Aktuální stránka:61 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-01, 19:02
Ani se nedivím, že se s tou fretkou nikde neukazuje...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-03-01, 19:12
Pokusím se p?ed Brutem utajit, že je týranej:o)

Dy? on je, šmarjá,d?sn? mstivej :o))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-01, 19:43
jinak Bígule má novou zábavu, ská?e mi za op?radlo seda?ky, mám to dost u zdi, takže tam sko?í a zasekne se, pak se proškrábe dolu, st?ží se vyškrábe bokem ven a už zase zdrhá na seda?ku aby znovu sko?ila :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-01, 21:25
áááááááááááá, ozval se nám Chytrýsek. Vidím, že nejen mne zvedl ze židle.Doufám, že Chytrýsek p?ijede na výstavu a tam nám vše odp?ednáší a vysv?tlí.Náležit? pou?í zoology, myslivce, léka?ky (veterinární i lidské), právníky, policisty, hasi?e (jo, i ti zachra?ují fretky spadlé do d?r) a další jedince znalé práva, historiky .... no prost? ty pitome?ky, kte?í se tam sejdou se svými fretkami a s lidskými potrhlými p?áteli. Takže UŽ V SOBOTU!!!!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-01, 21:51
takto jsem odpovídala na mail odpoledne:

Dobrý den, musím Vás trochu poopravit:
1. nejsem a nikdy jsem nebyla Iveta Žižková, rozhodn? s tím nemá nic spole?ného a dost se divila, že i ona tento mail obdržela.
2. nikde jsem nepsala, že farma pro „fšechno“ jsou Vaše stránky, pouze jsem reagovala na Váš inzerát na t?chto stránkách a pohoršovala se nad tím, že nabídkou zví?at na t?chto stránkách matou hlavu lidem co by m?li o zví?e opravdu zájem a že je to pom?rn? blbá zábava dnešní mládeže, sed?t u PC a pe?ovat o virtuální zví?e. Na t?chto stránkách totiž nejde o opravdovou nabídku zví?at.
3. jak jste mohla vid?t na mých trapných stránkách, sama mám t?i fretky ve v?ku 5let, 4 roky a mladou puber?a?ku, necelý rok starou. Od po?átku je chovám ve volié?e/kleci a nijak tím nestrádají. V kleci jsou pouze p?es noc a po dobu mé nep?ítomnosti, jinak je mám pušt?né na volno, hraji si s nimi a beru je ven, takže rozhodn? nestrádají a v kleci pouze spí, takže když spí, je jim úpln? jedno, jestli v kleci
a nebo „na svobod?“. Mé fretky rozhodn? klec neberou jako n?jaké v?zení, ale jako místo, kde mají své soukromí a nikdo je tam neruší, takže tam dokonce chodí spát dobrovoln?. K tomuto zp?sobu chovu mám hned n?kolik d?vod?: A) byt nemohu zajistit tak, abych tam s klidem mohla nechat fretky bez dozoru – mám prost? strach, že se jim tam n?co stane. B) Mám dv? sami?ky, které se spolu nesnesou, takže by stejn? musela být jedna z nich zav?ená. C) Mám nekastrovaného samce a nekastrovanou sami?ku, t?žko bych tak zabránila necht?nému nakrytí samice
4. Rozhodn? na svém chovu nehodlám nic m?nit a stojím si za tím, že chov v kleci je daleko bezpe?n?jší a je snad každého v?c, jestli chová fretku v kleci (pokud se jí dostate?n? v?nuje a nechá vyb?hat) nebo na volno, takže nevidím nic špatného na tom, když chce n?kdo koupit klec pro fretky. Pokud jste n?kdy vid?la klec pro fretky, jist? víte, že velikostn? se to nedá srovnat s klecí na k?e?ka a proto mají ?asto tyto klece kole?ka – pro snadn?jší manipulaci, ne proto, abychom je vozili k televizi!

S pozdravem Pavlína Mozgová - ŽoFiRo.


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-01, 21:57
Petra P. - Musíš si lehnout na zem, zap?ít se o ze? a odtla?it ji nohama, když ji chceš odšoupnout a t?eba pod ní vyt?ít, to je jednodušší než kdyby m?la kole?ka to je jasné:))) Jinak ta klec má Peti myslím 50Kg, já ty jednotlivé ?ásti málem neunesla, manipulace bez kole?ek je tém?? nemožná, kdo by to ?ek, p?i jejich rozm?rech:)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:20
Ach bože!!!! To jsou vážn? kecy... jestli to zase bude "paní" ?íst, tak já mám fretky taky v klecích a myslim si, že jim je absolutn? jedno, kde sp?j. Na chat? bejvaj tcho?i na volno v jednom pokoji. Stejn? pokaždý, když tam p?ijdu, tak sp?j. A ?asto v otev?ený p?epravce, i když maj na výb?r ze 4 postelí a pe?in a polštá??... A teprve, když je odtamtud vezmu mezi nás, tak tam b?haj. Jinak o to ani n?jak extra nestojej. Maximáln? si trochu pohrajou spolu, ale to málokdy. takže v kleci opravdu nestrádaj a je to bezpe?n?jší. Sakra už.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:23
A já mám asi upln? blbé fretky, protože když se vylítají,tak jdou sami spát do své klece.Každej den. :DDD

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:26
Boži, to máš ješt? dobré, moje fretky jsou ješt? hloup?jší a a?koliv dve?e od klece mají skoro po?ád otev?ené, tak v ní dobrovoln? pobývají:D:D
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:31
No já taky litovala ty ze zásilkový služby, co nesli ten obrovskej balík k nám do t?etího patra po schodech :oD Nahekali se hodn? :o))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:32
Hanulko, já tcho?e musim n?kdy p?emlouvat, jestli nejdou b?hat, Rocky sám z klece odmítá vylízt, musim ho vyškrábat z pelechu a odnýst na místo b?hání :D
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:36
hih, a ješt? si vyprošuju han?t tohle vlákno,na to jsem totiž hrdá !!! :D


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:38
Peti, já v?d?la, že klec bude t?žší, ale že to bude taková masa kovu, to jsem ne?ekala.. ona p?ece vypadá tak lehce:))))

Rynn, já mám taky s Damiánem problém kolikrát ho vytáhnout z klece, v zim? zásadn? chodí na obch?zku bytu, cca 20min a pak zase zaleze. Te? už na n?j jde jaro, tak je už celkem aktivní. Tzn. p?eleze z klece do postele a s myšlenkou, že má už najetý n?jaký metr navíc, zase ulehne:))) On totiž asi trpí nedostatkem prostoru nooo:D
BOHUŽEL, jak jsem se n?kolikrát p?esv?d?ila, fretky se prost? cítí ve své kleci bezpe?n?, takže i když bych je mohla mít bez klece, nemám d?vod ji likvidovat, mají ji rádi a hlavn? pokud se v byt? n?co d?je a nerada je u toho mám (praní prádla, mytí oken atp), tak je prost? zav?u a je to.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-01, 22:46
A hlavn? k nám chod?j kamarádi se psama, svý psi tu ob?as mám, by se mi požrali...
Bože, takový hloupý a p?itom všev?doucí hlupáci mi dycky vykouzlý úsm?v na rtech, a pak když mi to dojde, tak vždycky píšu spíš v afektu (proto tolik chyb v mé odpov?di)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2009-03-02, 00:15
Hm asi i já teda mám taky ty fretky upln? pitomé když po 4 hodinách b?hání zalezou sp?t do klece spát,jsem si naprosto jistá že tu klec milují.Viditeln? se tu dáma snaží vyrovnat skušenostem lidí kte?í chovají až 20 kus? fretek,a z?ejm? nechápe že p?i takovém množství je to nejlepší ?ešení jak fretky chovat už z mnoha d?vod?,ale to jich nemusí být 20 kus?,sta?í už bohat? dv?,a ze skušenosti vím že to co nevymyslela ta první vymyslí ta druhá,že nám pání?k?m lezou o?i z d?lku vyložen?!!!A to mám naprosto proti fretkovský zabezpe?ený byt,proti kdejakému zapadnutí uvíznutí,ale v??ím,že s inteligencí a chytrostí kterou mají,to není po?ád dosta?ující.Už jsem jednou na nástrahy bytu doplatila,(ti co m? znají, v?dí):O((Takže bych Vám milá dámo doporu?ovala naštívit stránky Bóži,(to je paní která má perfektní útulek pro fretky,o kterém,jak zmínila Petra.p se Vám m?že nechat jenom zdát,a p?e?íst si tam veškerá nebezpe?í,které na fretky v domácnostech ?íhají,a v??ím že jste o p?lce z nich nem?la ani tušení:0)))M?la by jste si asi skusit chovat více fretek najednou,min 2,a po té by jste zjistlila že ta druhá neni zdaleka tak ?istotná jako ta první,a že po ránu,s chovanými zlatí?ky na volno,by jste vyšlápla pár bobk?,a p?i raním pohledu na stav obýváku ?i prostor kde se fretky pohybují by jste se nesta?ila divit že ve dvou se to lépe táhne,jinými slovy...lépe lumpa?í,skota?í,ale i ni?í a ?ádí:0))))Ale rad?ji bych to p?eci jenom Vám rozhodn? nedoporu?ovala protože by se jim v dohledné dob? u vás ur?it? n?co stalo!!!!To? vše:0))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zdenina dne 02.03. v 00:16.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-03-02, 03:20
Taky jsem mail dostala - na adresu, kterou už n?kolik let nepoužívám a dost by m? zajímalo, kde to ta dáma vzala.
NAdále si stojím za svým názorem a ze židle se nezvedám.

Moje odpov??:

Dobrý den!

1. Domnívala jsem se (poté, co mi p?išel mail od neznámé dámy na n?kolik let nepoužívanou adresu a já se za?etla...), že se jedná o n?jaké nedorozum?ní a p?ípadné vysv?tlení a on je to nový útok????
Kde jste vzala mou mailovou adresu a tu drzost?

2. Je sm?šné plamenit nad hr?zou fretek uv?zn?ných v klecích - a konkrétn? u mé osoby je to ješt? legra?n?jší, jelikož m?j fre?á?ek (dej mu, Pámbu lehké odpo?inutí) NIKDY!!! nebydlel v kleci. Celý život b?hal voln? po byt? ?i chaloupce a v kleci - OTEV?ENÉ - jen p?espával, pokud nechrn?l v n?jakém jiném pelíšku ?i u m? v posteli.

3. Pokud to bude možné a op?t budu mít fretku, rozhodn? BUDE bydlet v kleci, a? v?tšinu ?asu, co je vzh?ru, stráví voln?...
D?vod?, jak a pro? jsem k podobnému názoru došla, je mnoho, takže se nebudu rozepisovat, avšak nehrani?í s týráním zví?at :o)))

4. Uznávám, že jsem se pon?kud p?enáhlila s "internetovýma magorama." V tomto p?ípad? se totiž, dle mého názoru, jedná o lehce pokro?ilou obsesi, za níž lidi nemohou, málokdo je ochoten si ji p?iznat, a tudíž lé?it, a která nutí neurotické ?i n?jak frustrované neš?astníky nap?íklad psát anonymní dopisy, zve?ej?ovat osobní nebo také choulostivé údaje o lidech známých i neznámých, vyhledávat fantastické, tragické ?i jinak zajímavé informace + snaha pod?lit se o n? jakýmkoli zp?sobem atp. Nejedná se tedy o poruchu ?ist? internetovou, ale v rámci úspory ?asu i pen?z je to asi ta nejjednodušší cesta... Každopádn? bych doporu?ovala konzultaci s n?jakým odborníkem...

5. Když už z jakéhokoli d?vodu nesnášíte a zárove? pot?ebujete lidi, m?jte, prosím, aspo? ráda zví?átka - doufám, že pro Vás nejsou jen prost?edkem, jak ulevovat neurózám, ale že Vám i pomáhají a d?lají radost...

P?eji Vám krásný den

Markéta Kalinová
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-02, 08:55
Doufám, že jí další odpov?di nebudou trvat další dva m?síce.. To už snad budu mít jiný starosti a takovýhle ptákoviny od Chytrýska a podobných fakt budu ignorovat...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-02, 09:29
Já si literární dílko od doty?né paní našla te? na služebním mailu...žila sem v domn?nce, že tato mailová stará adresa je už nefunk?ní :-)))
Odpovídat jí nebudu, pá? p?ede mnou ste jí už odpov?d?li, takže bych se mohla jen opakovat....a nechci doty?nou paní nudit n??im, co jí už bylo 50x napsané :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-03-02, 09:41
Ovšem tohle je taky perla:
[zpravy.idnes.cz]

Tak jo, propustíme všechny léka?ky, na LF se nebudou p?ijímat ženy a k doktor?m budeme jezdit do zahrani?í.

Jsem zv?davá, jestli se jednou do?káme toho, že pokud n?co takového vypustí n?jaký p?edstavitel z úst, bude tlakem ve?ejnosti donucen k rezignaci.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-03-02, 12:54
Johana - divila bych se, kdybys to nedostala, když jsi tam byla taky jmenovaná :o)))
Ale kde ta ženská bere ty naše staré adresy?

Nessie - nesmím se roz?ilovat a debilové mi zvedají adrenalin - proto beru na v?domí, že existují a nem?žeme proti nim - v?tšinou - nic d?lat, takže se neroz?iluju :o))))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-02, 15:11
Markét - já mam t?i staré a jednu aktuální. Spousta lidí mi posílá i na ty staré, Chytrýsek ale použila správnou aktuální :o) T?eba nebude až tak blbá :o)) (Nebo to bude tim, že mam tu aktuální tady v profilu???)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-02, 15:46
holky, tak ted se musím p?iznat k vlastní obrovské blbosti. Byla jsem dnes na Bílé Ho?e odevzdat Barnieho vzorky stolice na rozbor. Stálo to 300K?. To mi p?išlo jako dobrá cena. Tak jsem si ?ekla, že si rovnou koupím Calopetku. A te? koukám k Majd? na stránky a chce se mi z toho normáln? bre?et. Tu Calopetku co má Majda za 249K? já koupila za 396K?!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Nejsem debil?!?!?!?!?! Majdo, od te? všechno co budu chtít a ty to budeš mít, budu kupovat jenom od tebe, protože ty jsi jediná poctivka:-)
Fujtajbl mn? je zle, hlavn? to nesmím ?íct Pepovi jinak m? zabije.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-02, 16:39
A te? si ješt? podobou marži odpo?ítejte z ú?t? na veterin?.
Chápu musej vyd?lávat, platy doktor?, nájem, spot?ební materiál, dan?... ale kolikrát platíme fakt za pitomonsti a to nemluvím o kvalit? pé?e. No jo no. Já jsem ráda, že si dokážu vždycky všechny položky zkontrolovat a hlavn? hlídám co a pro? se zví?etem d?lají a co a pro? mu dávají za léky. Kolikrát se nesta?ím divit, není veteriná? jako veteriná?. N?kterých bych vzala diplom, bezpardonu. Ale je pár, kterým ne :-),našt?stí...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-02, 16:48
tady mi p?išli ostatní ceny normální, proto jsem si i cht?la n?co koupit. tak pro p?íšt? jsem d?kladn? pou?ena.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-02, 16:55
Jo...to je docela síla, já taky ob?as jenom kulím o?i když jedem nakupovat do Petka.(v ?ertousích na karti?ku nakupuju za velkoobchodní ceny)..100% marže je naprosto b?žná......ob?as je to i 200%
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-02, 17:04
Pavla Z napsal/a:
-------------------------------------------------------
> A te? si ješt? podobou marži odpo?ítejte z ú?t? na
> veterin?.
> Chápu musej vyd?lávat, platy doktor?, nájem,
> spot?ební materiál, dan?... ale kolikrát platíme
> fakt za pitomonsti a to nemluvím o kvalit? pé?e.
> No jo no. Já jsem ráda, že si dokážu vždycky
> všechny položky zkontrolovat a hlavn? hlídám co a
> pro? se zví?etem d?lají a co a pro? mu dávají za
> léky. Kolikrát se nesta?ím divit, není veteriná?
> jako veteriná?. N?kterých bych vzala diplom,
> bezpardonu. Ale je pár, kterým ne :-),našt?stí...?

Pavlo, na klinice kam chodíme roky mi "múj" vet ú?tuje za b?žnou vakcinaci o 100% mí? jako mi naú?toval vet-nová?ek, který tam je púl roku i s cestou... a k tomu ješt? napíchával chudáka fre?áka na 3x. Aspo? vím, komu se vyhnout :-)))


Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-02, 19:20
Johanko, pat?íš mezi ty štastné... Já jsem asi uchýlná, ale veterinární pé?e vždy probíhá pod mým úzkostlivým dohledem. Kolikrát je mi i jedno, že zaplatím víc, když je k tomu d?vod, ale platit za injekce vitamín? a fyziologického roztolu,když má fre´ták ucpaný st?eva, pardon... To našt?stí není moje zkušenost, ale zkušenost zde z fóra. Fretka tehdy zem?ela a poda?ilo se alespo? vysv?tlit šéfovi kliniky, že doty?ný veteriná? by m?l dostat výpov??,dostal. Jinak by jsme to oznámili na veterinární komoru a dál šet?ili.
Jenže pozor, to že n?komu um?e fretka následkem laické pé?e veteriná?e se bohužel i za drahé prachy stále stává... :-(Spoléhají na to, že si nenecháte ud?lat výpis z dokumentace, že nepošlete fretku na pitvu za drahé peníze a nepodáte žalobu právníkem (také za drahé peníze)na základ? t?chto dokument?.
Veteriná?i ke kterých chodím, jsou našt?stí velmi lucidní a moc dob?e v?dí, jak se v p?ípad? zanedbání pé?e zachovám. To jediné mi zatím pomáhá... D?lám to ale jen kv?li t?m fretkám. Záleží mi na nich moc...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-02, 19:35
Pavlo, mn? na té klinice dávají pokaždé kompletní rozpis všeho co ú?tují, jako s paranoidním majitelem (co vskutku sem) se se mnou baví jak s debilem a vysvétlují mi všechno podrobn? :-)
Na toho veta-nová?ka sem narazila jen jednou, když sem byla objednaná ke "svému" ale v tom moment? p?ijel úraz a "múj" musel na opera?ku...sem si ?ekla, že vet-nová?ek vakcinaci zvládne...no tedy nikdy víc! Ne kvúli pen?zúm...ale aby musel 3x napíchnout klidnou fretku kvúli o?kování...no fujtajbl.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-03-02, 19:58
Petra p. - já mám e-mail skrytý - no fakt nesta?ím zírat. No, za dva m?síce, až si to zas srovn v hlav?, uvidíme :o))))

zzelvickaa a spol. - já už se s podobnými problémy tak n?jak smí?ila. Pochopiteln? též tajím podobné "nehody", jelikož m?j drahoušek tvrdí, že našemu vetovi jen prevencí a o?kováním ko?ek, králík? atd., vyd?láme na dov?u a pochopiteln? neexistuje rok, kdy by n?jaké zví?e nebylo fakt nemocné nebo zran?né (p?i jejich stá?í, množství a duševním stavu to bohužel ani jinak nejde).
U nás je náš p?edražený vet našt?stí kompenzován tím, že je to cosi jako rodinný léka?, je šikovný, poslední 3 roky výborn? vybavený a mohu kdykoli zavolat, obrátit se na n?j + toulavá a zachrán?ná zví?ata ošet?uje za polovinu ceny (až do okamžiku, kdy se z toho stanou rozmazlené, tu?né, postelové bestie - pak je m?žu vyvážit zlatem :o))
Zkrátka, nelze si moc vybírat, tak se snažím si to rozumov? vysv?tlit :o)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-03, 11:44
Markét - já doufám, že se z toho doty?ná nevzpamatuje nikdy, protože za další dva m?síce už nic ?ešit nehodlám. Myslím, že jí to bylo vysv?tleno dost jasn?, já na jejím míst? bych se zahrabala n?kam do díry a styd?la bych se vystr?it nos, nemohla bych si dojít ani p?es ulici pro rohlíky...
Doufám, že nám to všem v sobotu na výstav? s tou svou fretkou nat?e!


želví - to je teda sakra moc! Já Calopetku nekupuju, ale budu si hlídat i ceny jiných.. Stejn? už si d?lám zálusk na pár v?cí u Majdy, jen ty penízky mi schází te? :(

Pavlo - Ti závidím, že si to dokážeš takhle ohlídat. M? nezbývá než slep? v??it :(
Avatar

Aktuální stránka:61 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist