Aktuální stránka:26 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:03
tohle téma bych nejradši zm?nila
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:05
Jo to jo, mám akorát vztek. Když se kouknu, jak se mi tu perou a hon?j a kvokaj, tak si ?ikám, jak v?bec n?kdo m?že tomu zví?eti ublížit? Taky mám na n? n?kdy vztek, že bych je nejradši p?izabila, ale nikdy bych jim v?dom? neublížila... sakra....
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:09
taky máš takový stavy?já je m?la naposledy když jsem cht?la spát,ty dva m? kousaly do nohou,pak se zase kousaly navzájem a d?laly rámus
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:12
Já je m?la naposled asi p?ed p?l hodinou, kdy jsem telefonovala babi?ce a Rocky se mi d?sn? zakous do ruky a necht?l pustit. Já ho nemohla sundat, p?itom jsem ješt? musela mluvit s babi a dob?e reagovat. Myslela jsem, že ho uškrtim. A p?edtim, když jsem je cht?la narvat do klece a vždycky jsem tam dala jednoho, pak jsem cht?la druhýho a ten první zdrhnul.... :)) mám ty stavy ?asto :D
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:29
tak to jsme na tom stejn?...taky bych je nejradši p?izabila. takový roš?áky... nebo když schodil sušící se houby... nebo mi vyhrábnul z notebooku písmenka a já je pak hledala po celým pokoji, prost? je to fakt síla!!!!! ale s tim notebookem m? to fakt hooodn? naštvalo
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:32
jojo... nebo když v 6 ráno lomcuje Meggie m?ížema... to ji teda jenom hodim do obejváku do klece a jdem s Rockym zase hezky spinkat... Ješt?, že ty klece jsou 2 :)) te? furt jednoho sundavám ze stolu, druhýho z DVD p?ehráva?e, pak zas ze stolu s po?íta?em... d?s :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:36
jo tak to ten m?j v 7 ráno.Ale dostane na zadek a tak ješt? jde spát a pak ho vytáhnu.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:37
Tak to od tý doby, co je tu Meggie je tak utahanej, že je rád, že ji p?emístim a nechá m? spát tak dlouho, jak chci a ješt? budim já jeho... dneska to bylo ve v poledne :D dává mu zabrat, holka... :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:39
no po?kej, to chci vid?t, jak to budeš provád?t za m?síc! :o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:40
Je fakt, že od st?edy budu budit já je v 6... a o víkendech si zase p?ispim.... jééé :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:55
no to chci vid?t! já už ho u?im te?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:00
:) doufám, že nebudu muset taky na Šejdr... Meggie se te? rozkašlala a za?la se trošku dusit, to skoro hned p?ešlo. Ale už jsem slyšela n?kolikrát, jak jako vcucává vzduch tlami?kou. Rocky to nikdy ned?lal, nevíš, co to m?že bejt??? :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:04
tak to si radši dojdi!!!! to m?že být n?co vážnýho! a nebo taky ne. nikdy nevíš.
A kdy p?ijedou vaši? pro? si s nima nejela taky? bez fre?áka kv?li Meggi?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:09
Danka: Zejtra se tu zeptám toho veta a kdyžtak si tam hned zejtra zavolám... :( jinak nejela jsem p?vodn? kv?li p?ítelovi, pak jsem cht?la, ale necht?la jsem hned první rok p?ijít o dva tejdny pozd?jc do školy... p?íští rok, pokud seženu hlídání, tak pojedu s nima....
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:16
a co ten tv?j p?ítel? ozval se?????nebo si napsala jeho mamce? tak tady pak dej v?d?t, jak to dopadlo!budu držet p?sti
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:17
Ozval... písnu ti mail, to se tady probírat nedá :( ale je to v hajzlu, nasprosto... :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:23
Jinak te? m? napadlo, že spíš pojedu rovnou zejtra k Hnízdovi a uvidim, co ?ekne... pak se p?ípadn? objednám na Šejdr, tam to bude chvíli trvat...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:29
no coment
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:35
To mi ?ikej :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-04, 17:29
Rynn,co se zase d?je?Ne?íkej,že zase ten tv?j bejvalej prudí
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:09
kure- ne, už ne... už na m? sere naprosto... (pardon), já už na to kašlu, chlapi jsou hajzlové... f?uk... :,(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:49
Jak který
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:50
jo, to jo... ale problém je, že já narážim jenom na hazjly...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:56
no když to tak vezmu,každej se aspon jednou v život? zachová jako hajz,n?který hold i dvakrát
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:18
No práv?... kyž se nezachovej jako hajzlové ke mn?, je to OK :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:12
Všichni chlapi jsou svin?! na to pamatujte!


jinak, v?era jsem byla na posledním o?kování (psince) a ptala jsem se veteriná?ky, kdy mám p?ijít na vzteklinu! a víte co ?ekla? že fretky nemusí být o?kovaný proti vzteklin?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:16
Danko,to je blbost,v zákon? jsou fretky jmenované,po p?l roce v?ku musí být všechny šelmy o?kované na vzteklinu ze zákona!At si veteriná?ka znova prostuduje zákony,který je povinna znát.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:21
bóže: m?žu ?íct, že jsem byla upln? v šoku. Myslela to smrteln? vážn?. Prý to je zbyte?ný že vzteklina u fretek se nedává. Jen jestli chci já, aby byl nao?kovaný, tak to ud?lá. Ale jinak je to prý zbyte?ný a nikdo to nevyžaduje!!!!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:23
To se mi taky stalo, vet ?ekl: a vy ho nenecháváte b?hat na volno, že ne???????(už jen ta otázka m? zarazila). No, tak to vzteklinu o?kovat nemusíme.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:25
jo,jo.. ale když mi ?ekla že ze zákona to být o?kovaný nemusí, tak m? to zarazilo
Avatar

Aktuální stránka:26 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist