Aktuální stránka:5 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-07-25, 12:26
to ješt? nic není nejlepší je když ti obsah pra?ky - tzn použité spodní prádlo apod p?emístí za my?ku která následkem tohoto ?inu p?estane fungovat povolaný opravá? na m? koukal jak na cvoka obzvláš? když jsme mu rudá vysv?tlovala že to byl tcho? a ten byl zrovna s p?ítelem na chat? i s klecí takže jsem vypadala že si vymýšlím a ješt? to svádím na jakési divné zví?e ...........:o))))))))

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-25, 12:40
Muj tcho? je nau?enej sednout si na ba?oh a p?es rameno koukat dop?edu (když jsme šli takhle po Praze, tak si nás ty cizinci fotili a spousta lidí se m? cht?la na n?co ptát - bohužel anglicky a já cizím jazyk?m moc nerozumím - tak jsem je ignorovala). Klidn? bych vyrazila s tebou, ale z Plzn? to mam docela daleko. A není t?eba n?kdo u tebe s ko?ma? Jako že by ses tam šla aspo? podívat? To by t? taky dostalo na jiný myšlenky...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-25, 21:00
Možná se vrátím do své minulé stáje teda pokud stim budou všichni souhlasit.No myslim,že se všichni uvidíme na srazu co se prý koná v zá?í v praze.Nebo až se bude n?jaký konat:)o žádném zatim nevim

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-26, 10:21
No tak se m?žu asi vrátit do stáje:)zase budu mít ke koním blýzko.Tedodjíždim na týden na vodu abych se trochu odreagovala a pak vám napíšu jak jsem se m?la:)Doufám,že to tam bude super.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-26, 10:45
Kam dáváš tcho?inu?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-26, 13:59
Naši ho budou hlídat,snad se o n?j dob?e postaraj.Nejradši bych si ho vzala sebou,ale nejde to.náhodou se p?eklopíme a utopí se.To bych nep?ežila:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-07-26, 14:20
Ku?átko, tak hezkou dovolenou :-))))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-28, 11:35
Jo i já p?eju ku?átkovi hezkou dov?u :-) a chválím ho, že je rozumný a netahá tcho?inu na vodu :-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-28, 11:54
Taky se p?idávam a p?eji hezkou dovolenou ;-) A koukej tam n?koho poznat a v týdnu zajdi na koníky, aspo? je pohladit, uvidíš, jak ti to ud?lá dob?e! A nezapom?? jim vzít n?jakou mrkvi?ku :o)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-28, 12:12
taky p?eju hezkou dovolenou :o)
Bez tcho?í?ka si ji líp užiješ protože si nebudeš d?lat starosti, jestli mu neni horko, nebo t?eba jestli mu n?co nechybí... v?? mi mám to vyzkoušené (ne že bych byla taková krkav?í matka, ale dala jsem je na dov?u na hlídání, bála jsem se aby jim n?co nechyb?lo, navíc Ferda nemá úpln? šik srdí?ko tak jsem necht?la horka riskovat...)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-06, 23:13
Ahoj tak jsem zpátky,musim ?íct že na vod? tobylo super:)Sice nám v?tšinu dní propršelo,ale n?jak nám to nevadilo.Po?ád bylo co d?lat a hlavn? byla sranda.Jen mám špatnou zprávu,nikoho jsem tam neulovila,ale je to dob?e aspo? si prov?trám hlavu a n?jakej nápadník už p?ijde sám.A co vy nového?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-07, 11:38
jé že by tu zase nikdo nebyl?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:38
Ahoj Kure, chci jenom rict, ze naprosto chapu tvou situaci... bude mi 20, s pritelem sem skoro 4 roky, netusim, jak to ted mezi nama dopadne a s kamaradama jsem si to pos.... sama, kdyz jsem odmitala ze zacatku chozeni akce s nima, protoze jsem chtela byt s nim, i kdyz on me nenutil, ale davala jsem mu prednost... takze ti drzim palce, at si najdes nekohgo normalniho a at jsi spokojena...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-07, 13:02

Ahoj Ku?e, tak jsem o víkendu zjistila, že jsem na tom podobn? jako ty (i ty Rynn). Taky mám hlavn? p?ítelovo kamarády a n?jaké svoje, ale ti m? prý pomlouvají na každém rohu (i když nev??ím hned všemu...).
Našt?stí te? po pár letech zase za?nu chodit na koníky, tak se moc t?šim...
A co jinak? Co d?lá sch??e? Ten m?j asi za?íná puber?a?it, protože d?sn? kouše, drápe a d?lá ?im dál víc lumpáren.. Ale o to v?tší sranda s ním je! T?eba když si hrajeme s igelitkou a on ská?e okolo ní a kvoká a má otev?enou tlami?ku, jako že kousne, tak to vypadá, že se sm?je... Jinak p?ítel mu bude asi natá?et nový video, p?ece jenom to první natá?el, když mu bylo 10 týdn? a te? už jsou mu 4 m?síce, je to p?knej macek a d?lá úpln? jiný trdloviny (mimochodem, ty brejle jsem po?ád ješt? nenašla a v?era mi ukradl z ba?ohu zubní kartá?ek...).
Tak zatim ahoj Petra
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-07, 13:15
Petra p.: To mi n?co ?iká, mám jedinou kámošku, na kterou se m?žu spolehnout, jinak jsem taky zjistila, že m? lidi, který jsem považovala za kamarády pomlouvali, nebo jsou to kamáradi p?ítele... Jinak mám jenom známý, na který se pro zm?nu nem?žu spolehnout v?bec a je to jenom tak sem tam n?kam zajít. Ale s fre?á?kem je veselejc, dneska jedem na první o?kování, tak doufám, že to dob?e dopadne...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-07, 13:22
Rynn: Já kamarádku, na kterou se m?žu 100%n? spolehnout nemám žádnou. Nikdy jsem netíhla k holkám, spíš ke kluk?m, takže mám t?i takový kámoše, na který se m?žu obrátit t?eba ve t?i v noci... Jinak taky, popovídat, sednout k pivu a tim to kon?í... Máš pravdu, že s fre?á?kem je daleko veselejc, já mám úpln? ze všeho nejradši fre?á?ka a svýho psa... Procházka a lumpa?ení s nima m? vždycky zvedne náladu... Rynn, odkud si?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-07, 13:40
Petra p.: Jsem z Prahy, co ty? Ja mam s holkama ten problem s pomlouvanim... Ale jinak je fakt, ze vetsina tech znamejch jsou kluci... jo, je s nim veselo, ted mi tu pomaha s psanim na klavesnici, je to sikulka :)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-07, 14:51
Rynn: Já jsem z Plzn?. To je proti Praze fakt malý m?ste?ko a v?? tomu, že tady zná každej každýho... Všichni se navzájem pomlouvají, nikomu tu nem?žeš v??it a každej *** s každym.. To je problém malejch m?st..
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-07, 14:58
Petra p.: Hele já to chápu, jezdíváme na chatu do vesni?ky kousek od Pod?brad, bydlí tam asi 500 lidí... všichni si vid?j do talí?e, n?kdo za n?kym p?ijede a hned jsou z toho drby.... takže to znám. Ale je fakt, že je to i v Praze, v t?ch "vilovejch" ?tvrtích, kde žijou p?evážn? d?chodci... takže ani ta Praha neni anonymní, bohužel. Ale má to i nevýhody, když si nikdo nikoho nevšímá... ale chápu, že to musí bejt nep?íjemný...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-07, 15:05
Rynn: To si piš, že je to nep?íjemný. No dy? to znáš. Ale zase do Prahy bych jít necht?la. Je na m? moc velká a složitá, špinavá. Plze? je taková útulná, ale je to tim, že tu žiju celej život. Kdybych se narodila v Praze, tak je to taky o n??em jinym...

Ku?átko se nám n?jak neozývá, vi??
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-07, 15:12
Petra p.: Jo, já jsem zase spokojená s Prahou, všechno na dosah ruky a tak, ale taky, narodila jsem se tu, takže to beru jinak... ale je fakt, že Plze? mi nep?ijde zase až tak malinká, že to se ješt? dá. Já bych asi m?la problém hlavn? s tou vesnicí a s t?ma vesnickejma drbama...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-07, 15:23
Rynn: Oni ty vesnický drby jsou tu taky. Jde jen o to, kam se za?eníš, protože když jsu poslední dobou do m?sta, tak m? to p?ijde, že jsou tady lidi prost? v partách a jedna parta druhou pomlouvá. Já nevim, ale takhle to vidim já. T?eba se to zm?ní, až si ty lidi založej rodiny (ale valnou v?tšinu z nich si neumim s ko?árkem p?edstavit, v?etn? mýho p?ítele). ?ekla bych, že tady máš taky všechno na dosah ruky. Já bydlim na sídlišti na kraji Plzn? a když sednu na tramvaj, tak jsem za 8 minut v centru m?sta a za 20 minut na druhym konci. P?ed barákem mam takovej komplex, kterej tu kdysi postavili komunisti, tam jsou potraviny, trafika, video p?j?ovna, chovatelský pot?eby, fo?ák, koberce, seda?ky, klí?a? a spousta v?tnamc? a další krámky, takže si vlastn? m?žu koupit co pot?ebuju... jsem tu taky spokojená, ale je to prost? tim, že tu žiju od mali?ka...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-07, 16:11
ahoj už jsem tady,d?lala jsem bráchovu a tátovi ob?d.kone?n? mám zase chvilku na sebe:)Jo koukám,že s t?ma chlapama jsme natom ?pln? stejn?.já ze za?átku taky nikam necht?la chodit a jak to po 4 letech dopadlo:(ale už m? to netrápí sice mám ob?as pocit,že jsem sama,ale mám tu fre?á?ka a ten m? drží nad vodou

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-07, 16:37
kure: Jo, já sice už te? vim, že jsem ud?lala chyb, ale je to p?ece jenom malinko opožd?n?. Ale jsem aspo? pou?ená do p?íšt?...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-07, 16:40
Petra p.: Jo, vždy? Plze? neni tak malinká... Ale taky, zvykla jsem si v Praze, sice taky nevyužívám všechno, co se dá, všechny kulturní akce a tak, ale t?eba blízko mám Stromovku i Letenský sady, takže parky tu jsou a pak v?ci jako kino, obchody a tak mám docela kousek... zvykla jsem si na ten ruch a jsem spokojená... i když je fakt že v noci se sama bojim, když nejsem v centru... v Pod?bradech mi nevadí jít v 1 v noci po kolonád?, ani m? nenapadne se bát. I když je fakt, že to neznamená, že se mi nic nestane :)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-07, 22:50
Rynn: to sice neni tak malinká, ale t?ch lidí v našem v?ku tu zase tak moc neni a valná v?tšina se zná... T?ch hospod, ve kterejch se schází mladý lidi tady taky moc neni, odhadem tak patnáct až dvacet, ale každej chodí nej?ast?jc tak do t?í cty?. Takže když n?koho hledáš, zaru?en? víš, kde ho najdeš a s nim i spoustu jinejch "zajímavejch" individuí...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-08, 10:46
Petra p.: Jo, to v??im... V n??em m?že být výhoda, že se všichni znaj a p?itom o není vesnice, ale... to je jak všechno, ur?itý výhody a nevýhody.... M?žu se jenom zeptat, kolik ti je??? Jen tak mimochodem... :)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kakunka (IP)
Datum: 2006-08-08, 10:47
Nazdar Kure, zalozila jsi vlakno, ze hledas kamarada z Ceske Lipy a okoli. Ja jsem ti odepsala a zadna odpoved... Nedavno jsem se prestehovala do Cesky Lipy a vuuubec nikoho tady neznam, proto ti pisu.. Fretky tady bohuzel nemam, musela jsem je nechat u rodicu.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-08-08, 12:19
To kakunka: Tak sa mi zdá, že Ku?e je na dovolenke, takže asi nemá prístup na net a preto neodpovedá.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-08, 12:49
Rynn: je mi 21, pohybuju se v?tšinou v hospodách s mýma vrstevníkama (znam i starší lidi), ale jen takový trdlování po hospách m? moc nebaví. Radši si zajdu na n?jakej koncert (už jenom proto, že znam spousty lidí, co v kapelách hrajou a ráda si je poslechnu...).
Avatar

Aktuální stránka:5 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist