Aktuální stránka:59 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-01-31, 20:41
Práv? dneska povídal léka?, jak je pro dít? užite?né, aby rostlo se zví?aty - kv?li p?stování vlastní imunity. V tcho?ím pokoji by mohla být postýlka a v dohledu klec, aby Out?žek vid?l na zví?átko a m?l ty správné podn?ty.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-31, 20:49
A já zas dnes vid?la relaci s psychologem, kde apeloval na kontakt dítéte se zví?etem od útlého v?ku, bo to vede k rozvíjemí citového vnímání a pocitu zodpovédnosti dít?te.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-01-31, 21:00
Srandi?ky, srandi?ky - jsem t?žký ekzematik, p?ítelova bab?ka byla astmati?ka a už te? se klepu hr?zou, jestli nebudu muset "dát pry?" ko?i?ky a králíky...urvalo by mi to srdce. Nem?žu riskovat, že budu dávat pry? i tch??e - to by m? trefilo a ty, ke kterým bych to všechno st?hovala, asi taky :o/
Out?žek bude patrn? alergik, jen se modlím, aby to nebylo na zv??!
Nemáte s tím n?kdo zkušenost aspo? z doslechu?
Kamarádka tvrdí, že je dít? p?ipraveno na prost?edí, v n?mž se matka v t?hotenství pohybuje a prý se nemám bát...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-31, 21:02
Markéto, lezu do "Gravidního vlákna" aby nás nesežrali :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2009-01-31, 22:36
Narkéto, je to pravda . dít? su vytvo?í obranné látky,. Mám dcerku alergi?ku, skoro astmaati?ku snad na všechno na sv?t? - ale na naše zví?ata - psy, ko?ky, králíka a fretku - v?bec ne. Tak tzo opravdu asi funguje.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-01-31, 23:19
bea - dík, takové v?ci pot?ebuju slyšet!!!:o)) Lezu za Johanou - trochu jsme zane?ádily vlákno out?žkama s vyrážkou :o)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2009-02-02, 00:28
Nemáš se ?eho bát - fakt ne. ani jedno z d?tí ne zví?ata nemí alergii. to jsem ješt? v t?hotenství ob?as doma mívala poran?nýho holuba - rodina šílela, ale všechno dobrý.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-18, 10:43
Prosím, neznáte n?koho kdo má/tedy m?l/ dosp?lou fenku rotvajlera a odrostlejší št?n? Bernardýna??? Díky za info!! Mohli být odkudkoliv zejména z Prahy a okolí. V ned?li byli nejsíš vyhozeny z auta mezi Zvolí a ?erníkami na Praze Západ.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-02-18, 10:59
Já vždycky když najdu psa, tak volám do útulku do Troji.
Zatím vždycky mi tam dali kontakt na majitele, protože majitelé tam v?tšinou volají a nechávají na sebe kontakt.
Pak taky zjistit jestli nemají ?ip (p?e?tou to na m?stské policii nebo na veterin?) a nebo jestli nemají tetování.
Posílám tlefony do Troji:
233 554 242, 283 011 711, 283 011 719

Pokud nebudou ?ipovaný ani tetovaný a majitel nenchal ?íslo v útulku, tak asi opravdu p?jde o odložené psíky. Hrozný...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-18, 11:06
Pejci byli nalezeni schouleni u sebe, u silnice. Hned jak je švagr našel volal policii a snad ješt? n?kam. P?ijeli až za 3 hodiny a nikdo je prý nepostrádá. Fenku v záp?tí p?ejelo auto a št?n? uteklo, hrozn? se chudinky báli lidí. Dodnes ho švagr s lidma hledají po okolí, ale bohužel.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-02-18, 11:10
Ježiš, tohle se snad ani nedá slušn? komentovat! :-(
Kdyby aspo? našli to ubohý št?n?!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-18, 11:12
:-(( ségra s manželem ho hledají stále, cht?jí si ho i v p?ípad?, že nebude nalezen majitel nechat.


" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-02-18, 11:15
Takže pejsky nemáte doma?
Koho manžel stále hledá? To št?n??
A jak to dopadlo s tou fenkou?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-18, 11:31
pavlo, pejci k sob? nenechali nikoho p?iblížit, takže zavolali policii a odchytovku, fenku mezitím usmrtilo auto, a bernardýnek nakonec utekl, hrozn? se bál lidí, jeho stále hledají. Vzhledem k tomu, že sou u nás záv?je sn?hu nevím jestli m?lo ned?ji p?ežít:-(((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-02-18, 11:43
Ježiš tak to je strašný. Chudinka malá, to je hrozný. To je hroznej p?íb?h. Chudák to št?n?, jestli si okamžit? nenašlo n?jaký úto?išt?, tak opravdu asi nemá moc šancí na p?ežití.
No to je hrozný, to jsem ani nem?la ?íst.
Odkud ty pejskové mohli být, to fakt nechápu.
To je hodnej švagr, že se ho snaží najít.
Je mi hrozn? líto tý fenky. A doufám, že št?n? má ješt? šanci. Nad?je umírá poslední...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-02-18, 11:52
No tak to je hruza...jezisi to je strasny!...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-02-18, 12:00
sakra že já to tu ?etla.

Zavedla bych t?lesné tresty pro takový hnusný lidi,co tejraj zví?ata a d?ti. Toho majitele exemplárn? zmlátit sukovicí na nám?stí.
Bože! mám po nálad? a panáka tu nemám.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-02-18, 12:01
boze muj, je mi zas ouvej. co se to furt kolem me deje? :-( Petronel budte silny, fajnovej zazitek to urcite nebyl, pak dej vedet, jak to dopadlo....

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-02-18, 12:10
Jj Petronel, ur?it? dej v?d?t, jestli ho našli :-( a jak je na tom

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-18, 12:16
kloky, hroznej zážitek to byl pro švagra a ostatní co se na tom podílejí. P?ítel když m? vezl z práce vid?l tu mrtvou fenku, která tam v tý dob? ješt? ležela, ale ?ekl mi to až sme p?ejeli...pro jistotu.. a jsem za to ráda!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-02-18, 13:18
Já bych zase zavedla praný?.
Nebo n?jaký ve?ejný bi?ování.
Nechápu pro? se na takovýhle lidi bere ohled (p?. jen pen?žní pokuty nebo pár let v?zení).
Dost ?asto je mi z týhle zem? a jejích nesmyslných zákon? vyložen? zle. Viz jako aféra s ko?kou a psem natá?ená na mobil....taky nic moc dohra pro hlavní aktéry.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-02-18, 14:18
ja potkavam cestou do prace prejetou fretku no spis to jeto neco podobniho je to docela velky chudak no

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-02-21, 13:04
petronelko, jak to dopadlo? asi už jste toho malého nenašli, nebo se ho n?kdo ujal?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-21, 22:00
božo, bohužel pejsek se nenašel. Všude kolem jsou lesy, domy minimáln?, jen pár ?ísel:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-02-21, 22:44
achjo, to je mi tak líto !

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-02-23, 10:59
Já taky moc doufala, že se št?nátko najde :-(

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-23, 11:11
já zas doufám, že ho opravdu n?kdo našel...dneska sem m?la o n?m no?ní m?ru...jak ho stále hledáme..všude plavali ?erní králí?ci v lavorech, postupn? jsme všechny lavory vylévali a n?kte?í králí?ci byli živí a n?kte?í mrtví..hrozné sny...ješt? ted mi je hrozn?:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-02-23, 11:21
Petronelko nechci strašit, ale podle kamarádky co vykládá sny to není dobré. Prý je pejsek na hranici mezi smrtí a životem. Podle ní ho ješt? nikdo nenašel!! Je to hrozné. Pejska je mi moc líto

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-02-23, 11:38
:-(((( já ti šla adel v sobotu v t?ch místech, co se stratil, sama za tmy, protože to nebylo autem sjízdný a tak sem se bála, ani nevím jestli víc toho, že ho tam uvidím n?kde zmrzlého, nebo aby m? t?eba hlady a bolestí nenapad.. p?ece jenom bernadýn je obr a to odrostlé št?n? mohlo mít i 30-40 kilo. Pak mám z toho takovýhle sny...:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-02-23, 11:46
Já taky n?kdy mám hrozný sny o zví?atech když se n?co d?je. Podobn? "ujetý"...

Aktuální stránka:59 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist