Aktuální stránka:67 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-21, 17:16
Heretiko, možná bych se poohlídla po jiném vhodném pronájmu (myslím tvou dceru). Pá? takovýto vyšinutec nedá pokoj... zjevn? (jak píše Aniii) se v konfliktech vyžívá. Ignorace myslím nepomúže, pá? pokud posílá stížnosti p?es instituce (policie /m?stská, státní/, magistrát...), ty reagovat musí i na sebev?tší kravinu, maj to žel povinné ze zákona. A to takovýmu debilovi sta?í.
Vím jaké šílenosti kolikrát ?eší známá na kancelá?i ministra vnitra....stížnosti totál psychopatú a má 30 dní aby jim (slušn?) odpov?d?la a se jich (slušn?) zbavila. V?tšinou je tam má oto?kou znova. :-(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-12-21, 17:17
holky, ono to bohužel platí i obrácen? - o t?ch blbech... máme sousedku, resp. m?li jsme, která nechávala doma psa samotného. nic zvláštního, v?tšina lidí to tak d?lá. jenže tenhle byl totální zoufalec a když byl doma sám, nep?etržit? št?kal a vyl. vydržel v kuse klidn? t?í hodiny, ?ty?i hodiny, p?t... ve dne, a když baba m?la no?ní, tak v noci.

mám zví?ata ráda, ale v??íte, že jsem m?la chu? ?oklovi zakroutit krkem? tedy hned po pani?ce...
?íkala jsem jí to n?kolikrát, slušn?, po dobrém. nejd?ív se vymlouvala, že psa hlídá dce?i, že po dovolené... pak se omlouvala, že blablabla... pak už se mi vyhýbala a neotvírala.
m?žu vás ubezpe?it, že pes ?voucí n?kolik dní po sob? ve t?i ráno nebo klidn? i v deset dopoledne na p?l baráku dokáže p?ivést tak?ka k šílenství každého, kdo má aspo? n?jaké zbytky sluchu.

ono je to asi tak - všichni, tedy zví?omilci i jejich odp?rci, by m?li být soudní a chápat, že protistrana má právo na "vlastní" svobodu. a snažit se vzájemn? se neomezovat a nevnucovat tu svou. pejska?i ostatním št?kání a hovna, nepejska?i vyt?íbený sluch a ?ich (cokoli slyším nebo cítím, je z tutov? bytu, kde mají toho smradlavýho u?vanýho ?okla).
totéž samoz?ejm? platí i o fretka?ích - nebudu svoje fretky cpát nikomu pod nos, t?eba do hospody, protože chápu, že ne každému je milé ob?dvat se zví?aty. a má svaté právo být zhnusen, když se tam n?jaké zví?e objeví.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-21, 17:46
Martino, toto by asi mohl být p?ípad toho našeho souseda s kokrem (kde sta?ilo, aby si ho psej?ka?i z baráku po?kali a vysvétlili mu, co je to týrání psa a kde múže skon?it) ale myslím, že to p?ípad dcery Heretiky nebude....

Já kdysi ob?as brala psa do restaurací spíš dražších, kde mne personál usadil (i se psem u stolu, donesl psovi rohožku a misku s vodou) tam, kde uznal za vhodné...a ti co by jim pes vadil, usadil pak mimo nás. Fretku mám na hotelu/penzionu b?žn? (se souhlasem vedení podniku) a kdybych cht?la, bude s tímto souhlasem i v restauraci/baru...což já ale zatim nikdy necht?la, nevidim dúvod a chci se v klidu najíst :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-12-21, 17:53
Se sousedy je to n?kdy t?žké. Moje jezev?ice nasrala sousedce za dve?e v dob?, kdy byla již n?kolikátý den 120 km od bydlišt? - to si prost? tak nenápadn? odsko?ila. P?ed n?kolika lety moji psi št?kali a vyli celé noci - sousedka je slyšela až ze Slovenska a já jsem je m?la ve spacáku a neslyšela jsem nic.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-21, 18:08
Erin mne za blahé totality udala sousedka že pes celou noc je?el a t?ískal o zem hrne?kem který sem mu p?ivázala na krk...a já tou dobou byla se psem na dovolené :-) jak vidim blbci a psychopati sou všude stejní!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-12-22, 10:11
Hmmm...a co tak poslat malinkate anonymne udanie na neho?...ze prechovava v byte zvierata, ktore spadaju pod Cites, ze ich predava na ciernom trhu, napr. take korytnacky, ze ste tam poculi skriekat velkeho papagaja a tak podobne?...ako niekedy na ludi staci pouzit ich vlastne zbrane, nech sa chlapec tiez trosku zabavi s uradmi.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-12-22, 11:49
Taky by mohl mít v byt? hmyz -št?nice, cvr?ky, blechy - no a leze to stoupa?kama, že?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-12-22, 12:33
jo, a rozleze se to p?kn? do všech byt?. aspo? budou mit všichni stejn?!! jo...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-05, 17:51
Tak a te? to mám - zlomyslnost se nevyplatila. Ti moji dobytkové shodili elementku s cvr?ky co jsou - byli - na krmení pro žáby a já lezu po byt? a snažím se schytat ty cvr?ky. Nevíte n?kdo, ?ím se dají navnadit a pochytat?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2010-01-05, 17:59
Erin, nám každej zdrhlej cvr?et b?hví pro? lez k po?íta?i... parkrát prolez pokoj, zacvrkal, ale vždycky skon?il u zá?ícího monitoru... a to zvládli cestu p?es zav?ený dve?e, chodbu, další dve?e a nakonec pokoje....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2010-01-05, 18:29
Erin, zkus vzít housli?ky, jak známo, cvr?ci jsou muzikální...a nebo jak píše Rynn, to sv?tlo zní logicky:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-05, 19:54
Dobrá, dám sv?týlko do futrálu na housle. A P?IJÍMÁM I DALŠÍ RADY
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-01-05, 20:39
Zmenit byt... :-X

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:12
Ty d?tino, kde bych na jiný vzala peníze .... Mn? ti rozprchlí cvr?ci nevadí, mn? vadí, že nemám ?ím krmit žáby
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:16
a na kus sladkýho jabka by nešli??

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:16
pustit žáby :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:19
Erin, tak pus? žáby. Ty jsou v?tší, bude leh?í odchyt. A pokud ne, tak ti to možná vydrží než p?iletí ?áp. A nebo Ti pak p?j?ime n?jakého dobrého, hladkého, sametového hada?
Já bych to vyd?la na postupné vyjídání a likvidaci ur?itého živo?išného druhu s následné nahrazení jiným živo?išným druhem.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:28
To je myslím n?jaká japonská nebo jaká pohádka - o muži, který spolkne mouchu, jde za šamanem pro radu, ten mu poradí, a? spolkne žábu, aby zabila mouchu, a pak to jde tuším p?es hada až n?kam k tygrovi a krokodýlovi.
Otázka zní, jak velký byt má Erin, aby se v?d?lo, u ?eho skon?it.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:28
...no tak mít pušt?ný žáby spolu s fretkama, jak kolektivn? lovjej cvr?ky....tož to bych se ráda podívala. Ale asi bych se nedívala dlouho...na ty žáby :-)

Erin, navrhuju vzít lux, ?istý pytlík, cvr?ky vysát na nejmenší tah....možná p?ežijou.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:31
povysávat to asi nep?jde, protože co utíkaly ty bestie m?, tak se to v?tšinou cpalo za nábytek, p?ípadn? jsem to chytala i lezoucí po zdech, v prostoru se to moc nepohybuje.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-05, 22:35
Pustit žáby nem?žu, uschly by nebo by je kluci pokousali.Povysávat nelze, jak píše Žofiro, oni zalejzají do št?rbin a za nábytek. Zkusím to jablí?ko no a zjistím, kdy do zveráku dovezou cvr?ky. Za 50 K? - A to z t?ch p?edv?erejších žraly jen jednou. Normáln? jsou cvr?ci na m?síc. Blbý je, že te? v zim? jsou málokdy.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2010-01-05, 23:39
tady jsem n?co obšlehla z netu:
Nem?žete zabránit tomu aby cvr?ci ob?as neutíkali. V místnosti se shromaž?ují na teplých místech,nap?íklad na zadní stran? ledni?ky. Položte na zem vysokou nádobu s hladkým vnit?kem,do které je nalákáte ovocem s kvasnicemi nebo pivem.
M?žete je také chytit pomocí vysava?e,když na konec hlavice p?ipevníte chodidlo pun?ochy nebo ponožky. Cvr?ci se dají také pochytat oboustrannou lepící páskou.
Pokud není zbytí,m?žete smíchat stejným dílem borax,fluorid sodný a hroznový cukr. Sm?s pak umístíte tak,aby se k ní nedostali d?ti a domácí zví?ata. Cvr?ci po požití sm?si rychle umírají,nesmíte je však poté podávat terarijním zví?at?m !!!!!!

-Bych to vid?la na to pivo!!!



" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2010-01-06, 09:25
Erin, tob? se cvr?ci nemnožej? Oni by teda tihle nem?li, ale když jsem m?la gekon?íky no?ní, tak ješt?rky mi umírali a cvr?ci se vesele a rychle množili, pak jsem nemusela skoro žádný kupovat... :)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-06, 10:11
Rynn, jak jsi m?la za?ízenou množárnu na cvr?ky?

A jdu pro pivo
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2010-01-06, 10:34
Erin, já vždycky vyklopila v?tšinu cv?k? do terárka, tam jim hodila n?jakej list t?eba ?ínskýho zelí, aby mi nevožírali gekon?íky no a oni se vesele množili... gekon?íci byli pr?aví, t?eba 10 gramový... takže sežrali jednoho dva cvr?ky denn? a já je necht?la trápit v krabi?ce, když už m?li bejt sežraný, tak a? si to užijou... no a pak jsem to zas prohlížela a zjistila jsem, že tam mám plno malinkejch cvr?átek :) prost? se mi to tam rozmnožilo tak n?jak samo :)) m?li tam teplo, jídlo, tak asi byli spokojení...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-01-07, 10:37
Minuly tyzden kamoska nasla fretaka, minulorocneho, rujneho, nekastrovaneho. podla lokality som odhadla, ze jeho majitelka bude asi ta ista, co fretaka, ktoreho sme mali minuly rok v juni a majitelka sa prihlasila po troch tyzdnoch. Je to taka chovatelka "z ludu", nic ju nezaujmalo (fretak prenasal ECE, usny svrab a tak podobne). No a chcela si kupit dalsieho a aj si ho kupila.
Mno, mala som pravdu, aj tento fretak patri jej. Co je ale zarazajuce, tak uz jej stihol vypadnut zo siedmeho poschodia no a kedze sa racil stratit, tak si v priebehu par dni zaobstarala noveho. Takze teraz ma dvoch samcov, obaja minulorocne mladata a obaja v ruji. Ten, co bol povodne u nas musel prec, lebo ju udajne "dohryzol tak, ze jej prekusol slachu". A to u nas bol ako anjelik, chceli sme si ho nechat. Ach jo...takym ludom dat do ruk fretku...vrrrrrr...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-07, 12:51
...kuáááá...babu zabi?!!!! :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-15, 00:03
nevím kam s tím, ale toto jsem našla v sekci "hra?ky pro fretky", nepot?ebuje si vaše fretka obrousit zuby? :o) [www.zoohit.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-15, 00:31
Ježiš to je nesmysl...mrkev fretkám :-) možná by ti co krmí BARF kohli do té blbosti upevnit kost :-))))))) když to má být pro fretky.....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-15, 00:44
"Dop?ejte Vašemu hlodav?ímu kamarádovi obm?nu v podob? této d?ev?né mrkve na ohlodávání!..."

žádnou kost, máme jim to obm?nit a dát jim hlodat d?ev?nou mrkev :oD


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:67 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist