Aktuální stránka:9 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-11, 21:41
no práv?, proto máme chlupaté kožíšky ;o))

aby nahrazovaly chlapy v tom, co ti chlap nedá +o))

btw nám cestovala nabíje?ka na mobil.. ;o) no samoz?ejm? Paige +o))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 21:58
:) No, my zase v?era hledali, kam nám zmizel Rocky a našli jsme ho zachumlanýho v tašce s ?istim prádlem, co dneska putovala na chatu... asi by se rodi?e divili, kdyby ho dneska ve?er vybalili z tašky... Jinak na v?ci zatim radši dávám pozor, ale jak n?co najde na zemi, je konec... našt?stí jsou to velký v?co jako pet láhve, ty se zatim neda?í si n?kam odtáhnout...
Jo, je fakt, že od doby, co ho mám doma, tak n?jak nad p?ítelem nep?emejšlim, taky dobrý :) Rocky je nejlepší chlap :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-11, 22:09
no práv? ;o) ani nevím, kde to našla.. :O( ale tahá vše a všude.. :O/

není nad kožíšek, i když n?kdy už pot?ebuje "vyprat" ;o))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 22:18
Vi?? Nejhorší je, že jak za?al d?lat pot?ebu vedle WC, tak v tom parkrát p?eb?hne a zase smrdí... a nechci ho zase koupat, budu muset po?kat tak dva tejdny a pak ho vzít šamponem, snad uz to pujde... je to moje malinký prasátko :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 23:28
jo holky,nejlepší je se na chlapy vykašlat zato co nám d?laj,jak ?íká amonnia-s nima je to hrozný,ale bez nich ješt? horší:(poznala jsem to po rozchodu.
Hlavn? nemám šajn,kde najdu jinýho chlapa,což oto,chlapy jsou všude,ale najít toho správného-to dá fušku.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-11, 23:49
kure: To mi neco ria, strasne se bojim, ze pak nenajdu chlapa, kterej by me pritahoval, byl aspon trochu chytrej, vernej a spolehlivej.... aby nebyl fetak, alkoholik nebo gambler... to toho chci tak moc??? Jo, toho se desim, hooodne moc... chlapu je spousta, ale chlap, s kterym bych byla ochotna byt, mui mit neco do sebe... jsem narocna???
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 23:58
nejsi náro?ná,máš ?pln? stejný nárky jako já,taky mám hroznej strach,že už nenajdu normálního chlapa:(když jsem byla na vod?,tak jsem tam jela stim,že tam bude kluk,kterej se mi moc líbí,je hodnej,hezkej,ud?lanej,ale kámoška byla rychlejší než já:(tak jsem si ?ekla,že všemu nechám volný pr?b?ch,nesmí se hledat,ono to p?ijde samo-SNAD.Ale pevn? v??ím,že ješt? n?jakej p?ijde.Chce to chodit mezi lidi a kamarádama kte?í maj p?kný kamarády:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 00:04
Jojo... nehledat, oni to hlavn? snad poznaj a vyd?sej se :) no, já m?la p?edtim sm?lu na d?vka?e a mám problém s tim, že hned tak n?komu nev??im... a hlavn?, já moc kamarád? nemám, mám plno známejch, ale nejsou to lidi, který bych brala za n?co víc... to je ten problém... netušim už kam mám chodit, abych n?koho potkala... bu´d to jsou hospodský povale?i, nebo d?vka?i, nebo jsou zadaný.... :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-12, 00:50
holky nechci aby to vyzn?lo n?jak blb?, ale mluvíte jako by vám bylo 30 a víc. Berte to tak, že je vám kolem dvaceti, máte život p?ed sebou tak si ho užívejte, ten správnej chlap se objeví. Vždy? p?ece pro jedno kvítí slunce nesvítí! P?eju vám abyste našly toho jedinýho dokonalýho, hrozn? moc.
A ješt? jedna poznámka, toho "svýho" chlapíka m?žete potkat tam, kde byste ho NIKDY nehledaly, tak m?jte o?i otev?ený i když jen p?jdete po ulici.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 12.08. v 00:55.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-12, 10:32
iv?o - práv? tak. Chlapa, do kterého se zamiluješ m?žeš potkat v úpln? blbý situaci, t?eba, že jdete ve ?ty?ech na biliard a ješt? t? jeho nejlepší kamarád nabaluje a nakonec on z toho vyjde jako ten poslední ;o))

rynn - dnešní ráno - paige zalezla do venkovního záchodku, vy??rala se. ?íkám: to víš,že jo. na to ti nesko?ím. a ta mrcha, jakoby to v?d?la, slyšela m?, utíkala ke dve?ím a zvedala ocas. .. samoz?ejm? jsem byla rychlejší, vzala fretku, hodila do wc a ?íkám: to víš, že jo.. napálit se nenechám... tak se na m? koukla, tím svým blbým obli?ejem na m? zasy?ela a dostala calopet. No není to nespravedlivý? m?la bych ju u?it, že i za chování bez sy?ení dostane calopet!!!!

to je pohrdání páne?kama!!!! a jí e to ABSOLUTN? jedno!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 11:35
Iv?a: Já vim, ale... byla jsem celou dobu tak n?jak od?íznutá, když už o m? n?kdo projevil zájem, tak ne, já jsem byla zadaná... a poslední dobou, když p?emejšlim, že by to nebylo špatný, najednou nikde nikdo... Taky m? mrzí to, že s p?ítelem jsme plánovali budoucnost (zní to blb?, já vim), hledali byt a tak, tak mi to všechno p?ijde hrozn? líto. te? ani nevim, jestli spolu ješt? jsme nebo ne... a taky je fakt, že poslední rok za moc nestál... :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 11:41
ammonia: :) já zase v?era Rockymu dala ten druhý záchod hned vedle toho p?vodního, do vedlejšího rohu. A te? chodí na ten novej a bojkotuje ten starej... Ale nechce se mi mu tam nechávat dv? wc, ale mám pocit, že když mu to p?vodní dám pry?, že zase za?ne chodit do toho rohu klece a bude ignorovat tenhle záchod... A ješt? k tomu vždycky zaleze za pod gau?, kde je jenom malá mezera a nem?žem ho odtamtud dostat a natruc tam za?al okusovat kabel... jinejch si ani nevšimne, ale tam se mu n?jak líb?j... N?co s t?ma kabelama musim ud?lat, tu mezeru jsem už zkusila ucpat, ale neúsp?šn?...
Jak to, že všechny vaše fre?ule kvokaj a sy?ej a tak? Ten m?j maximáln? zamru?í ze spánku, nebo když ho vzbudim... když si hrajem, tak kolem m? a po mn? ská?e, ale vuky nevydává... nebo sem tam jenom jakoby kníkne, ale radostn?... já chci slyšet to kvokání :)))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-12, 11:47
Rynn musíš sama poznat, jestli ti to za to ješt? stojí, ale ur?it? bych s nim nez?stávala jenom ze strachu z toho, že už nenajdu jinýho... Seš mladá (i ty ku?e) a kluk? ješt? bude. Se známou se p?ítel rozešel po devíti letech... To je už tro?ku jiný kafe, ale ve dvaceti to p?ece jen tak nevzdáš... Chod na výlety, do zoo atd. Vždy? máš i super par?áka na procházky tak mu je dop?ej. A hlavn? se usmívej... :o) Vim, že se ti to možná zdá nemožný, ale nemusíš si kluka najít hned te? okamžit?. Já ho našla úplnou náhodou po p?l roce a ješt? jsem si ?ekla (tenkrát už opravdu naposledy): Ten? Nikdy.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 12:12
Iv?a: Já vim... já nim nejsem jenom proto, abych nebyla sama, te? jsem ho t?eba od pond?lka nevid?la a naposled mi napsal ve st?edu, ani nevim, jestli ješt? žije... Jo, to by m? zajímalo, m?žou fretky do zoo??? :) Já se strašn? t?šim, až s nim budu moct chodit ven, zatim máme ale problém i s postrojem, natož, když k postroji p?ipnu vodítko... Já bych ani hned n?koho necht?la, spíš bych si n?jakej ten m?síc cht?la užívat volnosti, po t?ch skoro 4 letech n?co novýho... vždy? jsem s nim od svých 16 let... Ale je to fakt... ale musim ?íct, že nebejt Rockýska, tak se asi tápim, te? je mi to líto, ale ne tak, jak bych ?ekala...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-12, 12:21
Rynn do Liberce ur?it? neee, ani do jejich botanický (ale tenkrát jsme m?li št?stí na paní u vchodu a do botanický nás pustila)... Do ostatních by sis to musela zjistit, myslim, že do Pražský m?žou i psi ale ruku do ohn? bych za to nedala...
Kdybys to náhodou zjistila tak dej v?d?t, docela by m? to zajímalo, tu Libereckou máme vyzkoušenou.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-12, 12:23
já jsem nikde v zoo nevid?la, že by tam byl zákaz vstupu fretek.. ;o) ale zase na druhou stranu, budou tam i jiné zví?ata a co by se mohlo stát, kdyby ucítily fretku.. no nevím ;o)
rynn, pokud to vyzkoušíš, napiš na forum ;o))

te? jsem si vzala spící fretky k sob?.
paige v klidu, sice n?kam po?ád odbíhala, ale vpoho. malá mi nejd?ív olízala nos a pak m? tak brutáln? ?afla, ale do ruky, že šla s vyhubováním do klece =//
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 12:39
Iv?a: Do pražský m?žou psi za 20,-, ale o fretkách tam nic neni, zkusim se tam n?kdy poptat :)) (jinak www.zoopraha.cz), takže mto t?eba n?kdy zkusim... :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 12:43
amonnia: Jojo, máma už má na ruce p?knej strup, já zatim nic úpln? do krce, ale poslední dva dny teda hryže p?kn? siln?... a když ho dám za trest na chvíli do klece, tak se vzteká a leze po m?ížích a d?lá na m? smutný o?i... a hlavn? mám v?tšinou problém zav?ít v?as, než odtamtud vyleze, je n?jakej moc rychlej... tak ho dám vždycky do tý hamaky, z tý než se vyštrachá tak to trvá dýl... :) ale jinak nevim, jak ho mam trestat, ?eknu mu fuj, dám ho do klece a pak zjistim, že má prázdnou misku, tak mu dám najíst a pak to vypadá, jak kdybych ho za to ješt? chválila... p?ipadá mi hubenej, má asi jenom 650 gram?... :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-12, 12:50
u nás je to to samý, jen s tím rozdílem, že ty dv? se ko?kujou furt ;o), protože malá za?ne na paige dorážet, p?eskakovat ju, atd...

ale s tím hryzáním, je to jak kdy.. n?kdy ji prost? nechám a nebolí to. ale n?kdy mi p?ipadá, že m? chce snad sežrat!!!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 12:57
Vi?? N?kdy kouše docela jemn? a dá se to, ale když se n?kdy perem a hryzne m? t?eba do záp?stí, nbo do k?že na b?iše, jau jau :)) do prst? mi to nevadí, ale jinak... a na nohou radši nosim obrovský plyšový ba?kory ve tvaru ps? :)) ty miluje a m? to nebolí... ale taky p?emejšlim, že mu p?íští rok koupim kamaráda nebo kamarádku... myslíš, že když bude vykatrovanej, po?ídila bych mu samce, toho bych pak taky nechala vykastrovat, tak že by se snesli??? Ale to je zatim daleko, uvidim, jak to budu zvládat s jednim, nechci je pak zanedbávat...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-12, 14:23
kastrovaní by se snést m?li, ale radši se podívej do starších vláken, kde o tom lidi mluví... my máme dv? holky... =) takže nevím,jak s klukama =))

btw nevím pro?, ale ponožky mi nepom?žou, nebo? do t?ch rafe ješt? víc jak normáln?...

a taky je záke?ná. p?ítele kousla do ledvin... =/
a m? do paže, když jsem si v sobotu (ne dnes) pospávala.. =/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 14:45
Mn? se zase pokusil ud?lat piercing do ucha... a nejhorší je, když mi vleze za krk a o?ufává mi vlasy, vždycky ?ekám, kdy se mi zakousne do krku a mám husí až na zadku :D a dneska si m? cht?l za prst odtahnout pod gau?, kam se sotva vejde on... je sladkej :) jinak já když jsem si vzala tlustý ponožky, tak to šlo, ale holý nohy nebo ponožky, to je d?s... jedinej, na koho si netroufne je táta, z toho má b?hví pro? respekt, p?itom tatík je na n?j hodnej a hraje si s nim...
Do ledvin to m?že bolet, au... :) t?eba na n?j žárlí a chce t?mít jenom pro sebe :)))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-12, 18:38
tak na to bych nevsázela, že m? chce mít jen pro sebe ;o))
kdo by ji pak kupoval žrádýlko? =) a vlastn? to kupuju já, takže m?že =)))
teda nem?že =)) co bych si pak po?ala sama =))) s tcho?ama =))))

my máme supr armádní fusky z goratexu, ale ty se vlét? nedaj nosit (a mamka je zásadn? doma nosí, dyž tams fretíma jsem =)))
v?ele doporu?uju, i když asi budou drahé =) cena se m?že vyšplhat i p?es kil?o =/

ale v zim? jsou pohádkové (a když je mi zima, beru p?ítelovi podvlíka?ky, samoz?ejm? taky z goratexu =p )
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 19:44
:) mn? zatim sta?ej mý obrovský ba?kory :) i když dneska teda zlobí... už jsem po n?m musela uklízet pod sk?íní, z toho koberce jsou jeho h.... špatn?, te? smrdí celej pokoj octem, ble... to mi d?lá schváln?, asi se mu n?co nelíbí, ale co to tak m?že bejt? Te? asi spinká, ale musím se jít na n?j kouknout, chodim tam každou hodinu a po?ád jenom chrápe. nebo je uraženej, že jsem ho po vykonání jeho pot?eby pod sk?íní dala do klece? No, jdu na n?j :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-12, 20:52
Ahoj holky,teda vy jedete s tim psaním,já když jsem ztratila to svýho chlapa,myslela jsem,že to bude hrozný,být sama a moje kámoška mi vypráv?la jak byla sama 4roky!umíte si to p?edstavit?a já se jí ptala co d?lala sama,kam chodila a ona nato že chodila na diskotéky do hospody a tak i sama.docela ji obdivuju no a ted má super chlapa a je i p?knej:)
Taky jsem s járou plánovala,m?ly jsme kupovat barák,chovat kozy a dv? d?ti jsme m?ly naplánovaný a co mi zbylo nic.Kdo m? drží nad vodou,tak to je moje rodina a Niky-nemít ho,tak to bude ješt? horší než to je.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 21:06
Jo, to mi ?ikej, my si naplánovali dobrmana, byt, d?ti?ky, už i jména jsme m?li vymyšlený, sice to byla všechno daleká budoucnost a nepo?ítala jsem s nim do puntíku, ale po?ítala jsem s tím, že to p?ibližn? bude... Te? v?bec nevim, CO vlastn? bude... jestli n?co... no, bolí to, ale to p?ejde a t?eba bude n?kdy líp... Jo, Rockýsek m? dneska provokuje, má v kleci 2 záchody a zase to ud?lal dvakrát vedle... a je fakt, že rodi?e mi celkov? pomáhaj a vždycky pomáhali...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-12, 22:10
uvidíš že to bude dobrý,a jak to vidíš,už jsi sním mluvila jak to bude?t?eba se to ješt? urovná.A bude lepší neboj nejsi v tom sama kdo ?eká na prince na bílém koni

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 22:18
kure: No, je ješt? jeden problém, on je nemocnej, obávám se, že hodn?, ale nevim to p?esn?... ale to tady nechci rozebírat... tak nevim, jestli je to jeho chování kv?li tomu...? fakt netušim... takže další starost... takže nevim, jestli se to urovná a co on... no, mám ješt? k tomu o n?j strašnej strach... :((
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-12, 23:43
a co mu je?jko zdrav.sestra ti m?žu poradit,napiš mi SZ zda se budeš otom chtít bavit,tady opravdu záleží na okolnostech nemoci a jaké to je stádium a jak to snáší.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-12, 23:57
Už tam máš SZ...
Avatar

Aktuální stránka:9 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist