Aktuální stránka:3 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:06
Pavlo: Ja jsem z Teplic spise z male vesnicky 7km od Teplic.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Pavla (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:09
Marky Ball:
Já jsem z Prahy.
Minulý týden jsem byla v Ústí v ZOO pro dva nalezence. Toje kousek...
Jednoho má kamarád a jednoho já.
Už mám t?i.
A co v Ústí, tam jsou n?jací kamarádi fretka?i???

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:12
Iv?a, zkusím, jak mi p?jde a kdyžtak bych n?jaké taky mohla zkusit ud?lat. Mám te? nový PC a pár nových program?, takže t?eba to v n?jakém p?jde lépe:-) Uvidím a dám v?d?t:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:14
Pavlo:jo mam spoustu kamaradu s fretkou i z me vesnice tu jsou tri a v Teplicich take i v UL

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:15
Nessie - Dej. Po?kám na info a budu se t?šit, byla bych ráda, kdyby to šlo ud?lat líp než se to povedlo m? (v sou?. dob? nám nejde ani tiskárna). Ježiš, to by bylo super, kdyby z toho nakonec n?co vážn? bylo :oD
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Pavla (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:16
Marky Ball:
to je dob?e že tam jsou fretka?i, to je fajn...

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:19
no jo ale nemame zadne ted srazy ale je take moc velky teplo na ne chodim az k veceru ven s nimy ale to si libuji

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:21
My te? chodíváme okolo 20:00 d?íve je moc HIC :o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:34
jo jo my taky kolem 20:30h ten Hic trochu prejde a je to lepsi

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-21, 15:02
Ty záložky by cht?ly ud?lat ve photoshopu, vytisknout na laserovce a zalaminovat, pak by byly docela profi, ne?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-21, 15:06
Jojo, na Photoshop jsem myslela, jen nevim s tim laminovanim, to se asi neda udelat domaci vyrobou, co?:-)
Akorát s Photoshopem ješt? nejsme kamarádi, ale co není m?že být, zkusím se s ním zkamarádit o víkendu:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-21, 15:10
já se snim bohužel ješt? zkamarádit nedokázala... :o( jinak už bych se do nich pustila...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-21, 15:15
Noo, ja uvidím, zatím jsme totiž nic takového nezkoušela, ale nejsem p?ece žádný technický antitalent, já ho poko?ím:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-21, 16:13
Máme klubovou laminova?ku ;o) Kupodivu to vyjde mnohem levn?ji než nechávat laminovat na kopírce.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-21, 16:15
Ty joo, klub je teda vybaven:-) To jsem se jen ptala, jestli mám práv? kdyžtak n?jakou shán?t:-)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-21, 17:28
koukám,jak se to tu rozjelo,neboj f?ukat nebudu.P?íští týden jedu na vodu a potom bych mohla upíchnout ty fretky na stroji,neni problem.Jen mi pošly šablonky a látku jestli máš nebo mám vyhrabat n?kde já.?ekni si MFR.Ráda pomohu abych na srazu aspo? n?co m?la ud?laného.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-21, 19:01
Teda pokud to zvládnu

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-21, 19:14
Ur?it?. POšli mi na mail petra"zaviná?"fretka.cz adresu, kam ti mám poslat st?ih a návod k šití :o)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-21, 19:55
ok posílám

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 00:56
halo, halo. pokud neumíte s photoshopem, nevadí. p?ítel v tom umí a nebude problém n?jaké fote?ky dát dohromady ;o)
ale bohužel nemáme ani tiskárnu a ani nic jiného. v práci bohužel tiskárna je jen ?ernobílá a to by nebylo ono.

Takže m? napadlo, že m?žu pomoct s t?ma obrázkama, vytvo?it je ve photoshopu,ale bohužel pak p?edat zase dál =/
a napadlo m?, jaké obrázky byste tam cht?ly?? sta?í t?eba odkaz na stránky, na kterých se vám zalíbily obrázky nebo poslat majlem ;o) a to by bylo, aby nebylo ;o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 09:28
n?co vymyslíme

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 13:18
Nevim pro? ale ob?as mám pocit,že o m? nikdo nestojí.!!!!!!!!!!!!!

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 13:36
ku?e.. ale kuš.. myslím si, že opravdu, ale opravdu v?tšina lidí má tento pocit. m? když chytne po?ádná depka, není se mnou k vydržení .. to mi v??. ale už vím, jak na to =)
tenhle pocit musíš ze sebe dostat pry?.. je spousta v?cí, lidí a ur?it? i zví?at, které by se bez neobešly a v??, že každý ?lov?k má to své místo na sv?t?!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 13:42
Jo já mám jen fretku a žádného ?loví?kajsem na všechno sama.P?ítel se semnou rozešel a všechny kamarády mám tam.Musela jsem se odst?hovat spátky k rodi??m.Prost? opravdu nemám za kym tady jít.Nikoho tu pomalu neznám.Myslim ve m?st?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 13:43
ani d?ív jsi tam nem?la kamarády? když jsi bydlela s vašima?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 13:46
jo m?la ale ty už mají jiná ?ísla a kamarády,zájmy a hlavn? nevim kde je hledat.Pár lidem jsem psala,ale kašlou na m?.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 13:50
to znám... m?la jsem taky nejlepší kamarádku, ale i když ?íslo i adresa z?stává stejná, naším posledním rozhovorem bylo jak se máš? dob?e..
je to zlý, když kolem sebe nikoho nemáš ... ale nev?š hlavu, chce to ?as ...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 14:02
já vim,víš co je nejhorší?Že jsem k v?li n?mu prodala kon?,a on se na m? vysral.Takže nemám ani kon? ani kámoše ani kluka

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:17
Ahoj Kure,muzu se optat,proc si kvuli nemu prodala kone?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:25
nene. nejhorší je to, že ses pro n?ho ob?tovala a on se na to všechno vykašlal a tebe pustil k vod?.
Ale jak se ?íká, život je pes, ten t? nau?í. Jenže n?kdy schytáš tolik kopanc?, že si už ?íkáš, prost? to je na prd. tak m? se stalo to, to, to.. a co já z toho mám?
Jenže i ten život má další stránky - tak t?eba, máš tcho?átko a to tcho?átko by se mohlo dostat t?eba do špatných rukou. Ale p?išla jsi ty, staráš se o n?ho a prost? to tcho?átko se má jako v ráji.. co ty na to?
Avatar

Aktuální stránka:3 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist