Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 14
Felicity a Orin ( a z nebí?ka Ferda)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 08:04
Ahoj, tak v?era jsme si p?inesli od MF fret?í sle?nu, Felicitu (jméno dáno podle místa, kam byla maminka naší Feli p?inesena na námluvy :-) ) Krom toho že si trochu p?estav?la klec :-) v noci zaplakala jenom dvakrát, tak jsem ji vzala na ruku, pohladila a pak už spinkala jak andílek. Když jsem ji ráno pustila na chvíli na volno, tak tady kvokala....

A k Ferdovi, zpo?átku jí opucoval uši, ale pak si ji cht?l n?kam táhnout, a to je prosím kastrovanej... Ale ona ví jak mu srovnat perka, prost? na n?j zasy?í. Ale d?ležitá v?c, nevyjížd?jí po sob? ze zlého úmyslu, spíš si myslím že ani jeden zatím po?ádn? neví co od toho druhého ?ekat. Ferdovi se evidentn? ot?ásla integrita osobnosti, když vid?l, že to pískle, které už jednou vid?l, te? bude tady, tady, kde doposud kraloval on sám, tak se pak nechal ut?šovat :-)

Ale myslím, že za 14 dní už budu psát jinak :-)

P.S: asi bych se te? m?la spíš jmenovat Ferda a Feli, nebo zkrácen? FeFe:-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 08.08. v 10:40.

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-16, 10:05
Uf, to jsem ráda, že moc nef?ukala, je to zkrátka state?ná veverka :o)
Ferdovo ego te? hrozn? trpí, to víš, je to chlap a trpí oprávn?nou obavou, že už nebude pupkem vesmíru ;o)

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-16, 10:21
gratuluju k p?írustku :oD Doufám, že se s náma potom pod?líš o n?jaké fotky :oD
Avatar

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 11:10
MF moc se jí líbí záv?snej tunel.... snaží se rozebrat klec, a vždy ji to taaaak vy?erpá, že pak z toho usne :-)

A já si práv? udob?uju Ferdu, který p?ed chvílí b?hal kolem klece s Feli a kvokal.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2006-06-16, 11:59
FeFe :o))) Také gratulujeme k novému p?írustku do rodinky, se zájmem jsme ?etli první setkání...nás totiž n?co podobného ?eká v pond?lí, kdy nám Vendula s Vojtou p?ivezou Matyldu. Jsme zv?daví, jak se bude tvá?it Šupíno :o))).
Takže ur?it? piš, jak jejich seznamování a sžívání Ferdy a Feli !!!

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 13:21
Te? jsem byla venku, koupit Feli lepší misti?ku na granule, aby nebyla tak m?lká a nerozsypávaly se jí po kleci. Hm. Tak milá Feli zano?ila hlavu a p?ední, a za?ala vyhrabávat granule ven :-)))))

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-16, 13:23
A nem?la jsi v?era strach, jestli ta miska nebude moc vysoká? ;oD

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 13:29
hele nech si toho jo ? M?la no.... ale ona je šikovná až to hezký není :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:22
Tak jsem práv? té naší potv?rce domluvila o?kování.... 26.6.

Mimochodem dnes je chud?ra taaaaak unavená vedrem, že ani nemá sílu demolovat klec :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-17, 20:39
Hrd? hlásím, že naše ?udla p?ibrala 20 gr a už tedy neváží 499 ale 519 gram? :-) Ferdu p?kn? provokuje, a pak si mi chodí st?žovat jak je na ní zlej :-DDD Jak byla ta bou?ka, tak se ani nebála, s klecí už taky nelomcovala.

Jediná v?c mi vrtá hlavou, okusuje napaje?ku, to kovové, asi se snaží p?ezubovat, ale vždy za ni vezme tak siln?, že napaje?ka, p?ichycená na kleci jenom tím slabou?kým drátkem, spadne. A tak se ptám zkušen?jších, jak ji p?ichytit pevn?ji????

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-17, 21:28
Aha, to by m? taky zajímalo, z?ejm? nám poradí siln?jší a mén? ohebný drát. :o)
Avatar

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-17, 22:10
Jordi hmmmm to asi jo.... a doufat že až vym?ní zuby tak to p?estane ohlodávat... :-) Práv? spinká, a mooooc jí to sluší :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-17, 22:43
:o) jojo spící fretka je hodná fretka :oD No jestli to ohlodávání spíš není tím, že chce rychle uhasit žíze? a z napje?ky to podle m? nejde uhasit tak rychle. m? to malí d?lají, když mají žíze?. T?eba blbnou b?hají, perou se a pak se cht?jí rychle napít a místo aby lízali, tak koušou trubi?ku, n?kdy si ?íkám, že ji mají až v krku :o)
Avatar

Felicitka a Ferda - sžívání
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-18, 11:21
Den t?etí - ned?le.

Zjistila jsem, že Feli je p?kná bestie. Sama jde k Ferdovi, ale strašn? moc si st?žuje jak ji napadá, p?i?emž minimáln? polovinu výpad? d?lá proti n?mu sama :-)

A veeeeelikej úsp?ch. Dnes už zkusili baštit z jedné misky. Sice chvili?ku, ale šlo to aniž by jeden po druhém vystartovali.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-19, 10:54
Napáje?ku p?ipev?ujem dvojmo - dva drátky nebo drátek a gumi?ku. A Feli je p?kné éro, to je známá v?c ;oD

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:01
Poslušn? hlásím, že Feli váží 549 gram?, což je o rovných 50 víc než ve ?tvrtek kdy jsme si ji p?inesli. Taky do ní granulky padaj jak N?mci do krytu :-)

V?era si s Ferdou hráli, oba kvokali, a nebylo v tom lautr nic vyd?šenýho ani z jedný strany. I když ji Ferda ob?as ?apne za krk, tak když k nim p?ijdu, tak není zakouslej moc (Oproti Bertíkovi, kterého jsem zvedla i s Ferdou)

Tak uvidíme.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:20
Gratuji k p?knému vájovému p?ír?stku:-)
Jen by m? zajímalo, jak to všichni d?láte, že znáte p?esnou váhu, há mám p?i vážení rozptyl 50 g sm?rem nahoru a dolu, protože ten náš truhlík nevydrží chvíli v klidu

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:22
nessie mno.... já jí na chvíli poskytnu prst k ohlodávání.... bestie se zabaví a já ji v pohodi?ce zvážím :-))))

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:24
My strkame do pusy bombon a nez ho dozvejka, tak je zvazeno. Nebo pouziju pastu:) A to pak stoji jako zarezani, abych jim nahodou s tou tubou neplachla:)
Avatar

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:25
Báro, doufám že n?jaký zví?ecí bonbon máš na mysli.... :-) A Gimpetka Junior nám dorazí od Happík? až zítra :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:28
No my mame nejake od Gimpet a pak jeste nejake... ted nevim z hlave. Dost je stridame, aby se jim neprezrali.
Avatar

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:29
Báro, jasn?. Já že se najde dost jedinc?, kte?í by klidn? fretce dali "lidský" bonbon, tak jsem se radši zeptala ;-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:30
Jako bompar, jo? Haha tak to asi nee:)
Avatar

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:33
bára :-D ?ast?ji ?okoládu :-) ale je to šílený. My zeza?átku dávali piškotek, než jsme p?išli na to že to Ferdovi chutná, ale že by mu to ?asem mohlo vyvolat cukrovku. No a malou Felicitku na piškotky nebudeme radši ani u?it.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:35
No jednou jsem jim zkusila dat cokoladu PSI!!! Kubovi nechutnala, ale Terce jo. Ale jinak dostavaji jenom kocici mnamky. Nechci je zlikvidovat. Ja jim prece taky nejim granule:)
Avatar

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:41
Hmmm, prst na okousani?:-) Ze me to nenapadlo hned. Dneska to hned vyzkouším.
Ferda a Bertík, díky za tip:-)

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:46
my dáváme olizovat Calopetku :o)

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:58
Hmm, Calopetka asi taky nebude marná, ale myslím, že prsty jsou lepší:-) Zkusím oba dva zp?soby a uvidíme, co budemít v?tší úsp?ch:-))

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-20, 07:59
No tak jsem té mrše koupila kapsi?ky Vitakraft. Dv?. za osmdesát korun. Dala jsem jí p?lku jedné, ?ichla k tomu, usoudila že ji chceme zabít, a netkla se jí. ?íkala jsem sí no až dostaneš hlad... Hm. Dnes ráno tam z?stala paštika netknutá a já kapitulovala. Paštika putovala do záchoda, bestie dostala granulky do nichž se pustila s chutí, a st?elila po mn? vít?znej pohled typu "A pamatuj si kdo vyhrál. JÁ. Kvok."

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: První noc s Felicitkou
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-20, 10:01
Oni ty Vitakraftí pašti?ky n?jak moc necht?jí. Kdejaká ko?i?í jim chutná víc, hlavn? když to jsou kousky ve š?áv?.... Ale já bych jí klidn? nechala vyhládnout, je to mlád?, tak a? si zvykne, že zbaští co dostane. Moc jí nerozmazluj ;o)

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist