Aktuální stránka:69 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-18, 22:13
to nevadí, každá fretka neumí chodit na vodítku ;o)
o tom by ti mohla povídat Irenka :o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-18, 22:31
Když m? je jí vždycky tak líto...takový vystrašený výraz a jak rychle se dokáže vyškrábat až m? do mikiny nebo pomalu až na hlavu! :-D to ona prost? jenom radši kouká z mikiny ;-) prost? lenoch co se rád nosí :-D

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-18, 23:10
I takový fre?ule uvítáme ;o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-18, 23:38
Tak to já jí n?kdy vemu na výlet :-D ta bude koukat! Myslim, že pak jediný, kdo bude unaven, budu já :-D

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-18, 23:44
To my jsme taky dycky ztahaný víc než tcho?ouní :)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-19, 00:02
Tak to se fakt v?bec nedivím :-D ale moc ráda to vyzkouším :-D se musim n?kdy stavit!

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-04-19, 00:11
te? jsem si vzpomn?la, ve zv??íku u velkého Tesca
(vedle JYSKu) mají dv? mali?ké fre?ulky za 1980,-!
Chápete to, za tu cenu je fakt i n?kdo koupí?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-04-19, 00:18
u dr. Protivy jsme m?li kastrovat Ferdíka i
Jollíka a oba v pohod?, jsme tam spokojení. JOllík
m?l ?íznuté i b?íško, protože nem?l sestouplou
jednu kulku, stehy si netahal, bylo to v pohod?.

P?vodní doktorka nám taky rovnou nabízela i vyndat
žlázky a strašn? se divila, že nechceme, brala to
jako plus pro nás a že se to d?lá tak, že se
napíše, že to bylo nutné ze zdrav. d?vod? - tak
jsme šli do RPVET. A na n?jaké zásadn?jší v?ci
ur?it? vždycky k n?mu.

Ven?ení na vodítku? Ano, to bych mohla vypráv?t,
naši kluci odmítají na vodítku chodit, plazí se a
mí?í zpátky do p?epravky. Ve spole?nosti PEtry
fretek ovšem n?jak ožili, takže, se z ven?ení
kluk? na vodítku najednou stalo ven?ení kluk? bez
vodítka, fakt síla. Zatímco jeden se nechával
ožužlávat, druhý vzal draka sm?rem k autu a t?etí
se vyvlíknul z kšírek.
Takže ješt? jedna rada - máte-li možnost volit
mezi nylonovými a koženými kšírkami, rozhodn?
berte kožené.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-19, 00:32
D?kuju moc za další názor a zkušenost! P?esn? tohle jsem pot?ebovala v?d?t, abych byla v klidu, že vše dopadne dob?e. Takže se jede do RPVET :-)
Tak m? se ?asto holka taky vyvlíkne, našt?stí už jsem to mali?ko vychytala. Ale když zab?hne do k?oví, mam jistotu, že ven?ím už jen vodítko :-D

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-19, 22:42
Zuzi - kup si ur?it? kožený, m? se z kožených nikdy nevyvlíkli. Te? budu mít cestu na ?arodky, tak ti je tam m?žu koupit..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-19, 23:11
Kamaradka d?lá ve zverimexu, tak se ješt? zeptám jí, jestli je nemají. Nebo je to problém sehnat kožené?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-20, 00:03
kožený prodávají v?tšinou kluby na jejich klubových akcích, p?ípadn? obch?dek u majdy nebo u frodíka, to jsou eshopy spešl pro fretky ;-) ale jen tak ve zverimexech je neseženeš
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-20, 10:09
Aha...tak to je blbý :-( ale spíš se teda ukecám objednat n?co tomu raubí?i na netu, dochází bašta a cht?lo by to n?jaké hra?ky...tak t?eba vodítko m? donutí kone?n? n?co objednat :-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-20, 10:37
Ur?it? si ho objednej, myshca má taky takovou hyperaktivní sami?ku a z koženýho se jí nikdy nevyvlíkla. Není nad koženej postrojek...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-20, 22:30
Tak uvidíme...zda vyleze z k?oví i s obojkem :-D
Je to teda blbý dotaz, ale v?era mi normáln? potvora jedna znásilnila ruku :-o nevim, co si o tom myslet, jestli je to normální nebo ne...tohle by p?ece m?l d?lat samec, sami?ka snad ne?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-21, 00:47
No tak s tím jsem se u svých holek teda nesetkala :-O A ned?lají mi to ani kluci :o) Teda ned?lali, dokud nebyli kastrovaní...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-04-21, 18:25
tak chudák náš Ferdík má alergii, rozkapáváme o?i?ka
:-( Už ho nebudeme terorizovat a brát ven, stejn? se
mu venku evidentn? nelíbí, možná zase až na sníh.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-21, 19:41
Irenko, to vám ale nebrání p?ijít na kame?ák na lim?u. Kožich? k šíšání tam bude ur?it? dost a dost :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-04-21, 19:59
Kame?ák? kdy, v kolik?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-21, 20:55
To se bohužel ješt? neví :(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-04-22, 10:50
Chystá se n?jaká v?tší slezina? Petruš ur?it? dej v?d?t. Když to p?jde, ur?it? s Bobanem p?ijdeme.

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-22, 11:45
To je jasný, že dám v?d?t, jen já mám te? všechny víkendy zasekaný. P?edb?žn? bych to vid?la na zahrádku restaurace "Sedmé nebe" v Atomu na lochotín?, d?lají tam úžasný pala?inky se zmrzlinou :) v?era jsme tam na nich byly :)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-24, 00:38
Ahoj holky...nebyla by n?jaká možnost plze?ské exkurze k n?komu dom? :-D cht?la bych se podívat k n?komu, kdo chová doma fretky, inspirovat se, pou?it, p?iu?it...co?..plosím plosím smutn? koukám ;-)
Jednou jsem byla u chlapíka, který m?l doma fretky, chudinky m?ly drápky pomalu jak ploutve a byly dost dravé :-( tam jsem se opravdu p?iu?ovat necht?la....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-24, 01:00
Jasn? :) u nás klidn? :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-24, 01:07
To by bylo supr! Šlo by to naplánovat dokocne i n?kdy na p?íští týden?...já jezdim do Plzn? v pond?lí a ve ?tvrtek, kdy mam školu...ale není problém p?ijet i jindy (aspo? m? to donutí jít do knihovny a napsat seminárku :-D )

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-24, 01:25
Já chodím na kon?, n?jak nárazov?, tak bysme si dyštak vym?nili icq a domluvili se? Zatím ješt? nevím, jak jdu p?íští týden, ob?as chodím pond?lí, ale ?tvrtky jen výjime?n?. Takže asi ve ?tvrtek?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-24, 01:28
No báje?ný! To se snad do tý školy budu poprvý i t?šit :-D

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-24, 01:31
Klidn? už v tom pond?lí, já se to v?tšinou dozvím ve?er p?ed tím, jestli jdu nebo ne a st?edy chodím vždycky. Pond?lí a pátek mam pak nárazovej.. Ale ten ?tvrtek by m? m?l vyjít tak na 90%. Jen prosím, neber malou sebou. Bojím se svrabu, když mám tu jednu nakrytou... My ho taky m?li a z?ejm? dost dlouho jsme o n?m nev?d?li...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-04-24, 01:36
Neboj, to já vím, že máš krytou sami?ku a takle bych ti nad?lala jenom starosti! Stejn? jedu do školy, takže bych jí na p?ednášce asi t?žko utajila :-D chci jen juknout, jak to vypadá u n?koho, kdo fretkám rozumí a chová se k nim, tak jak má.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-24, 02:13
Tak ne?íkám, že jim rozumím na 100%, ale myslím, že úmysln? jim neubližuju a že jim (snad) dop?ávám jen to nejlepší :o) No prost?, že se tu maj jak prasátka v žit? :) Tak se na tebe t?šíme :)
Jak dlouho ty máš vlastn? tu svoji hol?inu? Já toho svýho prvního hajzlíka budu mít te? t?i roky a pak už to jen p?ibývalo :) Dv?ma kluk?m byly p?ed m?sícem t?i roky, jedný hol?in? budou t?i v srpnu a druhý bude rok te? v kv?tnu. Další p?ír?stky neplánuju, mam dob?e vyváženou sme?ku dv? holky a dva kluci, všichni si skv?le rozumí a tak jim nechci sme?ku narušovat. Navíc ob?as si ?íkám, že kdyby p?išla n?jaká vážn?jší nemoc než jen virózka, tak si budu muset p?j?it n?kde peníze, nebo? z výplaty lé?ení všech ?ty? tcho?? nezaplatím ani omylem. Našt?stí je ale kde si p?j?it, tak to moc ne?eším... Taky na strongholdy chodíme hromadn? s 9ti tcho?íkama, tak to máme za dobrej peníz.
Avatar

Aktuální stránka:69 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist