Aktuální stránka:68 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-01-15, 10:31
Možná by jim m?l n?kdo ?íct, že to hopkající zví?e s dlouhýma ušima a dv?ma velkýma p?edníma zubama se nejmenuje fretka :-)
Já to d?tem po?ád ?íkala - cho? do tý školy, leccos užite?nýho se tam nau?íš!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-15, 11:09
Se picnu, tak d?ev?nou mrkev naši kluci ješt? nemaj, ta jim teda chybí :-)
Nicmén? hlodav?í kamarád m? dostal, to jsem ?etla dvakrát jestli to tam skute?n? je tak napsaný....
Vidíte to, krkny jedny, ani tu d?ev?nou mrkev tomu svýmu hlodav?ímu kamarádovi nedop?ejete!!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 15.01. v 11:10.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-15, 11:22
Majdo, ihned musíš tu mrkev sehnat do obchúdku...a hodn?, aby se dostalo na všechny. :-)
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-01, 00:33
toto jsem našla na raj?eti [michelepraha.rajce.idnes.cz] jak m?žou takhle chovat fretku a ješt? ke všemu v n?jaký restauraci bo co?!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2010-02-01, 08:53
Hlavn? - to v té misce vypadá jako barevné žrádlo pro hlodavce!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-13, 23:38
nevím, jak za?ít, aniž bych použila sprostý slova. tak snad, jako pohádku...

byl jednou jeden chovatel, který m?l sice plnou hubu kec? o své lásce k fretkám, ale projevoval ji velmi zvláštním zp?sobem. tak zvláštním, že jeho láskyplnou pé?i n?kolik zví?at nep?ežilo.
jeden ?as to vypadalo, že "dostal rozum" a fretky mít nebude, když na jejich chov nemá podmínky, zejména finan?ní. pokoušel se obm?k?it srdce ostatních chovatel?, aby mu na jeho chov n?jakou korunou p?isp?li (ti, dokud ho neznali, tak mu, blbouni, dokonce posílali), ale ti ho poslali do háje a ješt? dál a hloubš.

chovatel ale p?ekonal p?ekážky, které mu zlý osud a nep?ející lidé kladli do cesty, p?esko?il klacky pod nohama, a zase si po?ídil další fretku/y, o které se staral stejn? láskypln? jako o ty p?edchozí a p?edchozí.

a jak myslíte, že tahle pohádka nakonec dopadla? blb?, protože to není pohádka, ale život.
jedna fretka totiž krvácí a pravd?podobn? má zán?t, ale chovatel se ptal veta (prý) a prý to v?bec nevadí, m?že ji klidn? p?ipustit. ale on je zodpov?dný chovatel, tak te? má obavy, jestli ta fretka nem?že nakazit samce, kdyby opravdu ten zán?t m?la.

tuhle pohádku mi, milé d?ti, pošeptal do ouška v?t?í?ek, tak jsem se s vámi o ní cht?la pod?lit.

dobrou noc!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-04-14, 00:00
Je mi z tý osoby na blití....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-04-14, 00:16
Bože muj... to je opravdu blbec... co na to ?íct
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-04-14, 08:35
Nechápu majitele samce.Jestli je rozumný, nechá si p?ivézt samici a už ji tomu chovateli nevrátí.
Copak o tom mládenci ješt? n?kdo neví?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-04-14, 08:42
pokud jsem to pochopila, tak samec by m?l být vyp?j?en z n?jakéhé velkochovu, bo co..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 09:04
Evidentn? ješt? mnoho lidí o této osob? neví,na facebooku jsou diskusní skupiny,jejichž je ?lenem a lidi se tam s ním normáln? baví a mají tendence mu nalet?t...nebo ješt? nedávno tomu tak bylo,pak jsem si ho dala do ignorace a tak nevidím žádné jeho p?ísp?vky...takže možná se m?žeme t?šit na další záplatu naivity:( a zanedbaných fretek:( bohužel mám pocit,že proti n?mu není obrany:(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-14, 09:31
Aniii a nešlo by ty lidi varovat? Já na facebook nechodim....
Ale i tak si myslím, že s timto ?lov?kem nikdo nic nezmúže. :-(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 09:59
Hele on tam jakoby napsal omluvu za své p?edešlé chování a ty lidi to pochválili a poklepali po ramenou,jaký je borec,že se chce zm?nit...jak chceš takové lidi varovat? To je nereálné:( svým zp?sobem má nejspíš vysokou sociální inteligenci a dokáže lidi ukecat, "vnutit" jim svou "problémovou situaci" a lidi mu to "žerou"...proti tomu se t?žko bojuje:(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:21
to je ten ?lov?k co se na fb ptal na to, co znamená když se jeho frete?ce objeví krev v mo?i?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:26
holky, tak jsem zjistila, že TEN DOTY?NÝ se chystá
na ?arodky. :-/

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:37
zrovna to jdu napsat. info o tom, že chce p?ijet, mám už z doby, kdy se na fóru objevilo vlákno "?arod?jnice 2010". tehdy jsem si ?íkala, že kdoví, co bude...

te? tuším, CO BUDE, pokud se tenhle ?lov?k na ?arod?jnicích opravdu ukáže. veselo! veselo bude...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:37
morgan, ANO, to je ten ?lov?k.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:37
Amon to už vím dlouho a p?ímo od n?j,cht?l si m? na fb p?idat do p?átel a psal mi o tom...myslím,že kdyby se tam objevil,tak neodejde po svých...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:47
aniii - no já jsem na základ? toho, co jsi psala o
fejsbuku, za?la šmírovat na FB.

To je takovej tyran, že ukázat se tam, tak se
p?idávám k v?tšin? >:-O

fakt je mi z toho smutno. :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:48
Já na ?arod?jnice bez freti?ky nep?jdu ale vás tam bude hodn? - co kdyby se mu freti?ka ztratila?
Já vám, že vás spousta odpoví, že je to stejné jako vykupovat fretky ze zverimexu, že si po?ídí další, ale JÍ by to pomohlo.....

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:49
bea - to máš to samý jak zverimex - za?arovanej
kruh. :( :( :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:52
Možná to bude znít krut?,ale když mu tahle z?stane,tak se tím možná zachrání další jeho potencionální ob?ti...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:54
Já za sebe m?žu ?íct jenom jedno..doty?nýho varuju se na ?adorkách objevit.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-14, 10:55
p?esn? tak.
nemá v?bec žádný smysl "zachra?ovat" ty, které se mu dostanou do spár?, protože o to rychleji se uvolní místo jeho dalším ob?tem :o(

zapome?te na to, že jeho fretkám je pomoci, spíš to chce, aby se o jeho pé?i dozv?d?l co nejširší okruh lidí, aby byl tak známý, že už mu nikdo další nenaletí a nepom?že, finan?n? ani jinak, protože tím "pomáhá" zabíjet další a další fretky :o/

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:04
Dáme to do televize:-D pak se to dozví i ti,co to v?d?t necht?jí:-D já mám jen strach,že ta varování p?ed ním lidi nebudou chtít brát vážn?,t?eba na tom fb:( protože p?ece chudák fretka,chudák on...a my budeme jen ty zlý a hnusný bestie,co na n?j jen hází špínu a nechceme mu pomoct:( protože p?íliš mnoho lidí si neuv?domuje,že pomáhat jeho fretkám je rozsudek smrti pro ty další,které si po?ídí. P?iznejme si,že i sem chodí ur?ití samaritáni,kte?í i p?es veškerá fakta a varování budou jeho fretky litovat a možná budou mít i snahu je zachránit:( není to jejich chyba,mají takovou povahu a bohužel je takových lidí všude kolem. I kdyby na stránkách klubu blikal giga nápis "bacha na toho a toho",tak to proti lidskému soucitu nic nepom?že...a s tím on nejspíš po?ítá...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:09
jo, to je naprosto p?esný, na soucit lidí on hraje. v tom je skute?ný VELMISTR.

tady už mu asi nikdo na špek nesko?í, na to ho známe p?íliš dlouho, p?íliš dob?e a vid?li jsme p?íliš mnoho jeho trpících fretek. a víme, jak to dopadlo, když se jedna, druhá, t?etí... zachránila (pokud jí v?bec bylo pomoci).

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:19
Jen a? se tam objeví.....myslím, že nebudu sama, kdo mu dá minimáln? pár facek....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:21
no griciijko, myslím že budeme minimáln? 4, se mnou p?ijdou ješt? 2 kamarádky co jsou na n?j vyloen? vysazené

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:26
Martino,ano,kdo sem chodí alespo? rok,tak to ví...ale úpln? noví návšt?vníci to netuší,vlákna dozadu ne?tou a tak mu snadno naletí...pro n?koho,kdo sem chodí chvíli, jsme po všech t?ch komentá?ích na téma ?arod?jnice agresivní f?rie. Ne každý je ochotný totiž p?ijmout naší zkušenost.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:33
On podle m? tahle žije trvale. Ješt? si hodn? dob?e vzpomínám, jak jsme ho na za?átku vlídn? p?ijali, snažili se, litovali, pomáhali mu radama i finan?n?...Takových dojných krav se na sv?t? najde!
Jediné, co v?ele doporu?uju, je naprostá a totální ignorance. On rád provokuje a myslím, že nezájem je to jediný, co mu vadí. Tak se všichni držme, až se zas tady objeví. S ním nemá cenu polemizovat - má to stejný efekt jako k?i?et ty argumenty do záchodové mísy.
Avatar

Aktuální stránka:68 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist