Aktuální stránka:8 z 14
Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-19, 14:37
FaB: Znám :))) taky jim vždycky upravim klec do p?vodního stavu, lehnu si... a za?ne to nanovo... takže pak už na n? kašlu, d?lám, že spim, p?ípadn? odejdu na 10 minut z místnosti a když p?ijdu, tak jsou to zas hodný, spící zlatí?ka :) a když d?lám, že spim, tak je to tak po ?tvrt ho?ce p?estane bavit.... d?s :)
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-19, 14:48
Ješt?, že já sem takovej koumes a vše je ?ádn? p?ipevn?no. Klícka je ráno ve stejném stavu jako ve?er.. Krom tcho?? :-))))
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-19, 14:50
Já mam taky všechno p?ivázaný, takže v kleci je všechno v po?ádku. Horší to je, když za?ne Pí?an d?lat Babul miminka, ta u toho d?sn? je?í a to se v noci fakt ignorovat nedá.. Takže Pí?a putuje do p?epravky, a já si zav?u dve?e do ložnice a je klid...
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-19, 14:57
Jj, u nás to taky už za?lo být nesnesitelný...
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-19, 14:58
Já bohužel WC ani misky nep?ipevnim (WC bych musela p?ilepit vte?inovym lepidlem, to samý misky...). A zav?ít se od nich taky nem?žu, zvláš? když je mám 20 cm od postele...
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-02-19, 21:45
Te? ?íkal Honza, že už taky p?emýšlel o tom že n?jak záchod p?ipevní..... Snad si to malý tele dá dneska pokoj. Dva dny po sob? snad takhle kravit nebude.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-07, 22:24
Tak nám naše sle?na jde do ?íje. Ješt? p?edev?írem m?la pipku jako te?ku za v?tou, dneska jako peci?ku od t?ešn?. A furt si ji olizuje.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-07, 22:24
Tak nám naše sle?na jde do ?íje. Ješt? p?edev?írem m?la pipku jako te?ku za v?tou, dneska jako peci?ku od t?ešn?. A furt si ji olizuje.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-08, 16:05
Tak koukejte vybrat ženicha :-))) Nebo už n?jakého máte?
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-08, 22:03
ženicha letos ne, až za rok, zatím si neumíme p?edstavit jak bychom to ?ešili - Feli a Ferda mají jednu klec, byte?ek 38 metr? (tvrdí Honza, já bych to klidn? riskla, te? doufám že tohle Honza ne?te :o)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-08, 22:33
Sta?í jedna klec navíc ;-) Na byt? nezáleží... Teda pokud se ti je poda?í udat v termínu.. Po?kej, až budeš mít pískací pelíšek, to si ur?it? po?ídíš ješt? jednu Feli a budeš chtít miminka furt a furt, protože jsou úúúžasný :-)))
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-08, 22:35
Mno budu ješt? zvažovat a p?emlouvat.... Za rok, až budem ve v?tším (te? by se nám sem druhá klec ani nevešla, fakt je to tu mali?ký) se na mr?ousky t?ší i Honza :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-08, 22:37
Tak to jo, tak p?íští rok vyberte toho nejlepšího ženicha ;-)
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-19, 16:30
Mám chu? tu nánu zabít. P?išla na to jak si otev?ít klec vrchem. A t?? je její nejoblíben?jší kratochvíle lomcovat klecí. P?es den to jakž takž nevnímám, lépe ?e?eno nedávám to najevo, ale když tohle za?ne d?lat v p?l druhé, p?l t?etí, p?l ?tvrté, p?l páté a p?l šesté ráno, p?i?emž v šest vstáváme a od té doby byla zlatá, tak bych jí zakroutila krkem.

M?že to mít na sv?domí to, že nám jde do ?íje?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-19, 16:45
FaB - no tak koukam nejsem sama.. Stejny problem mam s Flaviem - nedavno i utekl, kdyz jsem nebyla doba a srovnal byt se zemi.. A dela to i kdyz prijdeme z dlouhe prochazky domu.. :o/
Ja bych to jeste prezila, ale cekam kdy na nas vlitnou sousedi :o/

Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-19, 17:04
Yasmin, a jak to ?ešíš? Docela by m? to zajímalo, já klec zajistila záme?kem, ale to jí nezabrání s tím vemblovat a d?lat rotyku :-(

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-03-19, 17:05
Náš Ferda odmontoval jen kousek strany klece a když se otvorem šikovn? a rychle protáhl, tak se bok klece vrátil sám na p?vodní místo.
Takže klec byla zav?ená, vypadala neporušená a Ferda si to vít?zoslavn? vykra?oval na svobod?.
Abychom zjistili jak a kudy se dostává ven, museli jsme ho tajn? pozorovat.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-19, 17:08
Naše sle?inka si klidn? dá kokosa do hlavy, hlavou jakoby odrazí to víko, provlíkne se, víko samoz?ejm? spadne, a ona nem?že zpátky - no ne že by cht?la.

Tak jsem na to dala takový sk?ipce, ale madam dá takovou pecku, že milej sk?ipec odsko?í... Pak, kdyzž už nem?že ven, když je to už zazámkovaný, veme do tlamy bo?nici klece a tahá jí sem a tam, a to je vám rachot.... zvlášt? v noci.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-19, 17:45
Flavio dela co Felda - taky lomcuje mrizema a zveda viko klece - on s tema mrizema lomcuje natolik, ze je schopnej shodit prepravku na kleci :o/ Vetsinou je neco na viku, nebo je zajistene karabinama..

Tappinka mi jednu dobu taky utikala, kdyz mela mladata - taky jsem koukala na neporusenou klec a nechapala, jak to zvladne. Kdyz jsem ji tajne pozorovala, tak jsem zjistila ze proliza mezirkou uzkou 3cm

Proti Flaviovi nic nepomaha. Kdyz radi v noci, jde spat do prepravky - tam se stoci do klubicka a spi. Pres den to nedela tolik.

Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-19, 18:08
asi se vydám do sklepa, pro p?epravku, abych ji tu na dnešní noc preventivn? m?la :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-20, 10:42
Dneska nás nechala vyspat, ve?er byla plyšulka, no prost? and?lí?ek.... Jekyll a Hyde spíš teda, no...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-20, 12:11
:oD nevidela ona tu pripravenou prepravku?

Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-20, 20:25
nevím nevím :-) ale dnes jsem koupila záme?ky....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-26, 11:00
Záme?ky zafungovaly, Feli s tím sice lomcuje ale už neproleze. A když s tím za?ne kravit v noci, tak sta?í jí dát jednu na pr*el a dá pokoj :-)


Ale trápí m? Ferdík, dlouhou dobu m?l jednu bradavi?ku, kterou si ob?as rozdrbal. Byla jsem pou?ená, že to nic není, že to je projev stárnutí k?že. Ale poslední dobou se mu množí geometrickou ?adou, dokonce i na oušku, v hlav?.... P?emýšlím zda s ním kv?li tomu jít k doktorovi, nedá se ?íct že by k?oural nebo tak, ale drbe si to. Honza ?íká, lepší když má neestetický bradavi?ky, než když by sice nebylo vid?t ale byla by to cukrovka, to samoz?ejm? je pravda, ale stejn? si ?íkám, jestli by mu CHylda nemohla pomoct..

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-26, 15:44
Oni tie bradavice asi tiež majú rôzne prí?iny vzniku...to by skúsený dermatolog mohol pozna?...
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-26, 15:52
Johanko, takže spíš asi za Chylíkovou valit, co, aby to nebylo n?co bu?to vážného, nebo to t?eba bude banalita se kterou mu snadno pom?že....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-26, 16:18
Ja som to skôr myslela tak, že bradavice vznikajú asi z rôznych prí?in. Ako diev?a som mala na prste bradavicu...po ?ase za?ali v jej blízkosti vznika? ?alšie, menšie....ktosi mi poradil vypáli? tú prvotnú (údajne "materskú") Lapisom. Ke? sa mi to po ?ase podarilo...vypáli? ju...tak tie ostatné zmizli samé od seba.

Mojim starým psom sa tiež robili bradavice a tie mi vet odporu?il "nerieši?" že to sú starecké zmeny na koži...

Takže to? len moje laické úvahy...
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-26, 16:30
Tak jo, asi ho necháme být, ono taky jsou vid?t víc i proto že je albín, a navíc se mu okolo nich d?lají lysinky, takže je takovej.... no.... ale hlavn? že mu není nic horšího :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-26, 16:34
Ferda a Bertík: a nebylo by lepší prevetibvn? s ním zajít k vetovi, nebo už mu tu bradavici n?kdo zkoumal?
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-03-26, 16:37
MF je vid?la, nebo spíš ji, když m?l ješt? jednu, a práv? ta mi ?ekla že to je stárnutí k?že. Ale za poslední dobu (m?síc???) se mu jich vysela kvanta po celém t?le... Asi k vetovi p?ece jen zajdem. I kdyby jen pro vodi?ku aby ho to tak nesv?dilo. Pár dní se nepodrbe v?bec, a pak to brou?ek rve jak o život...

životu nebezpe?ný to podle všeho není, ale stejn? :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Aktuální stránka:8 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist