Aktuální stránka:27 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:30
Jo holky,už jsem to slyšela víckrát,že tohle veti n?který tvrd?j,je to fakt hovadina,fretka je jmenovaná v zákon? mezi ostatníma zví?atama chovanejma doma.Sama jsem zákon ?etla,tudíž to vím jist?.
On by nastal problém,kdyby fretka vaše n?koho kousla,dostaly byste se do velkejch potíží a mohlo by se stát,že by policie na?ídila utratit zví?e ke zjištení p?ítomnosti vztekliny.A jelikož o?kování na vzteklinu stojí 50 K? a je velmi málo zat?žující pro organizmus,tak v?bec nepolemizujte.A t?m veteriná?um doporu?te ?etbu v zákoníku.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:39
Já ur?it? p?jdu s ním na vzteklinu, ale k jinýmu vet. protože chci aby byl chrán?nej jak on, tak i já a moje okolí. A je jedno, jestli chodí ven nebo ne
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-05, 13:53
Taky to napravíme:-))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-05, 15:04
Dobrý veti... t?m bych potom nesv??ila asi ani mrtvou želvu... :( já mám akorát te? radost z toho, že jsem dostala od Rockyho první pusinku na tvá? a na bradu... ale je smutnej, že nem?že bejt s Meggie a Meggie je smutná, že nemlže bejt s nim :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 16:22
jo,jo..já mám fakt zkušenosti s vet. už se bojim kamkoli ho dát. i s pitomým o?kováním!:o(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-05, 16:31
Danka: Nedivim se... já v?era tky nev?d?la tu pohotovost, když Šejdr selhal... :(( bu? mí ?lov?k št?stí nebo ne :((
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 16:40
si tamm?la po?kat na tom Šejdru!t?eba by T? vzali! vždy? to je od Tebe kus cesty. a ten taxik..ty jo. to se pak prodraží!
já to ani nechci po?ítat, kolik jsem už za Lakyho dala...:o(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-05, 16:46
Danka: No, byla p?lnoc... a ?ekat další dv? ho?ky jsem bála... každou chvíli jsem kontrovala, jestli dejchá... ona, jak zvracela, tak se za?la dusit... :(( tak jsem si netroufla dv? hodiny ?ekat... no, ošet?ení samotný m? vyšlo na 500,-, u Hnízda ten rentgen atd na 800,- a taxík? Asi 1300,- nebo 1400,-... Takže hustý...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 16:59
Ten taxi- to se nedivim. jo rentgen tady v Liberci m? vyšel na 250! tak to jde. ale u And?la sono za 800. a jak dlouho zvracela?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-05, 17:03
Danka: No, já p?išla dom? v 10 ve?er, jdu do pokoje a vidim, jak vyd?šenej Rocky prchá z pelíšku a jak tam mám ten dome?ek, tak takovou škvírou prolet?la najednou šavle... no, pak další... tak jsem ji dala do p?epravky a šly jsme. V p?epravce zase zvracela, asi 3 minuty se skoro dávila a já nev?d?la co s tim... :(( no, u Hnízda samotnej Rentgen stál 500... prohlídka 200,- a injekce necelou stovku... ale zase jí zrentgenovali... já dostala oble?ek a šla jí držet i s Hnízdem v oble?ku....
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 17:56
a není to reakce na n?jaký o?kování? a co ?ekl doktor? to mi ?ekni co to je? jo tak tady jsem dostala taky vestu a musela jsem ho držet sama. M?žu ?íct, že to bylo n?co strašnýho! Bála jsem se, abych n?co neud?lala jemu a aby vyšel ten snímek. fotila nás asi 6x! tak že opravdu síla!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-05, 18:53
Danka: Tak to nám se to povedlo napoprvý, ale sama jsem ji neudržela... u nás to reakce na o?kování bejt nem?že, když ješt? nebyla o?kovaná... :(( A doktor ne?ek nic- Hnízdo, že to vypadá v po?ádku, ale že kdyby n?co, a? p?ijedem. A ten z pohotovosti??? Taky nic :(( Mám pocit, že to nikdo neví... :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-05, 21:31
n?který veti jsou šílený
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-05, 21:54
Rynn: a co ten Šejdr????? už si tam m?la být!!! tam zavolej!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-05, 23:42
Jak tovypadá s malou?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-06, 02:01
taky by m? to zajímalo, jak to je s Rynn!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-06, 12:12
Zatim zkusíme ješt? Hnízda, ten má výbavu snad i stejnou, jako na Šejdru... A když nepom?že, jedu na Šejdr... akorát že u Hnízda m?žu bez objednávky, aniž by to byla akutka. Ona už nezvrací (klep klep klep), ale moc nežere... tak jí chci nechat ješt? prohlídnout... ach jo :(( pak napíšu, jak to dopadlo. A co vy a prckové??? Jak to jde?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-06, 20:22
No Niky bere ATB,každý druhý den chodíme na injekci,po?ád kašle,ob?as zasípe ale už bych ?ekla,že je to lepší,ale ted je natom po?ád stejn?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-06, 20:58
Holky, je mi vašich frete?ek moc líto, budu na vás myslet a budeme vám s tcho?em držet pale?ky, aby se všichni co nejd?ív uzdravili...

Rynn - tyhle výdaje jsou ješt? nic, my jsme za vaterinu s naší psinou první rok nechali snad 30tisíc.. To byla zlomená noha, natažený t?ísla, zápal plic a spoustu dalšího. M?li u ní podez?ení na rakovinu k?že... Ale te? je mi popravd? úpln? jedno, když sežere na procházce n?jaký to lejno, aspo? má odolnej žaludek, znám psi, kte?í si k tomu jenom ?uchnou a už mají srád?ru...

Takže holky, držte se!!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-06, 20:59
holky - taky držíme tlapky a p?sti, co doma máme =))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-06, 21:10
Díky moc...
Petra p.: Jojo, já v??im... jenom v duchu d?kuju mám?, že mi tu nenechala hotovost, ale svou kartu... pokud už si zejtra budu moct vzít Meggie dom?, budou to další 2000,- , pokud ne, bude to ješt? víc... Hlavn? a? je OK :((
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:10
Rynn: to je fakt šílený!!!! Snad bude v po?ádku!!!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:14
Doufám :((
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:17
hlavn? nám dej v?d?t hned, jak to budeš v?d?t!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:23
Danka: Zejtra odpoledne... mám do 5 školu, tak se tam rovnou stavim... no, maj m?j telefon, takže kdyby se n?co rapidn? zhoršilo, tak mi snad zavolaj...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:29
a jaký je to ve škole?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:34
co se rynn stalo s malou?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:34
Ješt? po?ádn? nevim, za chvíli si za?nu d?lat ?idi?ák (!!!), zejtra máme od 11, budu mít špan?lštinu a n?m?inu jako nový jazyky a angli?tina jako pomaturitní... v naší skupin? ?ítající asi 60 lidí bylo 8 kluk?... ta skupina bude ješt? jedna... no, trošku nepom?r... a ješt? k tomu to byl samej frajírek :( takže zase nic...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:35
kure: Všechno je v "už si nevím rady"...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-06, 22:36
ok
Avatar

Aktuální stránka:27 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist