Aktuální stránka:69 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:34
aniii - no v tom p?ípad? - kdo chce kam, pomozme mu
tam ;)

Jako ono je to b?h na dlouhou tra? a asi se nám
nepoda?í ty lidi varovat, ale prost? v tomhle si
myslím, že zapracují boží mlýny a jednou ti lidi
taky proz?ou... sice pozd?, ale to už je jejich
mínus. Jestli mu cht?j pomáhat, dycky se najde
takový blbec (sama ve v?tšin? p?ípad? tím blbcem
jsem, našt?stí v tomhle ne), který na to dojede, ale
prost?, to už není naše starost ;)

je to kruté, ale pravdivé a o tom je život. ...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:41
co píše silva, je naprostá pravda, zejména apeluju na IGNORACI. to je skute?n? jediná naše obrana a pro n?j velký trest.

tím myslím tady, samoz?ejm?. na živo, to bude n?co jiného, tam m? napadá jiné slovo, za?íná a kon?í stejn? I.....ACE (prost? dostane p?es držku, no... ;o))

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-14, 11:44
Silva má nejspíš pravdu - jediný co se dá, ignorovat ho. Varovat lidi, ke?í ho neznaj by asi nepomohlo, pá? on oblbovat umí výborn?. Taky sem byla z t?ch, co mu pomáhali, radili, v??ili omluvám a lžím (jak su stará, tak su blbá a naivní)...bylo to absolutn? k ni?emu, jen ho to podpo?ilo nabrat si další fretky.

A jestli by se zjevil na "?arod?jnicích" tak mi to pls nato?te...o to bych nerada p?išla :-)





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 14.04. v 11:46.
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-04-14, 12:26
Jj taktéž se p?imlouvám za zdokumentování ?arod?jnic, protože to už není možný

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-04-14, 13:01
Tiez prosim o dokumentaciu...hlavne jeho likvidacie...;-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bijoux (IP)
Datum: 2010-04-14, 14:11
mužu poprosit o link na jeho FC ?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-04-14, 14:19
bijoux: [www.facebook.com]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-04-14, 15:42
Tak na facebooku už radši brouzdat nebudu:
"....jak poznám u fretky že hárá? klasika jako u ps?? naší Terce je 8 m?síc? a má jí te? nateklou proti J?lince ale je mi divný že má u ní takovej žlutej cucek chlup? a ne ?ervenej. doufám že nemá n?jakej zán?t nebo n?co :( ...."

..."no já práv? nevím co to je :( kdyby se hárala tak myslím že by to bylo od krve. no uvidíme"...

..."tak se opravdu hárá. v?era zase nateklá a už i kolem krvavá. te? ale nevím co s ní. kdysi jsem ?etla že se musí nechat p?ipustit nebo injekce. ale p?ipoušt?t jí nechcem, chceme jí vykastrovat. nevíš co te? s ní?"...

tož...te? nevim jestli sem blbá já, nebo sle?na, která to na facebooku psala... :-o


Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-14, 16:00
Zuzi, bohužel jsou i tací, kte?í si po?ídí zví?átko a nic si o jeho chovu nezjistí a nep?e?tou. Pak to dopadá tak jak to dopadá...
P.s. Beru sebou na ?arodky kameru :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-04-14, 16:16
Mimochodem, já bych cht?la vid?t, jak Silva argumentuje záchodové míse:-) Vyprávíš si s ní ?asto?:-)))


Jinak, vzhledem k tomu, že je to akce klubu, není v kompetenci vedení ho vykázat?

Ad proplesknutí: Nemyslíte holky, že tím by jste klesly na jeho úrove?, taky by jste ubližovaly n?komu, kde za to vlastn? nem?že....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-04-14, 16:21
Nessie: opravdu myslíš že za to nem?že? On neumí ?íst aby si o tom chovu n?co nastudoval? Když nechce poslouchat rady zkušen?jších chovatel?, tak pro? si nep?e?te n?jakou literaturu?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 16:25
Morgan, je vid?t, že ho neznáš, protože jinak bys pochopila, že pravd?podobn? mu jeho inteligence neumož?uje to chápat...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-04-14, 16:27
Morgan24: Ano, skute?n? si myslím, že za to nem?že, osobn? se domnívám, že trpí n?jakou psychickou poruchou, možná má i nižší IQ a b?hví, co ješt? k tomu.....

Ha Aniii byla rychlejší:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 14.04. v 16:28.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-14, 16:42
Já si myslím, že se jedná spíš o poruchu osobnosti. ?ekla bych, že ?lov?k, který umí bez problém? evidentn? velmi slušn? zacházet s po?íta?em, je schopný p?e?íst knížku nebo porozum?t rad? nebo minimáln? pochopit následky svých ?in?. Tím nechci ?íct, že bych ho zrovna fyzicky atakovala, ale myslím, že argument, že za to nem?že, je práv? to, co v lidech vyvolává pot?ebu litovat ho a pomáhat mu, ale že on na tom tak špatn? není.

P.S. Ness: jako migrenik bych o pobytu s hlavou zabo?enou do záchodové mísy mohla povídat spoustu veselých historek.:-))



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Silva dne 14.04. v 16:53.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-04-14, 16:53
Nessie: nižší IQ má tutov?...potom, co jsem si vyslechla na lo?ské výstav?....
Je mi jedno jestli má n?jakou poruchu, ale radila bych mu a? nikomu, kdo má fretku a zná ho, nechodí rad?ji na o?i...nemuselo by to v?bec dopadnout dob?e.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 17:01
Silvo, v tom t? vyvedu z míry...mám mentáln? postiženou sest?enici, IQ kolem 70, ve svých osmnácti je na úrovni sotva 7miletého dít?te - dokáže pracovat na pc, píše, ?te s jakýms takýms porozumn?ním (samoz?ejm? jednoduché texty), perfektn? se o sebe dokáže postarat, sama nakupuje, hraje na flétnu, housle, a umí dokonce i trochu anglicky atd...když se narodila, léka?i p?edvídali, že si v život? ani (s prominutím) zadek sama neut?e a te? funguje v pohod?. Žije ješt? s rodi?i (a snad to tak bude vždy), ale v??ím, že by teba v chrán?ném bydlení dokázala fungovat. U nás na kopci jsou chrán?né byty, vím asi o 2 klientech se stejným postiženým, jako má Zuzka, jen s leh?í formou a onehdá jsem je slyšela si povídat, jak plánují, jak naloží se svými financemi, normáln? ?ešili, že se mají zdražit ob?dy a neví, jak si vysta?í s d?chodem. Ale na druhou stranu jim prost? n?které v?ci nedochází...Zuzce m?žeme miliónkrát n?co ?íkat a stejn? to milióntéprvé ud?lá zase. U jednoduchých v?cí sice odhadne d?sledky, ale u mén? známých v?cí jí to nedochází. Takže nesu? podle užívání pc a tak...Sedmilété dít? bude h??e chápat d?sledek toho, že zapomene nakrmit k?e?ka...pakliže k tomu není soustavn? vedeno, ale po?íta? hru si umí zapnout už od 3. a v 5ti už ovládá nastavení dvd lépe, než rodi?. A totéž platí u t?ch mén? inteligentních spoluob?an?. Výhodou postižených ale je, že jsou vedeni k ur?itému dennímu rytmu a toho k?e?ka ze zvyku nakrmí. Bohužel ti, co mají jen nižší IQ a nejsou vyložen? retardovaní, tak nemají takovou pr?pravu a proto nemají ur?ité návyky vyp?stované. Což si myslím, že by mohl být jeho p?ípad...když ho nikdo nevedl soustavn? k tomu, co se d?lá a co ne, tak pak si to ani nemusí uv?domovat...ale to ho v jeho v?ku neomlouvá. Navíc kdyby m?l papíry na hlavu, tak nemá ?idi?ák a ani by nejspíš nemohl chovat zví?e sám, byl by pod dohledem...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-14, 17:17
Anii: já vycházela z toho, že ?lov?k, který samostatn? funguje, a už n?kolik zví?at vážn? doplatilo na jeho pé?i, což v podstat? i uznal, je schopný následky svých po?in? vid?t. Ale asi to fakt nedokážu posoudit a svým zp?sobem na to ani nemám právo. Jen m? to štve kv?li t?m zví?at?m. No nic, stejn? s tím nic nenad?láme :-((
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 17:20
Já mám pocit, že si možná i d?sledky uv?domuje, ale jeho pot?eba být st?edem pozornosti je siln?jší...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-14, 17:20
aniii,

sice netuším, jak vysoké-nízké má tenhle konkrétní ?lov?k iq, ani to, zda ho n?kdo k n??emu soustavn? vedl. ale jedno už o n?m dneska vím naprosto bezpe?n? a jist? - JE VYCHCANEJ JAK DÍRA DO SN?HU a mooooc dob?e ví, co d?lá, co by d?lat m?l a co by naopak d?lat nem?l ur?it?.

jinak souhlas s tím, co píšeš.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2010-04-14, 18:49
Tomášovi jsem poslala mail, že jeho p?ítomnost na Carod?jnicích není žádoucí a pokud se p?ece jen dostaví, tak se nesetká se v?elým p?ijetím.
Informovala jsem ho i o tom, že by s nemocnou fretkou m?l navštívit dobrého veteriná?e a uvedla n?kolik dobrých d?vod? pro? nemá tuto fretku nakrývat.
Víc d?lat, obávám se, nem?žeme, protože kde chybí rozum, t?žko hledat moudro...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-14, 19:42
Aniii napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Já mám pocit, že si možná i d?sledky uv?domuje,
> ale jeho pot?eba být st?edem pozornosti je
> siln?jší...

Já znám doty?nou osobu myslím dost dob?e (i osobn?)
Aniii ho vystihla perfektn?!



Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-04-14, 20:41
Cooooooooooooooo??? d?láte si srandu? Vždy? z ?arodek nebude mít žádnej užitek.. Nicmén? p?ítul by se tam asi neudržel a rozbil by mu papulu :( To není dobrý :(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-14, 21:10
Petra p.: to neni dobrý, ale "ú?el sv?tí prost?edky" :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-04-14, 22:03
Petro, v každém p?ípad? vezmi p?ítula s sebou. Mám vzít kord nebo p?jdeme plebejsky na facky?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-14, 22:32
Erin, s plebejcem by to asi v duchu šlechticú kordy nešlo :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-04-14, 22:49
když ne na kordy, tak m?žu vzít bezbolestnej palcát :D

te? mi tomáš napsal SZ. Prý mám vzít n?co co ho zabije bezbolestn? a humáln?. Tak co navrhujete?
btw. myslela jsem že má na forum p?ístup zablokovaný?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Morgan24 dne 14.04. v 23:23.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-04-14, 23:56
Morgan: Zablokovat se dá to, aby n?kdo nemohl p?ispívat. Ale ?íst si m?že kdo chce co chce, i když není registrovaný ;-) Když se nep?ihlásíš, taky se p?ece m?žeš podívat na fórum.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-04-14, 23:58
žabko, to jo, ale m? od n?j p?išla soukromá zpráva. tu nikdo neregistrovaný p?ece poslat nem?že, ne?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-04-15, 00:05
blokace je na tomhle fóru problém, viz vlákno "d?ležité", tuším p?edposlední p?ísp?vek

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-15, 00:08
Morgan24: nerozumím tomu úpln? p?esn? pro?, ale z jakýchsi technických d?vod? tady není blokace p?íliš dokonalá a lze ji pom?rn? snadno p?ekonat. B?žnému ?lov?ku teda sta?í, když je mu dáno najevo, že n?kde není vítán, ale n?kdo má prost? siln?jší žaludek :-(
Avatar

Aktuální stránka:69 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist