Aktuální stránka:30 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-20, 00:48
jo tak v ?íjnu? super. sta?í ?íct kdy. Tak až bude mít všechny o?kování! na sraz nejdeš? a tak je ke m? vezmeš oba dva? vlezou se ti do p?epravky?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 11:31
Oni se do p?epravky vejdou, ale nevim, jak tam spolu vydržej... tudíž, když to p?jde, bude Rocky na vodítku, už to zvládá obstojn?... :) jinak bych je vzala oba dva... na srazík asi ne, psala jsem tomu chovateli, jestli by mi na okopírování nep?j?il o?kovací pr?kaz a zatim e ješt? neozval... ale t?eba se ješt? ozve... tak uvidíme :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:33
Já bych cht?la jet, jenže sama..:o( Tak to m?j Lakýsek na kšírkách nerad chodí. Ani ho radši moc netahám ven, protože by pak cht?l po?ád, jako ten m?j minulej. Bohužel jsem zjistila, že se fretky neuv??iteln? rychle u?í. Protože každý den byl v 7 hodin ve?er nalezlej p?ed dve?ma a že chce ven, když jsem hned nešla, tak za?al škrábat dve?e, koberec...prost? hrozný!A kdyby pak šel aspo? jako pes..to jsem se nad?ela..
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:45
Rocky je na procházkách skv?lej, vždycky na jednom míst? ?muchá a pobíhá, pak bu? popojdem, nebo ho poponesu a tak po hodin? a p?l mi usne na klín?, trochu se vyspí a zase znova... takže pohodi?ka... :) já tam možná p?jdu i bez fretkouna, abych se koukla, o co jde a tak... ale s nim bych tam radši, no... :(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:25
Tak byla si na sraze? dneska jdu s nim na o?kování proti vzteklin?, tak už s nim budu moc chodit ven :o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:32
Jojo, m?la jsem bejt s d?tma, když budou kreslit, boužel jich moc nekreslilo... sice bez tcho??, ale bylo to fajn... Rocky už vzteklinu má a Meggie v?era byla na první psince... a jak jinak je???
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:45
pro? si tam nevzala tcho?áka? a kolik tam bylo lidí? p?íšt? ur?it? pojedu! jinak nic moc..jsem po?ád sama.. ješt? že mám Lakyho. Už nekašle..?uk,?uk na d?evo.. ale už za?íná puberta, kouše upln? všechno a všechny. nevim co s tim. táta ho za?íná nesnášet :o(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:49
Lidí hodn?, tcho?? snad n?co kolem 50... protože jsem nem?la o?kovací pr?kaz matky a on m?l vzteklinu teprve 14 dní... jinak to bylo p?kný, dobrý švestkový kolá?e, fretky v trubkách... :) já už moc sama nejsem, nevim, co se z toho vyvi?e, uvidíme... n?jak to dopadne.... a puberta nám za?íná taky klepat na dve?e... Meggie je zlatá, Rocky šílenej, ale milášek :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:01
V?ta: Já už sama nejsem, nevím, co se z toho vyvine, uvidíme.... je úžasná:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:03
:D proooo????? :)) vždy? já sama nevim..... :-O
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:05
No sama p?ece nejsi, máš dv? chlupatý obludy.. s t?ma sama být nem?žeš:-)

A pokud se ta v?ta týkala n?jakého chlapa:-) tak zní dost divn?:-)

Ale to bylo jenom na okraj:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:16
se máš... ale já vlastn? taky nejsem sama.mám smra?ocha, který m? zam?stnává jak to jde. Te? jsem se rozešla s klukem, protože mlátil Lakyho! A našt?stí jsem na to p?išla v?as. A to jen kv?li tomu, že mu lezl po zádech. A sám na m? za?al ?vát, že mám ráda víc toho "hnusáka" než jeho.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:16
Jo, chlapa... jenže já fakt nevim... jelikož možná odjede do zahrani?í a teprv spolu za?ínáme, tak neim, jak to bude nebo nebude....
Jo, sama s tcho?ema nejsem, to je fakt... i když ráno byl Rocky na zabití.... :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:17
No, já je už taky seznámila, nechal se od Rocky kousnout, vzal si ho na klín a bylo to OK, ale zase si z n?j d?lal srandu... na což jsem se netvá?ila práv? p?ív?tiv?, tak toho zase nechal :))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:20
Danka: Tak to je síla. Tohle nikdy nepochopím
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:21
Ješt?, jak ho mlátil????? Já akorát cvrnkám do ?umáku, když víc kousne....
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-09-26, 15:43
práv? že já to taky nechápu. Upln? suverén?, jako kdybych ho m?la za to ješt? pochválit. To už bylo i na m? moc!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 15:47
Jako p?es zadek??? nebo jak??? Takys ho m?la praštit...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:07
Ufff...Danka, ja som s tým svojim (chlapon, nie tchorom) cca 13 rokov, ale keby v zlom položil ruku na tchora, tak okamžite letí aj s futrama...on by to ale nikdy neurobil, rozmaznáva tchora ešte viac ako ja.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:08
Asi tak... já nesnesla ani to, že si z n?j d?lal srandu.... no, radši p?estal...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-28, 22:26
Ahoj holký jak se vede?Kone?n? jsem se sem po dlouhé dob? dostala,jsem tak zaneprázdn?ná školou,že to hr?za,jsem ráda,že mám aspon trochu ?asu na ty dva moje smradochy
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 02:33
Taky mám už docela u?ení... dv? písemky z NJ, ob? za 1, he?... a te? jsme psali špan?lštinu, to bude horší :-/ jinak docela dobrý...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-29, 03:43
Jak se má Naomi ? :o) n?jaká fote?ka by nebyla?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-29, 17:34
Ahoj Jordi,myslim,že se má dob?e,teda soudím podle její ak?nosti:)fotka by byla,ale až mi pošlou m?j rozbitý foták z opravny:)Nechala jsem ho na deset sekund na postely a ty dva lumpové si ho vyp?j?ily.
Teda už vyrostla,sice je oproti nikymu malá,ale od tý doby je z ní po?ádná ženská,už ani moc nekousne,jen tak n?kdy z legrace,dneska sme byly plavat ve van? a ted se válej v postely jak lazarové:)
jinak mi Nikyho p?kn? zkazila:)p?inutila ho,aby jí pomohl ud?lat díru do kalhot,vždycky ho tak vyprovokuje,že žasnu,umí to s chlapama.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:28
Šikula :o) Je zajímavé, jak se ty fretky vždycky brání d?lat lumpárny, když je ty druhé fretky k tomu nutí, že? :oD Maminka když byla malá, tak roztrhala lino v kleci, (ve staré) No a pak nám rozkrábala koberce a ostatní také "donutila" škrábat koberce :o) Tak až budou fote?ky k mání, moc ráda uvidím, jak roste.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:45
Na v?dcovství musí mít ?lov?k i zví?e talent - se scho?em svád?jícím k lupmárnám mi to p?ipomn?lo psa Arnoštka mé kamarádky, který pravideln? každou procházku - zejména pak ráno, když se sp?chá do práce - p?ivede tém?? až k domu kolem 5-7 ps?, za nimiž b?ží 5-10 hysterických pání?k?, kte?í do práce sp?chají taky a Arnoštkovo pozvání na návšt?vu ignorují :o)))))))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-30, 18:08
no asi tak n?jak to funguje u nás:)ty dva raubí?i se doplnují,já bych m?la n?jaké fotky,ale jsou rozmazané a neni na nich nic vid?t.Ona chvilku neposedí.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-01, 10:25
no tady je teda ale nuda
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:34
tAK co ku?átko, už je to lepší? =) nebo se stále mra?íš na život?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:31
no o moc lepší to neni:)a neboj nemra?im se,jen m? už štve,že nemám na nic ?as,ani na sebe ani moc na svá zví?átka,mám jdiný št?stí,že v?tšinu svého dne prospí
Avatar

Aktuální stránka:30 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist