Aktuální stránka:11 z 32
Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-16, 13:04
nojo no,rozchody jsou na prd,tenhle rok je ve znamení rozchod?,to je tenproblém.Ale po?kejte,za chvíli zase budou všichni psát jak jsou zamilovaný:)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-16, 13:14
Kéž by.... :-/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-16, 20:17
hm...to bych cht?la vid?t! :o(

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-08-16, 20:20
JA jsem se taky rozesla.Myslim ze jsem udelala dobre .Moji tchorici me drzi to jsou mi prdelky.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-16, 20:31
Tak to si po každý taky ?íkám. M?j tcho?ík, to je prost? milá?ek. Ale pár chlap? mi ?eklo, že bych ho nemusela tahat po?ád ssebou...grrrr

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-08-16, 20:34
jj jasne taky bych ho zabila Je to mali milacek ale ja jich mam vice.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-16, 20:36
Tak když to je náš milá?ek, tak pro? by jsme ho netahaly,ne? to už žárlí i na fre?ulky ?i co?

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-08-16, 20:39
Nevim co ti chlapy pomatlo!!!!!

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-16, 21:59
Je fakt, že nemít fre?á?ka tak jsem asi smutná, naštvaná, mimo a tak, takhle si to celý tak moc neberu, on m? zabaví a já se tak netrápim, je to milášek :) neni to hajzlík, neni nev?rnej, do všeho nekecá, nesnaží se mi nic zakazovat nebo m? omezovat... prost? dokonalej chlap :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-16, 22:23
jo,p?esn? tak...fre?ák m? vytáhne z depresí a jsem za to ráda.je to pusík

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-16, 23:18
Jojo, bez n?j by to bylo blbý, s nim je to skv?lý a jak jsi psala, vytáhne z depresí...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: klara202 (IP)
Datum: 2006-08-16, 23:20
jj fretulky jsou fajn:-)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-17, 01:15
to ani chlap t? tak z depky "nevytáhne" :o)

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:30
Danka: Chlap ji spíš p?ivodí :))) a když už ne, tak se mi ješt? nestalo, že by m? dokázal po?ádn? ut?šit. Narozdíl od fre?á?ka :)
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:34
já mam chlapa, kterýho bych nevim?nila co se týká opory za nic. Vždy m? podržel. Díky Pe?ko!!!
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:41
Ivka: tak to máš asi št?stí na chlapa!

Rynn: tak to souhlasim!!!!!!

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-17, 14:14
Ivko-tiše závidim,já snad ani takového chlapa nepoznala,a když už,tak je zadanej:(
Co to s t?ma chlapama proboha dneska je?Nechápu.Po?ád myslej jen na sebe,aspo? že máme ty frete?ky,ty nás drží na vodou

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-17, 14:20
Nezávi? a hlavn? nehledej. Já taky hledala kluka jak hladová šelma a teprvekdyž jsem si ?ekla, že se na n?jaký hledání m?žu vysr.t tak jsme se poznali. ke š?astnému životu nepot?ebuješ partnera, ale p?ítele nebo p?ítelkyni,která t? vždy podrží a ?ekne co si myslí a to i p?ez to, že to není p?kné. Za?ala jsem poznávat sama sebe a to je první krok jak pak m?žeš dob?e poznat ostatní lidi. I když mam p?ítele v sebepoznávání pokra?uji dál. To jsou mé zkušenosti:-))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-17, 14:24
Máš pravdu,hledat se nevyplácí,proto tomu taky nechávám volný pr?b?h.Až p?ijde správný ?as,tak ono to p?ijde samo.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-17, 17:10
Taky nechávám všemu volnej pr?b?h...
Ivka: To ti taky závidim, akorát ne tiše :) když mi loni um?ela babi?ka a pot?ebovala jsem podporu, tak jsem musela dv? hodiny ?ekat, než se za mnou v?bec odváží p?ijet a po p?l hodin? zase radi vypad. P?ed maturitou m? stresoval, místo aby m? podporoval... jak zjiš?uju, je to kluk, kterýho mám ráda, ale vim, že bych se nikdy nemohla na n?j pln? spolehnout, to je asi lepší bejt bez n?j a najít si ?asem n?koho, kdo m? podrží, když to budu pot?ebovat a kterej, když bude mít problémy, tak se mi kv?li tomu nebude vyhejbat. Ach jo. A ješt? k tomu jsem zase (po t?etí v tomhle tejdnu) musela s Rockýskem k vetovi, m?l pr?jem, ale asi po antibiotikách... Chudášek m?j malinkej... :,(
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-17, 17:17
Rynn tak si najdi k tomu koho te? máš ješt? n?koho na tu oporu a jestli to ten tvuj zjistí tak se možná chytne za nos, pokud mu za to stojíš, a uzná chybu a zm?ní se. A jestli ne tak sama víš co to znamená.
Nenavádim k nev??e, pokud ?lov?k nemá co pot?ebuje tak to musí najít n?kde jinde. Kdybych mohla vrátit ?as tak minulé vztahy neberu ze za?átku tak vážn?. Stejn? se nikdy dál než za za?átek nedostaly:-D
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-17, 17:19
Ivka: No, problém je, že se mi tejden tém?? neozval, takže by se to ani nedozv?d?l, takže by mi to bylo na nic... jinak bych si našla n?koho normálního ráda, ale je fakt, že te? víceménn? sedim doma... :(((
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-17, 19:19
Ješt? se ti neozval?bud ráda aspon máš klid,vyraž do ulic a jdi se bavit.Já byla v?era a pohoda,zasmály jsme se popili a šly zase domu.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-17, 19:30
Jo, asi n?kam budu muset vyrazit, ale ani nevim kam, spíš te? ?ekám, až se jedna kámoška vrátí z prázdnin... :( a neozval, akorát napsal svý nový ?íslo a tim to skon?ilo... nevim nevim... :-/
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-17, 21:11
No to je ale.....charakter.T?eba ?eká až se ozveš ty!Taky p?emýšlim kam a ským vyrazit n?kam zapa?it a odreagovat se,po?ád se moje myšlenky vracej k Járovi.A je to opravdu strašný,já vim nesmím na n?j myslet,ale neni to tak jednoduchý.Po?ád p?emýšlim,kde se stala chyba a jestli to byla moje vina nebo nikoli.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-17, 23:24
Ja to zkousela, ale nereagoval... :( no, v kazdym pripade se ti nedivim, ze na nej myslis... a proc by to mela bejt tvoje vina? Tak to urcite nebude, spis naopak. Kdyz je blbej, tak je blbej. Jako vetsina chlapu.... :)))
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-18, 00:32
já vim,ale stejnak,t?eba sem mohla ud?lat n?co abych to zachránila,ale posralo se to.Nesnášim chlapy,jsou všichni stejný

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-18, 10:55
Pro? bys m?la n?co d?lat a snažit se udržet vztah, kterej by stejn? nevyšel? To potom nemá cenu... nedávej si to za vinu... Jojo, chlapi jsou jedna pakáž...
Avatar

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-18, 11:29
dobrádobrá,já zato nem?žu,takhle se rozhodl on.

Re: NAJDU KAMARÁDY?????
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-18, 11:47
Jo a je to jeho chyba.... ber to tak, že jsi pro n?j moc dobrá a že si t? nezasloužil...
Avatar

Aktuální stránka:11 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist