Aktuální stránka:66 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-23, 16:37
Tcho? v libovolné barv? by m? nep?ekvapil.
Tcho? pokorný a poslušný by m? p?ekvapil, až zasko?il :o)

Jo, te? m? napadá, že až se za?nou fretky barvit, budou albíni velmi žádaní.
Ale já ty svoje nedám! Sama si je svážu a nabatikuju, frajery neposlušný a nepokorný :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 23.09. v 16:49.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-09-24, 00:00
Ti šikovn?jší a um?lecky založení si budou tcho?e barvit sami a pro nemehla budou salóny! :o)

Ale nemusí to být nutn? albín - savová metoda p?jde na tmavé...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-24, 01:07
KRISTOVA NOHO !!
savo na nebožátka... :o))))
teda markéto, i psychopatický sadista by p?ed tebou zblednul závistí... ;o)))

jinak se salónama se - coby D?SNÝ nemehlo - pln? ztotož?uju!! akorát bych prosila (od)barvit n?jak mén? drasticky... ;o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-10-02, 11:20
Tohle mi dnes p?išlo mejlem.. ubohost, fakt..

# # # # # # > # # # # # Ahojky,nemáte n?koho kdo by cht?l št??átka???# # # # # #
# # # Prosím,
# # # # # # # # # > #
# # # # # # > # # prosím,
# # # # # # > # # # # pošlete to dál, a? nemusím ta št??ata utratit. # D?kuji. #
# # Nemá
# # # # # # > n?kdo
# # # # # # > # zájem
# # # # # # > # # o
# # # # # # > # # # # št?n?? Hledají se vážní zájemci o št??ata Golden #
# Retriver.
# # # # # # > Narodilo se
# # # # # # > # # jich
# # # # # # > # # # # tolik, že nejspíš budou uspána. V # p?ípad? # zájmu # budou
# # # # # # > št??ata
# # # # # # > # p?edána
# # # # # # > # # # # zcela zdarma. # Pokud máte zájem, volejte 515 294 956. Nebo
# # # # # # > volejte
# # # # # # > 736
# # # # # # > # 752
# # # # # # > # # # 507.
# # # # # # > # # # # # Paní Leštinová. # +420605383915 #
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-02, 11:27
Petro, to je hoax n?kdy z roku 2003. :-)
[www.hoax.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 02.10. v 11:28.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-10-02, 11:56
No tak aspo? že tak, nicmén? 7 št??at se mi nezdá moc a stejn? bych toho ?lov?ka kopla do ?iti :(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-02, 12:47
petro, to je FALEŠNÁ zpráva (hoax), pravd?podobn? se n?kdo cht?l pomstít paní leštinové ;o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-10-02, 15:56
Tohle m? fakt dokáže vyto?it!
Pak se totiž ?lov?k nechytá, když pot?ebuje fakt pomoct.
Na ja?e, jak jsme hledali n?koho, kdo se ujme buldo?ka a mopslí?ka, m?j mail smazalo 70% známých jako hoax. Ani to ne?etli...:o(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-02, 16:24
p?esn?...
a copak zví?ata, sice taky blbý, ale...
... ale chodí (a ne málo) hoaxy i s žádostmi o pomoc pro t?žce nemocné, umírající d?ti (nebo i dosp?lé) a to je humus k zblití :o((

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-02, 16:32
Jj ja se nedivim, ze to mazou.. Me tenhle prisel za tu dobu asi 3x

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-10-02, 17:01
Markéto, já nééé, já ho dala na psí forum :) ale je fakt, že jak jsi t?eba posílala te? naposled, tak jsem si taky nejd?ív ?ikala, jestli to neni hoax (holt zase velmi podobná žádost), než jsem usoudila, že ty bys ho snad neposílala...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-10-02, 17:04
aha, tak já nev?d?la, co znamená hoax :(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-10-02, 23:50
Rynn - já p?eposílám v?tšinou od známé, která je, co se zv??e tý?e, šílen?jší než my všichni dohromady - ta to má asi dost vychytaný.
Od jiných to ov??uju aspo? takto:

[www.hoax.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-10-03, 13:39
Markéto, já si to práv? taky v?tšinou ov??uju, ale u tebe mi n?jak došlo, že to asi hoax nebude. Jinak si ov??uju snad každou druhej mail, ty p?eposílací blbosti, který chod?j denn?, jako že pozor na mobil v nabíje?ce a podobn? :-/
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-10-03, 23:14
To mažu okamžit?, stejn? jako ?et?zové dopiy o tom, že jestli nerozešleš nevkusného andílka stopadesáti chudák?m, pojdeš na podágru atp.
Nejlepší je ten ?et?zák, jak si máš "jebnout na ?elo chleba s paštikou" - to m? pot?šilo už p?ed rokem a ob?as mi to dodnes chodí :o)

Cht?l bych pod?kovat všem, co mi po celý rok 2008 a p?lku roku 2009 posílali
dementní ?et?zové zprávy!Už jsem m?l být 500 krát zamilovaný, 290 krát
neš?astný, 248 krát bohatý a 170 krát mrtvý. Dále jsem m?l zaplatit p?l miliónu
za placené ICQ a 30 krát mi nový supervirus m?l zni?it všechny údaje v PC, p?ípadn?
v mobilu, a to jen kv?li tomu, že jsem odkaz neposlal 15ti lidem.
Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou.
Potom vyjdi na ulici p?ed d?m, jebni si ten chleba na ?elo a zak?i?:
"Jsem totální kokot, protože v??ím na takovou krávovinu, jako je
?et?zová pošta! Mám asi v hlav? nasráno a proto to posílám i dalším lidem, o
kterých si myslím, že jsou to stejní pitomci jako já!"
P?ísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do 10 sekund aspo? 7500 lidem,
tak zítra v 18:30 p?ijde dinosaurus a takovou Ti jí jebne,
že T? ani Google nenajde!!!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-05, 22:41
SAKRA PRO? TOHLE VLÁKNO NENÍ UKOTVENÝ V D?LEŽITÝCH ?????!!!

jen si tu malinko ulevím, abych nebyla zase vzteklá, sprostá, jedovatá a nep?íjemná.

UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!!!!!!!!!

a zase jdu - být ohleduplná, trp?livá, slušná, laskavá a milá (nejen) k nová?k?m.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-05, 22:44
omlouvám se, JE ukotvený. ale já byla tak roz?ílená, že jsem ho tam prost? nenašla... :o)

ale fakt to neni špatný, si tady p?kn? po?vat! doporu?uju.... ;o)

p.s. johano, ty seš n?kdy vztahova?ná - NE?VU NA TEBE ani kv?li tob? :o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-05, 23:35
Martino, já? :-) Co já? :-) dyk já na tomhle vláknu nebyla už ani nepamatuju, naposled 22.09.2009 :-))))
A su PC-blb, takže nechápu co je ukotvení :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-05, 23:50
já to tušila, že to vztáhneš na sebe... ;oP

ne, jsi v tom OPRAVDU nevinn?, roz?ílil m? n?kdo úpln? jiný. a to tak, že jsem rad?j v konkrétním vlákn? nereagovala, a šla se "uklidnit" sem. protože JÁ JSEM p?ece laskavá, slušná, ohleduplná a tolerantní.
teda pokud m? n?kdo nevyto?í, to se pak ne(po)zná(vá)m... ;o))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-10-06, 00:53
martina - nechceš chleba s paštikou? :o))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-06, 01:25
ne, díky. úpln? mi posta?í si za?vat "Jsem totální kokot, protože v??ím na takovou krávovinu, jako je inteligentní, soudný a zodpov?dný chovatel fretek!!"
(doslovný p?eklad mého p?edchozího neartikulovaného výk?iku)

jinak tenhle hoax je opravdu úžasný, chvíli jsem váhala, jestli se p?ece jen nezapojím do ?et?zového mago?ení ;o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-10-06, 11:46
Teda holky, te? jsem se roz?ehtala jako pitomá :D :D Chleba s paštikou m? fakt pobavil :D
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-12-21, 12:27
Tohle musím n?komu ?íct,nebo exploduju;) n?kdy na ja?e jsem psala,že mám sousedku,co mi b?hem cesty výtahem sd?lila,že strašn? tou fretkou smrdím a že je to velmi škoda u tak p?kné dívky,že si takhle smradlavá chlapa nenajdu. Tak mám další novinky o této milé dám?. Je ?lenkou p?edstavenstva družstva a na sch?zy družstva podala žádost,že si výslovn? nep?eje,aby lidé v tomto dom? chovali zví?ata. Resp a? si nepo?ízují nové... M?la velké št?stí,že jsem na té sch?zy nebyla;) jedna holka jí ?ekla,že to je omezování osobní svobody a zbytek družstva hlasoval proti návrhu...díkybohu...jak byste reagovali vy?

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-21, 12:38
Aniii, snažila bych se na to nereagovat a pokud bych mn?la pocit že se neudržim, rychle bych ze schúze odešla. :-)
Nevim jak u vás, ale tady to v paneláku co bydlim funguje asi takto: Když sem cht?la na fasádu dát klimatizaci, musela sem mít souhlas nadpolovi?né v?tšiny vlastníkú bytú (ne bytú v užívání, které sou majetkem družstva). ?iže kdyby se tady stalo cokoliv podobného, sta?í mi posbírat podpisy nadpolovi?né v?tšiny vlastníkú bytu v doty?né samospráv?, že nemaj nic proti tomu, abych chovala doma t?eba krokodýla a milý bába by si neškrtla ani kdyby byla p?edsedou družstva. :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-12-21, 13:20
U nás to myslím funguje podobn?...no ona pro sv?j návrh nem?la v?bec žádnou podporu,jsme d?m plný ps? a pejska?i si vždy po?ídí dalšího...jsou tam hlavn? d?chodci a ti pot?ebují spole?nost. V?bec nechápu,kde vzala tu drzost v?bec n?co takového vyslovit nahlas...už asi chápu,pro? její dcera v osmnácti utekla z domu do n?mecka a ukázala se poprvé p?edloni ukázat vnou?e...

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-21, 13:44
...ona se drzost snoubí s blbostí žel velmi ?asto :-)))

U nás je taky plnej barák psú a ko?ek (+ Vl?ák), zatim se pokud vim nikomu z chovatelú zv??e nestalo, že by narazil na ?áký problém. Teda krom jednoho majitele korka, kterýho si podali ostatní psej?ka?i z baráku, pá? nechával chudáka psa zav?enýho samotnýho celý dny, pes zoufale vil....chlap se tak vyd?sil ostatních psej?ka?ú, že hnedka za?al psíka poctiv? ven?it 3x denn? :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2009-12-21, 15:07
Já mám taky ?erstvý zážite?ek.Dcera se v zá?í nast?hovala do podnájmu asi o 4 vchody od nás.D?m je plný pejska?? a zví?átkomil? takže potud OK.Bohužel,se skoro ve stejném termínu nast?hoval do 4 patra /dcera je v prvním pat?e/ n?jaký pom?rn? mladý /cca 30 let/ Slovák.Asi po dvou dnech zvonil na dceru s tím,že se nevyspal,že její psi celou noc k?u?eli.Dcera mu vysv?tlila,že je to t?žko možné,že v noci byla v práci a psi byli u mn? o n?kolik vchod? dále.Zajímavé je,že pod dcerou bydlí starší paní s jezev?íkem a ten opravdu vyje a št?ká snad celý den.Na tu paní,ale zvonit nešel.Pak jsme se dozv?d?li,že se slovenský mladík ptal domovnice jestli je dcera vdaná,jestli je majitelka nebo nájemník atd.No,a v?era p?išla k dce?i dom? m?stská policie,že dostali anonymní udání.Prý má t?i psy,neplatí za n? m?stu a celé dny ?vou:-DJen pro po?ádek,psy má dva,ze ps? je ?ádn? zaplaceno a po dotazech na všechny nájemníky v pat?e pod i nad i na pat?e,nikdo psy neslyší št?kat jenom pán ze 4 patra /pravd?podobn? s psím sluchem/.Domovnice rovnou policii ?ekla kdo asi udání psal,že je to od za?átku problémový nájemník /nev?d?la jsem,že za ty 4 m?síce,co tam bydlí už poslal jiná 2 udání na jiné lidi/.Takže dcera dnes musela na m?sto na odbor stížností /bože,ani jsem netušila,že n?co takového existuje/,tam p?edložit doklad o zaplacení poplatku za psy a kopii šet?ení z policie.Policie se vyjád?ila ve smyslu,že pán je pako,udání je nesmyslné.Jako kdyby mi to n?kdo vypráv?l,tak se možná i pobavím,ale dovedete si p?edstavit,co takovej ?lov?k m?že holce ze života ud?lat.V?bec nevím,co budeme d?lat,pokud se ten kluk neuklidní a bude posílat jedno udání za druhým.Ješt? jsem zapomn?la napsat,že jeden z pejsk? má vrozenou vadu hrtanu a hlasivek a št?kat neumí a druhý, asi proto,že žije s n?mým kámošem,tak nešt?ká tém?? nikdy.O to je to kuriozn?jší,že zrovna tihle dva by m?li údajn? ?vát na celý d?m.Takže si jdu ud?lat kafe a uklidnit se,protože srážka s blbcem,to je fakt o nervy.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-12-21, 15:23
Heretiko taky milý soused :D to jsem ješt? dopadla dob?e, se svými milými sousedy...jen m? napadlo, je ten soused nájemník, nebo majitel? Nešlo by ho n?jak vyštípat, když takhle ?e?í vodu? Pokud poslel 3 udán ve 4 m?sících, tak myslím, že by to za to stálo...

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2009-12-21, 15:41
Ten byt prý si údajn? koupil,takže majitel.Holka,vyštípat......jenomže jestliže je to takový pako,že píše na lidi nesmyslný udání,tak mu nesváry a hádky budou spíš vyhovovat a bude se v tom vyžívat.Ten by se asi jen tak nedal.Já si myslím,že takový ?lov?k práv? na tohle ?eká,aby si užil.Možná kdyby ho barák ignoroval,že by mu to vadilo víc.Já jenom nechápu,že když si koupil byt,že si hned rozhádal sousedy.Proboha,nem?že být normální,pak v tomle žít jist? n?kolik dlouhých let.To musí být fakt vyšinutec.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-12-21, 15:46
Ups, tak to je na nic:( no, barák si o n?m bude myslet své, policie ?asem taky...ignorace asi bude nejjednodušší...já bych udala jeho :D za poškození pov?sti :D já jsem hrozn? agresivní

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Aktuální stránka:66 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist