Aktuální stránka:7 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 00:03
Nessie: už jsem si myslela, že m? chcete na?knout z týrání zví?at! Myslim že když se ve?er ješt? prob?hne a pak ráno znova, tak je to vlastn? to samý, jako by m?l ?lov?k no?ní...

Ku?e: my když ho vozíme takhle, tak ho necháváme v aut?, tak v kufru, kterej je otev?enej a ve stínu. Ale stejn? to dlouho bejt nem?že, protože tam svítí sv?týlko, tak by se vyt?ískala baterka... Radši si s nim zalezu do stínu a necham ho spát v ba??žku...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-09, 09:29
Petra p.:
To m? ani ve snu nenapadlo:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 11:01
tak ahoj holky(kluci:)))jak se vede dnes?U nás je zataženo.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 11:05
kure: u nás jsou mrá?ky, ale prosvítá jima sluní?ko, na déš? to nevypadá, asi bude docela hezky, i když je trochu zima, na to, že je léto...
A co d?lá tch??e? To moje mi práv? syslí ponožky a spodní prádlo za sk?í?, p?ed tim tam natahal fotky...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 11:11
P?ed chvilkou se probral,vyndala jsem ho z klece,pomazlili jsme se,za?ádili.Pak si hrál ve sprše s vodou no a pak šel zase hajat.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-09, 11:15
To se máš Ku?e, že ti tak dlouho spí. U nás byl budí?ek p?ed šestou a nebyla to p?íjemná melodie harfy, ale rumplování dví?kama a kousání do ratanového pelechu.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 11:19
on taky d?lá bordel když chce,ale jakmile ví že je klid,nikdi nemluví,nechodí,tak spí jako andílek.Ale když jdu t?eba jen na záchod,tak je jak na jehlách a okamžit? se protlouká ven.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-09, 11:43
Nessie, co d?lá chlupatá kobra?
Fretkopír je t?žší a t?žší a ty skoky už našt?stí nejsou tak vysoký:-)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:02
Chlupatá kobra d?lá p?esn? to co nemá:-) Hrabe se pod koberec (naše nejnov?jší zábava:-)) a leze tam kam nemá a pochopiteln? p?estavuje, co m?že:-)

Kolik váží Fretkopír?:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:08
No, v 9.týdnu m?l 700g a to bylo 21.7. takže te? p?esn? nevim, ale je t?žší a t?žší. A co ta tvá koule? Jak se vlastn? jmenuje?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:09
Noo, jmenuje se Tadeáš, ale nám už budou 4 m?síce a naposledy jsme m?li 1200 g (ale to už je starší údaj:-)), zkusím zvážit
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:12
zdravim..doufám že neva že vám takhle ská?u do rozhovoru..cht?la jsem se jen zeptat kde je nejlepší umístit klec..do pokoje se mi totiž nevejde..jedin? k bráchovi možná.ale máme místo v hale.neni tam t?eba takový vedro jako bývá v pokojích naho?e a p?ees halu chdíme všichni a ko?ka tam má pelech,záchod i jídlo.je to vhodné místo?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:15
Tak to fakt nevím, obecn? se ?íká, že tam nemá být pr?van a nemá to být na frekventovaném míst?. Já osobn? kv?li kleci p?estav?la p?lku pokoje, takže slovo nevejde neznám:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:22
no myslela jsem že tam by to mohlo být dobré i proto že se tam m?že seznáit s micinou..kdybych jí m?la v pokoji tak tam zavírám když tam nejsem tak to by se asi moc neseznámily..tak teda nevim no..vím že tam nesmí být pr?van,ten tam neni když tam nikdo neotvírá okno..

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:37
to musíš posoudit sama,já mám celý patro pro sebe,takže jsem si hlavu nelámala kam dám klec,ale na pr?an ur?it? ne.Jou hned nastydlí

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:38
My máme klec v obýváku. Evidentn? mu to tam vyhovuje, protože když spí p?es den, tak já jsem zalezlá u svýho po?íta?e a p?ítel taky u svýho, takže to moc frekventovaný místo není. Na druhou stranu, když usíná a jen tak pod?imuje s hlavou venku z houpa?ky, tak mapuje celej byt, protože zrovna z toho místa, kde je, je vid?t skoro všude. Když v?trám (d?lám pr?van), tak pouze když spí zalezlej v tom ru?níku, takže na n?j nefouká.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:46
já p?es klec dávám velký bavln?ný prost?radlo a taky mu to vyhovuje

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-09, 12:47
no do obýváku jí dát nem?žu to by m? matinka p?erazila =O)
on spí v ru?níku?
n?kde jsem ?etla že by nebyla špatná t?eba i ponožka,co?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 13:02
jim je celkem jedno na?em spí,hlavn? to musí být pohodlné a takové aby se do toho mohly zavrtat

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 13:53
Ponožka? To je docela malý ne? Já m?la takovou tu houpa?ku, co jsem dostala ke kleci, ale postupem ?asu mu byla malá a vždycky mu n?kde visel zade?ek nebo hlavi?ka a pak z toho za?al i padat, tak jsem vzala ru?ník, sešila k sob? ty dv? krátký strany, takže to vytvo?ilo takovou rouru a zav?sila jsem mu to do klece. On si alespo? m?že vybrat, jestli chce spát vevnit? nebo úpln? naho?e, jako v houpa?ce. Moc se mu to líbí. Zvykl si na to hodn? rychle. Jak do toho jednou zalezl, tak už od té doby v tom spí po?ád. Nepot?ebuje ani pelíšek do patra, v tom pak v?bec nespal a navíc mi ho po?ád tahal do záchodku, tak už ho tam nemá v?bec.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:05
jéé to je ale drsný,pelíšek v záchodku.Taky to znám:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:07
No kdyby jenom ten pelíšek, ale když mu záchodek vymeju a vym?ním stelivo, tak je schopnej v n?m usnout i bez pelíšku...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:09
to ten m?j našt?stí ned?lá,co m? teda te? dokáže naštvat ,tak to je to,že chodí kakat mimo záchodek.Vždycky to hodí vedle n?j,asi budu muset koupit ten obdélníkový

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:17
Tak to my ne, my kakáme 100%n? do záchodk?. Jeden má v obýváku v kleci a jeden na chodb? a ty mu sta?í. Ob?as teda mu to uklouzne na lin? na chodb?, ale to je hodn? z?ídka. Ale ješt? není v pubert?, takže uvidíme za pár týdn?, kam bude chodit sr*t :o)))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:29
My ob?es necht?n? zách?dek p?ekakali, ale te? když sem koupila ten nejv?tší rohovej ze
živehoskla (zakrytej) tak je to OK.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:29
tak to d?kuju za radu..já jí chci ud?lat koupa?ku,30x30 a do p?enosky 20x20 cm,to jí nebude sta?it až vyroste?ta jeji mam?e nebyla moc velká jak jsem jí vid?la..na ten záchodek jste je nau?ily vy nebo to um?li už od mam?i?já mr?ouse nechala u mam?i o týden dýl aby se to aspon nák nau?ila,ty chovatelé ?íkali eže je to pro ni lepší a že se to práv? nau?í od mámy..ko?ka to taky um?la už od mámy..

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:43
Fretka bude mit povedomi od mamy, ale ucit ji to budes TY! A az se to jakztakz nauci, prijde puberta a budes ji to ucit znovu...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2006-08-09, 16:21
jo takže sranda..n?co jí nau?im a pak znova,to n´je milý =O))

je mi jasný že máma jí to u?it nebudeto kdyžtak dostanu se?váno já =O)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-09, 16:32
Já jsem mu dneska po?ídila ten záv?snej pelíšek, už v n?m spinká... pak má ješt? dome?ek s mým tri?kem a takovej ten nejmenší pelíšek pro psy, takže si m?že vybrat... Já už se t?šila, že bude ?istnotnej ale puberty se trošku d?sim, v obývák? máme debilní rohy, všechny po n?jakejma sk?ín?ma, zatím jsem musela kv?li tomu st?hovat nábytek jenom jednou. Akorát si te? našel cesti?ku do úložnýho prostoru válendy, blb? se tam pak hledá. A jinak, já mám klec u sebe v pokoji, máme malý 2+1, taky jsem musela st?hovat p?lku pokojíku a možná se vzdám i svý postele, aby tam m?l místo a p?jdu spát na takovýto d?ev?ný patro, co tam mám...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-09, 17:52
Rynn: koukám, že u vás se taky ustupuje tch??eti. U nás taky, jenom se p?ítel nesmí?il s tím, že nebudou kytky po zemi. No tak si tu vyhrabanou hlínu uklízí sám, já ho varovala...
Taky se bojim, že mi v pubert? bude kakat do roh? místností.. Nedokážu si p?edstavit, jak to budu uklízet po našim velkym a t?žkym gau?em... Sk?ín? by ješt? šli, ale ten gau?..
Avatar

Aktuální stránka:7 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist