Aktuální stránka:63 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-05-26, 17:48
Houpacího kon? skákat nenau?íš :o(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-05-26, 17:54
To je jako u me sousedka si stezovala na smrad. Fretky byly davno pryc a jednou me videla jit s prepravkou (sla se mnou kamaradka s fretetem) a ona si hned letela stezovat na predstavenstvo, ze to tam smrdi, protoze tam mam fretky.. :oS

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-26, 17:58
Jo to je klasika, já už p?es rok nebydlím u našich a mamku nedávno zastavila sousedka s tím, že by n?co m?la d?lat s tím smradem z t?ch fretek:))) Paní sousedka je šikovná, asi cítí mé fretky na vzdálenost 5km:))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-26, 18:00
... vždycky když zafouká vítr jejím sm?rem :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-05-26, 18:21
Nevím, pro? policie krmí psy. Pro? rad?ji nenaverbují takto ?uchov? vybavené sousedky.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-26, 18:39
Za kruté totality sem mn?la malého kníra?e, hý?kaného, spícího s mou matkou v postely, byl to tenktát jediný chovný pes své rasy a vybarvení v SR, jezdili sme na výstavy na devizáky....No a sousedka bydlící pod náma nás udala na Národní výbor, že musí pes pry?, pá? DUPE. Když to Národní výbor zamítl (logicky, jak by asi pes mohl dupat na d?evéných parketách a koberci), podala dáma další stížnost, že psovi uvazuji na krk plechový hrne?ek, aby s tím t?ískal o zem. To už ?val smíchy celý Národní výbor....sousedka šla k šípku. :-)
Jenže te?, za demokracie, si každý asociál múže podat jakoukoli žalobu...a ?ím v?tší póvl to bude, tím vétší bude mít u justice úsp?ch (skuste sáhnout na romskou menšinu...sorry v?tšinu) :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-05-26, 18:43
Johanko:-))))))))))))Plechovej hrne?ek:)))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-26, 19:25
Johanko, z toho si nic ned?lej, moje ko?ka taky "klape" po podlaze.. plastovým mí?kem:))) Ale paní sousedka si beztak taky myslí, že jí na tlapky uvazuju d?eváky:D
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-26, 20:11
Lidi na m? soused chodí bušit, když hraju na bicí, ale já hraju, takže na tom n?co pravdy bude :-D)))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-26, 20:32
PxNxDx, sem se z tebe fakt skácela pod stúl :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-26, 22:35
Tak ten .... chce nacpat fretku do klícky 70x35x30 (dxvxš) protože to úpln? sta?í :-( Naprosto si nenechá vysv?tlit, že pokud se mu zdají 2000,- za klec moc, tak na provoz fretky mít nebude... on si totiž koupí mlád? z velkochovu :-( Já nevim... tenhle ?lov?k má na všechno odpov?? a je mu to všechno jedno... kéž by se na m? ani neobracel. Takhle z toho budu mít no?ní m?ry :-(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-26, 22:56
že to je blb bylo pom?rn? dost z?etelný z jeho dotaz?, cos sem p?ekopírovala. bohužel práv? blb si poradit nenechá, protože všechno ví nejlíp a zásadn? nepochybuje o sob? a o svých znalostech a schopnostech. v ?emkoli... :o/

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-26, 22:59
ach ju, bere si frete?ku z velkochovu:-( ale zas na druhou stranu se aspo? obrátil na n?koho, kdo n?co ví. t?eba tvá osv?ta padne na úrodnou p?du, alespo? trošku. v?? a víra tvá t? uzdraví, nic jiného nám nezbývá. bohužel na fretku není zbroják i když by být m?l. já nezvaným návšt?vám vždycky ?íkám: Mám fretku a nebojím se ji použít!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-05-27, 10:13
Mna hlavne zarazila veta "na internetu som moc informacii nenasiel"...sak ich je tam plna prd...
Mne ked pride takyto dotaz, tak ich v prvej rade odvratim na nasu stranku, kde sa sekcia o fretkach zacina znamym "clankom" Kuzbu o fretkach. Ked ich toto neodstrasi, tak citaju dalej.
S ludskou blbostou daleko zajdes.
Inak ja asi dam staznost na stromy, co mame pred barakom (mestske stromy - lipova alej). Mam ulepene auto, tie potvory prave kvitnu a za chvilu budem mat plny dvor lipovych listov. Mohli by im to zakazat? (vid plznuce topole). A okrem toho tam hniezdia holuby hrivnaci (zakon ich chrani), tak nech im laskavo daju zachody, lebo mi nicia lak na aute...;-))))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-27, 10:37
Já jsem onehdá v n?jakým zkratu (normáln? to sypu do popelnice) vysypala ko?i?í záchod na pole za plot....sousedka m? hned odchytla, že si nep?eje, abych tam ty ko?i?í záchody sypala, že nechce mít kontaminovanou p?du (vysypala jsem tu hromádku zhruba 10 metr? od jejich plotu). To, že jejich padesátikilovej mastif neustále lítá po tom poli a vp?edu po chodníku samotnej, že na m? každej 14 dní n?kdo zvoní a? si toho psa zav?u, že málem zp?sobil dopravní nehodu je jí šumák....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-27, 11:11
MajaZ první co bylo, že jsem mu vysv?tlila, že není freDka, ale FreTka a hned na to, poslala odkaz na stránky. Jeho odpov??? Nepot?ebuje kvantum stránek, jemu sta?í jedna dobrá, nejlíp s chovatelem z Pardubic, kterej mu mlád? asi daruje bo co :-( Ani nechci domyslet, jak to dopadne, jestli si ji fakt po?ídí... a štve m? to o to víc, že s tim ?lov?k nic nenad?lá

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2009-06-01, 15:07
nevím p?esn? kam to vetknout, ale tady to neuškodí:
Po delší dob? plním resty, na výstav? v Praze jsem slíbila jedné chovatelce, že ostatní upozorním na to, co se jí loni stalo, když si jako nezkušená kupovala fre?uli. M?lo by to být zárove? upozorn?ní, kde se po fretce nekoukat.

Loni si sle?na cht?la koupit fre?uli, po delším hledání na internetu narazila na jednoho chovatele Martina P. z Vlašimi, co inzeroval mladé (mj. i zde na fretka.cz). Když si pro fre?ulku jeli, p?edání prob?hlo u pána doma, takže nebylo vid?t, jak fretky chová. K této informaci se m?li dostat až pozd?ji. Jako za?áte?níci si na mlá?átku nevšimli ni?eho divného a odvezli si ji dom?. Ale ouha, frete?ka se jim neustále zadýchávala, nevydržela dlouho b?hat, stále unavená. Nebudu to déle rozepisovat, fre?ulka velmi brzy zem?ela, byla totiž nakažená Aleutskou chorobou. Pozd?ji majitelka zjistila, že pan M. P. chová fretky kdesi v domku u Vlašimi u svých rodi??. Chová je na slám? a ne v práv? výborných hygienických podmínkách..

Snad tato zkušenost pom?že, aby se pánovi dále nevyplatil chov a prodej mladých..

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-01, 15:37
Píšu sem a prosím o radu, co s tím:

Dozv?d?la jsem se z "druhé ruky", že v Tuchom??icích u Prahy existují chovatelé nabízející mlá?ata s asi ne upln? optimálními podmínkami pro chov - fre?ule prý jsou ve velké bedn?, místo zách?dku jen noviny, do sv?ta pujdou bez o?kování i bez od?ervení - a?koli prý jsou na dvo?e plném dr?beže a zví?at....

Je to info z druhé ruky, ale pokud to mohu posoudit - z velmi spolehlivé a zv??e-milné ruky, takže bych to nerada brala na lehkou váhu. Znáte n?kdo chovatele z Tuchom??ic? Nabízejí fre?átka za velmi "rozumnou" cenu, ale p?esto bych varovala za?áte?níky - posu?te dob?e, z jakých podmínek si mazlí?ka berete a jaké chovatele podporujete v další a další ?innosti!

(Omouvám se t?m, kdo mi toto info sd?lili - vy víte, koho z vás myslím,také jste nedávno rozší?ili ?ady fóra?? :o) Tímto se vám omlouvám za použití info od vás bez "porady" a doufám, že vám to p?íliš nevadí, nebo že se vás to n?jak nedotkne - kdyžtak mi volejte a klidn? mi vynadejte)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Dashenka (IP)
Datum: 2009-06-03, 13:17
Já jim volala na inzerát a nikdo mi to nebral tak ti nevím

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majkl-k (IP)
Datum: 2009-06-04, 13:30
Tak tuchom??ice u prahy znám.. ale nevím o nikom kdo by tam ty fre?ule choval...

Ale pokusím se zeptat pár známejch.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-06-05, 15:15
Jen drobný návrat k šíleným sousedkám - ta jedna baba zatím stále neví, že chodím fretku, takže od ní je klid, ale zjistila jsem, že p?ímo na pat?e mám taky jednu babu pitomou. To, že mi dneska ve výtahu ud?lala p?ednášku, že je fakt nevhodné, že taková p?kná dívka jako já tak strašn? smrdí, jaké že bych se m?la té fretky zbavit, bo p?es ten smrad m? nikdy nikdo nebude chtít, tak se jí p?ed pár dny navíc pod??ilo skoro rozbre?et Martinku - 13ti letou hol?i?ku, co jsem hlídávala a te? mi ob?as chodí Žofku ven?it, bo nem?že mít doma zví?e (teda má doma zví?e - dva šváby, Pepu a Rózu, fakt nechápu, že to jí mamka dovolila, když i rybi?ky zakázala). Tahle sousedka MArtince za?ala d?lat p?ednášku, že fretky smrdí, že se to nedá dejchat a podobn? - fakt netuším, pro? jí to vykládala, když ví, že ta fretka je moje. Prý se do ní navážela a v podstat? mi to dneska i sousedka potvrdila, bo sama mi ?ekla, že o tom smradu ?íkala i té mé kamarádce...proboha pro? se naváží do malé, p?ecitliv?lé puber?a?ky???

Jo a ješt? m? pobavila tím, že si na ten smrad st?žuje víc lidí, ale že jen ona je up?ímná a ?ekne mi to...ale to, že smrdí pes paní z 5.patra to v?bec nikomu neva, pes je pes...ale up?ímn?, takovej smrad jste v život? necítili...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-05, 15:26
Aniii, toto asi bude jedna z t?ch "dam", které pokud neni konflikt a dusno nebudou spokojené! Vykašli se na ni!
U nás je ve vchodu 72 (!) bytú, lidi pomalu ani neznám, každou chvíli jede se mnou ve výtahu n?kdo jinej....ale všichni na tcho?e šišlaj jak infaltivní, rozplývaj se nadšením jak je krásnej a milej. A takhle to bylo i když byl tcho? nekastrovanej a v ?iji. Asi mám št?stí na normální lidi a ty na babu-krááávu.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-06-05, 15:28
Ona není žádná konfliktní osoba, ona je upjatá jak kšandy...nikdy jsme se nem?ly moc v lásce, bo se chová hrozn? nad?azen? (no i když moje máma je taky taková a taky se tak chová v??i méme smradu). Vzpomínám, jak jsem nikdy nechápala, jak takováhle osoba m?že mít tak suprovýho a hezkýho syna :D

Jen prost? nechápu, pro? to ?íkala i Martince :(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-05, 15:36
Takováhle baba to poví hol?i?ce jen proto, že má pak radost, když se dít? rozbre?í :-(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-06-05, 16:14
Jooo holky, n?kte?í sousedi jsou k nezaplacení:-) jednou takhle jdeme z procházky dom? a protože u výtahu stálo víc lidí, tak jsem Tadeáše vzala do náru?e. Nastoupíme a ta jedna paní se m? ptá, co to mám za zví?e, tak jí ?íkám, že to fretka, nac?ž pani usko?ila metr dozadu. Jééé, t?ch já se bojím, ty koušou, což m? d?sn? pobavilo, že jsem se za?ala smát:-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-06-05, 16:54
My máme jednu úd?snou sousedku, která nap?íklad tak terorizovala osam?lou starou paní, že ta se chudák bála vystr?it nos z bytu. Takže když si p?ed lety jedubaba vzala na paškál m?, bylo mi jasné, že když se nechám, tak dopadnu stejn?. Tak jsem si na babu došlápla. Byla ve m? malinkatá duši?ka, ale šla jsem na ni zazvonit, a? mi to své vyk?ikování laskav? zopakuje do o?í. A to 2x. Provedla jsem to sice strachy bez sebe, zato s takovou rozhodností, že baba fun?la schovaná za dve?mi a její syn mi tvrdil, že není doma. Jelikož se baby všichni báli a bojí, jsem zde za ?lov?ka, co se nezdá - ale bacha, dovede být d?sn? agresivní a radši se s ní nehádat. Takže o mých d?tech a mých tcho?ích se v mé p?ítomnosti hovo?í jen v dobrém :o)
Vzala jsem si z toho pou?ení, že tihle agresivní a zlí lidé jsou úd?sn? zbab?lí a ne?ekají, že narazí na odpor - to je chudá?ky úpln? rozhodí :o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-05, 20:26
P?íkladem jak na blbce a notorické remcaly je asi výrok mého kolegy:
Na žádost vedení odboru jsem do práce donesla fre?áka- tenkrát nekastrovaného, ?ijného. Všichni byli nadšeni (i ?editel, kterému fre?ák komplet p?erovnal kancelá?). Jen jedna kolegyn? se nechala slyšet: "Fuj, co to tu tak smrdí?" (uznávám, fre?ák byl v ?iji)...na?ež kolega zaperlil: "To myslíš jako tu sra?ku co na sebe leješ jako parfém?"
Fre?ák za ovací odkrá?el st?edem, kolegyn? zalezla do nory :-))))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-06-05, 20:46
Tak to je moc p?kné. Kolega zaperlil

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-06, 06:34
Je jedna v?ta, která m? osobn? nevytá?í, ale fakt rozesmívá a to " A smrdí to?" ve chvíli, kdy tázající stojí asi dva metry ode mne a fretku mám v náru?i nebo vedle sebe na zemi, tyhle lidi odzbrojuju v?tou "Tak si ?ichn?te":))) No a jsou lidi, kte?í fakt sehnou nos ke zví?eti, p?ípadn? si o?ichají moji mikinu nebo tašku co mám s sebou:D
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-06-08, 16:27
jo, takhle jsem dala Stikynu jednou o?ichat chlápkovi na ulici, co se asi zajímal víc o m? než o fretku, a snažil se udržet hovor.... Byl divnej.... Stikynka ráda pusinkuje na nos (a to i nás, když jsme nepozorní) - takže efekt byl zaru?en. Pán odešel s krvavou ?afkou na nose.... :o) ale né moc! kdyby necuknul, ur?it? by si tu k?ži neroztrhl, tak si to vlastn? ud?lal sám :o)))
Avatar

Aktuální stránka:63 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist