?e, 60 km je sranda a klec bychom dovezli...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-03, 00:30
Ireno,
ten po?et mi nevadí, ale jen ta klec...., aby m?li kam zalézt na noc. Taky tam je Jollí?ek.....te? jsem z manžela byla tahat, kdy má dovolenou, ale už spí na gau?i v obyváku a moc toho nezamumlal, ale ?íká, že 2.a 3.týden v ?ervenci. On mi to ne?íká d?ív, protože ví, že jsem doma a tak to není d?ležitý. To ?ešíme až pak.....kam jedem apod.Tak to zkusím zjistit po?ádn?. Taky máme jet na soust?ed?ní s d?tmi na vodu - manžel d?lá trenéra a vím, že se u stolu n?co plánovalo a zapisovalo. Všechno se budu snažit zjistit, abych Ti to hlídání bu? mohla potvrdit na 100% nebo ne. Zdena

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-03, 08:51
Irena - tak manžel má dovolenou od 14.7., ale prý, abychom nem?li zase mladé. Tak jsem ho uklidnila, že jsou kastrovaní. Po?et jsem ne?ekla.....Tak prý Ti to mám slíbit na 100%. Fotbal rozpis nemá, protože ,,?editel fotbalu,, je pracovn? v B?lorusku a ten blok má taky.
Tak tedy kluky m?žeš pak p?ivézt. Budu s tím po?ítat, že si nic nemám naplánovat. Telefon najdeš u Jordi v registru pod Mišpulí a až to bude aktuální, tak se dohodneme p?esn? na adrese p?es SZ.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 22:19
zdeno,
ve?ejn? a D?RAZN? t? žádám, abys mi okamžit? p?estala posílat ty videa, nebo za sebe vážn? neru?ím!!

JÁ CHCÍÍÍÍ TAKÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!!!

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:01
Zdeni, jsi úžasná, moc d?kujeme *
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:03
Mimo téma: kamarádce v Horní B?íze utekla ko?i?ka, modrá britka...kdybyste o ní v?d?li, tak: Lucka, 737 325 727
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:16
já si myslím, zdeno, že tohle je první kr??ek k rozší?ení vaší domácí sme?ky! když už "povolil" hlídání.... se pak nebude moct s klukama ani rozlou?it, uvidíš! ;o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:25
hihi, nebo nám je rád ješt? ten ve?er doveze až na MOravu :-)))
ne, oni jsou zlatí, dva se perou mezi sebou a t?etí leze po klávesnici a píše ostatním frete?kám
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:32
Jollí?ek vzkazuje, že už se mooooc t?ší :-)))) a ti dva tcho?ounovití taky. Aspo? si zvyknou na hol?i?ku, až budem n?jakou po?izovat...

Vy jste si od Žuldy nenechali žádný pot?r?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-07, 00:10
Martino, já se ho neptala na dovolení, ale jen jestli n?co nemáme....neumím si p?edstavit, že by mi n?co zakazoval! Po?et neví, ale bude to pro manžela šok, protože on snad ani neví, že mají n?kte?í i víc fretek než jednu. Jsem na n?j zv?davá, ale možná, že sebere kluky (NAŠE!!) a odejde na zahradu, ale tam chod?j stejn? po?ád spát..........a když jich te? tady mám 11, tak ty t?i pak taky zvládnu.
Myslím, že tam je ješt? Simír, ale je z útulku..nebo n?co, jestli si to nepletu. Já se je budu muset nau?it. Podívám se k Jordi.

Prosím Irenu, aby je zatím piln? u?ila lézt na sedací soupravu a lehat si vedle pání?ka a koukat s ním na televizi. Prosím taky, abys ho packou n?kterého z nich nau?ila p?epínat kanály na ovlada?i, protože pak by mi další frete?ka prošla.....

Ireno my máme jen jednu frete?ku. Minule jsme si žádnou nenechali. Tedy mysleli jsme si, že nám zbyde same?ek....kluk? oblíbenej, ale i ten šel pak do sv?ta s ostatními, ale kdyby tady byl t?eba 5-10 dní sám, tak už bychom ho nedali.
Te? máme všechny zadané - zatím, ale jedna hol?i?ka je strašnej prcek. A to ji Mišpule ani nevyhazovala z pelechu, ale prost? byla strašn? malá už od narození. Tak uvidíme co bude. Dávám ji maso zvláš?, aby m?la, ale natahovat ji nem?žu......

Dneska jsem zvít?zila nad Mišpulí. Kone?n? je všechny odtahala z klece do kuchyn?. Vid?la po týdnu tahanic, že šatnu nepovolím a tak jsou v kuchyni pod stolem. Jen jsem vym?nila pelech molitanový za p?epravku, abych to mohla otírat, ale potv?rky už vylézají a ??rají vedle...pod st?l v kuchyni ! Jsme prasata holt.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-07, 00:46
Dejte jim tam zachudek...oni tam zacnou chodit...:)...nasi taky vylejzali z pelechu...protoze tam si preci nebudou curat a kadit...kdyz tam spinkaj...a vzdycky kdyz "vypadli" tak jsem je dala na zachudek...ted jeste skoro ani nevidi...ale na zachudek trefi:)...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-07, 10:42
Oni jsou ješt? moc pr?aví. Leze ven jen pár jedinc?, ale ani po?ádn? nechodí a nevidí, ale už jim tam asi zkusím dát ten mali?ký z lo?ska a uvidím, jestli už bude mít odezvu.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-07, 13:54
Jolly zd?d?nej po t?etím majiteli, SImir taky, akorát Ferdinanda jsme kupovali :-)
Na seda?ku lézt umí, ale na televizi moc nekoukají...radši mají šuplíky, klávesnici a hrne?ky. Ferda chodí kousat do palce a Jolly štípat do stehna, když si jich málo všímáme. Simir je nejhuben?jší, ale šéfuje jim. A je nejd?ív utahanej, sta?í mu málo...další chodí ulehnout Jolly. Nejvíc energie má Ferda.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-07, 15:32
Však jim naše natáhne pérka......

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2008-06-07, 21:39
V Olympii v ?ernicích jsou dv? malé fre?átka... jsou tam už týden a ješt? ke všemu na d?ev?ných granulích se senem. Nepochopím. Sice ješt? sama doma fre?ulku nemám, ale brzy m? to ?eká, a studuju tohle žvížátko už od vánoc. Já pracovat ve zverimexu tak si zjistím co nejvíc, už jen ze zv?davosti, o zví?atech které bych tam prodávala. Od myší, p?es ptáky, až po tu vodní i terarijní hav?t :-) A ta prodava?ka m? ješt? upozor?uje: "Pozor, kouše"... Se ani nedivím, že kouše. Já bych taky kousala být na jejím míst?. :-(

Mno nic... jen jsem si cht?la ulevit...
Tak se zatím m?jte. Pá pá myshca.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-08, 00:11
mysh: oni jsou všeobecn? až na zá?né výjimky ve zv??ících divní..bu? se snaží ušet?it, tak šidí, kde m?žou nebo se snaží ušet?it sob? práci, p?íp. se zví?at bojí..jedno lepší než druhé :-(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-08, 00:22
Seno dávají i n?kte?í chovatelé s tím jsem se setkala.Používají ho na mlá?ata.
Je dob?e, že prodava?ka upozor?uje, že koušou. Minulý rok v Olympii byla i cedule. Pro nás na nic, protože kluk jen ?ekl:,, my se t? nebojíme"! a str?il tam prsty. Tak se mu fre?ule hned zakousla do prst?, že jsem mu jen ?ekla, a? se netrhá a p?es tu klec jsem ji otevírala tlamu, tak jak se to má. Klukovi se nestalo nic, ale já už se nezachránila. M?la jsem od krve i rifle. Naše blbost.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: mischulka007 (IP)
Datum: 2008-06-09, 07:55
V?era jsme se na n? byli podívat a jsou opravdu úžas?ou?ký, hrozn? roztomilý.. taky jsme byli upozorn?ni, že koušou, jenže ty prdelky, jsou tak malinké a mají tak malé zoubky (typla bych možná ješt? ty první), že spíš žužlala než kousala. Hend bych si jí bývala vzala, ale protože mám už zamluveného fre?á?ka, mám pocit, že tady od zdeny, tak mi to p?ítel rozmluvil, a? si dv? neberu, protože v prosinci ?ekáme p?ír?stek a prý by toho bylo moc. Ale jsou opravdu sladké...akorát bylo vid?t, že ta sle?na v?bec neví jaká bije, ale alespo? tam m?li ?is?ou?ko a vo?avou?ko.....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-09, 12:21
Mischulka 007
máš pravdu....ode mne. Já si to myslela už v?era, ale nebyla jsem si jistá. Te? už máš tohle stejné jméno. My dnes budeme d?lat už výb?h. Ráno v kleci to byl d?s. Samé hovínko všude.....
P?es den jsou v kuchyni pod stolem, ale záchodek mali?ký taky zatím ignorují. Jdou jen, když je vysadím.
Odpoledne se do toho s klukama pustíme, abychom to ud?lali a dali je tam. Dneska jsou páni doma, protože škola je tady kv?li stávce zav?ená.
Akorát jsem dova?ila pr?at?m ku?ecí maso a ?ekám, až vychladne. Fote?ky zase budou u Honzíka.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: mischulka007 (IP)
Datum: 2008-06-09, 12:30
No už se na n?j moc t?šíme, jsme hrozn? nedo?kaví, p?íští týden mu to za?neme pomali?ku chystat. Kde vlastn? p?esn? bydlíte? A jak to bude s o?kováním? Psala jsi, že to bude na domluv?, ur?it? není problém, abych s ním veteriná?e ob?hala sama... po?ád p?emýšlíme nad jménem, ale zatím nevíme, uvidíme, co nás napadne, až ho uvidíme :o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-09, 14:25
jj. Bydlíme ve Kdyni u Domažlicic. A na o?kování se dohodneme p?íští týden. To se budu pomalu domlouvat s každým jednotliv?.
U o?kování nejsou chovatelé ani veteriná?i jednotní. N?kdo o?kuje 3x po slabších dávkách, n?kdo zase o trošku pozd?ji 2x s tím, že prt? dostává protilátky v mat. mléku pokud je matka ?ádn? o?kovaná. Te? jsem zase slyšela další nový názor, že se prt? o?kuje až na p?l roce, protože do té doby je mali?ké. A prý je to taky od veta, ale to jsem zatím neslyšela...
Tak to s každým rad?ji podrobn? probírám zvláš?, a? se na tom prvním o?kováním dohodnem a i na o?kovací látce.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: mischulka007 (IP)
Datum: 2008-06-09, 15:30
Dob?e, tak se na tom domluvíme p?íští týden.... a už máš zamluvené všechny, budeme si moct vybrat nebo nám bude jeden p?id?len :o) mám pocit, že už to nevydržím... v?era jsem m?la opravdu co d?lat,abych si tu prdelku ze zverimexu nevzala... s nima je život tak n?jak veselejší :o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-09, 17:04
P?id?lovat nic nebudu. Nejrad?ji bych byla, aby p?ijeli mezi prvními ti, co je mají zamluvené t?i m?síce, ale oni jsou stejn? frete?ky skoro všechny stejné....Trošku se liší v maskách a v bílých kolínkách. Jak kdo p?ijede, tak si mlád? vybere, protože si musí navzájem padnout do oka. Jo, kdyby byli r?zn? barevní, tak bych to musela ?ešit......budu jen ?ešit tu mali?kou hol?i?ku se zájemci...
V lo?ském roce si taky paní vybrala podle fotek, ale p?ijela a byli taky všichni stejní...odjela s tím, který se ji nejvíc líbil. Myslela, že malýho podle fotky pozná...

Jo a s bílými kolínky budou o 100,- dražší :-)
neber to vážn?....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-09, 17:06
Zamluvené mám všechny.... + 2 náhradníky. Letos každý kdo se ozval, tak cht?l chlape?ka a hlavn? tcho?íka. nesta?ila jsem se divit.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-09, 17:08
Hodne lidi ma zajem o "tchoriky"...me co psali...tak 90% chce tchorovitou fretuli:)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: mischulka007 (IP)
Datum: 2008-06-09, 17:17
No p?vodn? jsme m?li mít dv?, já jsem hrozn? cht?la albínku hol?i?ku a p?ítel kluka tcho?íka, no a nakonec jsme se tedy shodli (kuli mim?u) jen na fre?á?kovi. My p?ijedeme ur?it? hned jak ?ekneš, že si ho m?žeme odvést :o) kolik pen?z vlastn? budeš chtít, aby jsme v?d?li, kolik s sebou :o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-10, 08:34
Manžel ud?lal pro mladé ohrádku a na záchodky mi zatím s....., ale ješt? nekoukáme a za?ínáme chodit jako ka?enky.
Ohrádka skon?ila v obyváku. Tak tam p?i fotbale kvi?ej, lezou.....dneska ohrádku p?est?huju do pokoje ke kleci, protože bych cht?la z?stat vdaná.....

Přílohy: Snímek 381.jpg (50kB)   Snímek 384.jpg (49kB)   Snímek 380.jpg (54kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-06-10, 13:31
No pot?š, doufám, že až vám povezeme kluky, budou už všechna miminka pry?..hlavn? ta malinká hol?i?ka, protože tu bychom jinak asi ukradli :-))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-10, 13:51
Nejrad?ji bych dala pry? Mišpuli.:-) Po?ád bojujeme. P?es noc jsem je nechala v ohrádce v obyváku a myslela jsem, že bude klid. Ona si je v noci odtahala pod st?l do molitanového pelechu do kuchyn?. Tak bylo nas.....i tam i tam. Jak ji dám do klece, tak buší nazdvihuje záchod, až ho vysype......a chce je p?enášet. Jsem z ní už úpln? na nervy. Dneska jsem jen chvíli nekoukala a už se válel jeden v šatn? mezi harampádím. P?itom má klec, kde m?žou být. Te´d výb?h s p?epravkou. Tam jsem dala dneska i víko, aby t?eba byl klid a byla spokojená. Pak usne vy?erpaná a já jsem úpln? mimo ješt? hodinu......

Aktuální stránka:66 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist