Aktuální stránka:23 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:22
Ivka: :))) taky ho musim zase vyfotit. I když te? putoval do klece, n?jak moc kousal :( ale lepší náladu bych brala :( aspo? jsi mi vyloudila úsm?v na tvá?i :D
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:26
To sem noc ráda:-))))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:27
Ivka:p?kný fote?ky,tak se chysám na fotky,ale je hrozn? t?žký zastihnout ty dva moje raubí?e v klidu

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:28
Vždy? já to znam. Už už ma?kám spoušt a najednou hupky támhle a pak zas tudy:-))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:30
Jojo, vždycky je v n?jaký p?kný pozici, jenže než ho ten digitál vyfotí, tak je zase pry?. :) Já už zejtra k n?mu budu mít t?ím?sí?ní hol?i?ku, jupíííí :))) hrozn? se t?šíííím :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:35
Dotaz: Jak se zmenšujou fotky? :D já to neumím :((
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:50
jé pak posílej fotky, a nevim taky to nezvládám,cht?la jsem si jí dát sem,ale po?ád mi to hlásí,žefotka je moc velká a tak.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:55
jojo, já je mam taky moc malý a nevim, co s tim, musim po?kat na tatínka, aby mi to ukázal...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 13:02
koukám,taky zachra?uje tatík?u m? taky

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 13:04
jojo.... táta je programátor :)) a zbytek zachra?uje brat?ík, když se tu stavuje, ten je expert :D
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 13:09
no unás to neni zas tak žhaví,to co pod?lám já,dává dohromady táta a to co pod?lá táta a máma a bratr,dávám do po?ádku zase já

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 13:10
No, to co pod?lám já, dává dohromady táta a to, co táta, dává pak dohromady bratr. Ten nepod?lá nic, takže je to vy?ešený... :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 17:19
jé naše rodina je celá po?íta?ovejch géni?,když se n?co posere,tak se pak neví co stim:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 17:21
:)) tak to u nás jsem nejhorší já na PC a toto zase neni tak tragický :) celá rodinka se po?íta?ema živí...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 20:31
u nás práve ne,máme to všichni jako hoby,ale je pravda,že mali?kosti zvládnu i já.T?eba zapnout a vypnout po?íta?:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-31, 20:40
Dámy jestli chcete trošku pomoct s fote?kama... nejjednodušší prográmek, co mi s nima vždycky pomohl je IrfanView. Dá se stáhnout zadarmo a je k n?mu i ?eština. Jinak fotky se dají upravovat ve v?tšin? program?. V?tšinou pod položkou úpravy bývá "zm?nit rozm?ry" nebo tak n?co a p?es tuhle volbu se dá fotka zmenšit. A pokud je pot?eba zmenšit nikoliv rozm?ry, ale výslednou velikost prostoru, který fotka zabírá, tak potom p?i uložení, když se dá "uložit jako", když ukládáte fotku ve formátu .jpg, tak by n?kde dole m?lo být tla?ítko "možnosti" kde se dá nastavit kvalita obrázku. Když kvalitu snížíte, fotka bude zabírat mí? místa. Když neuberete moc, v?tšinou to není na monitoru poznat, to spíš jen p?i tisku. Jestli pot?ebujete n?kdo podrobn?jší konzultaci, pošlete SZ, jestli máte ICQ, m?žem konzultovat, ráda pom?žu.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 20:44
ješt? si musim vyfotit Nikyho s Naomi spolu a pak to zkusim ješt? jednou a kdyby mi to náhodou nevyšlo,tak se ur?it? ozvu:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 21:21
Tak jo, zkoušim :) pochybuju, že se to povede, ale za pokud nic nedám...
Avatar

Přílohy: DSCN1064xx.jpg (98kB)   DSCN1083xx.jpg (96kB)  
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 21:25
no zkus to

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 21:26
povedlo se :) jsem šikovná (musim e pochválit, nikdo jinej to neud?lá...)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 21:41
jojo - já t? chválim :o) Moc hezký fote?ky...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 22:10
Iv?a: Dííík :) akorát jsem každou zmenšovala asi 10 minut, než se zmenšila natolik, aby se dala použít :)) a zejtra si budu muset vyfotit prcinku :D (netušim, jestli už má jméno... :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 22:16
tak ji sem potom taky nezapome? hodit... A? se m?žem taky kochat :o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 22:18
:)) hodim, hodim... :)) já ani nevim, jestli je tcho?ice nebo jinak barevná... :) Takže uvidíme... ale t?šim se na nííííí :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-31, 22:42
Rynn: Ty už ji budeš mít zítra??????

jinak já neumi zmenšit fotku, aby se vešla do avataru!:o( taková jsem šikovná :o(

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 22:46
Máš photoshop??? Já už to umííím :))
Jojo, zejtra, pani?ka na ni nem?la ?as, tak ji budu mít já... od Klade?ák? jsem odmítla, nebyli spolehlivý... ale budou jí už 3 m?síce...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:07
pro? si to odmítla? a nechceš mi tu fotku zmenšit? :o) prosiiim

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:14
Danka: Tak mi ji pošli mailem, zkusim to :) (mail máš, ne? Asi v SZ)... Pro?? Protože Novatje m?la špatný zkušenosti s Klade?ákama, tak jsem se jich ptala na o?kovací pr?kaz matky: Prej nebyla nikdy o?kovaná, pro? taky, když ji má jenom doma a ven nechodí? Další v?c, krmena konzervama Whiskas a Pacholíkama, další v?c, narozená 20.7., dneska by mi ji dali- sotva 6 tejdn?... a za tohle cht?li 1200,-... No, na 99% jsou to ti, co od nich má Novatje fretku a psala o tom ve vlákn? Spatna zkusenost...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:26
no já to ješt? nezkoušela,až na to bude ?as

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-01, 14:56
Tak, už jsou seznámeni... Vrhli se na sebe, Rocky ji tahal po pokoji za krk a ona kvokala... a kdyz nepronásledoval on ji, pronásledovala ona jeho... zatim to vypadá v pohod?...
Avatar

Aktuální stránka:23 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist