Aktuální stránka:32 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-09, 10:40
ježiši, tak tenhle oble?ek je fakt šílenej... dokážete si p?edstavit, že by jste šli takhle po ulici? chudák fretka :o)

jinak se mám celkem fajn, Laky krade upln? všechno, kouše všechno, trhá všechno a pravideln? m? probouzí ve 3hodiny ráno, musim ho namo?it ve studený vod? a pak dá pokoj..už jsem z toho zoufalá a to si s nim vždycky hraju dlouho. nevím ?ím to je
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-09, 10:42
Danka: Koupit si špunty do uší;-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-09, 12:14
Danko, m? bud?j naprosto pravid?ln? v 6 ráno, plus ješt? t?eba ve dv? ráno- za?nou kvokat a tahat se po kleci, p?ípadn? v?šet se na m?íže... a to ve?er b?haj tak dlouho, dokud n?kde neusnou... a jdou spát t?eba v 11...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-10, 11:16
ale je to p?íšerný! já pot?ebuju taky spát. nevím co mám proti tomu d?lat. takhle to opravdu nejde!:o(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-10, 13:00
DANKO ... ty ses ješt? nenau?ila IGNOROVAT JE?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-10, 23:19
P?esn?... já je ignoruju, dneska jsem je budila já v 9 ráno!!! Byli celou noc hodný... je fakt, že n?kdy je ignoruju p?l hodiny a pak musim odejít z místnosti, t?eba na cigárko... vrátim se a oni jsou jak andílci, spinkaj, nebo jsou aspo? ticho :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-21, 23:22
Ahoj holky,ty dv? zlatí?ka jsou jak andílci,za celou noc je neslyšim v?bec.A když to Niky zkouší,tak sta?í trochu zvýšit hlas a ?íct"koukejte spát"a je klid až do rána.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-22, 15:14
koukám,že spánek je v??ný téma
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:33
ahojky všem,pomalu ale jist? se st?hujeme s Montym a p?ítelem na Prahu 8 - Bohnice tak jsem se jen cht?la poptat, estlipak tam n?kdo z fretka?? nebydlí poblíž??:)))

Aktuální stránka:32 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist