Aktuální stránka:60 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-10-04, 07:57
Já bohužel taky nemohu pohlídat, i když bych moc ráda (kazí mi to manžel).

Procházka by byla fajn, já bych ur?it? šla.



[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-10-04, 09:52
holky, to nevadí, aspo? máme vy?ešeno a nemusíme odkládat focení..nám by bez t?ch "hajzlík?" stejn? bylo smutno :-)

s procházkou jsme na tom po?ád stejn?, nikdy nejsme schopní p?edem ?íct, jestli ano nebo ne...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-10-13, 15:00
Holky, ješt? je poslední dny hezky, co ud?lat n?jakou spole?nou prochajdu?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-10-23, 15:31
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Virgilka (IP)
Datum: 2007-10-26, 17:00
Tak jsem si v?era p?ivezla nového fre?á?ka-šampá? same?ka. Jsou mu 4m?síce. Ale byla to pro m? docela d?sivá zkušenost. P?ijela jsem k chovatel?m, kde m? odvedli k obrovské králíkárn?(nevím co vše tam chovaj, byla už tma). Odtamtud vyndali fre?á?ka, kterej m? okamžit? rafnul. No p?ivezla jsem si ho i p?es to vše domu. Fretá?ek má strašnej pr?jem, byl d?sn? hladovej a je po?ádn? divokej a taky d?sn? smrd?l(hned jsem ho vykoupala a už není skoro cítit). Zdá se, jak by se mu nikdo nev?noval, ale v?bec:-( Je strašn? plachej, chovat se tém?? nedá. Takže ani seznámení s fre?ulkou neprob?hlo nijak dob?e. Hned se porafali:-( Takže fre%tá?ek je te? sám a já se snažím si ho n?jak sp?átelit a ocho?it ho. Doufám, že se mi to ješt? v jeho 4m?sících povede.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-10-26, 17:06
Pokud má pr?jem, není dobré je dávat dohromady, ale vzít ho k veteriná?i, jestli je v po?ádku
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Virgilka (IP)
Datum: 2007-10-26, 17:18
Samoz?ejm?, jsou každý zvlášt. Po?kám do pond?lka, zda to nep?ejde a kdyžtak budu muset k vetovi:-( Jsem z toho docela rozhozená. Ale vypadá zdrav?, snad to bude ok.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2007-10-29, 12:09
P?ed ?asem jsem psala do n?kterého z vláken na DF a žádala o radu, jak vykrmit naší Áju, která po dlouhé nemoci (zán?t mo?ových cest-m?síc byla na ATB) zhubla na 0,5 kg. Martina z Mostu mi poradila granulky od Bosche Totally Ferret. Objednala jsem je. Nap?ed musely naše holky 20 hodin vyhladov?t, protože se jim do nových granulí necht?lo (dosud byly na Vitakraftu). Až další den se do nich pustily. B?hem 10 dn? se spravila Ája o 18 dkg a starší Bobinka o 5 dkg.
Takže jsme dosáhly úsp?chu a o to šlo p?edevším.
Granulky jsou pom?rn? hodn? drahé, pokud se kupují v menším balení. M?la jsem balení 1,75 kg a 1 kg vyšlo na cca 290,- K?. Dále mají v nabídce asi 7 kg balení, které vychází asi 157,- K? za kilo, což už je zajímavá cena - lepší než Vitakraft, který se prodává v balení 0,8 kg.
Ptám se Vás Plze?ák? - nechcete se n?kdo p?idat - že bychom koupili balení nap?l? Objednala bych ho a na p?edání bychom se domluvili v Plzni.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-10-29, 12:42
Holky, v úterý procházka na lochá?i na palou?ku, kdyby n?kdo nev?d?l, tak si ho vyzvednu u žeryka. P?edb?žnej ?as je ve t?i...

Takže ve t?i platí.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 30.10. v 10:48.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-10-30, 08:07
Uvidím, jaké bude odpoledne po?así, jestli bude slušn?, tak bych s Bobánkem p?išla.

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-10-30, 12:41
prosím p?kn?, nemohl by nám n?kdo pohlídat haranty tenhle víkend, od pátku do ned?le?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-10-30, 12:53
Irena: já bohužel nep?ipadám v úvahu, doma mi to neprojde. Jdete odpolko na tu prochajdu, jak psala Petra?

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-10-30, 19:38
Irena: Já jsem v pátek v práci a nevím, kdy se vrátím. Mohla bych, zatím na víkend nic nemam...

Fotky z procházky:
[bennyna.rajce.idnes.cz] album procházka 29.10.07

Pí?a - poznáte
Babu - tcho?ice, ?ervený kšírky, oranžová rozdvojka
Oghí - albín bez ocásku, béžový kšírky, modrá rozdvojka
Badži - tcho?ík, ?ervený kšírky, ?erný vodítko, kousek plochý, pak lanko
Funky - ?ervený kšírky, ?ervený vodítko
Felix - šampa?ák
Žofka - tcho?ice, ?ervený kšírky, ?erný plochý vodítko
Bery - albínek, fialový kšírky, ?erné lanko
Miminka - tcho?ice harlekýnka, fialové vodítko

----------------------------------------
tcho?íci Pí?a, Babu, Oghí, Gap?a; vlkodavka Danuška a jejich pani?ka :o)
[www.stastny-tchorik.wbs.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-10-30, 21:45
to m? mrzí, šla jsem z práce po šesté :-(

víkend jsme odvolali, m?li jsme jet fotit na Slovensko, ale holt se obejdou bez nás - p?íšt? to snad nahlásí d?ív..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-10-30, 21:46
Helena: mn? by se líbilo kupovat n?co jinýho než Vitakraft, ale ty naše mrchy radši chcípnou hlady, než sníst n?co jiného, jednou to vydržely t?i dny, pak už jsme to nevydrželi my...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-10-31, 08:53
Petra p.- po shlédnutí t?ch nádherných fotek m? naše neú?ast mrzí ješt? víc než v?era. :o( Tak snad p?íšt?, ale u nás zimom?ivých to vidím spíš až na jaro nebo n?kde v teplí?ku :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2007-10-31, 10:30
Iren, já už zájemkyni o polovinu ze 7 kg balení granulí od Bosche mám. Nicmén?, kdyby ješt? n?kdo cht?l, m?žem se rozd?lit.
Abych holky donutila je jíst, musela jsem jim vybrat syslírny a nechala jsem v misce jen granule od Bosche. Míchání granulí v minulosti se neosv?d?ilo - vybíraly jen ty, na které byly zvyklé.Takže te? b?haly zmaten? sem a tam a hledaly - marn?. Až asi po 20 hodinách se do nových granulí pustily. Byly to ale nervy. Jenže jsem v?d?la, že nesmím ustoupit. Váha obou, ale zejména té mladší - Áji 0,50 dkg byla alarmující. Prakticky to byla jen malá kost?i?ka potažená k?ží. Ani te? z ní není žádný tlus?och se 680 g, ale alespo? n?jaký základ. Je to takový chu?átko se zdravotníma problémama a s tou váhou by p?ípadné další onemocn?ní nemusela p?ežít, protože vždy strašn? klesá s váhou. Tak snad už budeme te? víc v pohod?.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-11-02, 18:09
u žeryka zlevnili Vitakrat na 130 - což je, myslím, po?ád mí?, než kdekoli jinde..jen kdyby n?kdo shán?l
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-02, 18:47
Kámoška ho má za 121,- I když v?era ho m?la za 125,-
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-11-04, 00:45
PP: B?žn? na krám??

Jinak se dá samoz?ejm? sehnat ješt? levn?ji
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-04, 02:48
Ir?a - jj, b?žn? na krám?. D?ív ho tam m?la za 121,- ale ty 4 koruny už nehrajou takovou roli... Jedná se o Brit shop na Slovanech u kruhá?e nad bazénem. Má zlevn?nýho i Brita na 49,-/kg Toho Brita baští moji tcho?i už pár m?síc? a jsem spokojená...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-11-05, 18:47
Brita neznám, dala bys nám trošku na ochutnání? než objednám další Vitakraft..p?kn? leze do pen?z
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-05, 21:49
Irena - to víš, že dám. Te? jsem si byla pro 4kg, takže ho mám dost... Má stejnej tvar jako Vitakraft, možná je o trošku menší.

Osobn? si myslím, že je lepší než Vitakraft, ale znáš to - co chovatel, to jinej názor. T?eba Zdenina by ti ?ekla opak... Babul i Pí?a po n?m krásn? p?ibírají na zimu, Babu už není ta nít?nka, ale p?kná koule a Oghí se mi po n?m spravil o ?tvrt kila za necelý m?síc... Ale nemysli si, normální cena je 100,-/kilo, to jen te? ho má zlevn?nýho na 49,-/kilo..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 05.11. v 22:13.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-11-05, 22:18
no, po?ád je to levn?jší než Vitakrat, ten má 800 g v krabici za 115-140,-
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-05, 23:32
No vzorek ti ráda dám ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-11-05, 23:36
jestli to stihnu, zajedu tam a jedno balení koupím...když to nebudou žrát, tak holt to dostaneš ty :-)
nevíš, mají do šesti?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-11-05, 23:37
nevíte n?kdo, máme blbý lino nebo fre?ouni agresivní mo?? Všimla jsem si, že když ob?as pr?avci schváln? ??rají mimo WC a neut?u to hned, tak to normáln? trochu naleptá lino...je to normální?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-05, 23:42
Irenko - má od devíti do p?ti. Ale tak ráno bych tam nejezdila, protože d?lá po ve?erech ješt? v baru a ob?as otvírá až v deset nebo i dýl. Zato ale nep?etáhne :-) Jestli chceš jenom trošku, tak já ti odsypu...

A lino máte asi zvláštní, s mým linem to nic ned?lá... Ani na chodb?, ani v kuchyni...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 05.11. v 23:43.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-11-05, 23:45
hm, tak do p?ti je to asi v pytli, jsem te? v práci n?jak dýl a dýl...ráno je naprosto nepr?chozí. Tak jestli m?žeš jen mali?ko odsypat, stavila bych se u tebe naoto?ku.
T?eba jestli zítra bys byla doma? když to stihneme, tak stejn? musíme k Družb? na poštu a pro písek...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-05, 23:52
Irenko, zítra jsem v práci, ale po?ítám, že tak do p?ti bych mohla být doma... Tak až se vrátím, tak písnu sms a my budeme se Zdendou ven?it tcho?e na takovym tom palou?ku, co je kousek za naší bytovkou, když jdeš k arén? od žeryka.. Tak tam bysme se s?uchly?
Avatar

Aktuální stránka:60 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist