Aktuální stránka:4 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:34
Víš Niky,miluju ho a tak proto,kon? jsemtaky milovala,ale prost? moje láska k n?mu asi byla siln?jší.Plánovaly jsme budoucnost a ted mám hovno.Je lepší,že kon? už emám,protože bych jí tady nem?lla kam dát.
amonnio-máš pravdu,nemít tcho?áka,tak se zbláznim,ten se má nejlíp na celém sv?t?:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:41
no vidíš, takže ?as, který smutníš, ur?it? budeš chtít zm?nit a budeš se o n?ho ur?it? starat ;o) a on ti to bude oplácet svou láskou k tob? ;o))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:45
no fre?ák je naštvanej když odejdu je na po? a nechám ho v pokoji samotného,nebo cítí že jdu ven a nebudu ho brát sebou v tom parnu,tak je taky hrozn? uraženej a drží se m? jako klíšt?,pak mi nezbívá než p?ed nim utíkat,ale pak mi ho je líto,kouká jako potrefená husa

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:52
ony ty potv?rky jsou velice chytré... v?era jsem byla ješt? ve?er na netu a sedím si na gau?íku, no?ásek - klide?ek a Paige, jak vid?la, že prost? ješt? nespím, tak d?lala takový kravál, že by se za n?j nikdo nemusel styd?t. no nakonec se z té klece samoz?ejm? dostala.. ;o)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:57
no to ten m?j to d?lá taky,jednou jsem hozav?ela do klece,aby mohl spát(už bylo pozd?-chodí kolem desátý)a pak jsem se musela plýžit do postele aby nezjistil,že už jsem doma.Ale pokud d?lá v kleci bordel a zlobí,tak sta?í ok?iknout a je klid

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-22, 16:00
u nás to rázné fuj pomáhá jen málokdy a navíc, nemožu ju zatrest zav?ít do klece, když už tam potvora je a nechce spát! .o/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 16:07
já našt?stí ho mám nau?eného,že když ho zav?u de se spát.A to respektuje,ob?as to zkouší,ale má sm?lu.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-22, 19:41
To Iv?a: Tak srovnat fotky pod sebe t?žký není:-) Ješt? p?ijít na to, jak vytvo?it ty p?kné tvary a m?žeme se do toho pustit ve velkém:-)

Ale myslím, že se to stejn? bude muset d?lat ve dvou kusech, fotky a tvar zvláš?, ješt? zkusím v pond?lí tisk (tiskárna má u nás taky volno:-)) a pokud to bude Ok, myslím, že to celkov? nebude problém:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 22.07. v 19:43.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-22, 19:57
jj, ten tval jsem ud?lala zvláš? a pak jsem to vlepila ješt? p?ed slepením t?ch dvou stran, mám to po?ád uložený ve wordu chceš to poslat pro inspiraci? Kdyžtak dej v?d?t.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-22, 20:33
však ono to n?jak pujde

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-24, 01:50
tak co lidi?ky jak to jde

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-24, 09:11
?au ku?e, jakej byl víkend?
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-24, 09:46
nic moc,sice už je to lepší,ale po?ád se užírám nudou.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-24, 10:04
Ku?e, to tu ne?íkej moc nahlas, nebo fakt budeš há?kovat, šít nebo vyšívat.......-))))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-24, 11:04
:)jen m? zase za?al trápit ten rozchod,po?ád se mi o n?m zdá:(

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-24, 11:05
Ku?e, nep?emýšlej nad tím...to všechno p?ebolí, chce to jenom ?as....
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-24, 11:18
Víš co zkus,p?e?íst si forum upln? od za?átku,dozvíš se toho spousty o fretkách,o nás ,je to docela zábavný a nebudeš p?emýšlet o trápení.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-24, 11:50
A hlavn? si myslím, že chlap a zvlášt takový, který po m? chce, abych se zbavila n?koho, koho mám ráda (k??, fretka, pes, dít?, rodi?e.... dopl?te si každý dle libosti:-)) za n?jaké trápení rozhodn? nestojí
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-24, 12:09
Holky jsem ráda,že vás tu mám:-)Vim,chce to ?as.Po?ád si ?íkám je to hajz a že bude lepší až n?jakýho najdu:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-24, 12:13
a zapomn?la jsme na dov?tek... takovýho jsi m?la vykopnout ty a už dávno;-)

A rozhodn? by m?l být opa?ný postup.. nejd?ív být lépe a pak n?jaký chlap.
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-24, 12:33
jj pokusim se být v pohod? a pak najít n?jakého chlapa kterej mi bude rozum?t

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-07-24, 14:04
ku?e, keby mi dal chlap na výber, ?i on alebo domáci mazlí?ek, tak by ur?ite letel skôr, ako by tú vetu dopovedal...samo že ten chlap...takže ur?ite nemáš za ?ím ?utova?...kamarátov je na fóre dos? a zaru?ene sa ?asom nájde ten "správny chlap" aj pre teba :-))))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-24, 15:37
ahoj jak se vede Ku?atko???? no nasi milacci(fretatka) maji uz zitra 6tydnu a uz do 30 jdou pryc do svych domovu.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-24, 18:12
Ahoj marky,celkem to jde.snažim se aby to šlo.Fre?ák mi pomáhá každým coulem,zrovna nedávno mi n?kamzašantro?il postroj,tak nikam nem?žem.Už ho hledám dva dny:)
Jo taky bych cht?la ješt? jednu fretku,ale zatim na ni nemám moc korunek.

To Johana.Jo ud?lala jsem chybu,nem?la jsem dávat p?ednost chlapovi,ale láska k n?mu byla velká a po?ád mám obavy,že ješt? je:(Necht?la jsem po n?m nic víc než lásku a pak m? zradil.Ale co n?jak to p?ekonám.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-24, 19:18
Dekuji nedelej si nic z chlapa a hlavne najdi toho praveho ktery bude mit lasku jak pro tebe i pro maleho Nikyho.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-24, 19:54
No to bych si p?ála ze všeho nejvíc.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-24, 21:45
neboj bude ale musis chvilku vice hledat ale nektery jsou moc hodni muj je 21let a je moc hodnej a ma rad moje prdelky

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-25, 06:25
Ku?e: Ty už dva dni hledáš postroj? Jenom DVA DNI??? Já už dva M?SÍCE postrádam slune?ní brejle a za boha je nem?žu najít! Jinak to koukej p?ekonat, t?eba si to jenom namlouváš, že to byla láska, ale možná to byl jenom zvyk a ?lov?k si špatn? zvyká na nový v?ci. Tak zkus vzít t?eba kolo, tch??e si posadit na rameno a vyrazit n?kam do p?írody, co? Nebo jen tak se podívat ve?er na diskošku?

Marky: Ten muj chlap má fretkouna rád hlavn? když spí, to znamená, že mu neokusuje nohy, nehrabe jeho kytky, nedrápe koberce, nesyslí jeho v?ci pod gau?, nehrabe mu dvd ze stojanu nebo desky, nevytahává anténu ze zdi (vždycky se projde po tich drátech a telka pak nejde..), nese.e mu pod st?l...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 25.07. v 06:29.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-25, 11:10
Jo dobrej nápad:)Jen by m? zajímalo kam to ten mrzák zašantro?il:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-25, 12:20
Jo, slune?ní brejle, to mi p?ipomíná, že jsem minulý týden našla v jejich pelechu svoje slune?ní brejle i s kreditkou - ú?adovali mi v kabelce, pacholci. Ale úpln? nejvíc bych je p?etrhla, když mi st?hujou obsah šuplík? ve vestav?ný sk?íni u nich v pokoji...dve?e zvládají oba naprosto v pohod? odšoupnout..Kryštof se nau?il zadem po mých kabelkách vyšplhat do šuplík? (nedávno to od n?j okoukal i Pitralon), takže na to, že mi mezi spo?árama sp?j dva tcho?i, na to už jsem si zvykla. Ale z ?eho se m?žu pominout..oni se snažej obsah šuplík? p?esouvat z jednoho do druhýho!!! To bych je fakt zabila :-)
Avatar

Aktuální stránka:4 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist