Aktuální stránka:8 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-09, 17:57
já myslela že by jí sta?il ten záv?snej pelíšek,ta hamaka a že bych jí na to dala néjaký triko nebo ponožku nebo tak n?co.to nesta?í?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 18:14
LuciB: záv?snej pelíšek jí m?žeš ud?lat sama z ut?rky nebo ru?níku jako já. Jestli máš trochu fantasii, tak se doma na koleni dá ud?lat lecos, i bat?žek. Vyjde ti to mnohonásobn? levn?jc... My máme ten tunel a nic v n?m neni, žádnej další pelech jsem do toho nedávala.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 19:06
my máme tuto klec [www.zivesklo.cz] a v ní máme dv? hamaky a dva tunely. Paige spí bu? na hamace nebo v tunelu a malá v?tšinou spí na tom prkn? nebo s Paige - podle toho, jak se jim to líbí ?i ne.

a na cesty jsme si po?ídili tuto klec: [www.zivesklo.cz]

teda, jako když jedeme dom? na moravu, jelikož máme p?epravku clipper1, ve které paige normáln? bydlela, když jsem byla u mamky, ale usoudila jsem, že pro dv? fretky bude lepší mít doma klec ;o) a navíc je skládací, takže se do auta vleze ;o)

Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 19:33
My máme tuhle klec, ale jenom s tím jedním um?lohmotným patrem. Objednávala jsem si jí z tohoto obch?dku, cht?la jsem p?esn? tuhle, ale poslali m? tu s jedním patrem.
[www.prozviratka.eobchod.com]
Má tu výhodu, že jí fretka jen tak neotev?e. Na dví?kách má totiž pojistku.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 19:42
petra p. my jak máme tu, co máme stabiln? doma (odkaz výše),

tak jsme p?išli dom?, klec zav?ená, paige v ní spala, ale bylo vid?t, že se provlékla dírkama a zase zp?t.. protože bambus spadlý ze stolu, rozházený st?l a rozkousaný banán by jen tak od sebe se nestalo ;o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 19:44
jojo, to ?etla a strašn? jsem se u toho smála :o)))
ale já cht?latu s tou pojistkou proto, že tohle "oby?ejné" otvírání se nau?ili otvírat i osmáci...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-09, 19:53
podle m? je ta klec pevná i otvírání má pevné, jen to protahování je tam možné (to je jediné mínus), jinak jsem nikdy nevid?la, že by si ji tcho?ina otev?ela.

tu druhou, co máme, ta mi tak pevná nep?ipadá a pojistku tam má - ale to je tím, že vlastn? ji skládáš ;o))

jo, ješt? mám jednu lumpa?inu - ob?as se dereme dosk?íní, do kterých máme zákaz lození, a když už nás varuje pani?ka, že pomali?ku zav?e dve?e a že nás vypleskaj, tak stejn? neposlechneme !!!

a to pak paige sy?í, že se jí v?bec ty dve?e dotkly a je tak stráááášn? d?ležitá ;o))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-09, 22:47
Peatra p.: Jojo, ustupujem... nejlepší je, že rodi?e mi p?ed rokem sotva dovolili gekon?íky s terárkem, o fretce necht?li ani slyšet, pak n?jak zapomn?li protestovat a te? se nechávaj nadšen? okusovat a šišlaj na n?j :)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-10, 11:00
Rynn: Naši toho mýho n?jak nevydejchali.Když k nim p?ijedu, tak ?ikaj, že strašn? smrdim (m?že snad 4m?sí?ní mímo smrd?t???) a a? se k nim nep?ibližuju. Jednou jsem jim ho vzala ukázat na chatu a pak jsme ho s p?ítelem zase hnedka odvezli a máma stála 5 metr? ode m? a za každou v?tou ?ekla "fuj to je smrad". Ale t?eba p?ítelovo rodi?e ho mají rádi. M?li ho i jeden víkend na hlídání. Sice se s nim nemazlili, protože on okusuje prsty, ale m? to nebolí, je to asi holt bolelo.. Já za?ínám mít pocit, že už nemám tak citlivý ruce na ten okus. Oni pak ale ?ikali, že ta seda?ka, na který se válel, smrdí, tak že ho nemam nechávat b?hat po seda?ce, a že hrabe na zahrad?, tak nemá b?hat bez dozoru ani na zahrad?. Tak už ho k nim neberu, protože co by tam jinak d?lal, že? Sice se vždycky ptají, pro? jsme ho nevzali sebou, že ho t?eba cht?li ukázat známejm nebo tak n?co, ale když tam nic nem?že...

Mimochodem, v?era jsme se p?etahovali o okurku a ten blbounek se mi zakous do prstu takovym zb?sobem, že ješt? te? tam mám dva ?ervený stroupky a dva kapesníky byli od krve... Zas až tak imunní proti okusu nejsem.. :o))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-10, 11:13
Tak to je stejný. Já taky už neberu fretky k rodi??m ale od p?ítele, protože prý smrd?j i v tráv? a ta tráva pak po nich smrdí ješt? p?l dne 8oD
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-10, 11:42
Petra P. - možná, že tvé mamce ani tak nesmdí, jen jí prost? vadí, že ho máš. M? to p?ipom?lo p?íhodu s tátou: já sem vegetariánka a táta nedá do pusi nic ze sojy, už
jen prost? proto, že on maso miluje a soja je podle n?j humus, kterej se nedá poz?ít. No a jednou p?išel ráno do obýváku a ptá se mamky, jestli ta vinikající ?ína ze v?era ješt? neni. No my s mamkou vybuchly smíchy jako dv? sopky. Ta vinikající ?ína byla celá ze sojového masa
:-D))

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-10, 12:17
petra p.: Jo, rodi?e si taky st?žujou že smrdí, že po n?m smrdí koberec a že budem všichni taky smrd?t, ale to jim nebrání v tom, aby nse s nim nemazlili a nenechali se okusovat... pak si st?žujou, že u m? v pokoji to hodn? smrdí, ale mn? to n?jak nep?ijde, já už tam necejtim nic, pokud zrovna nevykoná svou pot?ebu... Ale on je prost? cejtit svym zp?sobem, vždy? i ko?ka svym zp?sobem m?že smrd?t a ješt? k tomu pouští chlupy a taky mi to nikdy nevadilo... Lidi jsou p?ecitliv?lí... :)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-10, 16:24
to je hezký:)tráva pak smrdí ješt? p?l dne,já nevim,ale ob?as mi ty lidi p?ijdou n?jaký trhlý:)bývalýho táta se z mojí fretky snažil ud?lat psa,že prý každý zví?e ho musí poslouchat

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-10, 16:56
kure: Jezisi... mne staci, kdyz se pritel snazil naucit kocku par povelum, jediny co umi je aport :))) ale kdyz sedi a pritel ji rekne "zustan" nebo "sedni", a ona tak zustane, je pritel uprimne nadsenej, jak skvele posloucha :))

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-10, 18:17
vidím, že s rodi?ema je to všade stejný ;o) já když jedu dom? k mamce, taK JI HNED OD P?ÍCHODU HLÁSÍM, ŽE PAIGE MÁ VYPRANOU HAMAKU, ŽE JSEM JI OKOUPALA A ŽE NESMRDÍ ;O))

p?ítelovým rodi??m smrd?la, smrdí a smard?t snad bude furt ;o)

ale na fotky se rádi podívaj ;o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-10, 18:25
Já teda nevim, ne?ikám, že n?jak voní, ale... asi svým zp?obem jo, on teda samotnej, WC pochopiteln? nevoní, ale... mn? voní i náš pes :) a když už to n?komu smrdí, tak bych ne?ekla, že je to tak hrozný, aby si lidi odsedali v tramvaji, když jsme jeli na o?kování. Cestou zpátky to chápu, vy... se do p?epravky, ale když se po nás dívali blb?, jak kdybysme byli smradlavý nemytý bezdomovci, to m? urazilo. I kámoška, která jela se mnou a vid?la ho teprv podruhý ?ikala, že jí to nevadí, že ho sice cejtí, ale není to nic hroznýho...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-10, 23:31
Ob?as musim ?íct,že taky trochu usmrádne,že to cítím ijá,ale opravdu se to dá p?ežít,nevim,všichni MOJI p?íbuzní ?íkaj,že každé zví?e je cítit,ale n?jak zvlášt ne ani moje fretka.Nevadí jim když ho kamkoliv vezmu,babi?ka která tyhle zví?ata tohoto druhu nemusí ?ekla,že je p?knej:)a hlavn? se jí líbí jak si umí ustlat na mojich nohách a jak spinká:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 00:04
Jo, babi?ka se na n?j celá t?ese, až ho uvidí, akorát to musíme n?jak v?ešit se psem, máma s nim bude muset asi na procházku... on je totiž k?íženec boxera a ?eskýho fouska a n?jak v sob? objevil lovecký pudy, zakous už t?i ko?ky, co se neopatrn? producírovaly po jeho zahrad?... A máma Rockýska dneska dokonce nechala válet se v tašce s ?istym prádlem, nejd?ív mu jí zapla, ale pak mu jí rozepla a nechala ho a ješt? byla nadšená jak je roztomilej... :)) a taky ze za?átku m?la námitky jak smrdí :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 00:13
jo za?átky jsou krutý:)ale pak jak se to obratem zm?ní:)když jsem byla s p?ítelem(podotýkám s bývalím)tak sme m?ly taky psa irského setra a ten si s mým fre?ákem hrál,bylo to kouzelný m?ly se rádi a když jsem se st?hovala zpátky k rodi??m,tak byly oba smutný,ale fre?á?kovy se to snažim vynahradit jak jen to jde a myslim,že je spokojenej jako kot?:)a já taky

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:36
No, já ho dát ke svýmu psovi, tak je bohužel po n?m... na 99%, riskovat to nebudu... o p?íteli mi ani nemluv, p?emejšlim, jestli ten m?j už taky nebude brzo bejvalej, bohužel... ach jo...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 17:39
copak?problémy?ty chlapy jsou hrozný co

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 18:02
Problémy... jak se to tak vezme... štve m?... chlapy dokážou jenom trápit, ach jo... teda ne jenom, ale dokážou to p?kn?... :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 18:38
taky stim mám hodn? zkušeností,nic si ztoho ned?lej,pokud to bude opravdu konec,tak se najde lepší chlap-i já v to doufám

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 19:38
Jo, jenže já absolutn? nevim, kde bych ho vlastn? m?la hledat...? Já si ?ikám, že by už bylo možná lepší to ukon?it, ale n?jak se k tomu nedokážu odhodlat, p?ece jenom, dob?e si s nim rozumim, mám ho víc než ráda, v??im mu... ale... chybí mu spolehlivost a to je pro m? d?ležitý... achich ouvej...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:34
rynn - n?kdy chlapi dokážou potrápit.. ono se ?íká, s nima je to hrozný, ale bez nich ... ješt? horší.. :O/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:45
Já vim... a proto si te? nevim rady, nechce se mi zahodit za hlavu skoro 4 roky celkem p?knýho vztahu, ale... já fakt nevim... ?ikám si, že by bylo lepší se s nim rozejít a mít jistotu, než bejt s nim, ale nev?d?t, co bude zejtra... te? se mi mstí i Rockýsek, ráno jsem ho asi urazila, že jsem na n?j nem?la pro jednou ?as a od tý doby d?lá pot?ebu na st?ída?ku do WC a na st?ída?ku do druhýho rohu, ach jo...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:47
to jsou jen truc bobky, to zase p?ejde a uvidíš, že jich bude ur?it? víc.. ;o) ne te?, ale píšt? ..

chlapy ho? za hlavu ;o) ono nejlepší je to asi ne?ešit a doufat, že se to n?jak ud?lá ;o)))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:59
Jo, ale on byl tak cistotnej :) no, holt musim drhnout klec denne, ne jednou tejdne... ted jsem mu dala do klece starou kabelku, libi se mu :) tak treba zapomene na prikori... :)
Jojo... chlapi jsou nekdy pekny hajzlove a ja se v nich nevyznam... aspon v tom mym ne... nejak bylo, nejak bude... ufff...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-11, 21:26
no práv? =) vždycky to n?jak jde =)))
jednou si dole jednou naho?e

s tcho?ama jsou potíže ;o) n?kdy ale zato velká sranda a s trucbobkama si nelam hlavu +o) to pak poznáš, co je trucbobek a co ne =))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 21:37
Jojo, urazil se, no :) tak jsem mu dala do druhyho rohu dalsi zachodek, takze pokud to nechce udelat do pelisku, tak uz musi... nebo tesne vedle... to udelal predtim, nastesti jsem ho stihla soupnout na wc :) a uz zase chrape... kdyz jsem ho predtim vzbudila, tak mrucel, znelo to jako "neeeeee", bylo to mooooc roztomily... proc se vubec trapim nejakym blbym chlapem, kdyz mam ted doma lepsiho, chlupatejsiho a roztomilejsiho??? :)
Avatar

Aktuální stránka:8 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist