Aktuální stránka:31 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:33
to je to jejich kouzlo =) a ?ím víc je ?lov?k zam?stnaný, tím pádem nedš?lá žádné blbosti =)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-02, 18:14
ahoj holky. zdravím všechny. Tak už su v Brn?, Lakýsek mi cestou málem um?el. bylo mu šílený vedro, sotva dýchal, všud? slintal, klepal se... pak m? i po??ral. já m?la takovej strach..ale je snad v pohod?, akorát jsem ho p?isk?ípla v posteli, snažil se vlíst do vnit? a já ho nevid?la...snad jsem mu nic neud?lala, ale jsem ješt? ve škole.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 21:08
ur?it? ne =) to bude vpohdo?, uvidíš =)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:47
Danko neboj, bude ur?it? OK... naši tcho?ové se zase dostávaj do puberty, hrozn? te? koušou rodi?e, zvláš? Rocky... takže zejtra rozjíždíme program "uplácení"... aby nám to nep?erostlo p?es hlavu... mn? kousne jenom sem tam n?jak víc, ale rodi?e to už odnesli i do krve :((
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 22:48
tak m? napadá, rynn - chodíš ob?as do stromovky na fret?í procházky? =)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-02, 23:00
Ahoj holky,jsem ráda,že sem v?bec píšete,dloho jsem tu nebyla:)A Danka:neboj nic mu neni,m?že to být jen cestovní hore?ka,do dvou dn? nejdýl se zase dá dohromady a to že si ho sk?ípla v postely bude taky v pohod?:)Vždycky když jim t?eba necht?n? šlápnu na nohu(našt?stí se to nestává ?asto)tak jim opusinkuju celý t?lí?ko a pak jim ješt? vynadám,že se mi nemaj plíst pod nohama:)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-02, 23:08
amonnia: Tam jsou fret?í procházky??? Já tam byla parkrát s n?jakym fretka?em nebo sama s n?kym a Rockym... prooo???? :-O
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 07:35
RYNN - no prototože tam ob?as chodíme a napadlo m?, že m?žem jít spole?n? ´=) ale je pravda, že jsme tam už dloooouho nebyli =)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 09:11
amonnia: Když bude aspo? trochu dobrý po?así, tak p?jdem s Rockym rádi... s Meggie se dostanu b?hví kdy, nejsou postrojky :(( Nejlepší by byl víkend, jinak mám do dlouho školu... takže t?eba sobotu brzo odpoledne... jak by se vám to hodilo :) ale ur?it? bysme šli :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 11:21
Rynn – neboj, ono p?es týden než se dostaneme do stromovky, tak to trvá z práce alespo? ho?ku, takže to bysme mohli až tak kolem šestý – p?l sedmý a to je pak už tma =/ jinak víkendy preferuji daleko více =)

Každopádn? – víkendy musíme zkloubit s t?ma p?ípravnýma sobotama /ale to jsou jen soboty, takže ned?le volné/ a pak, kdy jedem na Moravu =)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 19:56
Já m?žu ned?li každou, pokud nejedu s rodi?ema na chatu, což te? moc nejezdim... takže kdybys mohla klidn? tuhle ned?li, tak sta?í napsat v kolik a pokud nebude pršet nebo n?jak extra foukat, jsme k dispozici :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-03, 20:45
Taky bych šla s t?ma moema raubí?ema ven,ale u nás po?ád prší a prší
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:59
rynn - oukej =) zatím to vypadá, že ned?le je ouk, takže zatím záleží na po?así, ju?

ku?e - z toho si nic ned?lej - tady taky =/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:01
amonnia: OKOK :)) budem se t?šit, tak hlavn? musíme za?íkávat po?así... :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:08
no ur?it? =)

akorát se bojím, že opravdu, když za?al podzim, že bude pršet, pršet, pršet =/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:11
M?ly bysme po?ídit plášt?nky pro tcho?e :D jako jsou ty ohavný pro psy, t?eba s kapucou, tak n?jaký hezký pro fretky :)))) a ješt? zateplený, aby jim nebyla ziminkaaaa... :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:13
ježiš, to jsem te? vid?la p?íšern? zelený oble?ek pro psa . ate? jsem si vzpomn?la, že jsem jednou vid?la - (jak mají yorkší?i takové ty gumi?ky na hlv?, aby jim chlupy nepadaly do o?í nebo berušky tam maj), tak ne takovýdle typ ps?, ale koukala jsem asi 5 minut na pudla, co to má na hlav? p?ilepenýho a to se mu n?kdo tam snažil dát gumi?ku - no d?s! vypadal jak blbe?ek ..
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-03, 23:15
No, sta?ej ty oble?ky :D takovej svetr s kapucou, rolák, kšiltík... d?s!!! Já bych to psovi nedala... maximáln?, kdyby byl nastydlej tak by dostal n?jakej návlek :D
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 08:00
hehe ,ale zase nem?žeš okolní lidi p?ipravit o zážitek na celý život - mimo to, kdyby to bylo na m?, ur?it? ned?lám z psa blbe?ka, jen proto, že "je to móda" =)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-04, 09:36
Že jo??? Ono nic se nemá p?ehán?t... Pes má bejt pes, kterej n?co vydrží a ne rozklepaná krysa, který je zima už p?i 20 stupn?ch... nic proti malejm ps?m, to v?bec...ale nejsou to ?asto ani psi... ne všichni... :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-04, 09:51
tak snad mu nic nebude. je to s nim d?sný. po?ád kouše, do krve, nevim co s tim d?lat. Pot?ebuju jít s n?jakou fretkou ven, aby se vyblbnul, protože to s nim je šílený. a co nového?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-04, 10:01
No jo, puber?a?í :) výhoda 2 fretek (mimo jiné, pochopiteln?)- vyblbnou se hlavn? spolu, do nás se zahryznou jenom málokdy.... Jinak novýho celkem nic, všechno je OK... co ty?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:43
Ajoj holky,ten oble?ek je dobrej nápad t?eba na zimu,napíšem do skla aby n?co navhly.)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 22:13
ku?e - nejsem si jistá, že by fretka nosila oble?ky =/

tipuju to na 5 vte?in =/ a pak bude koumat,jak z toho ven =/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-05, 01:31
amonnia: Já bych to spíš tipla na to, že za 5 vte?in z n?j bude venku... aspo? Rocky by byl... :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-05, 07:42
RYNN - lepší varianta =)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-05, 13:30
Amonnia: :D no, ale mohlo by to bejt zajímavý... ješt? št?stí, že fretky nejsou blbý a nenechaj si ty oble?ky na sebe navlíknout... to by bylo d?sný...
Jinak, pokud bude jako dneska i v ned?li, tak by procházka šla, ne???
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-05, 15:24
ur?it? a na tomalování jdeš?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-10-05, 15:36
Holky - máte na mysli takovéto oble?ky?

[img][/img]
Avatar

Přílohy: FW272.jpg (11kB)   FW006.jpg (8kB)  
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-05, 19:04
Leyla: To je d?snýýýý :D Santa??? :))
Amonnia: Nee, já nemám zrovna výtvarný nadání... :))
Avatar

Aktuální stránka:31 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist