Aktuální stránka:11 z 14
Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:43
Gazzo, prosím o pr?b?žné info na mobil, reagovat budu sporadicky, smska ze Slovenska stojí 10 K?, ale informuj m? prosíííímmmmm jak si ten lump vede :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:48
Neboj, kdyby n?co dám v?d?t, ale jinak je všechno jako s ostatními fretkami. O?kovat budeme p?íští týden, tak ti p?ijde k Feli ?istý a zdravý fešák.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:55
hned je mi líp, když jsem toho lumpíka vid?la :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-06, 22:22
Takže zítra odpoledne, cca mezi 16 a 17 hodinou jsme u ní jak na koni s p?epravkou. Moc se na šmudlu t?šíme :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-07, 19:28
Tak už máme Orina doma. Cesta probíhala v poklidu, celou cestu koukal, jen v metru se mu moc nelíbilo - asi vzpomínky.

Doma s Feli si chvíli jenom hráli, ovšem jen do momentu, než Orin cht?l jít do záv?su. Feli ho, jako správná dáma, nechce pustit do postele :-) no zán?t žlázek jim nehrozí, :-) zapušili oba a dost, ale snad to bude OK. Musej si to vy?íkat, a ?ím d?ív, tím líp.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-08, 07:24
První noc s Orinem (sakriš to to zní....)

Dá se ?íct, že byla relativn? klidná. Párkrát se servali, ale na naše ok?iknutí toho nechali. Te? se Orin prob?hl, zjistil co kde je, kvokal si u toho a už jsou zase oba v kleci. Ne že bych jim nedop?ála prob?h, ale spíš aby si to vy?íkali co nejd?ív.

Je to opravdové zlatko, nekousne ani když ?ádí, hodnej plyšovej brou?ek. Mohl by to nau?it naši pira?u Feli :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 09:10
Jen aby ho pira?a nenau?ila to, co ješt? nepochytil jinde - hi hi hi. V?tšinou to, co nechceme pochytí jako první.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-08, 10:28
Gazzo, hele nestraš jo? Už i chvíli svorn? chrupali v pelíšku, než jim došlo že se vlastn? nesnášej a musej se rvát :-) Neboli je to na dobrý cest?, do konce týdne tu myslím máme klid

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-08, 10:31
tak už jsem Orina zahrnula i do názvu vlákna, a? je trochu aktuáln?jší :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 08.08. v 10:36.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 12:37
Jsi šikulka a držím palce, aby ti tví dva lumpíci vytvo?ili rychle tu "správnou" dvojku. Myslím , že Orin je dobrá náhrada za Ferdíka.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-08, 15:21
Orinkovi je nízký zách?dek, který jsme m?li dosud (obdélník), takže jsem napochodovala do zverexu, a ?ekla, že chci VELIKÝ záchod pro fretku a odešla s hovadem, kam by se zatím vešli oba :-) Jinak po návratu to tu samoz?ejm? kvalitn? smrd?lo, jak si brou?ci "pušnuli" ale v tuto chvíli se to ne?eže. Tak uvidíme. Seznamování s Ferdou trvalo ?ty?i dny (viz první strana tohoto vlákna) tak snad to tady nebude horší.

Jo a 16/8 dostane Orinek zbylá pigára, takže pak už ho i vezmu na srazík.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 15:26
To víš, malý záchod! Pcha a pro n?j! To je záchodový fajnšmekr!. Než jsem p?išla na to, z kterého mi nebude házet ko?kolit i s bobkama všude, p?ipadala jsem si jak zam?stnanec ve?ejného WC pro bezdomovce. Je to malý ?un?e, ale on se nau?í. Tady se taky nau?il.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-08, 15:28
Gazzo, jsem ti neskonale vd??ná žes ho nau?ila na záchod. Bobek zatím nikdy nehodil jinde, a louži?ku jednou jedinkrát. Te? má ten nejv?tší trojúhelník, a jestli p?eroste i ten tak nevím, to pak bude hajzlík d?lanej na míru jen pro Orinka :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 15:34
Mám spíš pocit, že Honza bude muset zapracovat a postavit tu volieru, aby se do ní vešel normální po?ádnej "ko?i?ák" s rantlem a budeš mít po starostech. Ani jedné mojí fretce nevyhovoval rohový záchod. Mám dva a jsou ve sk?íni "pro strej?ka p?íhodu". Vždycky, když p?ijde nová fretka, tak si ?íkám, že je t?eba využiju - a houby. Skon?ím u ko?i?ího.

Zapomn?la jsem se t? zeptat - co napáje?ka už z ní normáln? pije, nebo to byl jen takový projev dobré v?le na uvítanou?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 08.08. v 15:36.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-08, 15:35
mno toho p?l roku to n?jak doklepem, a v novém byt? ur?it? voliéra bude :-)

JO! A nevím cos vrdlouhala :-) z napaje?ky pije suverénn? :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 15:37
Tak dobrý!! Tady jsem jí akorát myla a m?nila vodu.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-08, 19:57
objevili nové místo na rva?ku. Nový, velký rohový záchod. a když se porvali, tak svorn? vyfifali tak dv? lžíce granulátu ven.

Aspo? n?co mají spole?ného. :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-09, 08:57
Hurrráááá z kapsy koukají dva ocásky :-) jsou tam spolu a nervou se :-)

Radovala jsem se p?ed?asn?. Orinek leží t?sn? vedle kapsy, ale je vid?t že to je na dobré cest?. v kožichu nemá ani jeden šrámy do krve, takže pohoda. Jen to u nás ob?as kvoká, ob?as kvi?í :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 09.08. v 09:09.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-09, 09:31
Poj?te m? obdivovat na naše stránky :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 14.08. v 12:13.
Avatar

Rady p?íbuzných - úžasné!
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-12, 14:03
V?era jsme byli na oslav? sedmdesátín strejdy. A všichni tak n?jak v?dí, že se budeme st?hovat do fungl nového bytu. A už nevím, z koho úst zazn?lo: "no ale do bytu si je nepoušt?jte, ud?lejte jim voliéru na balkon?, ?a? vám ten byt nezasmrd?j!" Potla?ila jsem chu? za?vat, sd?lit jim že v tom p?ípad? nás odsuzují k bezd?tnosti, protože d?ti ten byt zdemolujou víc. Ale dorazila m? Zuzana, bratrancova manželka, že vid?la u n?koho fretky v patrové volié?e, kde m?li V?TVE....

to m? samoz?ejm? utvrdilo v názoru že tihle lidé o fretkách nemaj ani páru. Teta, když vid?la Orinka na fotce, tak se oklepala, jako bych jí ukázala tarantuli...

My pro n? máme vyhrazený místo v p?edsíni, je tam projektovanej "úložný prostor," asi aby si tam ?lov?k dal sk?í?, no tak my tam budeme mít fretky. "no to nem?žeš, vylou?eno, to by každýho p?i vstupu k vám praštil do nosu smrad..." op?t jsem potla?ila chu? za?vat, že a? k nám tedy chodí jen ti, kterým zví?ecí pach nevadí.

GRRR.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Rady p?íbuzných - úžasné!
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-08-12, 16:32
Z toho si nic ned?lej.Já jsem ?lov?k až úzkostn? ?istotný, vydržím binec , jen když ho d?lá Brutík :o), pak hned uklízím.M?j muž je velice po?ádkumilovný a sám ?íká ( když jde n?kam ne návšt?vu), jak proti nim máme uklizeno, p?estože t?eba nemají d?ti a už v?bec ne zví?átka.
M? je to jedno, a? to má doma každý jak chce, že jo. Ale zrovna ty nejv?tší nepo?ádnice, co mají doma vyložen? binec,mají nejv?tší starosti o to, že máme doma fretku (f???j) a tedy ur?it? chlupy a smrad.
Já na to ?íkám - náš byt, naše fretka, náš smrad ( i když n?kde mi to narozdíl od nás opravdu smrdí a zví?ata nemají).Nikdo nám ani na bydlení, ani na fre?áka nepp?ispívá, tak a? se starají o sebe.Je mi to úpln? jedno :o)
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-12, 18:23
Pro Gazzu: Orinek se tvá?í, jako že z napaje?ky pije celoživotn? a nic jiného nikdy nepoznal :-)

A informace ze v?erejšího vážení: 1230 gr (rozptyl 1230 - 1235 podle toho jak se mrskal :-) )

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 12.08. v 18:24.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-13, 07:26
Ahoj, máte-li n?kdo chu?, m?žete se podívat na www.felicityaorin.estranky.cz - budu tam dávat jejich fote?ky a drby z jejich života, možná že i p?iloži tlapku k dílu :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-13, 09:36
Ferda a Bertík:

No to jsou mi zprávi?ky: Tak z napáje?ky jo? Tady mi jen visela pro ozdobu.
No a ta váha je fakt n?co, když p?išel, m?l asi 3/4 kila, je to prost? chlapák. Ty moje fret?í bonsaje se s ním nedají srovnat, a? d?lám co d?lám, nep?iberou a nemohutní, asi to mají dané geneticky (nebo m? cht?j vyto?it). Už tady se mi Orin zdál, p?itom jak baštil a rychle rostl, že to bude po?ádný kus fre?áka. Ach jo.... bledá závist - hi hi hi

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-13, 10:22
Gazzo, jj, na stránky brzo doplním Orinkovy fote?ky a? m?žeš blednout dál :-D¨

Dopln?ny dení?ky i fotky :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 13.08. v 12:58.

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-13, 21:12
práv? jsme absolvovali boj o misku. Orin úto?í p?ímo, Feli, jako stratég, ze zálohy :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-14, 17:46
údaj z dnešního vážení: 1360 gr. o 130 gr víc, než 11/8. Za?ínám pochybovat, jestli to není medvíd?.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-14, 17:51
FaB: Rychle p?ibírá :) kolik mu vlastn? je???
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-14, 18:06
Rynn, prý t?i m?síce, ?íkala Gazza, za?ínají mu sestupovat kuli?ky :-)

Dnes to bylo zajímavé, m?la jsem na ruce oba, a ?íkám Feli: "Feli, ukaž pipku," a pak "Ori, ukaž kulky," no a pak jsem se rozesmála :-) p?itom nešlo o nic jiného, než že koukám zda na Feli nejde další ?íje, a jak Orinkovi roste to co mít má :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-14, 18:11
Ve 3 m?sících kuli?ky??? :-O
Avatar

Aktuální stránka:11 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist