Aktuální stránka:7 z 14
Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-12, 00:19
FaB: On to zjistí, až to nep?jde :))) u nás zas n?jak nezjistil, že Meggie v ?íji neni a snaží se :)
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-22, 09:48
Tak p?i v?erejším vážení m?l Ferda už jen 996 gram?. No uvidíme co na to pan doktor za týden.

Holky já bych s takovou chutí zavraždila ty, kdo ho vyhodili u dálnice tenkrát p?ed lety, kdo ví jak se k n?mu chovali, jak si m?l vybudovat zdravej základ... Dy? to trdýlko po sob? dodnes vylizuje louži?ky, asi strachy aby nedostal vejžuch.... A ?udla? Ob?as jí ?íkám "bídu na tebe aspo? na jeden den, aby sis vážila toho co máš," nap?. ve chvíli kdy m? rafne do achilovky apod....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-22, 09:56
FaB: To je hr?za:-(
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-01-22, 10:00
Chudinka malá Ferdá?ek.
A je moc dob?e, že Tvoje hol?i?ka bere všechno jako samoz?ejmost.
Já jsem vždycky moc pyšná na to, že moje zví?átka se ni?eho nebojej - že mi tak hodn? d?v??ují.
Ferdíkovi držím palce a Vám všem kolem n?ho taky.Vím ,jak z toho bolí duši?ka.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 22.01. v 10:00.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-22, 10:03
jj nessie, je to hr?za.... to souhlasí. Drží m? to, že jsme mu hooooodn? násobn? prodloužili život, a snad i zp?íjemnili, je to mazlík, a každej den s ním (obzvlášt? už te? ) beru jako bonus. Když mám na ruce Feli a jeho, tak je ten rozdíl docela do o?í bijící...

Ale co, m?že být kost a k?že, hlavn? když to nebude nic co by ho bolelo. Dáváme GeriPetku, vitamínky....

A propos lidi, nemáte n?kdo Ferretone?


Rádi bychom mu ho koupili, aby šmudla trochu nabral :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-01-22, 12:37
FaB: T?šte se s Ferdáskem, dokud to p?jde. Vždy? jste mu dali to nejkrásn?jší, co jste mohli - hezkej domov a on vám to jist? dal vd??n? nes?etn?krát znát :o))
Ad Ferretone: v sou?asné dob? nedostatkové zboží :-(
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-22, 12:47
FaB: a nechcete skusit Totally Ferret?? Je hodn? výživnej. Klidn? pošlu ochutnávku.

Držíme tlapi?ky a palce a? s Váma Ferda je ješt? dlouhou dobu.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-23, 09:22
Sv?t je plný p?ekvapení. V?tšinou nebývají nic moc, ale to, co jsem zažila v?era, m? skoro dojalo (i když to za?alo skoro infarktem :-)

Byla jsem u kade?nice a m?la vypnutý zvon?ní. Když bylo dokonáno, tak koukám na telefon a tam nep?ijatý hovor, neznámá pevná linka. Tak jsem tam zavolala, že kdo co, a on to finan?ák. Ne teda Prahy na který bydlím, ale stejn? :-) Tak jsme chvíli se spojovatelkou p?emýšlely, mn? šly hlavou horory :-) Vy?ešilo se to za chvíli. Jedné z vás stál Ferda za to, aby pátrala u MF po mém telefonním ?ísle, a nabídla mi ne p?ímo Ferretone ale n?co jiného, dokonce to zašla i koupit, a dnes si pro to posílám kolegu (d?lám v kurýrce :-)

P?iznám se že jsem z toho skoro nam?kko, že fretka?i jsou jedna velká rodina jsem v?d?la vždycky, ale stejn? m? to dostalo :-)

Dnes ve?er už Ferda m?amku dostane, a uvidíme. V?era m?l "už" 1009 gr (vs. p?edev?írem 996 gr) Tak snad se hoch trochu spraví.

No prost? d?kuju. :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-23, 10:42
Ferretone som videla v e-shope na: www.fretki.com
majite?ku stránky poznám, ak ho má ur?ite pošle.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-23, 11:03
Johano, ur?it? zájem máme, budem ho blbounka ládovat vitamínama (MF, neboj, nep?edávkujem ho, jen mu to budem st?ídat :-)

Lidi vy jste fakt zlatí?ka :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-24, 09:51
v?erejší vážení 988 gram? :-( Ale dostal porci vitamínk?, tak uvidíme, snad se to ubývání zarazí.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-24, 11:38
Budeme Ferdíkovi držet tlapi?ky, aby z n?j byl zase velkej a silnej chlapák!
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-25, 16:25
Tak v?era po lži?ce vitamínového "džusu" a po?ádné porci granulek m?l 998 gr, ?ili o 10gr víc než p?edev?írem, tak si moc p?eju aby se ubývání zarazilo :-)

A ješt? jednou velké díky Ivce, od níž mi dnes p?išel balí?ek granulek pro toho našeho šmudlu :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-25, 18:42
Felici a Ferda Mám ti to Ferretone z toho Po?ska objedna?? Mám mail na majite?ku e-shopu, poznám sa s ?ou. Len ako doprava? Ja som v Bratislave a s tou pani budem až v lete. Hele, teraz bude výstava fretiek v tom Krakowe (?i kde to, proste v Po?sku), nejde tam niekdo z tvojho okolia? Odkia? si? Nejako to vymyslíme...

Ak chceš píš mi na SZ, nech nezapratáveme fórum.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-25, 19:09
Dneska jsem se zastavila v "mém" zveráku a objevila sem tam šampón od stejné firmy jako je Ferre tone. Dneska tam šéfová nebyla tak tam sko?ím zítra a poptám se zda by Ferre tone mohla objednat.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-25, 19:23
Ivko, poptej se, bylo by to mén? komplikované než ho sem dostávat z Polska p?es Johanu (i když i Johan? veeeelikéééé díky za ochotu a snahu.)

Díííkkyyyyy :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-01-25, 19:28
Ivka: já se o totéž snažila už kdysi v Happy Animals - taky mají zboží od 8in1. Ani jsem jim nestála za odpov??... Tak snad budeš mít víc št?stí.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 25.01. v 20:13.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-25, 19:52
Paní ve zverá?i je na má p?ání už zvyklá a je velice ochotná, tak se to snad poda?í.
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-28, 21:55
Takže: n?kdy v p?lce týdne jsem jim u Živého skla objednala fret?í vitamínové pasty - v?ele doporu?uju, ten den, kdy jsem to objednala, už jsem to m?la doma :-) A opravdu jsme Ferdu krmili doporu?enou dávkou cca p?l ?ajové lži?ky denn?, což je docela pr?a, protože se to snaží olizovat ješt? než si to dovymá?knu na prst :-) a výsledek?

V?era ve?er p?i vážení m?l Ferdík místo 988 gr už 1018 :-D tak doufám že úbytek je zaražený, a už se mu bude jen da?it :-) Jinak zítra jde H. s F. k And?lovi, tak já v úterý poreferuju - bohužel až v úterý ve?er, protože zítra jedu do Ústí do školy, v úterý ráno d?lám zkoušku z matiky.... bléééé....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-28, 21:58
FaB: Neni to ta Ebi-vet? Tmavá a lepkavá???? Jinak a? je dobrý, držíme packy :)
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-28, 21:59
Rynn, jojo, to je p?esn? ona..... :-)


Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-28, 22:04
FaB: Naši ji milujou, akorát je potom musim koupat... jsou ulepený i na b?íšku :)))
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-28, 22:09
Tak to Ferda zp?sobn? olizuje z prstu, ale Feli je v tomhle trochu prasátko :-) ale i tak ji necháme, však ona to ze sebe slíže :-) a nikdy jí nekápne moc, mohli by se po tom utlouct :-) a jestli to pom?že zarazit ubejvání Ferdovy váhy, budu neskonale š?astná.

Hele já vím že není nesmrtelnej, ale ?ím pozd?jc, tím líp :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-28, 22:16
FaB: Tak to u nás jim to musim dát rovnou z tuby, jinak vypadaj fakt jak prasata... vy?esávala jsem jim pak chomá?e slepenejch chlup?... Jo, ?im dýl bude mít kvalitní a hezkej život, tim líp... sakra pro? se nem?žou dožívat vyššího v?ku???
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-01-28, 22:16
Ferdo, dobrýýý!!! Jen tak dál:o))
A pani?ce držíme držíme tlapky na tu záke?nou zkoušku z matiky!
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-29, 15:00
FaB tak jak se to u vás vyvíjí????
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-30, 10:06
Ahojky, p?ihlásila jsem se z ústí. Takže v?era Ferdík už 1035 gram?!!!!! dle pana doktora zcela zdráv, v mo?i ani bobe?kách nic co by nasv?d?ovalo opaku. Dostává denn? tu EBI vet pastu, m?že se po ní utlouct :-) A ?íkal Honza, že na Šejdru p?edvedl scénku "já ci ten piškoooot, dej mi hooooo," cht?l ho tam za?ít žrát z té jejich misky, a upokojil se, až když mu Honza ten, kterej už nahlodal, podal do kapsy :-)

Lidi v ?ekárn? prý m?li z téhle story dobrý hehe, a Honza byl š?astnej, že Ferdík jeví zájem i o pamlsek. A Ferdík si zalezl k Honzovi do klokanky a nechal se milostiv? odnést dom? :-)

A te? mi držte palce, za p?l hodiny píšu tu matiku...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 30.01. v 10:26.

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-30, 10:08
FaB: No to je super pozitivní zpráva, jen tak dál;-)
Avatar

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-01-30, 10:10
Samoz?ejm? chceme pod?kovat všem, kte?í pomohli, a? už vysláním pozitivní vlny sm?rem k Ferdovi nebo "hmatateln?" krmivem nebo EBI vet "džusem". To že jste na nás tak mysleli a byli ochotní pro toho našeho truhlíka n?co ud?lat, pro nás moc znamená.[/u]

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Felicity a Ferda
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-02-19, 12:21
Dneska v p?t hodin ráno se naše sle?inka rozhodla, že už by toho spaní jako bylo dost a za?aly manévry. Drbala se tak, až packou bubnovala o dno klece ( v polospánku to ?lov?k vnímal jako kanonádu), záchod p?ešíbovala až k napáje?ce otvorem k pitítku, takže se ani napít nemohli, no prost? rotyka. S o?ima podebranýma krví jsem jí to šla upravit, a ješt? než jsem znova lehla, tak znova manévry. Tak už jsem jí i kožich vyprášila, aby kravila dál. Už jsem jí nemohla dál mydlit, bo bych jí už asi zavraždila.Jako p?na za?ala být minutu p?ed tím, než nám zazvonil budík.

A proto se ptám, existuje n?co, jak ji umoud?it? Protože jestli ne, tak v ?akovicích bude bydlet na balkon?.....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Aktuální stránka:7 z 14


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist