Aktuální stránka:73 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:21
Myslím si, že tadle debata by se m?la ukon?it.

Nikam nevede, a o urážky tady snad nikdo nestojí.

Nicmén? k tomu, co bylo napsáno:

Jedno mlá?átko samoz?ejm? ne?eším, kort když si ho necháte, pokud by jste ho prodala, ráda bych n?co za krytí, ale ne standartní ?ástku.. :o)

Není snad d?ležité psaní o standardní ?ástce, ale o tom, že je to z d?vodu prodeje. Kdyby yasmin
cht?la na chovu fretek rýžovat, nepsala by první ?ást v?ty.

Osobn? si myslím, že tydle výst?elky by sis m?la, Lucifino, nechat pro sebe. Jestli to m?lo n?komu pomoct, tak asi pomohlo, ale rozmazávání jedné v?ci po?ád dokola akorát tak povede k rozmazávání "hovna po koberci fora".

HOWGH.

PS: Osobn? nejsem v sekt? yasmin, nebo? kolikrát jsme spolu m?ly n?jaký problém, ale v tomhle jsem s ní zajedno. Já bych za krytí cht?la taky
kompenzaci (p?eci jen samec p?edává taky genetickou informaci a k oplození, stále ješt? po?ád, že?, jsou pot?ebné dv? pohlaví).

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 24.05. v 23:23.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:22
Lucifina, proboha vzpamatuj se! O co ti jde? Chceš "spravedlnost"? P?ij? se podívat ke mn?, mám fretky 4 (bohužel, již všechny kastráty, na t?ch už žádný byznys neud?lám) a v?? mi, že uklízím kuchy? minimáln? 4x denn? a stejn? se brouzdám v písku a odlomcích granulí. Jsou to fretky, ne rybi?ky v akváriu, na které se m?žeš dívat a ony ned?lají nepo?ádek. A je snad logické, že když má n?kdo ?íjné samce nebo samice v obytné místnosti, tak po levandulích to tam asi von?t nebude, i kdyby ses na hlavu stav?la. Pro? se chytáš takových v?cí?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:24
Lucifina_1 napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No, ale myslím, že já to jako byznys moc nemám,
> nemyslíš? Co já z toho tak asi mám?:) Jediný, kdo
>
> chce prachy a ne zrovna málo je Yasmin. Ona to
> d?lá
> na kšeft, to je myslím nad slunce jasné :). O tom
> také zajisté sv?d?í i p?es dvacet fretek v jednom
>
> malém pokojí?ku, 4 klece nad sebou, koberec, kde
> jsou samé rozmazané hovna, rozsypané stelivo,
> rozsypané granule, všude jen bordel a opravdu
> neskute?ný smrad, po kterém se mi ješt? dva dny
> zvedal žaludek ...Ano, tohle je ta láska... ovšem
> je
> možné dodat- láska ke zví?at?m?


nezapomn?las na n?co? t?eba dodat - zatímco mn? se chov angor tak n?jak nevyvedl, a to jsem je cht?la mít fakt jen na okrasu, doma, pro radost...
nebo - sice se mi zvedal žaludek, a takový chov se mi nelíbí, ale co bych pro tu (budoucí domácí) radost neud?lala, tak jsem to p?ekousla a vydržela...

lucifino, v?tšina (ne-li všichni) dlouholetí chovatelé yasmin znají a dávno už si o ní i jejím chovu n?jaký úsudek ud?lali. tvoje p?ísp?vky na tom t?žko n?co zm?ní, za to ale dost vypovídají o tob? :o/

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:27
lucifina: tak jsem si precetla tu tvoji valcicku a musim rici,krasna psychologie v akci: nejdriv podat pripad tak,aby jsi ty vypadala jako obet, pote napadat ucastniky diskuze,co se postavili proti tobe, pak kdyz nevis kudy kam, napadat yasmin osobne a pak i jeji chov fretek.
velice me pobavil ,,klan kolem yasmin" to jsem se valela smichy po podlaze.
ty lucifino uz radsi mlc, jen si to zhorsujes, z toho,co jsem tady precetla si myslim, ze yasmin udelala spravne-sama jsi psala,ze pokud si mlade nechas,yasmin to neresi, pokud ho chces prodat, yasmin chce nizsi nestandartni castku-coz se stalo,nevim na co si stezujes? nebo si myslis, ze kdyz se narodi jedno mlade, budes mit cisty vydelek penez za fretku a yasmin nedostane nic, protoze jsi nedokazala odchovat dve mladata ale jedno? yasminin samec svou praci splnil, splodil dve mladata-smlouva byla dodrzena. to ze jedno umrelo,neni jen jeho vina.
a prijde mi velice nizke snazit se o poskozovani a narceni yasmin,tak jeji chovne stanice a pokus prekazit ji jakekoliv nakryvani do budoucna-protoze narozdil od tebe yasmin chova fretky uz nejaky ten patek a vi,jak se o ne starat,zna problematiku chovu apod. Timto jsi se pro em ukazala jako jisty chovny dobytek a budu jen rada, kdyz se s tebou osobne nikdy nesetkam,protoze pokud by jsi neco takoveho spustila prede mnou,tak holka hold nerozdejchas,nejsem pacifista jako yasmin:)
tesilo me

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina_1 (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:35
jen ?ešíme lásku ke zví?at?m- nebo pen?z?m? :) Tak
to samoz?ejm? vytahuju. To, jak chovatel zví?ata
chová mi je jedno, když jedu za samcem nakrýt svou
sami?ku, ne?
Jen se t?eba zamyslet, kolik je t?mto fretkám dáváno
lásky - láska se musí b?h?m dne rozd?lit do 20 a
p?es 20 fretek. není rozdíl svou lásku dát jedné-
svoum frete?kám? Plus jak dlouho také zabere
ud?láním po?ádku 20 fretkám a jedné fretce?:) Takže
to shrneme, za dopoledne je ráda, že to uklidí, pak
je ráda, že vydechne, ud?lá si obídek, pak to tedy
za?ne vypoušt?t, jelikož jsou zví?ata v ?íji, nem?že
je pustit najednou..Takže suma sumárum, jak dlouho
je zví?e nejen pušt?né, ale jak dlouho se sním
pomazlí? Však to je p?ece zbyte?né, hlavn?, že
p?ijede ten na krytí, za to zhrábnu tolik, pak tady
tu nakryju tady, to mám tolik mlá?at a takový
zisk...Tohle je pro vás láska ke zví?at?m? No, pak
tedy .. pot?š košt?...a nemám co dodat :)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina_1 (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:36
..a ve vlákn? chs Silverstar najdete celý p?íb?h
prodeje sami?ky...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:39
to je tedy zajímavý, že se ti chov nelíbí a p?esto si ho podpo?ila krytím své samice? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:41
lucifina: A DOST!JESTE JEDNO NEJAKE OSOCENI YASMIN Z TVE CHORE MYSLI A NEPREJ SI ME! JAK TY SI MUZES MYSLET,ZE VIS,JAKE JE TO SE STARAT O DVACET CI VICE FRETEK A JAK SI TY MUZES MYSLET ZE VIS,JAK ONA TO DELA?
A JAKE MAS PRAVO TO ENJAK POSUZOVAT?
zenska,chce se mi z tebe blejt..

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina_1 (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:45
...posluž si :). Hele, není to taky n?jaká ve?ejná
urážka a dokonce vyhrožování?! Nep?ej si m?? A copak
mi asi tak ud?láš?:) Že bych na tebe podala
oznámení?:))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:47
Lucifina_1 napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ..i když jsem u ní byla, adresu absolutn? neznám
> :).
> P?ijela jsem na Florenc, kde pro m? p?ijela a
> prost?
> m? zavezla k sob? dom?. Myslíš, že jsem si
> všímala,
> jaké to je ?íslo domu ?i snad ulice?
> A když už práv? n?komu stokrát píšu, a? mi dá
> ?íslo
> ú?tu a po stoprvé to neud?lá, tak mi tím dává
> jasn?
> najevo, že prachy nechce, ne? P?ece ji nebudu
> neustále PROSIT, aby se kone?n? urá?ila to ?íslo
> napsat :))). Tohle fakt ne :)

Nema jiz smysl reagovat :))) Jen chci rict, ze Lucie se tu ohani cislem uctu, pritom jsem ji jasne napsala, ze si castku prevezmu osobne az se pojedu podivat na malou :o)))) Cislo uctu uz tak jako tak dostala, ale proc posilat cislo uctu nekomu, kdo mi rika, ze mi tu castku ani omylem nehodla platit :o)) achich ouvej :o)




Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:50
Lucifina: uz vim,koho im pripominas-pijavice! ja uz na to prisla!:)
a jestli se chces ohanet nejakym oznamenim,ver mi,nevyhrajes.a to co si tady nakydala spinu pred tim na dve chovne stanice s velice dobrou povesti by ti zavarilo mnohem vic....bejt tebou,prestanu se tak blbe tlemit,holka

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina_1 (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:52
:))))))))))))


KONEC !!!!!!




Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-05-24, 23:53
nevím jak vy, ale debatu bych ukon?ila jedním
mottem:


"Když ud?lá hlupák chybu, vždy vysv?tluje, že to byla jeho povinnost."
George Bernard Shaw

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 24.05. v 23:53.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-05-25, 00:10
Hele lidicky, ja bych taky tu debatu ukoncila, smyslu se nedobereme.. :o)

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina_1 (IP)
Datum: 2010-05-25, 00:15
Ano, ano, poslední slovo musí mít Yasmin, jak jinak,
p?esn? potvrdila má slova :))) ...He, a stejn? mám
poslední slovo já :). Te? už se fakt dob?e bavím :))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-25, 00:28
Martino, snad bys mohla n?co s tímto tematem n?co ud?lat...Já na to práva žel nemám....
Mn? se vážn? už zvedá žaludek!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-05-25, 00:36
ach jo, vim, ze jsem psala uz dost, ale potrebuju to asi ventilovat :(
takze posledni komunikace se slecnou, toto mi prislo, ted vecer...

Lucie:A pokud vím, tak jsem ti psala, že DO RUKY ti žádné peníze nedám. To jako si myslíš, že ti je dám ro duky a ty mi po týdnu ?ekneš, že jsem ti nic nedala? Si myslíš, že ti budu jako te? v??it? Když jsi mi ?íkala, že krytí p?i jednom miminku ani nemám ?ešit?! To ani náhodou! Cht?la jsem ?íslo ú?tu, aby bylo jasn? dokázané, že jsem ti peníze dala, ale ne jinak! Nedalas. Je to opravdu tv?j problém a tvoje blbost.
Stejn? tak ti na to ?eknu, že mou adresu máš taky.


Moje odpoved: Na predane penize Ti samozdrejme mohu dat potvrzeni. Adresu mam, to je pravda.

A pak jsem tedy jeste poslala i to cislo uctu znova :o)

Lucie:ale to že ti já neotev?u je v?c druhá :). Hele, prost? konec. Já si t? do bytu nepozvu, kamarádka mi to samoz?ejm? odmítla. Ty jsi porušila dohodu první, ?ekla jsi, že mim?o ani ?ešit nebudeš, ústn? jsi mi to potvrdila v Praze. Te? chceš prachy a práv? te? ses rozhodla, že chceš 2tis. Klidn? si cht?j 10. Máš sm?lu.
Já ti 1 tis. poslat cht?la, odmítla jsi mi dát ú?et. Furt to psát dokola jak o ?ervené karkulce.

Takže porušila si dohodu, já ji ruším taky- žádná návšt?va. Navíc, když budeme sloví?ka?it, tak já svou ?ást dohody vlastn? ani neporuším. Psala jsi, že máš zájem mlád? VID?T, takže zítra, ne zítra ne, ve st?edu dám dokupy veškeré fotky a pošlu ti je. Takže když si nasadíš brýlde, tak je UVIDÍŠ.

Prost? m? tohle mrzí, ale tohle prost? ne. Máš s tím problém, vem si na to právníky a ?eš to. Ode mn? žádný další mejl, krom? fotek, nedostaneš.



Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina_1 (IP)
Datum: 2010-05-25, 00:43
...?íslo ú?tu mi p?išlo, až po tom, co jsem tu
poslední ?ást poslala...A ne?íkej, že ?íslo ú?tu je
posláno znovu!

Tak fajn, jak o ?ervené karkulce:
?íslo ú?tu jsi mi dala p?ed 4 m?síci, kdy jsi
miposílala dva pelechy. Na to já ti odepsala, že ten
mejl s ?íslem ú?tu je dávno smazaný a v internetovém
bankovnictví to hledat prost? odmítám!


Tak jak, že jsi mi ho poslala znovu? Schváln? si
spo?ítej, kolikrát jsem ti psala to ?íslo p?tu?
Myslím, že by to bylo velice zábavné :).

když jsi taková všeználka, m?la jsi mít p?ipravenou
smlouvu, kde by byly jasn? uvedené ceny. ?íct
n?komu, to ne?eš a pak to ?ešit TAKHLE a to doslova
do písmene :)..to se prost? ned?lá...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-25, 00:51
takže d?v?ata,

p?ísp?vky už opravdu p?esáhly únosnou mez, vlákno na ?as zamykám.

a tob? lucifino radím, aby sis za?ala dávat pozor na pusu, n?které tvoje výroky jsou opravdu žalovatelné (a máš tu sm?lu, že zdokumentované).

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:33
Nevím kam do za?adit, možná už to tu n?kde je...

[www.novinky.cz]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:37
Zuzi.88: :(((( chudák zví?e
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:42
jednoduchost lidí m? nep?estává udivovat!!!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:50
Já p?esn? nechápu, pro? jí nedali do útulku. Každý zví?e, které n?koho ve stresu pokouše, tak se hned nechává utratit? A hlavn?, ten polda m?l ?ekat na n?koho, kdo jí odborn? odchytí, takže do toho šel na vlastní nebezpe?í. A když si p?edstavim, že jí t?eba te? ješt? n?kdo hledá...chjo :-(

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:50
Rozumím tomu dob?e, že když mi zdrhne tcho?, ko?ka nebo cokoli, co není o?ipované, m?že to kdejakej kretén nechat utratit a má na to právo ?!?!?!?!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:51
Taky jsem to ?etla :-( Chudák fretka, kdyby policajt nebyl blbý, vzal by si rukavice, n?jaké p?eci v aut? musejí mít, nebo m?l po?kat na odchytovku, psa p?eci taky nebude chytat jen tak... Jenže to by musel myslet nebo mít aspo? základní v?domosti o zví?atech :-(

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:55
Markéta: Jde o to, že se neví, zda je takové zví?e o?kované proti vzteklin?. A pokud n?koho pokouše, tak, se musí n?jak prokázat, že vzteklinu nemá. A p?edpokládám, že pitvou je to nejlevn?jší. Ale podle m? se to nemusí vždycky ?ešit hned utracením, ale neznám p?esn? zákony (tohle bude spíš n?jaká vyhláška), ale je to na druhou stranu divné, když není na?ízené jiná zví?ata než psy ?ipovat.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:56
Takže ?ipovat - chca-nechca. Kolika z nás už utekla, kolik uteklých jsme kde našli. Kdyby n?kdo moje mazlíky bral do tak šílených rukavic jako jsou na obrázku, nejspíš by taky strachem kousali. A chtít od policajt? aby mysleli - to tak jeden z tisíce.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-06-01, 16:58
Pokud jsem to správn? pochopila, na obrázku jsou rukavice "specieln? vybavené" odchytovky. Asi budou takové, aby je snadno neprokousl ani pes, takže to mi p?ijde v po?ádku. Ale fretka pokousala toho prvního policajta, který ji chytal bez rukavic. Což se není moc co divit, když byla ztracená, vystresovaná, b?hala mezi auty a chytal ji n?kdo cizí...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-06-01, 17:14
Douám, že to tomu idiotovi bude aspo? p?kn? dlouho hnisat.
Škoda, že pitva tu vzteklinu prokáže, resp. neprokáže.
P?ála bych mu to válení ve špitále a píchání injekcí do b?icha!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-06-01, 18:14
holky, neblázn?te. kdyby se jednalo nap?. o dít? (vaše) a n?co ho pokousalo a zdrhlo, vid?ly byste to jinak.

mám dojem, že tohleto (berou se n?jaký vzorky z mozkový tkán? tuším) je opravdu jedinej možnej zp?sob, jak spolehliv? potvrdit/vylou?it vzteklinu a zapla? pánbu, že fretku aspo? šetrn? utratil veteriná?.

když se zví?e chytí a v krátké dob? se najde majitel, tak je šance prokázat, že je o?kované. jedná se ale ?ádov? o dny, možná ani to ne, vzteklina fakt není sranda a když se nepodchytí v?as, je SMRTELNÁ.

spíš to berte jako varování, pro? by fretka o?kovaná být m?la. m?že se stát, že pohryže nerudnýho souseda, jeho dít?... a ten bude na vyšet?ení trvat - a vyšet?ení se d?lá posmrtn?...

strážník d?lal, co um?l a co mu v tý chvíli p?išlo nejlepší. a v první ?ad? zase jde o lidi - moh se n?kdo kv?li fretce vybourat v aut?, mohlo v n?m bejt dít?...

fretky je mi samoz?ejm? líto, ale nakopat by si zasloužil hlavn? ten, komu utekla, p?ípadn? kdo jí vypustil :o(

Aktuální stránka:73 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist