Aktuální stránka:67 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-10, 13:59
Zdena: Uplne Vas chapu...nebot u nas je to jedno a to samy...akorat Ambi ma "zakaz" je tahat jinam...
...jinak uz je z toho vseho tak nejak znacne nervozni a straslive zlobi...a ja uz jsem z toho tedy taky vcelku nervni...
...popisovala jsem to v "kafrani"...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-10, 16:28
Naše má taky zákaz je tahat jinam, jenže ho nerespektuje!!! Odpoledne jsem koukala jak žene s malou. Ona s nima ská?e z patra. Odpoledne se malá bouchla a je n?jaká špatná. Žere, ale není to ona. Tak doufám, že má jen ot?es.
A v noci si zatahala všechny do kuchyn?, ale manžel volal, že malá z?stala v ohrádce a ráno ji tam za nima p?endával.
Ohrádku má p?knou. Sama bych si tam lehla, aby mi házeli jen jídlo. Já bych byla hodná.............

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-14, 22:45
Musím tady moc a moc pod?kovat Zdence, která se nám postarala perfektn? o kluky :-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-14, 22:46
Uvítali bychom hlídání na 8.-10.8.

Pokud by si n?jaký odvážlivec troufnul i na delší dobu, pak 26.7.-2.8. a 16.-23.8., p?íp. pro ješt? v?tšího odvážlivce i 20.-30.9.

Jsme z Plzn?. Pokud by "adoptivní hlída?" nebyl plze?ský, uvítáme dovezení den p?ed a vyzvednutí den po, ale neni podmínkou.


3 kastrovaní same?ci - Jolly, Ferda a Simir.

Kluci jsou na sebe zvyklí a s p?emíst?ním nemají problémy, ale i tak bychom byli radši za trošku zkušen?jšího fretka?e, který ví, co všechno fretka zvládá nebo spíš co jí v byt? hrozí, kam m?že zalézt apod.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-19, 12:44
up
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-22, 16:52
Stále hledáme, aktuáln? na 26.7. - 2.8.



Uvítali bychom hlídání na 8.-10.8.

Pokud by si n?jaký odvážlivec troufnul i na delší dobu, pak 26.7.-2.8. a 16.-23.8., p?íp. pro ješt? v?tšího odvážlivce i 20.-30.9.

Jsme z Plzn?. Pokud by "adoptivní hlída?" nebyl plze?ský, uvítáme dovezení den p?ed a vyzvednutí den po, ale neni podmínkou.


3 kastrovaní same?ci - Jolly, Ferda a Simir.
Kluci jsou na sebe zvyklí a s p?emíst?ním nemají problémy, ale i tak bychom byli radši za trošku zkušen?jšího fretka?e, který ví, co všechno fretka zvládá, nebo spíš co jí v byt? hrozí, kam m?že zalézt apod.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-10-16, 18:53
P?íští týden budu objednávat u majdy, nechcete si n?kdo n?co objednat? že bysme se n?jak šábli o poštovný?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: ITcat (IP)
Datum: 2008-10-18, 21:56
Ahoj ja bych objednala postrojek :) domluvime se ? budu rada, kdyz trochu opadne postovne. a urcite se jeste neco najde :)

[saproks.pilsfree.cz]
Plze?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: majkl.go (IP)
Datum: 2008-11-02, 21:49
Ahoj všem mám taky fratku kluka Majkla schaním kamaráda-ku a? nejsme venku sami bude sranda jsme z Plzn? mužeme i mimo Plze? d?kujem.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:56
Majkl.go - ahoj, v Plzni je fretek celkem dost, ale na procházky chodí hodn? málo fre?ulík?, asi mají líný pání?ky :o))) My se snažíme chodit každý den, ale te? nás trápily virózky, o?kování a jiný... M?žeme n?kdy v týdnu vyrazit, sta?í se domluvit :o) Chodíme v?tšinou ve?er naproti intr?m v Aleji Svobody na Lochotín?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: majkl.go (IP)
Datum: 2008-11-03, 17:01
Ahoj d?kujem a ur?it? pujdem ven sta?í napsat v kolik a kdy d?kujem:-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-12-06, 19:20
v Kaufladnu mají dv? nádherné frete?ky, hol?i?ka spinkala, takže tu až tak moc nevíme, prý ji tam chovatelka donesla asi p?ed ?ty?mi dny a odhadujeme tak 4m?sí?ní tcho?ovitá.

Kluk (sv?tlejší tcho?ík) kolem p?l roku, vypadá nádhern?, je mazlík, nekouše, puberta s ním ješt? nemlátí. Když je pouští prob?hnout, tak prý roztomile skota?í. Je tam už delší dobu (což nevím, co p?esn? znamená)..ale je fakt kouzelnej a vypadá vymazlenej.

po 890,-
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-12-24, 19:23
všem fretka??m krásné svátky a všem frete?kám stále plná spokojená b?íška ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-12-30, 00:22
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-01-18, 16:02
Prodám fontánku na pití [www.petsolutions.com] , používána pr?b?žn? cca od ?ervence do listopadu 2008, PC 670 (s dokladem o zakoupení).
Jeden z našich troubelín? si z toho d?lá vani?ku, takže fontánu nem?žeme používat :-(

Dál máme tém?? nepoužitou (jednou na dovolenou, pak se nám zv?? rozrostla) skládací klec Tommy K. Dno 37x62 cm, výšku odhaduji na cca 55 cm (musela bych klec složit pro p?esný rozm?r). Nenašla jsem p?esný obrázek, tohle asi odpovídá nejvíc: [us.st12.yimg.com]

P?idám trojúhelníkové WC menší, spíš pro mlád? nebo sami?ku.

Cenu navrhn?te, ideáln? Plze? - osobní p?evzetí
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2009-02-14, 20:25
Tak jsem se p?ed chvilkou byla podívat do nov? otev?ené prodejny v Plzni na Slovanech - maxexotic ( [maxexotic.com] ).
Mají tam hezký výb?r akvarijních rybi?ek, exotických zví?at, plaz? a pavouk? a taky naše oblíbená chlupatá zví?átka.
Mezi nimi i (podle majitele) 3m?sí?ní fre?átka. Vypadá to všechno na kluky. Majitel ?íká, že nejsou asi ani o?kovaná, protože o?kováky na prodejn? nemají. Zabydlení jsou v proskleném terárku s horní m?íží, pilinami, a kusy v?tví. Fre?á?ci vypadají ?ist? a velice hrav?. Po?ád skákali a cht?li se dobývat ven.
Cena: 1250,-.

Přílohy: Obraz016.jpg (33kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-02-15, 09:52
prosím p?kn?, teoreticky n?kdo z Plzn?, p?íp. Plané, Mariánek....pohlídali byste nám ze soboty na ned?li (pravd?podobn? 21-22.2. nebo 14-15.3.) naše t?i kluky?

Pot?ebujeme být dva dny za sebou v Plané a rad?ji bych tam n?kde p?espala než se každý vracet.

Ale jelikož v Plané máme být v sobotu už v 9 ráno, bylo by p?edání asi lepší v pátek, abychom u vás nezvonili v sobotu brzo ráno
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-02-15, 10:25
no ja nevim teda jak vasi fretkouni, ale ja nechavam jednu noc fretuli sampotnou uplne v pohode...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-02-15, 10:29
klokan: jednu noc bych si lajzla, ale odjedeme v sobotu ráno a vrátíme se v ned?li ve?er, sice by to asi prospali, ale budu klidn?jší, když budou vyb?haní a zkontrolovaní

oni po nás vrhají vy?ítavé pohledy i v týdnu, když p?ijdeme pozd?ji dom?, to jim nem?žeme ud?lat :-))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-02-17, 21:15
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: majkl.go (IP)
Datum: 2009-02-22, 11:04
Irena napsal/a:
------------------------------------------------- Ahoj poku? ješt? chceš pohlídat kluky tak dej v?d?t já je pohlídám.[/i][/email][/img]

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-02-23, 10:58
Irenko, m? bohužel nevychází ani jeden víkend :(
Nicmén? já svý tcho?e nechávám samotný i od pátku.. tj. dv? noci
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-02-25, 16:06
majkl: d?kuju...ten minulý víkend jsme odložili a ten b?ezen asi taky....

ale ur?it? se zas n?jaký termín vyskytne, budu k?i?et :-)



Petra: fakt dva dny? To by Ríša asi neustál, ten je nervní jak prvorodi?ka, když jde dýl z práce, natož po dvou dnech :-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-02-25, 21:29
No já vím, že když m? neslyší, tak nevstávají.. N?kdy se v ned?li vrátíme a musím je budit, aby šli b?hat. T?i noci už bych si nelajzla... Myslím, že dv? jsou taková mezní hranice..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: olin (IP)
Datum: 2009-03-02, 12:17
Hmmm, v tom Maxexotic tam jsem se byl podívat taky. Docela dobrý, ale totáln? nechápající personál. U fretek (a hlodavc?) to hrozn? smrd?lo a fretky mi p?išli už n?jaký dosp?lí a dost teda drahý. To nikdo nem?že koupit, takoví už dosp?lí, ty už nepudou vycvi?it.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: olin dne 02.03. v 12:19.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-12, 22:45
Založila jsem nový web, d?lám ho teprve chvilku, ale už se to bude rýsovat. Abych tam m?la co psát, pot?ebovala bych pomoci i od vás. Co byste tam cht?li v budoucnu nacházet? Co by vás zajímalo, co byste cht?li v?d?t?

[fretkavplzni.wbs.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2009-03-13, 16:15
Peti, super stráne?ky. Sice nejsou ješt? hotové, ale hlavn?, že se tam nabízí Cocosák jako ženich. Moc m? to pot?šilo. :-D Díky.
Avatar

Objednavam u Majdy
Zaslán uživatelem/kou: ITcat (IP)
Datum: 2009-03-22, 10:26
Ahojky, budu objednavat u Majdy nejake drobnosti, tak jestli by se nekdo chtel podelit o postovne a pridat se budu jen rada ;) pockam do konce tydne a pak objednavam.

[www.obchudekumajdy.cz]

[saproks.pilsfree.cz]
Plze?
Avatar

Re: Objednavam u Majdy
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-03-31, 21:08
prosím p?kn?, našel by se n?kdo na hlídání naší
zv??e 22.-24.5.?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-31, 22:38
To bych m?la mít volno, vzala bych si je k nám, dala bych je do jednoho patra FerretNation
Avatar

Aktuální stránka:67 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist